Překážkářka Hejnová se divila, s jakým náskokem v Eugene vyhrála

Zatímco zbytek světa, zdá se, si po olympijském roce vybírá horší sezonu, česká atletka Zuzana Hejnová má parádní formu. V dosavadních dvou startech v běhu na 400 metrů překážek na Diamantové lize bronzová olympijská medailistka z Londýna vždy vyhrála, v sobotu v Eugene navíc v téměř nejsilnější možné konkurenci s obrovským náskokem.

J36a35n 82K84o60c31i69á30n 3292455680162

Docela by mne zajímalo, co Anťuchová na olympiádě zobala...

+4/0
2.6.2013 21:20

L23u52k55á56š 71C72i42e26s45l57a11r 6964838116965

Nechápu Vás dotaz. Anťuchová má od roku 2002 asi 8 zlatých z velkých akcí a nikdy nebyla pozitivně testován. To, že se časy a forma vyvíjí je snad normální. Ostatně Zuzka taky na mistrovství Evropy byla mimo stupně vítězů a za měsíc a půl na OH byla o 2,5 sekundy rychlejší. Kdyby stejně jako vy uvažovaly soupeřky, které skončily za ní, k jakému závěru by dospěly?

0/−1
3.6.2013 10:51

P30e42t56r 57N89i59v77n34i35c60k96ý 3422824705967

Ano, vyjádřils to přesně tím posledním slovem ;-D:

"Anťuchová má od roku 2002 asi 8 zlatých z velkých akcí a nikdy nebyla pozitivně testován."

T33o85m11á58š 33B49r87a71b86e78c 2558446285306

S tou Hejnovou lžeš! Na ME zaběhla ve finále čas 54,49sec na LOH ve finále 53,38sec. Což je rozdíl cca 1 vteřina. A s časy z rozběhů nebo semi sem nechoď, to se běží na postup.

K48a46r27e51l 23K15o54n11e74č95n83ý 9597313194146

V Moskvě budou o vítězství tři rusky. Ještě nevím, kde je vezmou, ale oni to nějak zařídí, jako vždy...