Kornfeil má z britské Velké ceny deváté místo, Pešek po pádu nedojel

Český motocyklista Jakub Kornfeil obsadil v Grand Prix Velké Británie v Moto3 deváté místo. Závod nejslabší v kubatury vyhrál v Silverstonu lídr mistrovství světa Španěl Luis Salom.

M64i77l34o89š 47P54o94k87o19r92n85ý 2738530315724

Před sezónou jsem si myslel, že Pešek bude lepší než Abraham, ale jsou tak zhruba stejně špatní.

+1/0
2.9.2013 8:46

K87a33r50e23l 46D17l50o83u48h43ý 2742235832365

neví někdo jak dopadl náš jezdec v Red Bull Rockie cupu, mladej Hanika?

0/0
1.9.2013 18:10

K76a35t93e22ř97i26n20a 96Č11e50c62h64o56v71á 6716687521473

Chtela jsem se zeptat na to same. Nadejny jezdec a nikdo o nem nenapise ani zminku, jak dnes dopadl.

0/0
1.9.2013 18:47

J70a64n97a 46D48a89r94m62o24p93i85l55o72v41á 7209615413676

ve druhým závodu nedojel, prý ho někdo srazil, ale nemůžu najít bližší informace

M93a39r14t76i89n 91V64o12j17á23č48e38k 9242128458817

tak hlavně jestli se pešek cítí ,že není do počtu a zazávodil si,asi by to chtělo víc pokory a makat na sobě

+1/0
1.9.2013 17:52

J16a64n 46S88t91u33h12l 1802874442

Jede Pešek okolo, nedívej se na něho, jak se něj koukneš, tak hned Pešek spadne.

K55a80r61e65l 39N45a26s98t85o45u97p74i13l 3630121110741

když už se snažíš básnit, tak ať se to aspoň rýmuje...

0/0
2.9.2013 15:04

M12a85r42t23i42n 77N46e12d72o87š89í96n75s93k19ý 1837243544

Pešour spadl, to je dobře, to si zaslouží za tu svojí aroganci a nabubřelost R^R^R^R^R^

+3/−1
1.9.2013 16:11

P61e34t59r 90D79o31u74p25a95l 5671678115359

"Lukáš Pešek po pádu v prvním kole závod nedokončil" - být redaktorem iDNES, tak tohle si už nakopíruju do schránky a jen vkládám do každé reportáže z MotoGP ;-D;-D;-D