Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Chopra se mezi singapurskými bouřkami dostal do čela, druhé kolo nedohráno

Chopra se o první místo dělí s Ianem Poulterem a Jin-Šin Chanem | foto: AP

30 2009
Po neúplném druhém kole Singapore Open, které bylo opět přerušeno bouřkou, je v čele trio Daniel Chopra, Ian Poulter a Čchan I-š´. Ti jsou na skóre -7. Druhé kolo bude pokračovat v sobotu ráno tamního času.

Daniel Chopra je jedním z 61 hráčů, kterým se podařilo dokončit druhé kolo. Zbytek byl opět zahnán bouřkou zpět do klubovny. Program turnaje tak byl bouřkou narušen už potřetí, z toho dvakrát během pátku.

Ani to nevadilo Choprovi, aby zahrál na povětrnostní podmínky skvělých 65 ran a se skóre -7 se dostal do čela leaderboardu.

Společně se Švédem se o něj dělí Angličan Ian Poulter a velké překvapení, Čchan z Tchaj-wanu. Ti ale nemají zdaleka dohráno druhé kolo, Čchan, který se do turnaje musel kvalifikovat, skončil na sedmé jamce a Poulter dokonce na třetí.

Cutem neprojdou Gonzalo Fernandez-Castano či Alvaro Quiros. Namále má Geoff Ogilvy, který je po dvou úplných kolech na +2. Právě na tomto skóre je zatím předpokládaná hranice cutu, která se ale v sobotu ráno může změnit.

Padraig Harrington, Singapore Open

Podobně na tom je i Padraig Harrington. Ten obrazně řečeno utekl hrobníkovi z lopaty - ten byl po svých prvních devíti jamkách (startoval z desítky) Sentosa Golf Clubu už na průběžném skóre +5, ve druhé půlce kola ale zahrál čtyři birdie a pravděpodobně si zajistil účast ve finálových kolech.

Světová dvojka Phil Mickelson je na skóre -1 a dělí se o 25. místo.

Singapore Open - po neúplném 2. kole

1.-3. Daniel Chopra (Švédsko), Jin-Šin Chan (Tchaj-wan), Ian Poulter (Anglie) -7
4.-6. Andrew Dodt (Austrálie), Wen-Jong Liang (Čína), Kodaj Ičihara (Japonsko) -5
7.-10. Gaganjeet Bhullar (Indie), Scott Hend (Austrálie), Ross McGowan (Anglie), Ernie Els (JAR) -4

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze