Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Hala Děkanka bude v sobotu znovu patřit milovníkům sportu

Venkovní pohled na sportovní halu Děkanka. | foto: Děkanka o.s.

8 2016
Pokud přemýšlíte, co podniknout v sobotu 11. června, je tu jeden sportovní tip. V pražské hale Děkanka se uskuteční v době od 10 do 16 hodin další akce v rámci projektu Hraj srdcem – vyber si svůj sport, Pořadatelé z 1.HFK Děkanka zvou opravdu každého. Na věku nezáleží.

Připraveny budou ukázky jednotlivých míčových sportů pod vedením specializovaných trenérů. Vyzkoušet si můžete například volejbal, házenou, florbal či badminton.

Na programu budou i cvičení pro dívky i chlapce a pro ženy, různé druhy jógy, balanční cvičení, stabilizační cvičení a podobné aktivity.

Připraven je i doprovodný program v podobě prezentace sportovních potřeb s možností jejich prodeje, konzultace s rehabilitační specialistkou a členkou Unie fyzioterapeutů Jitkou Dolejšovou a také malá prezentace zdravé výživy

Jestli se rozhodnete v sobotu na Děkanku zavítat, neměli byste si zapomenout vzít z domova sportovní oblečení a sálovou obuv.

Pokud vás to bude v případě hezkého počasí lákat i k vodě, můžete přijít do Loděnice KVS v Podolí, kde si v paralelně probíhající akci budete moci vyzkoušet vodní sporty - kupříkladu paddleboarding, dračí lodě a kanoistiku.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze