Northug se v lyžařském maratonu blýskl třetím místem, osmý byl Novák

Hvězdný norský lyžař Petter Northug zařadil do svého programu místo Světového poháru v La Clusaz dálkový závod Dolomitenlauf v Rakousku, v němž obsadil třetí místo, které mu vyneslo vedení v průběžném pořadí FIS Marathon Cupu. Závod na 42 kilometrů volnou technikou vyhrál suverénně o 34 sekund Ital Sergio Bonaldi.

J59a65r72o94s57l21a77v 78M47i22n15á42ř 4503281263918

Tak veterán Bajčičák dal ve finiši Northuga, byť ten to jel z plné přípravy. Hned za ním pak Zozri a Piller-Cottrer. Fakt dobrý!

Bajčičák (SR) -34,3, 3. P. Northug (Nor.) -35,1, 4. Zorzi -36,2, 5. Piller-Cottrer