Tréninky v Brně: Kornfeil dvanáctý, Abraham 20., Pešek poslední

Jakub Kornfeil dojel dvanáctý v úvodních trénincích na GP České republiky silničních motocyklů v Brně. Největší česká naděje na startu obsadila shodné umístění v dopoledním i odpoledním tréninku. Ve třídě Moto3 byl na Masarykově okruhu nejrychlejší Španěl Maverick Viňales, za kterým Kornfeil zaostal o 1,917 sekundy.

R40u75d15i 44G54a82š77p82a20r 3609389669763

Pešek jenom o vteřinu rychlejší než Moto 2, to je k pláči ne k závodění.

+1/0
24.8.2013 10:30

P93e88t89r 78P94e98t87r56i27k 7150205191983

Největší naděje na neděli, teda vlastně už na sobotu je Karel Hanika. Ten dnes vyhrál nejen oba tréningy, ale i kvalifikaci R^

+1/0
23.8.2013 21:10

J20a14r24o28m64í45r 85K34u22b25i71s 1918698642427

Abajo, zkuz jiný druh sportu nebo se na to vy..r. Nedělej doma další ostudu,ve světě toho bylo snad už dost.

+2/0
23.8.2013 19:04

J16a21n 64N27e55š92p10o94r 4866378166702

Nechceš to nechat na něm? Myslím, že je ti po tom guwno....

+1/0
24.8.2013 10:07

M34i81c22h70a94l 35M55o71u72c68h90a 9948919793514

7 sekund ztráta na jednom kole? To na trať omylem vyjel na tom skůtru, co na něm jezdí v paddocku, ne?