Šafářová napodobila Kvitovou a v Pekingu si zahraje čtvrtfinále

Dvojnásobné zastoupení bude mít český tenis ve čtvrtfinále dvouhry žen na štědře dotovaném turnaji v Pekingu. Lucie Šafářová navázala na úspěch Petry Kvitové a ve 3. kole udolala po velké bitvě Andreu Petkovicovou z Německa 6:4, 6:7, 7:6.

E42d22u80a67r25d 77N98o30v21ý 7364862879940

A Petra dnes hraje sice taky dobře, ale o fous projela první set. A nevypadá to, že by Na Li přřetlačila, i když fandím až se monitor otřásá.

0/0
4.10.2013 10:06

E51d41u43a47r16d 92N19o85v28ý 7524302849200

Tak české semifinále nebude. Lucka to dnes neustála. Vypadalo to, že dnes už chyběly fyzické i psychické síly. Ve druhém i ve třetím setu za 4:4 zkolabovala na servisu. Škoda, hrála dobře.

0/0
4.10.2013 9:21

M41a90r63t78i14n 68Č92a28r33n46e14c18k39ý 2935494349225

Tak smůla:-(Ale i čtvrtfinále je pro Lucku krásný výsledek.

0/0
4.10.2013 9:19

M18a30h35i64a 81M62a27r56s 4956242979664

Blahozelam vitazke!Nemam co do toho"hovorit",lebo nie som ani SVK ani CZ/Israel/,IDNES mi chodi do e-mailovej posty,moja favoritka nehra.Lieci si zranenie,skoda,ze vypadla A.Ivanovic,XYZ-krat BLAHOZELAM!

+1/0
3.10.2013 15:52

O24n69d60ř82e15j 45C17i65g42á31n27e94k 1757280948395

Na tý fotce vypadá tak na 35 let. Když jsem si ji vygůglil, tak jsem byl tím věkem zklamanej... :-) Ale já si ji vezmu za ženu, i kdyby nehrála tenis... ;-)

0/−1
3.10.2013 15:35

J38a76n 98V68a60r15g43u10l58i54č 7591373467313

Kvalitní výsledek obou holek..Berme si však v emocích rezervu a vzpomeňme si, jak se jim oběma třeba v létě nadávalo..Jistě je čekají i horší časy a horší série, neboť konkurence je veliká..

0/0
3.10.2013 13:41

J18i53ř94í 61R19o76j53k35a 2333570413

Výborná práce, výborný tenis. České semifinále by bylo super, těžší to bude mít Petra, ale Jankovičová v poslední době hraje velmi dobře, takže ani Lucku nečeká lehké utkání. Děvčata, do toho![>-]

M60a33r59i84e 79Č29e20r23n72í98č23k19o27v84á 1131529501363

Od chvíle, co jsem zápas zapnula, jsem se musela chtě nechtě usmívat. Obě tenistky hrály fantastický zápas, úrovní to jednoznačně předčilo např. zápas S. Williamsové s Kirilenkovou. To, že Lucka nakonec vyhrála, svědčí o její momentální duševní síle a já pevně věřím, že min. Jankovičovou porazí. Nezlomil ji ani prohraný tiebreak druhého setu ani úvodní gem setu třetího. Je radost se dívat na takovýto tenis. ...České semifinále by bylo fajn, ale Petra to bude mít s místní Li Na enormně těžké. Uvidíme.

+13/0
3.10.2013 11:33

M91a34r55t96i28n 65Č95a68r58n13e88c38k65ý 2565104509925

trošku mě straší, že poslední výhry má Lucka většinou nad ženami, které chtějí hrát tenis. Jankovič bude vracet, vracet a vracet, pinkat, kopečkovat atd. Snad to Lucks ustojí a nevyháže se. Formu na výhru nad JJ určitě má.

+6/0
3.10.2013 12:03

V11o72j71t61a 48K69o72ř39á40n 5749541502129

Zápas měl ohrmonou kvalitu. Obě hráli neskutečné údery. Myslím si, že Lucka má na to jít do finále s Williams[>-]R^

M66i18c75h90a11l 79Z77e74l53e64n82ý 6664873895516

Což by znamenalo, že by v semifinále musela vyřadit Petru Kvitovou.

0/0

M27i55c87h23a64l 64Z43e26l70e39n95ý 6784823495776

Tedy pokud by Kvitová porazila NaLi

+1/0
3.10.2013 11:21

M61a48r94t97i17n 45Č74a20r22n94e94c36k68ý 2275954959265

jinak klidně ať Lucka ten turnaj celý vyhraje. To by totiž znamenalo, že by se Petra kvalifikovala na TM, i kdyby se ona i Serena teď sbalily a jely domů.