Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Chrudim vyzve ve futsalovém derby Vysoké Mýto. Znovu je favoritem

Vysokomýtský Zdeněk Chmelík (ve žlutém) pronásleduje nedávného chrudimského spoluhráče, Brazilce Maxe. | foto: Ivana Hošková

4 2015
Když spolu letos hráli poprvé, chrudimští futsaloví šampioni krajského soka z Vysokého Mýta rozhodně nešetřili. V jeho hale ho smetli 8:0 a i v páteční odvetě v chrudimské sokolovně (od 20 hodin) budou velkým favoritem.

Nic na tom nemění ani fakt, že se od 11. září, kdy se uskutečnil výše zmíněný zápas, vysokomýtský Nejzbach ohromně zvedl. Zatímco Chrudim beze zbytku plní předsezonní předpoklady první příčkou v tabulce bez ztráty bodu, Mýto je na velmi pěkném čtvrtém místě.

„Podle mého názoru letošní ročník svého mistra už má, proto si pojedeme zápas s ním užít. Samozřejmě se budeme snažit ho potrápit, což bude obzvlášť na jeho palubovce dosti obtížné. Ale doufám, že ne zcela nemožné,“ uvedl pro web nejvyšší soutěže hrající trenér Nejzbachu Miroslav Semerád, který dopřeje možnost zahrát si proti chrudimským profesionálům i členům širšího kádru.

„Budeme se snažit podat co nejlepší výkon. Chceme, aby přišlo co nejvíce fanoušků a aby se maximálně bavili,“ řekl sportovní manažer Chrudimi Petr Horák.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze