Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Čejka začal doma ve Vegas hrozně, vede hned pět hráčů

Alexe Čejku provázejí problémy s rukou. I kvůli nim se českému rodákovi nedaří. | foto: AP

22 2010
Alex Čejka je po prvním kole turnaje Justina Timberlaka až na 109. místě. Z velkou pravděpodobností tak pro něj turnaj skončí po druhém kole.

Ve špatných výkonech z posledních týdnů pokračuje český rodák Alex Čejka. Německý reprezentant pravděpodobně ani na čtvrtém turnaji Podzimní série PGA Tour neprojde cutem - po úvodním kole totiž je až na 109. místě ze 131 hráčů.

Čejka, kterého trápí poraněná ruka, měl v Las Vegas, kde žije, velmi špatný start. Po jedenácti jamkách byl už šest ran nad par, zatímco ostatní se pohybovali v mínusových číslech. Poté se mu čtyřmi birdie podařilo zlepšit se na +2, ale i tak se jedná o jeden z nejhorších výsledků celého startovního pole. Pod par se totiž dostalo hned 92 hráčů.

V čele turnaje je hned pětice hráčů - Robert Garrigus, Will MacKenzie, Michael Letzig, John Senden a Cameron Tringale. Všichni dokázali obejít hřiště za 64 ran, díky čemuž se dostali na skóre -7.

John Daly, druhé kolo Wyndham Championship  2010.

John Daly zahrál první kolo v Las Vegas bez bogey.

Jeden z nejlepších kol sezony zahrál i John Daly, jenž by potřeboval tento nebo příští turnaj vyhrát, aby získal hrací kartu pro příští rok. Pro tohoto kontroverzního hráče netypicky obešel hřiště bez bogey, naopak pětkrát zahrál birdie. Díky tomu se dělí o jedenácté místo.

Justin Timberlake Shriners Hospitals for Children Open - po 1. kole

1. Robert Garrigus( USA) 64, Will MacKenzie (USA) 64, John Senden (Austrálie) 64, Michael Letzig (USA) 64, Cameron Tringale (USA) 64 (-7)
6. George McNeill (USA) 65, Nicholas Thompson (USA) 65, Ryan Palmer (USA) 65, Vaughn Taylor (USA) 65, Martin Flores (USA) 65 (-6)

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze