Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Brněnské volejbalistky si zahrají Pohár CEV

27 2003
Brno - Brněnské volejbalistky se představí v Poháru CEV. České mistryně si v něm zajistily účast díky výsledkům Klubového poháru, kde skončily druhé. "Čekají nás těžcí soupeři, nejspíš budou nad naše síly," řekl trenér Miroslav Čada k týmům, se kterými se KP Brno utká v rakouském Feldkirchu. Jsou to: domácí celek, Ankara a francouzský Villebone.

Do dalšího kola Poháru CEV postoupí pouze vítěz skupiny. "Pro nás je důležité, že po volejbalové stránce budeme mít ale možnost sehrát tři velmi kvalitní zápasy," zhodnotil střízlivě vyhlídky svých svěřenkyň Čada.

V Klubovém poháru Brňanky o víkendu dvěma vítězstvími naznačily, že se jim postupně daří zacelit mezery po odchodech hlavních dvou opor Heleny Horké a Mariky Těknědžjanové do zahraničí.

"Zejména nedělní závěrečný zápas o druhé místo ve skupině s nizozemským Lichtenvoorde ukázal, že naše výkonnost po problémech v počátku sezony má stoupající tendenci," dodal Čada.  Vítěz brněnského turnaje německý Münster postoupil do osmifinále Klubového poháru.

Zápasy se hrají od 21. do 23. listopadu.

 

 

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze