Wimbledon: Berdych vs. Djokovič

Utkání čtvrtfinále londýnského grandslamu komentuje Michal Miškovský

Berdych - Djokovič 6:7, 4:6, 3:6
Z on-line reportáže je to vše. Díky za pozornost, pěkné středeční odpoledne.
"Byl to těsný zápas. Klidně to mohlo být 1:1 na sety, protože Berdych ve druhém vedl 3:0. Ale podařilo se mi to otočit," zářil Djokovič v televizním rozhovoru.
Vývoj zápasu výrazně ovlivnil druhý set, v němž Berdych vedl 3:0 se dvěma brejky, ale za stavu 15-40 jako kdyby ho rozhodila debata s rozhodčím. Djokovič otočil z 0:3 na 4:3 a českému hráči už nedal šanci.
3:6
GAME Djokovič Djokovič završil čtvrtfinále elegantním kraťasem, který už Berdych nevrátil. Favorizovaný Srb vyhrál 7:6, 6:4, 6:3.
40-0
Tři mečboly!
30-0
Djokovičovi už chybí jen dva míče.
3:5
GAME Berdych Berdych čistou hrou snížil na 3:5, ovšem Djokovič nyní bude podávat na vítězství.
2:5
GAME Djokovič Djokovič vede 5:2 a Berdych teď bude podávat, aby se udržel v zápase.
40-0
Znovu kvalitní servis, na který Djokovič navázal vítězným forhendem.
30-0
Eso.
15-0
Přímý bod z podání Djokoviče.
2:4
GAME Berdych Berdych snížil ve třetím setu na 2:4, ale přesto je v obtížné situaci.
40-30
Gembol za zvládnutý nabíhaný volej.
30-30
Berdych musel nízko pod míč a trefil síť.
30-15
Djokovič se znovu skvěle bránil, ale Berdych tentokrát výměnu nepustil.
15-15
Skvělý úder Djokoviče z obrany.
15-0
Berdych přešel na síť a uhrál tam fiftýn.
1:4
GAME Djokovič Djokovič potvrdil brejk a vede ve třetím setu 4:1. Najde ještě Berdych sílu na vzdor?
40-30
Eso.
30-30
Nevynucená chyba Djokoviče. Zblízka trefil síť.
30-15
Míč nízko vyskočil a Berdych trefil pásku.
15-15
Potlesk pro Berdycha za přechod z obrany k vítěznému míči.
15-0
1:3
GAME Djokovič Berdych zakončil hru další dvojchybou, ztratil podání a Djokovič vede 3:1.