Štěpánek je ve finále deblu US Open, Wawrinka vyřadil obhájce Murrayho

Obhájce titulu Andy Murray skončil na US Open ve čtvrtfinále. Překvapivě hladce - ve třech setech - ho vyřadila nasazená devítka Stanislas Wawrinka, který v semifinále vyzve Novaka Djokoviče. Ve čtyřhře postoupili do finále Radek Štěpánek a Leander Paes, kteří zdolali nasazené jedničky bratry Bryanovi a překazili jim letošní sen o kalendářním grandslamu.

M66i75r34o43s46l68a39v 88O61l64d32m72a56n 9860258345711

paradni zapas chlapy...R^

0/0
6.9.2013 10:26

L21u60b10o98m55í62r 31G29a80b82r61i71e72l 3846696818855

Leander Paes byl prostě famózní, excelentní ba až nadpřirozený, dvojčata Bryanovic od druhého setu koukala jako sůvy z nudlí. Samozřejmě Štěpec hrál také skvěle. Leander a Radek si semifinále užívali jako benefiční zápas, díky za někdy až silvestrovskou podívanou!!! Blahopřeji.:-):-)VV

+5/0
6.9.2013 8:56

O59n16d51ř37e82j 95S38t79a93r12o96c61h 5950313232594

Nemá tam být "Levákovi Bobu" se na podání už tolik nedařilo..., ale "Leváku Bobovi" se nedařilo. V hledišti totiž seděl Bart Simpson.

0/0
6.9.2013 8:40

P96e67t67r 60Č29i20h23a12ř 2232658840773

Hraje se 3.set. Soustředění Bryanové se nevzdali. Dokázali snížit na rozdíl jediného gamu - 4:5. Pak šel ale podávat Štěpánek - a získal servis čistou hrou.I díky tomu vzal česko-indický pár svým soupeřům ještě jednou servis.   Kdy jim ho vzali, Lupo ? To hráli 4.set ????

+2/−1
6.9.2013 8:22

S27t88e78p62a90n 70T37o19t81h 8448389645718

Schyluje se nam na finale Nadal - Djokovic.

Uvidime, mohlo by to byti zajimave...

0/0
6.9.2013 7:58

L29a61d59i33s67l83a61v 47S21o74u27k11u31p 9657489917487

Wawrinka - takhle vypadá nejlepší tenis v životě. I s větrem si dokáže poradit. Narozdíl od někoho.

+1/−2
6.9.2013 7:00

J23i27ř20í 60F62o15g32e44l 2700351926142

Jestli narážíš na loňský rok tak jsi úplně vedle. Ten včerejší čerstvý větřík byl proti loňské vichřici jenom takovým vánkem....

+6/0
6.9.2013 8:16

L77a61d39i13s87l10a57v 62S78o55u80k33u39p 9157239617617

To je možné, ale vždy to je pro oba na kurtu stejné. Vymlouvá se jen někdo.

A90l39e69š 67Z46e86l30i56n91k69a 1824112306

;-D to je pešek co? Teď si představ, že vyhrajou i to finále, to už si radši ani nečti nebo tě trefí:-)

+10/0
6.9.2013 2:11

K15r87i44s40t29ý59n76a 43K11o34l89e58č32k64á95ř70o10v73á 3635368483

no to je fakt smutný, nepřát českýmu sportovci úspěch kvůli nějakýmu osobnímu dojmu :-P

+5/0
6.9.2013 7:36

H96a85n71a 62U72l65r89y19c64h66o15v94á 9370623558978

Mě teda Štěpánek taky není nějak extra sympatický, ale v zápasech mu fandím, protože je prostě "náš"

R81a18d11i71m 76B55e92n85i33c45e67k 8838623938124

Tak takhle špatného Andyho jsem už dlouho neviděl. Ale Standa hrál velmi dobře. Celkově se Andymu ta betonová série moc nepovedla. Dneska jsem se jako jeho fanda neměl vůbec čeho chytit, nedá se nic dělat. Standovi přeji všechno nejlepší do dalších zápasů. Murray s Lendlem to dají formu zase dohromady, o to strach nemám, teď prostě žádná nebyla.

+2/−1
5.9.2013 23:06

M50i71r27o16s25l70a26v 17J80e91ž53e58k 8431656332728

teď už tu prohru T. Berdycha s Wawrinkou vnímám v jiném světle, když Wawrinka, potvrdil mimořádnou formu :)

+9/−1
5.9.2013 23:04

R70o86m29a55n 54V53í36c14e22n53e78c 2969522468952

btw. Wawrinka je na nejlepší cestě do SF. Vede 2:0 s Murraym a ve 3.setu má brejk více. 8-o

+2/0
5.9.2013 22:29

A55l29o29i83s 22S73t88a12r14ý 3649109297792

A je to tam, krásné vidět Murraye ničit raketu.

+5/0
5.9.2013 22:56

R33o95m58a30n 10V72í95c95e43n48e56c 2959452238922

... Berdych dopadl lépe, než Murray - vyhrál aspoň jeden set!!

+3/0

R70a90d28i63m 44B94e96n39i23c81e20k 8988803838254

Set sice vyhrál, ale o kolodříve vypadl.;-)

T76o75m42á31š 82K93ř95e84l58i50n94a 2436482842528

Překrásný zápas...Radek s Leandrem jsou druh na vymření, hrají aby si užili srandu a pobavili se :) Po pokaženém míčku se zasmějí a poplácají, Bryanové udělají jen dlouhý ksicht... Třikrát sláva a snad ještě pár turnajů, kde budou bavit sebe i lidi :)

+37/−1
5.9.2013 20:36

M12a54r17t48i70n 54Š58t58r20o18s 4169347850938

Tak ono je to i o tom, že Paes už to má ve svým věku na háku a Štěpánek měl hlaví úspěchy ve dvouhře, tohle je už okrajvá discíplína. Bryani to mají jako hlavní pracovní tenisovou náplň :)

0/0
6.9.2013 10:20

M31i68c24h85a27l 28V64a78k24u62l89a 2879502173935

Parádní zápas. Paes byl neskutečnej, klobouk dolů.R^ Jen mi nejde do hlavy, že třeba na zápas Djokovič-Granollers je plno a na tenhle zápas bylo hlediště asi půl zápasu poloprázdný. Jako chápu, že je to Djokovič a singl je to hlavní, ale přeci jen Bryanové jsou domácí a tady ty zápasy čtyřhry jsou mnohem zábavnější, než Djokovičovo 6:2 6:0 6:0.:-)

+26/0
5.9.2013 20:33

M52i55r34o39s69l25a13v 94J33e28ž86e27k 8261326232768

Djoko byl přece taky neskutečnej, jak deklasoval Granollerse, španěl uhrál za celý zápas na returnu 8 nebo 9 míčků, z toho většinu po chybě Djokoviče :-)

+1/−1
5.9.2013 20:55

M68i19c89h37a81l 79V56a30k65u86l32a 2409532573825

Tak to sice ano, ale přeci jen, když mu dá 2 kanáry, tak je ten zápas, s prominutím, docela o ničem.;-D

+3/−1
5.9.2013 20:58

M14a51r64t67i61n 80Č94a26r78n28e72c89k67ý 2405104479565

a jak poznáš dopředu, že ten zápas takhle dopadne, že na něj nemáš chodit?

+1/0
5.9.2013 21:43

M84i31c77h59a78l 22V71a97k14u73l81a 2919712513755

Nikde jsem nepsal, že na něj chodit nemají.;-) Jen mi prostě přijde zvláštní, že když je plno na takový zápas, tak je poloprázdno na domácí deblisty, zvlášť, když je čtyřhra taková zábava. A popravdě, vy jste snad čekal, že mu Djokovič nenaloží?:-P