Šlesingr byl na letním MČR k neporažení, Soukalová dvakrát prohrála

Michal Šlesingr byl na mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích, které o víkendu hostil východočeský Letohrad, k neporažení. Třicetiletý biatlonista po triumfu v rychlostním závodě zvítězil i v sobotním nočním supersprintu a nejlepší byl také v nedělním stíhacím závodu.

P53a58v31e40l 96J60o69h30a93n48i21d27e36s 9689976985143

Součástí MČR v biatlonu na kolečkových lyží jsou oficiálně jen dva závody sprint a stíhací závod (s intervalem 5 sekund), večerní supersprint je jen vložený závod pro diváky.

G. Soukalová se stala dvojnásobnou MČR v biatlonu na KL s naprostou převahou a Slovenky předvedly, že prací pod kvalitním zahraničním trenérem ostatní naše válcovaly v čele s největším talentem ještě juniorkou P. Fialkovou a běžecky J. Gerekovou.

M27i60c70h55a39l 22Š43l21e19s30i89n40g62r 6644575198800

Nějak diskuse nechroustá html značky, takže pro lepší přehlednost oprava.. ;)

+2/0
2.9.2013 9:25

J53i22n25d47ř76i38c83h 12M20u49s92í54l34e85k 5249701856

Na přiloženém souboru je to jasné. Mimochodem Vy jste ten biatlonový Michal Šlesingr jestli se mohu zeptat?

0/−1
3.9.2013 13:09

P60e80t47r 43Č86e69r69v41e18n37ý 3176969797239

Já myslím, že to je jasné. Mlčení znamená souhlas:-)

0/0
3.9.2013 18:51

M19i21c53h25a12l 37Š91l79e82s41i70n36g12r 6924275638940

Dobrý den, ano, jsem to já. Občas do diskuse nahlédnu, případně se zapojím.. ;)

0/0
6.9.2013 13:11

P14e26t90r 77Č96e38r42v20e35n55ý 3766459307559

Gábina si ze třech závodů odváží dva mistrovské tituly, ale ten titulek hovoří jen o tom, že dvakrát prohrála:-/ Jako kdyby se jí mistrovství nepovedlo8-o Automaticky už se počítá s tím, že bude jenom vyhrávat!! A to je špatný...

Vidím zde určitou analogii s Petrou Kvitovou, která ten tlak veřejnosti po veleúspěšné sezoně 2011 neustála. Od té doby se na tenisovém žebříčku propadá. Doufám, že Gábina bude mít lepší nervy. Přeju jí to, protože ona skutečně má na to pravidelně všechny porážet;-)[>-]