Moravec klesl z druhého na dvanácté místo. Suverénem víkendu byl Bö

Pozici na stupních vítězů, která mu patřila po sprintu, Ondřej Moravec ve stíhacím závodě biatlonistů v Le Grand Bornard nenavázal. Se dvěma chybami na střelnici klesl na 12. místo. Suverénem pohárového víkendu byl Nor Johannes Bö.

O59l92d21ř65i55c45h 67B89í61l91ý 7218515714376

Johannes si z celého víkendu udělal one man show R^ úžasný výkony. Ty jeho stojky to je fakt fantazie, chtělo by to, aby stáli s bráchou na 4 položce vedle sebe

0/0
15.12.2013 22:27

P29e96t44r 62V91a46l24i97š 4925594958971

ŠKODA. Ztráta pozic.Na střelnici Ondra M. dlouho-že by ta staronová spoušť?Být to bez chyb byl by výše, ale to je biatlon.Škoda, že ani Jarda S. nic oproti sprintu nevylepšil(o 2 místa).A spadnutí mimo  body u Michala K. špaténka -propad o 21 pozic.Oba 4 chyby.Škoda - příště.

J.Boe= biatlonová pohádka- Ta rychlost na obou stojkách-neuvěřitelné!!!O běhu ani nemluvě!

Dovolím si upozornit na 27 letého Nathana Smitha z Kanady- Dnes 8. místo a to s Dvěma chybama!!!!start z 16 pozice. V celkovém letošním hodnocení zatím nejlepší Kanaďan(LeGuellec letos zatím až třetí z Kanaďanů).

Přeju přijemnou vánoční biatlonovou přestávku.R^

+1/0
15.12.2013 17:27

T92o38m40á13š 76B68r36a30b34e19c 2568716465176

Tak dneska ten biatlon Ondrovi moc nechutnal. Běžecky špatně a i na střelnici strávil poměrně dost času. Škoda

J58i88ř73í 19L94i12e89t64a50v60e56c 8393909553189

Já jsem se na ten závod koukal a bylo jasně vidět, že soupeři Ondrovi ujížděli z kopce. Já bych si to vysvětlil tím, že tentokrát asi neměl úplně ideální lyže. Ale třeba to je jinak.