Li Na má na Turnaji mistryň dvě výhry, Kerberová zničila Radwaňskou

Čínská tenistka Li Na si do Istanbulu přivezla výbornou formu. Ve čtvrtek vyhrála na Turnaji mistryň i druhý zápas, Srbku Jelenu Jankovičovou přemohla ve třech setech 6:3, 2:6, 6:3. Li Na vládne Bílé skupině a je blízko semifinále. Naopak Polka Agnieszka Radwaňská prohrála i potřetí, proti Angelique Kerberové získala jen čtyři gamy.

M45i89l80a28n 90K92l34u56s42o54ň 3275349760393

Bohužel dnes je černý Robocop opět naprogramován na vítězství...Bohužel pro Petru..A Kerberová je taky moc dobrá...No, uvidíme.

0/0
24.10.2013 21:20

M70a75r64i94e 40N10o25v47á56k47o65v74á 6799334838475

Je nádherný, když komentátoři na ES říkají, že Petra je jediná hráčka, která může serenu porazit. Źe na to má...R^

M53a58r93t23i13n37a 69H87á32j67k96o49v85á 6295636654885

paní Jurečková, vy jste opravdu troll. Jinak to není možné.

+2/0
24.10.2013 21:09

A21n75n71a 65J68u94r27e27č70k81o36v71á 2556592345784

Promiňte, ale Vy snad máte pocit, že Serenu může porazit? Neměla sebemenší šanci za celé utkání.

0/−3
24.10.2013 21:42

L67e34n92k13a 30J80a49c17k11o30v74á 5717758213502

A vy snad máte pocit, že když ji neporazila dneska, tak to znamená, že ji nemůže porazit nikdy?

+1/0
24.10.2013 22:20

M95a48r51i82e 21N57o19v73á89k68o29v98á 6179874478245

Honzo, prosím...napíšeš to samé na petřinu skupinu? Předpokládej, že Aga prohraje 0:2 a Petra prohraje 1:2...díkyR^

0/0
24.10.2013 19:48

V66a76c74l23a53v 51K25u92b71i33s 5871541219847

Pak Petre staci jakekoliv vitezstvi. Pokud by Aga vyhrala tak musi uhrat proti Kerber nebo Serene set.

J56a45n 76L42e29v59ý 7898671231946

pokud by Aga byla bývala vyhrála 2:1, set proti Sereně by Kvitové myslím nestačil, měly by obě s Kerber 3:4 na sety a rozhodovalo by procento gamů...

0/0
24.10.2013 19:58

M85a24r28i53e 44N98o60v98á18k49o49v38á 6329894788885

A chápu to dobře, že teď petře stačí set proti Sereni či Angelice? nebo potřebuje jednu jakoukoliv výhru?

0/0
24.10.2013 19:59

M44a54r62i62e 82N12o97v84á19k68o10v76á 6859914388915

Pardon za malá/velká písmena..blbne mi shift..musím koupit novou klávesku...

J96a94n 62L58e59v67ý 7728281821146

Petře teď stačí buď výhra proti Kerber, nebo jakákoli výhra proti Sereně a set proti Kerber. Nejvtipnější (a nejméně pravděpodobnou) variantou je 2:0 proti Sereně a 0:2 s Kerber, pak by rozhodovalo procento gamů = totální vabank ;-D

1. Errani vypadla

2. Li Na stačí vyhrát set proti Azarence, pokud by Azarenka vyhrála 2:0, musí doufat ve výhru Errani nad Jankovič.

3. Azarenka musí k jistotě postupu vyhrát 2:0 nad Li Na, pokud by vyhrála jen 2:1,  musí doufat ve výhru Errani nad Jankovič. Pokud prohraje, vypadává a postupuje Jankovič a Li Na

4. Jankovič stačí vyhrát nad Errani, pokud prohraje, pak potřebuje prohru Azarenky a stejně postoupí.

(za přechylování se omlouvám, píšu to jak se mi to líbí, vždycky se na tom stejně najde něco k vytknutí, ať už je to přechylované jakkoli)

+2/0
24.10.2013 18:47

V21l81a76d91i64m27í63r 84K88r89i44s92t75e91n 7226122835798

Mne osobně přechylování vyhovuje, ale každému co jeho jest. Spíš mne zajímá a doufám, že uhraje Petra  Kvita  ;-D set. To by byla bomba

0/0
24.10.2013 18:53

J45a48n 88L45e63v47ý 7858951361276

Petře (i Sereně) by moc pomohla výhra Radwaňské 2:0, Serena by postoupila ihned a Petře by stačil jeden set ze dvou zápasů...

0/0
24.10.2013 18:56

J86i22ř98í 23H82u91r97t 6415297550343

vyhraje Kerberová 2:0, to už je podle mě hotovka...a varianta, že PK prohraje se Serenou 0:2 je asi nejvíc pravděpodobná...tzn. budou to ještě pořádné nervy s velmi nejistým výsledkem...ale to právě všichni milujeme, no ne? ;-)