Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Moravské házenkářky budou spolupracovat

Ne s Kunovicemi, jak bylo nalinkováno, ale s házenkářkami z Veselí nad Moravou bude pro příští sezonu spolupracovat oddíl z Bohunic. Jeho manažer Josef Trumpeš přerušil komunikaci s kunovickým klubem a hráčskou výpomoc nasměroval do Veselí, které se připravuje na premiérovou účast v česko-slovenské interlize. "Na hostování k nám na rok přijdou Marková s Kročilovou, což je věc, která nám určitě pomůže," ocenil Vlastimil Procházka, technický vedoucí veselského družstva.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Markéta Molišová

0/0
5.8.2002 12:59

Petr O. z Brna

V pořádku ...
Myslím, že je to naprosto v pohodě a v zájmu oblasti. Veselí je prostě už nejakou dobu nahoře a hráčky zde mají reprezantační vyhlídky, takže je logické, že to tam dvě nadějné Brňanky chtějí zkusit a zviditelnit se. Je to naprosto přirozené, okud WHIL opravdu odstartuje. Jen mám velké obavy, zda WHIL je vůbec dobrá myšlenka v podmínkách, v jakých se v české házené nedostává peněz a očekávaný marketingový dopad obdobného projektu HIL v mužích nebyl skoro žádný.
0/0
31.7.2002 10:14

Re: V pořádku ...
Samozřejmě, z pohledu Veselí a těch hráček to je v pořádku!!! Ale na to, že se Bohunice tváří jako klub provozující vrcholový sport a reprezentující Brno v nejvyšších soutěžích je to těžký hazard s jejich kádrem! Ten klub přežívá od sezony k sezoně, do extraligy loni přes baráž postoupit nedokázal, účast v extralize získal až po odstoupení jiných, pak v další baráži prošel s odřenýma ušima tak, tak, výkony po většinu extarligy byly mizerné a kdyby Trumpešovi s Plzní nenapískali rozhodčí, byl by ve druhé lize!!! Jde mi o to, že ten klub nemá žádnou vizi do budoucna ale podle Trumpeše je téměř nejlepší na Moravě!
0/0
31.7.2002 10:42

Tomáš

Re: WHIL
Jsem rád,že konečně někdo uvažuje o smyslu interligy WHIL. Nejsem žádný odborník přes házenou ,ale při finanční situaci mnoha našich klubů se jim třeba cestování pěkně prodraží. Například když jel letos Cheb do Veselí nebo Ostravy, nebo naopak ,asi to nevyšlo dvakrát lacino ; nedovedu si teda představit cestu Chebu na zápas do Michalovců.
0/0
1.8.2002 0:11

jyryk

Konečně trochu rozumu
zavládlo na Moravě. Je jen dobře, když dostanou talentované hráčky příležitost ukázat, co v nich je. Jestliže se Brno (druhé největší město v zemi) nedokáže dohromady složit na jeden ženský házenkářský tým, pak není pláč na místě. Ostatně brněnský sport je jedno velké téma - viz hokej, volejbal atd..Ve Veselí před 15 lety vydupal Tonda Střelec z ničeho ženskou házenou a ta se tam drží na vysoké úrovni dodnes. A s minimálními náklady. Takže - kdo chce, aby se hráčky někde něco naučily a dostaly příležitost - ať je pošle vyučit právě do Veselí. Gottwaldov a později Zlín by mohl vyprávět, že ano...Čau, Jura
0/0
30.7.2002 13:40

Re: Konečně trochu rozumu
Souhlasím s tím, že brněnský sport je téma samo o sobě! Neschopných funkcionářů je tam opravdu habaděj!!! Pokud ale se kolem sportu v Brně budou motat lidi typu Trumpeše, nikdy to lepší nebude!!!
0/0
30.7.2002 17:39

Jan

Re: Re: Konečně trochu rozumu
Trumpeš je svéráz, ale nebýt ho, ženská házená už v Brně dávno není.
0/0
3.8.2002 22:07

Re: Re: Re: Konečně trochu rozumu
Ale za s ním už taky dlouho nevydrží!!!!!!!!! Konec e blíží, pokud se něco zásadního v Bohunicích nestane (jako že asi těžko) tak do dvou let jsou Bohunice z první ligy venku a ženské družstvo je na odpis!!!
0/0
4.8.2002 13:53

jyryk

Konečně trochu rozumu
0/0
30.7.2002 13:35

NOBODY!
0/0
28.7.2002 21:45

0/0
28.7.2002 21:44

Jen aby pan Trumpeš kvůli svým Interligovým ambicím Bohunice úplně nerozprodal!!!
Tato spolupráce je velice zajímavá a výhodná pro Veselí, protože obě Brňanky jsou velmi dobré hráčky. Navíc si dovoluji tvrdit, že Bohunice za jejich hostování žádné velké peníze ani nedostaly (spíš zřejmě vůbec nic), je zajímavé, jak se z avizovaného sportovního manažera Kunovic stal přes noc poradce asistenta trenéra Veselí!!! Brněnský tým přitom dobrých hráček nazbyt nemá, vlastní dorostenky taky nemá, žádné hráčky do kádru zřejmě nepřijdou (poté, co jakým způsobem Trumpeš posiloval loni si to dovoluji tvrdit téměř jistě) a pokud budou hrávat Bohunice současně s Veselím bez svých nejlepších hráček, jsem hrozně moc zvědavý, jak budou soupeřkám odolávat!!! To družstvo hraje na hranici existence s minimem hráček, každé zranění a každá nemoc ho výrazně poznamenají. Papoušková na jaře trochu přibrala, Molišová to všechno nezachrání a Kupková určitě není pohyblivým štírkem rozvracejícím soupeřovy obrany vtipem a inteligencí! Jen aby to pan Trumpeš zvládnul a Bohunice se mu kvůli jeho touze pohybovat se v zákulisí WHIL a být tam "zajímavou" a "důležitou" personou úplně nerozpadly...
0/0
28.7.2002 10:48

Jan

Re: Jen aby pan Trumpeš kvůli svým Interligovým ambicím Bohunice úplně nerozprodal!!!
Bomba, tak už i pan Trumpeš zjistil, jak se v Kunovicích ve skutečnosti pracuje...
0/0
28.7.2002 22:22

Markéta Molišová

Re: Jen aby pan Trumpeš kvůli svým Interligovým ambicím Bohunice úplně nerozprodal!!!
Dozvěděla jsem se o těchto stránkách a žasnu, opravdu jen žasnu...Vůbec jsem netušila kolika lidem pan Trumpeš leží v hlavách.Nechápu jaký vliv na hru mají nabytá kila Radky P. a Ireny!!!?Já si vždy myslela, že házená je kolektivní sport a není o dvou hráčkách, přesně v tomto duchu nás i Pepa vy- chovával.Je velice snadné se vozit po zkušených hráčkách, ale já nezaznamenala žádný výraznější talent mladšího ročníku, takže si myslím, že by jste měli být rádi, že se občas můžete přijít podívat na družstvo plné individualit, na show pana Trumpeše, aby jste zase mohli vykládat, co je to za bandu!
0/0
5.8.2002 9:51

Re: Re: Jen aby pan Trumpeš kvůli svým Interligovým ambicím Bohunice úplně nerozprodal!!!
Napsala jsi to velice přesně!!! Trumpeš si vychoval několik dobrých hráček, ale dál už nic!!! Vy pořád držíte Bohunice nad vodou, žádné další šikovné dorostenky Vás ale nedoplňují a zkus mi tady třeba napsat, jak ty sama vidíš perspektivu svého družstva v horizontu dvou roků! Až vy skončíte, tak za Vámi bude taková výkonnostní i personální propast, že ji v Bohunicích dalších dvacet roků nikdo nepřeklene. A show pana Trumpeše je směs neurvalosti a hulvátství! Nechápu, proč ho všichni tak omlouvají, člověk na úrovni, který víc co dělá a co chce dosáhnout se takto rozhodně nechová! Spoustě lidí je pro smích! A Bohunice s ním!!!
0/0
5.8.2002 10:07

Markéta Molišová

Re: Re: Re: Jen aby pan Trumpeš kvůli svým Interligovým ambicím Bohunice úplně nerozprodal!!!
Tak za prvé, ráda bych věděla s kým mám tu čest! Nemohu souhlasit s tvrzením, že si pan Trumpeš vychoval pár hráček a dál už nic.Je mi opravdu líto, že člověka hodnotíte jen tehdy, až je vidět.Pan Trumpeš obětoval každou svoji volnou chvíli, aby se nám mohl věnovat, každý týden jsme hrá- ly na nějakém turnaji, shání peníze a jestli si myslíte, že se chce zviditelnit přes Markovou a Kročilovou, souhlasím s vámi, ale má na to právo!Nevím jestli jste někdy viděl show trenéra Berece/Veselí/,Koutného/Kunovice/.....To jsou taky silné kalibry. Já Pepu neomlouvám, ale vždy si ho budu vážit za to, že se věnoval mně a ostatním holkám, je s ním legrace a mohu za ním přijít s jakýmkoli problémem.
0/0
5.8.2002 12:57

Re: Re: Re: Re: Jen aby pan Trumpeš kvůli svým Interligovým ambicím Bohunice úplně nerozprodal!!!
Markéto, už nechci polemizovat dál! Tady nejde ani tak o Trumpeše jako o Bohunice celkově!!! Já bych byl taky rád, aby se v Brně konečně hrála kvalitní házená! Ale nad koncepcí Bohunic mi zůstává rozum stát! Jak to ty osobně vidíš do budoucna? Co bylo, to všichni ví, ale domníváš se, že Bohunice čeká růžová budoucnost? Kým vedení klubu posílilo a doplnilo kádr A družstva žen? Jak chcete řešit situaci, když současně bude hrát Veselí (s Markovou a Kročilovou na lavičce) a Bohunice? Kdo bude hrát za Bohunice? Vždyť váš kádr má snad dvanáct hráček, každé zranění a nemoc do vás citelně zasáhnou! Veškerá tíha leží na vás, satrších hráčkách, šikovné mladé holky se ale v Brně nějak neobjevují. Proč, když v Brně je vysokých škol, co si vzpomeneš? Co dělá výbor pro to, aby družstvo doplnil a posílil, když už nejsou několik roků k mání vlastní dorostenky? Navíc, Trumpeš nemá ani licenci potřebnou k trénování prvoligového družstva! To, že mu svaz loni licenci C toleroval, je chyba svazu, která se ale nemusí opakovat!
0/0
5.8.2002 15:22Najdete na iDNES.czmobilní verze