To je nějaký divný, pomyslel si Maslák. Nejdřív pátému místu nevěřil

Koukl na tabuli a nevěřil. Pátý ve finále mistrovství světa? "To je nějaký divný," pomyslel si čtvrtkař Pavel Maslák. Ten údaj však byl v úterním moskevském večeru reálný, úřadující mistr Evropy skončil časem 44,91 vteřin na světovém šampionátu opravdu pátý. Navrch získal skalp olympijského vítěze Kiraniho Jamese.

F26r53a74n89t47a 81B26r21a78b81e70c 7296204717582

Já jsem si nevšiml, že by byl Dusík z Maslákovo supervýkonu v euforii.. Furt se patlal kolem třetího místa a že Maslák doběhl 5. si všiml až ze záznamu. Čekal jsem, že to bude prožívat víc, český zástupce na hladké trati ve finále MS neběží každý den..

0/0
14.8.2013 9:41

J24i86ř30í 61L59i56e98t84a61v34e85c 8533149473149

Tak ono bylo evidentní, že když viděl po výběhu do poslední stovky Masláka na 8. místě, tak ho úplně přestal sledovat. Já se zase přiznám, že jsem sledoval hlavně Masláka, takže jsem ani nezaregistroval, že ten, který vepředu vytuhnul, je Kirany.

0/0
14.8.2013 9:49

J12a37n85a 79H27o90r31s43k59á 2776757236724

Parádní výkony od českých atletů R^ ... je úžasné, že jich tolik dokáže bojovat o finále či přímo ve finále, příp. o medaile. Oceňuji i výkon české kladivářky Králové v kvalifikaci - bylo vidět, že neúspěch si opravdu prožívá a nejela se do Moskvy jen podívat - je mladá, ještě se může ukázat.

+3/0
14.8.2013 9:04

K41a66r81e28l 31V80a89c92h34u69t 9593352269683

Také se přidávám ke GRATULACI ! .................................... ;-) R^ V [>-]

A Strnadové? .. (viz.níže) - ti umí jen kafrat od komplu. ;-D

0/0
14.8.2013 9:31

F23r64a61n38t21i73š73e79k 42S42t39r53n67a92d 4534705839826

Nechápu to nadšení. Medaile to není !

Jaký je rozdíl v umístění závodníků na pátém až patnáctém místě ?

V podstatě žádný. Všichni skončili v poli poražených .

Sportovní svět se z toho " nezblázní " ... to jen v Česku jsou moderátoři v euforii.

+1/−37
14.8.2013 7:32

J42i36ř53í 94G52a66l31a33m56b20o76š 8668366543102

Informace pro laika ! Být pátý nejlepší něco znamená a vždy něco znamenat bude.

P49e63t85r76a 91V89a24ň27k22o93v16á 4874274636122

docela dost lidí už tam prohrálo..tak 98 %.......a ještě prohraje, že?

+2/0

J75i16ř84í 53N44e83u74m71e44i28s92t37e91r 2702135773541

Mě by zajímalo, kdy naposled jsi byl v něčem pátý. Hod tenisákem na školním hřišti se nepočítá.

+4/0
14.8.2013 9:45

T19o58m70á23š 79T59r61u20s17i89n65a 6149423766312

Předpokládám že pro lidi jako je pan Cerman a pan Strnad je pod úroveň něco takového zkoušet.

M55i18c25h60a77l 68M92i88l94l56e32r 9436362929182

Cerman jinde psal soucasne jako Ondrej Kudrna, na toho ho jini diskuteri chytili a kdovi zda pan Strnad neni take jeden z jejich pribuznych;-);-);-)

0/0
14.8.2013 14:16

T67o11m51á71š 92T43r23u70s74i31n40a 6459943316382

Člověče, mám teď úplně obrácený pohled na svět. Až třeba budu sledovat biatlon: 130 závodníků na startu, 1 vítěz, 129 totálních looserů

J29i66ř33í 49L16i36e68t87a42v47e50c 8393469323969

Jo a když Berdych prohraje ve čtvrtfinále Wimbledonu s Djokovičem, tak by měl chodit kanálama.

+4/0

R67o65m54a69n 84Š51v58i59d78r29o52ň 6195505748608

No měl by, vždyť tam přece prohrál ve finále s Nadalem a ten je "až" třetí.

I20v47o 50S61c39h53l10ä95g41e20l 9140109707162

Počítám, že toho, co nechápete, bude podstatně více.

+10/−1
14.8.2013 8:10

P53e29t63r 26Š28o23l80t62y55s 3975586162681

Myslím, pane Strnade, že v Česku nebyli v euforii jen moderátoři, nýbrž i lidi co sportu rozumí. Vám, který evidentně sportu nerozumí, bych rád osvětlil, že být pátým nejlepším na světě je úctyhodný výkon.

+19/−1
14.8.2013 8:28

J69i77ř59í 43L96i54e56t49a41v78e89c 8783959733649

A já k tomu dodám, že na čtvrtce je to pro bělocha opravdu velmi těžké. Prostě famózní výkon Masláka.

+2/0
14.8.2013 10:01

O52n83d36ř86e54j 31S53t68a41r19o69c81h 5300563902514

Odborníci a vůbec lidé, kteří sportu rozumí, naopak takový výkon velmi ocení. To jen gaučoví cintalové a internetoví joudové mají potřebu ukázat svojí omezenost a neznalost.

+9/−1
14.8.2013 8:38

P13a32v84e40l 28D81v75o17ř55á23k 8658215502721

Nikdy v historii atletických MS nebyl český reprezentant na pátém místě závodu na 400 metrů. Takže úspěch to zcela jistě je a ještě ve vynikajícím čase. Vy jste zřejmě maximalista a první místo je pro vás jediný úspěch. Proč ne.

J72i36ř92í 49L36i86e56t21a43v46e70c 8173289413419

Karel Kolář byl druhý na Mistrovství Evropy v roce 1978 v Praze. Jestliže pan Dvořák píše o atletických MS, tak má pravdu, i když je pravda, že běh Karla Koláře jsem ve svých 13 letech prožíval přímo na stadionu a byla to celkem euforie. A mám pocit, že Karel Kolář vyhrál i ME v hale.

0/0
14.8.2013 11:26

J64i41ř27í 67L72i48e43t14a45v30e79c 8413709473249

Tak jsem si to ověřil a je to pravda - Karel Kolář se v roce 1979 ve Vídnii  stal halovým mistrem Evropy a časem 46,21 s navíc vytvořil nový halový světový rekord. S ohledem na toto bych Karla Koláře řadil možná i malinko výše než Masláka.

0/0
14.8.2013 11:30

J19i63ř52í 80L82i86e72t70a24v85e89c 8203159783499

Jaký je rozdíl mezi pátým a patnáctým závodníkem? Odpověď - deset míst. A pak je tam taky rozdíl 10.000 USD. Za 5. místo se uděluje 10.000 USD, za 15. nic. Pro tenistu, fotbalistu nebo hokejistu to nejsou žádné peníze, ale pro atleta to je celkem dost, navíc ten výsledek zaručuje pozvánky na Diamantovou ligu, tam se platí poměrně slušné startovné, ale i slušné prize money. Jako patnáctý na světě se tam moc nedostanete, takže ten výsledek se dá pozitivně hodnotit i z finančního hlediska.

+7/0
14.8.2013 9:58

T62o53m39á29š 81H82a90l59u60z87a 6383323566298

Kdybych byl 5. na MS, tak bych byl pro všechny kamarády a známé vítěz... to je úspěch jako hrom. Každý, kdo někdy vrcholově sportoval ví, že to je opravdu hodně. Jen ti lidi za televizí vidí jen medaile a bednu !

+1/0
14.8.2013 14:25

M56i54c84h72a28l 37M17i64l47l58e54r 9916692139812

vyborny vykon a take vyborny rozhovor.R^R^!

+21/0
13.8.2013 23:19

J81o38s37e34f 95F66a35r12m51a65č41k27a 7134912917

Výsledek je opravdu dobrý. Jen se bohužel ukazuje, že mistr Evropy nebude mít nikdy šanci porážet absolutní špičku, která je výhradně mimo Evropu.

J13a72n 54S15t88e75i28n45e50r 3755894515821

Belgičan dnes skončil čtvrtý dvě setiny od medaile. To nezní jako špička výhradně mimo Evropu.

+19/0
13.8.2013 21:56

Z62d68e30n31e75k 76B28e39d35n23a42r 7527666637879

Blbost. Co bude se uvidí.

+7/−1

L47u86d71ě40k 98P41o38k35o59r74n84ý 7223935523367

Podle toho, co myslíš tou absolutní špičkou. Ano, Pavel nebude nikdy mimozemšťan, který je schopen běhat časy pod 44. Ale na úroveň 44,4-44,6 se dostat může a to jsou časy za které se může brát na MS a olympiádě bronz, když je klika tak i třeba stříbro. Takže tak černě bych to neviděl.