Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Autokrosovou sezonu tradičně uzavře Setkání mistrů v Humpolci

Autokrosový závod Bernard Cup - Setkání mistrů | foto: Jaroslav Šnajdr, MAFRA

25 2014
Bernard Cup - Setkání mistrů. Při vyslovení těchto slov fanoušci autokrosu zbystří. Není divu, tento volný závod v Humpolci už řadu let tradičně uzavírá autokrosovou sezonu. Nejinak tomu bude tuto sobotu, kdy se v areálu Pod Vilémovským mostem znovu představí nejen česká špička.

Jednou z hvězd, která navíc bude hájit barvy domácího AMK Zálesí, bude čtyřnásobný evropský šampion a devítinásobný mistr republiky Petr Bartoš.

Bernard Cup Setkání mistrů

Sobota 27. září

oficiální tréninky: 8.40-10.40
I. série rozjížděk: 11.00-12.30
II. série rozjížděk: 13.30-15.00
finálové jízdy: 15.30-17.00

vše v areálu Pod Vilémovským mostem, Humpolec

„Vedle Petra Bartoše se v královské divizi představí například obhájce loňského prvenství Vít Nosálek, Wiely Albers, Roman Keřka a s půjčenou bugynou Marka Stloukala Radek Jordák,“ nechává nahlédnout do listiny přihlášených Josef Špaček, předseda pořádajícího AMK Zálesí.

Mezi cestovními vozy představí svoji novou fabii Martin Samohýl, s kartem bude závodit přední rally pilot Martin Hudec. „Právě on a další soutěžní jezdkyně, zpěvačka a herečka Olga Lounová, potěší příznivce autogramiádou,“ slibuje Špaček. „Olinka navíc přiveze i svůj závodní speciál Mitsubishi Lancer a jednoho nebo dva vybrané diváky v něm sveze.“

Oficiální tréninky začínají v sobotu v 8.40, první série rozjížděk startuje v 11 hodin. Vstupné je 150 korun, děti do patnácti let zdarma.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze