Soukalová ve sprintu jedenáctá, v Ruhpoldingu vyhrála Gössnerová

V prvním individuálním závodě po zdravotní pauze dojela biatlonistka Gabriela Soukalová těsně za elitní desítkou. Ve sprintu Světového poháru v Ruhpoldingu střílela česká reprezentantka při obou položkách bezchybně a za vítěznou Němkou Miriam Gössnerovou zaostala na jedenáctém místě o 51 sekund.

P22a64v42e24l 20J15o73h15a77n76i91d70e20s 9649176765903

Pěkný výsledek bezchybné G. Soukalové a díky i zdravotnímu výpadku postupně trošku v běhu zpomalovala(I. kolo...6:27,6min./ II. kolo...6:36,9min./ III. kolo...6,48,4min./výsledný běžecký čas 19:52,9min.).

Němka Miriam Gossner s jednou minelou ve stoje opět běžecky vynikající (běžecký čas 18:38,6min.).

Slibný návrat po mateřství Norky A. K. A. Flatland do kolotoče SP, která po rozjetí se v IBU Cupu předvedla dvanáctý běžecký čas(19:36,2min.), ale škoda po jedné chybě při střelbě v poloze v leže a ve stoje.

L20a14d92i35s82l66a59v 49S75o77u74k26u80p 9617619517907

Dnes bylo vidět, že po nemoci Soukalová nestačí na nejlepší ani s nulami, ale Rejman to viděl jinak: "Soukalová pojede minimálně o třetí místo"....a za moment se přes ní přehnala nějaká Slovinka.

+3/−7
11.1.2013 19:50

M33a88r77t22i40n 15F35u40r73i33k 2722435446521

To je tak, když člověk s inteligencí přidavače dělá komentátora (omlouvám se všem šikovným přidavačům)R^

+3/−4
11.1.2013 20:40

K62l33á84r31a 17V74o85ř71í73š77k19o48v41á 8970968291946

;-D;-D;-D no samozřejmě, pořád "můžeme pomýšlet vysoko" ovšem přesná definice onoho "vysoko" mi docela chybí. Rv Holky nemaj přídavný pohon...únava dorazila

0/0
11.1.2013 22:21

J34a71r27o59s56l81a82v 83U73r28b12á20n33e25k 2968226549893

Nj, akorát ta Slovinka (Andrea Mali, tuším) zrovna odstartovala, takže byla plná sil. Zastřílela taky za nula, ale skončila až za Gabrielou, takže taky pak zpomalila... :-)

+3/0
11.1.2013 23:32

L93a73d86i75s78l27a54v 78S39o79u41k17u15p 9457499617557

Dobrá, tak ji tedy Slovinka "předjela" jen na chvíli, ale to nic nemění na tom, že Rejman to s tou automatickou vírou, že Soukalová pojede minimálně o třetí místo, přehnal. V tu chvílí byla myslím šestá a za ní jela ještě Berger, Domračeva atd.

+2/−2
11.1.2013 23:41

J83a86n 69J78u48s21t 7122153647622

Ty jsi tedy taky odborník... Pomalu na to, aby jsi šel do tv jako expert. Už slyším Tvoje hlášky, nakonec by to bylo- odvolávám co jsem odvolal... A mimochodem se podívej na výsledky, Bergerová skončila za Soukalovou...

+1/−3
12.1.2013 12:51

L56a75d64i63s57l47a34v 20S53o26u16k26u47p 9297759507757

Nic to nemění na tom, že ve chvíli, kdy Soukalová odjížděla z druhé střelby, bylo to věštění předčasné, ale naprosto typické pro Rejmana. Ty bys mu mohl dělat poradce věštce, protože bys odvěštil, že Berger bude špatně střílet a v cíli bude až za Soukalovou. Já bych narozdíl od tebe nic nevěštil, takže s Rejmanen by sis rozuměl spíš ty, tvořili byste úsměvnou dvojku.