Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Polští Wild Snakes ovládli na pražském náměstí Republiky sobotní 3x3

Tereza Vorlová (u míče) čelí ataku Zuzany Mračnové. Přihlíží Pamela-Therese Effangová. Hraje se ženský turnaj 3x3 Tour v Českých Budějovicích. | foto: ČBF / Jan Mudra

19 2016
Poslední kvalifikační turnaj Chance 3x3 Tour se na pražském náměstí Republiky stal snadnou kořistí polských basketbalistů z Wild Snakes. Ti ve finále jako nasazené jedničky složili slovenské Meferes 21:14, jež už ve skupině vyřídili 22:10.

V turnaji jim kromě The Problems (Patrik Bartoš, Tomáš Kadlec, David Sláma a Jakub Kaša) nedělal problémy nikdo. Ve čtvrtfinále Wild Snakes (Emil Podkowiňski, Tomek Rudko, Piotr Wojcik a Michal Wojtyňski) skolili slovenský Energy Team 69 v poměru 20:15.

V semifinále pak Poláci přehráli jediný český tým mezi posledními čtyřmi Grit & Grind (Dominik Adášek, Michal Kápar, Michael Soukup, Jan Štěpánek) v poměru 21:11. Nejlepší tuzemský zástupce nakonec zaujal v 16členném pelotonu se šesti zahraničními skvadrami třetí příčku.

Ve dvanáctičlenném turnaji žen se na nejvyšší pozici vyšplhal obvyklý podezřelý - první nasazený Bb team (Kristýna Minarovičová, Romana Stehlíková, Tereza Vorlová a Kateřina Zavázalová), který ve finále přemohl maďarské Womenhun 13:11. V semifinále zdolal 21:15 Legendy, jež v duelu o bronz padly s ukrajinským Frankivskem 5:14.

Vítězný tým měl paradoxně největší problémy už ve skupině, když Zatřiřízky porazil jen 9:7 a Whun3x3 14:13.

Ve finále kategorie U18 mužů Deez Nuts (Didi Akahomen, Jiří Šejbl, Ondřej Táborský a Marek Taussig) rozbili Moravské plantážníky 14:7 a v titulovém souboji stejné kategorie dívek favoritky z BB juniors (reprezentantky z juniorského MS Terezie Frgalová, Anna Pavlicová a Erika Vitásková) porazily Ping ́s Angels 20:14.

Chance 3x3 Tour vyvrcholí finálovým podnikem v neděli, kdy se na pražském náměstí Republiky začíná opět úderem 11. hodiny.

Autor:






Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze