Odhodlaná Kvitová v Istanbulu: Dnes ještě sezonu končit nechci

Vyjma fedcupového klání se v té situaci ocitá Petra Kvitová poprvé: ač včera prohrála, pořád může díky skupinovému hernímu systému na Turnaji mistryň dosáhnout na úspěch. Dnes večer (cca od 18.00 hod) bude v Istanbulu bojovat o semifinále s Němkou Angelique Kerberovou. A 23letá Češka si věří: "Sezonu ještě končit nechci."

J92a70n 92L14e94v67ý 7128471901836

Li Na právě postoupila.

0/0
25.10.2013 17:07

J19a11n 96L28e61v12ý 7398251301426

A s ní i Jankovič... Pokud Peťa vyhraje, půjde na Číňanku.

0/0
25.10.2013 17:32

M27i67r52o51s69l93a49v 96J88e44ž50e90k 8131706892438

Počkejte, která vyhraje první set a na tu si vsaďte. U žen bývá první set v drtivé většině případů rozhodující. Buď to bude typicky ženské skóre např. 6:0 2:6 6:2 nebo ve dvou setech. :-)

0/0
25.10.2013 13:10

L95e46n98k89a 52J96a79c93k45o43v16á 5697638293972

Jasně, viz. prohraný první set s Na Li v Pekingu a vyhraný zápas, nebo s Venus v Tokiu v posledních dvou turnajích...

0/0
25.10.2013 13:37

M56i49r59o62s34l27a50v 44J10e28ž14e57k 8551426282978

hraje se tie-break... v tomhle případě to bývá dost často opačně, která tenistka ho vyhraje, zpravidla druhý a třetí set prohraje, to už mám vypozorované ;-)

M69i46c93h50a52l 17K64u25c54h11t98a 6713484484332

Serenu už dávno měli přeřadit do chlapů.

0/−2
25.10.2013 11:29

J61i27ř44í 79R41i46c23h15t39e19r 4704424466698

Vysílá to Slovak sport, naladit lze na set top boxu,  ale podívaná to byla hrozná, Kvitová tahala nohy po kurtu a i když Wiliamsová je taky kus ženský tak v pohybu na kurtu byla jasně lepší.

0/−5
25.10.2013 8:55

J44a18r22o48s70l86a19v 48B76r55ü28m72m11e60r 7904263676

Zajímavý, že když Serena musela běhat, tak to byl vítězný míč pro Petru, pokud jej sama nezkazila.

+3/0
25.10.2013 9:28

J49i80ř63í 95B87r90a16b47e95c 3567409632402

Tak to jste asi viděl něco jiného. Petra byla dost dobrá, ale nešel jí return. A servis je na Serenu pořád málo.

+2/0
25.10.2013 10:05

V81l74a28d55i19m92í85r 32V76á61c24h22a 9502883619689

Já jen nechápu,že žádná běžně dostupná televize zápasy z Istanbulu nevysílá ????

+1/0
25.10.2013 8:48

P44a61v23e22l 50M30i60k82u72l56a 6268153116737

Mohla by alespoň některá z dostupných TV stanic vysílat tohle utkání? Dola rád bych jej sledoval.

+2/0
25.10.2013 7:56

J40a77k84u45b 72K52ř53í55ž50e97k 5401455

Všechny zápasy vysílá Slovak sport. Otázka je , jak je komu dostupný. Nechápu, proč Eurosport vrchol ženské sezony ignoruje...

+1/0
25.10.2013 8:04

V48á83c46l12a54v 78M61í93č26e50k 5883618237454

Od 16:00 vysílá všechna tři utkání TV Metropol. Nevím jestli to teď je Slovak sport, ale každopádně tam to uvidíte..:-)