Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Inspirace Londýnem. Badmintonoví fanoušci budou mít na MS vlastní dům

Na olympijských hrách v Londýně česko reprezentovala také Kristína Gavnholt. Neměla by chybět ani letos na MS v Dánsku. | foto: Reuters

26 2014
Pamatujete na speciální dům pro české fanoušky na poslední letní olympiádě v Londýně? Od Českého olympijského výboru se teď inspiroval Český badmintonový svaz a během mistrovství světa, které proběhne poslední týden v srpnu v dánské Kodani, také otevře vlastní dům pro fanoušky.

Český badmintonový dům bude umístěn poblíž centra Kodaně a jeho poloha umožní snadné spojení s Ballerup Super arénou, kde se turnaj odehraje.

Vedle možnosti setkat se s českou sportovní výpravou poskytne fanouškům tento dům také informační servis a na dánské poměry levné ubytování. Večery navíc vyplní společenské akce za účasti zajímavých hostů. Pro účastníky bude připraveno i překvapení v podobě přátelského utkání hobby hráčů mezi domácím Dánskem a Českem.

Podle organizátorů se už teď dá předpokládat, že do Kodaně v létě dorazí okolo stovky badmintonových nadšenců z celé republiky. 

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze