Reportáž skončila 11. 12. 2010 14:09

Česko - Švýcarsko

Utkání o 3. místo na florbalovém MS komentuje Ondřej Novotný

Česko - Švýcarsko 9:3, utkání skončilo
Ve čtvrtfinále byli pár minut od vyřazení, teď jsou Češi na nohou. Po zásluze slaví vynikající výsledek a bronzovou medaili. Děkujeme za pozornost u sledování on-line přenosů z florbalového mistrovství světa, hezký víkend!
Celý tým s pokřikem "Kdo neskáče není Čech, hop hop hop!" děkuje fanouškům.
Češi slaví bronz! Po vysoké výhře 9:3 mají druhou medaili v historii.
60:00
Utkání skončilo.
59:52
Ještě pálil Zálesný, netrefil dobře.
59:28
Zápas je rozhodnutý, přesto Češi stále útočí. Fridrichovi zabránil v zakončení před prázdnou brankou Schneider.
58:27
Gól Česka Česko - Švýcarsko 9:3. Sladký bleskově z rozehrávky trefil přes celé hřiště prázdnou branku.
58:14
... a už zase ne. Švýcaři znovu v šesti.
57:30
Gerber je zpátky v brance.
57:18
Gól Česka Česko - Švýcarsko 8:3. Richter zachytil křižnou přihrávku Švýcarů a trefil prázdnou branku. Češi jsou velmi blízko bronzu.
56:31
Švýcaři stále hrají v šesti, ale nedostávají se často ke střelám. Češi dobře brání.
Oddechový čas Švýcarů.
55:56
Stucki byl zcela sám před českou brankou! Ale přestřelil.
55:31
Po volném úderu Švýcarů vyhodil míček Fojta a jen těsně minul prázdnou branku.
54:55
Švýcaři znovu hrají bez brankáře.
54:47
Gól Česka Česko - Švýcarsko 7:3. Tomašík se dočkal gólu! Skvěle se otočil kolem švýcarského obránce a přesně zakončil.
53:47
Skvělý Tomašík se znovu dral do šance a vynutil si faul.
53:10
Tomašík se od levého mantinelu tlačil do šance, Gerbera zblízka nepřekonal.
52:40
Zimmermann zkoušel "freestylovým" trikem zpoza branky zasunout míček do branky, nepovedlo se mu to.
51:48
Švýcaři vycítili šanci. Zatlačili český výběr na vlastní polovinu a kombinují.
51:06
Gól Švýcarska Česko - Švýcarsko 6:3. Matthias Hofbauer si narazil se svým bratrem Christophem a pak se štěstím překonal ranou pod břevno českého gólmana Rytycha.
50:36
Před českou brankou byl úplně volný Zimmermann! Rytych proti němu skvěle zasáhl.
50:04
Na hřišti zůstal ležet Christoph Hofbauer, drží se za rameno. Švýcaři poté odvetným zákrokem srazili Sladkého.
48:28
Švýcarský gólman je znovu v brance.
48:28
Češi jsou v plném počtu.
47:59
V šesti hráčích se Švýcaři dostali do tlaku, Češi se zatím statečně brání.
47:22
Švýcaři hrají bez brankáře!
47:03
Rytych dobře zasáhl u pravé tyčky.
46:28
Teď se ale Češi budou muset bránit. Zálesný jde na dvě minuty za blokování hole.

Nepřehlédněte

Česko vs. Švýcarsko
Góly: 22. Fridrich, 30. Garčar, 34. a 40. Chrápek, 41. a 58. Richter, 45. Ostřanský, 55. Tomašík, 59. Sladký - 25. Stucki, 28. a 52. M. Hofbauer