Veterán Horner vyhrál 3. etapu Vuelty, Kreuziger zůstává desátý

Na začátku roku musel na operaci kolena a dlouho nemohl závodit, výsledek ze 3. etapy cyklistické Vuelty možná dá na všechny problémy zapomenout. Američan Chris Horner zničil v cílovém stoupání dne všechny soupeře a pod cílovou bránu vjel jako vítěz. Bonusem k jeho triumfu mu byl červený dres lídra závodu. Roman Kreuziger zůstává desátý.

I77v24o 52D81u69d16e11k 7158895267

:-)tak nevím jestli jsem dobře poslouchal, ale podle komentátora Eurosportu bylo stoupání 4 - 5% Ono to vlastně tak vychází - 4km a cca 250m. výškového rozdílu. To opravdu nebude ta "stěna" s průměrem 10% jako píšou v článku, že?

F91r81a34n48z 28J74o51s94e62f 3938309160477

"König dojel ve stejné skupině na 26. pozici a i on zaznamenal posun o jedno místo, aktuálně je desátý"

nebyl vcera celkove paty?

0/−4
26.8.2013 18:42

D12a41v64i89d 86N42e61j17e69d55l75ý 9202935949582

kupodivu mají redaktoři pravdu - po včerejšku byl jedenáctej . Jen se zeptám těch co na to koukali ,nevíte  kterýho hňupa napadlo , při nájezdu na most tam nechat ty betony(nebo z čeho to je) na dělení vozovky?

O47l31d96ř28i80c54h 92B14í52l36ý 7168685554206

Pěkně dědek ;-D   Jardo to bys skoro mohl ještě tak závodit :-)

0/0
26.8.2013 18:25

J41a31r36o57s38l34a78v 92T60k82a13d96l10e71c 6516410286320

Hellou,teď jsem se vrátil. Takže jsem nemohl být ráno na kole,páč jsem byl u soudruhů. A pokud jsi si nevšiml,tak pořád ještě závodím.:-( Ale Vueltu bych dal asi za 5 týdnů i s rozvozem. Jinak pořád držím pěsti našim...i když jsem to dnes neviděl.;-)

0/0
26.8.2013 19:59

J15a13r23o85s72l36a94v 64T10k89a15d16l72e31c 6756930436380

Pardon. U soudruhů v NDR. Jen aby nevznikla mýlka:-)

0/0
26.8.2013 20:17

O72l87d38ř57i60c54h 69B23í25l82ý 7538305624216

dobrá práce Jardo R^  ( platí na ty závody ) kde si rajzuješ Ti hodnotit nebudu, na to seš starej dost abys měl rozum ;-D