Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Boxer Lazok září i po Velké ceně

30 2006
Ústí nad Labem - Pět zlatých kovů zacinkalo na hrudích boxerů SKP Ústí nad Labem na mistrovství republiky, které pořádal Most. Překvapením byl triumf Ladislava Mika v nejlehčí váze do 48 kg. "Zkušený Kohoutek byl favoritem, ale v první polovině utkání nachytal hodně úderů," uvedl reprezentační šéftrenér Svatopluk Žáček po výhře ústeckého borce 11:10 na body.

František Faber (51 kg) vybodoval Krále z Brna 16:8. "Talentovaný Král, věkem kadet, podal dobrý výkon, ale na reprezentanta Fabera to ještě nestačilo," líčil Žáček.

Velkým příslibem do budoucna je také Antonín Lazok, letošní vítěz Velké ceny Ústí, jenž si v kategorii do 54 kg pohrál se Stejspalem z SKP Praha 21:0 na body.

"Zaboxoval výborně a loňskému mistru nedal žádnou šanci. Lazok si kvalitními výkony od začátku roku výrazně řekl o nominaci na mistrovství Evropy," pravil Žáček.

Martin Halaš porazil v "šedesátce" prostějovského Baloga 15:10. "Halaš byl v souboji pravogarďáků technicko-takticky lepším boxerem. V této váze stojí za zmínku první zápas Baloga s ústeckým Chládkem. Ten věkem kadet, stále útočil a v utkání vedeném ve velkém tempu prohrál 15:16," ocenil šéftrenér.

Nadvládu SKP stvrdil Štěpán Horváth (69 kg), příbramského Frčka přetlačil 16:8. "Horváth je kandidát na ME. Titul obhájil s přehledem, i když se nechal párkrát zbytečně trefit, což by se mu stával nemělo."

Autoři:


Nejčtenější

emimino-diskuse
emimino-diskuse

Je fajn si občas s někým popovídat o tom, co vás trápí. S námi v tom nejste sami.

Najdete na iDNES.czmobilní verze