Házenkáři Hranic poprvé slaví zisk poháru. Přehráli lídra extraligy

Házenkáři Hranic vybojovali poprvé v klubové historii Český pohár, v domácí odvetě porazili Jičín 27:22. V prvním zápase byl o gól lepší lídr extraligy. Jičín doma vyhrál 28:27.

M74i84l84a69n 41C93o30u62f21a78l 8763567363

Krásný zápas. Jen škoda, že rozhodčí byli z Jičína! Zejména v prvním poločase držení Stržínka a  zápasový zákrok na Čadru...... bez trestu, držení za dres je v házené pane rozhodčí vyloučení na 2 minuty.

0/0
31.3.2013 12:54

T69o42m72á98š 40K38ř31e12l22i60n32a 2756352782238

Tak teda pardón, ale mě spíš přišlo, že ve druhé půli totálně zařízli právě Jičín. Neříkám, že ta vyloučení nebyly fauly, ale na druhé straně se dělo to samé. Místy až brutální zákroky Rachače a Šíry, přemotivovaný Stržínek... V takhle velkých zápasech by se tohle stávat nemělo, měl by vyhrát házená. Nestraný divák si pak v televizi říká, jestli se z toho poháru můžou v Hranicích vůbec těšit...

+1/−2
31.3.2013 13:02

M85i45l10a84n 48C28o33u60f80a71l 8793857633

Chlapče, Stržínek byl téměř celý zápas držený za dres a i jinak faulovaný! A  neviděl jsem brutální zákroky ani Rachače, ani Šíra. I komentátor v televizi se zakoktal, když měl okomentovat údajnou faulovou situaci!

0/−2
31.3.2013 13:48

T80o93m20á37š 73K36ř27e70l43i70n19a 2156952402628

Každý zákrok Rachače je rukama dopředu na obličej, Šira zas hraje zákeřně na pivotu. A to držení dresu, to bylo naprosto oboustrané, nehledě na to úmyslné nastavování kolene při Babákových křížích. A spolukomentátor zas nepokrytě fandil Hranicím :D

0/−1
31.3.2013 14:04

D33a61v93i15d 25H17a75š74a 2789912183

Tohle tam vidí nestranný divák? :D To snad ne :)

0/0
31.3.2013 14:14

T17o46m81á91š 36K59ř52e67l30i28n50a 2936112982618

Vcelku i ano, neříkám, že to Jičín nedělal taky, ale vadilo mi, že se to pískalo jen na jednu stranu a zkazilo to celkový dojem z finále vynikajících týmů.

0/0
31.3.2013 14:17

D51a52v74i89d 78H51a87š69a 2369282773

Myslím, že to u Jičína byla otázka času, když vytáhli na spony... V jičíně zase měly hranice dvakrát tolik vylučovaných... Ale rozhodčí to pískal zvláštně...