Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Barevné golfové hole? Jsou in!

Bílý driver.

24 2010
Ještě před deseti lety byly tak trochu exotické, dnes už jsou barevné golfové hole něčím naprosto běžným. V bagu je nosí jak hráči PGA Tour, tak začátečníci. A hlavně jsou čím dál tím víc populární.

Už dávno to není jen o decentním barevném znáčku na spodní hraně hlavy hole. Oblíbené jsou zejména hole, které mají barevný grip, shaft i celou hlavu. A v ideálním případě barevně ladí s covery a bagem.

Nejslavnější barevnou golfovou holí je v současné době asi driver profesionálního golfisty Iana Poultera. Kdyby nebyl celý bílý, určitě by se o něm tolik nemluvilo. A to s ním Poulter na UBS Hong Kong Open zahrál 22 ran pod par a stal se tak jedenáctým nejlepším hráčem světa.

Růžové golfové hole.

Nejvíc se ale výrobci golfových holí vyřádí na dětském a dámském vybavení. To je zpravidla nejbarevnější, protože právě děti a ženy dávají při výběru holí přednost designu před herními vlastnostmi.

Golfistky lákají na růžové a fialové hole, mezi dětmi jsou zase nejoblíbenější oranžové, růžové a modré. A k barevným holím samozřejmě patří roztomilé plyšové covery a nejrůznější další doplňky.

Barevné shafty golfových holí.

A koho by jednobarevné hole nudily? K dostání jsou i opravdu bláznivě barevné sety. Na jedné holi se střídá třeba růžová, modrá, zelená, žlutá a černá. Zaujmou na první pohled a i dnes vypadají tak trochu exoticky.Najdete na iDNES.czmobilní verze