Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Chcete podepsané dresy Zídka, Satoranského či Lafaty? Jsou k mání v aukci

Podepsané dresy basketbalistů Jiřího Zídka, Tomáše Satoranského, Petra Bendy či fotbalistů Davida Lafaty s Ladislavem Krejčím jsou k dispozici v charitativní dražbě. | foto: ČEZ Basketball Nymburk

21 2016
Basketbalový Nymburk, fotbalová Sparta i reprezentanti Jan Veselý a Tomáš Satoranský podpoří nymburské Centrum pro všechny. Do charitativní dražby míří originální dresy špičkových českých sportovců i s jejich podpisy.

Výběr je vskutku exkluzivní. Za nymburský basketbal jsou v dražbě dresy Jiřího Zídka, Jiřího Welsche a Petra Bendy. Dále v aukci naleznete podepsané klubové dresy reprezentantů Jana Veselého a Tomáše Satoranského.

Fotbal zastupují hvězdy pražské Sparty a reprezentace David Lafata a Ladislav Krejčí. Hokejový dres pak věnoval sparťan Tomáš Netík, který začínal v Nymburce.

Jak se zapojit

A jak tyto dresy získáte? Dražba probíhá na serveru www.sportovníaukce.cz od pondělí 18. dubna a skončí v pondělí 2. května v 18:00. Vyvolávací cena všech dražených dresů je 500 korun.

Předání vydražené částky pro Centrum pro všechny proběhne na prvním finálovém zápase Kooperativa Národní basketbalové ligy 18. května ve Sportovním centru v Nymburce.

Centrum pro všechny, jak vyplývá už z názvu, je určeno pro malé, velké, pro zdravé i pro postižené. A právě pro tyto „centráky“ s postižením Centrum vzniklo a již deset let pro ně organizuje pestré volnočasové aktivity.

Děti mohou jet na výlet za kulturou či sportem, strávit výtvarně pracovní Artíkův den a třikrát do roka „Víkend naplno“, který je plný sportování, her, kultury a překvapení. Nejvíce si ale všichni užívají týdenního letního tábora v Jizbicích s klasickými táborovými radovánkami, stanováním a také učením se vzájemné toleranci a pochopení problémů druhých.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze