Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Baseballista Minnesoty odpálil míček do hlediště a zasáhl vlastní matku

Baseballista Minnesoty Denard Span odpaluje. Za chvíli trefí v hledišti vlastní matku | foto: AP

2 2010
Rozpřáhl se, zasáhl míček a pak už jen nevěřícně zíral, jak svým odpalem trefuje vlastní matku v hledišti stadionu. Tuhle kuriózní situaci zažil baseballista Minnesoty Twins Denard Span na hřišti Tampy.

Wanda Wilsonová se pohodlně usadila na stadionu v Tampě, aby mohla sledovat společně s početnou rodinou, jak si v dresu baseballistů Minnesoty Twins vede její syn Denard Span.

Za pár okamžiků ho viděla v akci. Šestadvacetiletý syn se rozpřáhl, míč netrefil ideálně a ten doletěl až na její hruď.

Paní Wilsonovou několik minut ošetřovali lékaři a odvedli ji na ambulanci. "Řekněte všem, že jsem v pořádku. Všichni se tolik báli, včetně něj. Ale Bůh je dobrý, nic mi není. Seběhlo se to tak náhle," uvedla po přípravném zápase Wilsonová oblečená do dresu Twins.

Span si hned po odpalu uvědomil, že míč míří na matku. "Nemohl jsem nic dělat, jen hned běžet za ní," popsal situaci, po níž se na několik minut zastavila hra. Po několika směnách z utkání rozhozený Span odešel, aniž by svému týmu v duelu bodově pomohl.

"Když jsem to matce řekl, zlobila se. Všichni sem přišli, aby mě viděli. Zlobila se víc kvůli tomu, že jsem odešel, než že jsem ji trefil," dodal Span.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze