Gutová v Lake Louise ovládla super-G a už zase vede Světový pohár

Švýcarská lyžařka Lara Gutová už je zase v čele Světového poháru. Na průběžné první místo ji vrátil triumf v superobřím slalomu v Lake Louise, v osmém závodu olympijské sezony oslavila už čtvrtý triumf. Klára Křížová ztratila na vítězku 3,17 sekundy a obsadila 45. místo z 58 startujících.

K28a37r38e97l 92N50o41v27o41t53n88y 6349171509245

Tentokrat byl na stupne vitezu pekny pohled - Lara Gut a  Anne Fenninger jsou moc pekne holky a Tina Weirather taky nevypada spatne ;-) A navic jsou to i dobre lyzarky, udelaly mi radost. A Lindsey se taky vraci. R^