Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Budějovičtí se chystají na Ústí, ještě ho nezdolali

4 2006
České Budějovice - Nováček, a drží jako dobrá kožená podrážka. Takovou mají zkušenost českobudějovičtí volejbalisté s Ústím. V sezoně s ním hráli dvakrát o body, ale ani jednou nevyhráli. "Chystáme se bilanci napravit," ujistil trenér týmu Zdeněk Pommer. "Chceme obě prohry odčinit." Doma Jihostroj prohrál 1:3 a v Ústí 2:3.

"Pokaždé jsme zápasy zkazili vlastními silami," naznačil trenér Pommer. Jeho svěřenci dělali zbytečné chyby a dovolili soupeři, aby se dostal do tempa.

Nováček takovou šanci hned dvakrát popadl. Ani to takový nováček není. Má v kádru zkušené extraligové hráče. Proto se mu často daří zaskočit zabydlené soupeře.

Dnes budou České Budějovice hostit Ústí od 17 hodin. "Naše sestava bude jako v minulém utkání ve Zlíně," netají trenér Pommer.

Ve Zlíně jeho tým vyhrál v minulém kole 3:2. Základ tvořili Rosenbaum, Ventruba, Michal, Smrčka, Štolfa, Zach, libero Habada.

V týdnu se do přípravy po zdravotních problémech vrátil Motys a trénuje naplno. Podobně nebyl úplně fit Mach, ale také bude připravený zasáhnout. "Budeme kompletní," těšil se kouč.

Z Ústí si dobře pamatuje českobudějovického odchovance Jana Pitnera.

"Tomu se proti nám v minulém utkání dařilo," pravil. Pitner do Ústí přišel z Liberce. "Hlavně se musíme snažit o co nejlepší servis," plánuje Zdeněk Pommer. "Potom musíme uhlídat útok smečařů u kůlů."

Autoři:






Nejčtenější

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze