Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Chalupa vyhrál ve Vídni semifinále

24 2000
V í d e ň - České veslování bude mít v neděli při Světovém poháru ve Vídni dvojnásobné zastoupení ve finále A. Po Pavlíně Křtěnové, která postoupila již z páteční rozjížďky skifu lehkých vah, si účast v elitní šestici zajistil i skifař Václav Chalupa vítězstvím v dnešním semifinále.
Šanci na finále A propásli skifař lehkých vah Vítězslav Vondra, skifařka Markéta Vochosková, dvojskify Tomáš Karas, Michal Cígler a Michal Vabroušek a Václav Maleček, dvojka bez kormidelníka Petr Imre, Adam Michálek, čtyřka bez kormidelníka
lehkých vah Ludvík Kopač, Martin Kubrych, Libor Kubrych, Štěpán Tutter i ženský dvojskif Lenka Zavadilová, Karla Fišerová.

Nejblíž k postupu měl dvojskif Vabroušek, Maleček, který vyhrál opravu před třetími Karasem a Cíglerem a probojoval se do semifinále, v němž skončil čtvrtý. Dvojka bez kormidelníka Michálek s Imrem obsadila v semifinále páté a skifař Vondra šesté místo. Čtyřka bez kormidelníka lehkých vah Kopač, Kubrych, Kubrych a Tutter dojela v semifinále rovněž šestá.
Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze