Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



Czech Open

13. 8. 2017

Florbal

PRAHA - mezinárodní florbalový turnaj Czech Open

Finále
Muži
Elitní kategorie:

IFB Falun - Pixbo Wallenstam IBK (oba Švéd.) 8:5 (2:1, 3:2, 3:2) 

Kategorie B:
Liuttu - Fousek Team (oba Fin.) 4:3 po sam. nájezdech.

 Kategorie Pro:
Black Angels - Umea IBF (Švéd.) 1:6.

Ženy
Elitní kategorie:
Malmö FBC - Pixbo Wallenstam IBK 1:8 (0:1, 0:6, 1:1)
Kategorie B: KAIS Mora (Švéd.) - Panthers Praha 3:4.

12. 8. 2017

Florbal

PRAHA - mezinárodní turnaj Czech Open

Elitní kategorie mužů
Čtvrtfinále:
EräViikingit (Fin.) - Thurgau (Švýc.) 
Mladá Boleslav - IBF Falun (Švéd.) 4:11
Chodov - SV Wiler-Ersigen (Švýc.) 6:5 po sam. nájezdech 
FbŠ Bohemians - Pixbo Wallenstam IBK (Švéd.) 1:7 

Semifinále (Podvinný mlýn): 
EräViikingit (Fin.) - Falun (Švéd.) 1:8 
Pixbo Wallenstam IBK (Švéd.) - Chodov 3:1 

Elitní kategorie žen
Čtvrtfinále:

Chodov - EräViikingit 2:1
Malmö - Umea 8:3
FbŠ Bohemians - Pixbo Wallenstam IBK 1:5
FBC Ostrava - Ivanti Tigers 2:1 po sam. nájezdech

Semifinále:
Malmö - Chodov 4:3 po sam. nájezdech
FBC Ostrava - Pixbo Wallenstam 2:5

11. 8. 2017

Florbal

PRAHA - mezinárodní turnaj Czech Open

Elitní kategorie mužů
Skupina A:
FbŠ Bohemians - Köniz (Švýc.) 5:5
Höllviken (Švéd.) - Vítkovice 1:1.
Konečné pořadí: 1. Bohemians 3 zápasy/7 bodů (skóre 15:11), 2. Vítkovice 3/4 (11:8), 3. Köniz 3/4 (9:13), 4. Höllviken 3/1 (5:8).


Skupina B:
FBC Ostrava - Thurgau (Švýc.) 4:11
Falun (Švéd.) - Chodov 4:2
Konečné pořadí: 1. Falun 3/9 (15:9), 2. Thurgau 3/3 (13:10), 3. Chodov 3/3 (6:7), 4. FBC Ostrava 3/3 (12:20).

Skupina C:
EräViikingit (Fin.) - Bulldogs Brno 3:1
Mladá Boleslav - Sparta Praha 7:3
Konečné pořadí: 1. EräViikingit 3/9 (10:2), 2. Bulldogs Brno 3/4 (11:8), 3. Mladá Boleslav 3/4 (10:7), 4. Sparta Praha 4/0 (6:20).

Skupina D:
Pixbo Wallenstam (Švéd.) - Wiler-Ersigen (Švýc.) 4:7
Tatran Střešovice - Otrokovice 4:1.
Konečné pořadí: 1. Wiler-Ersigen 3/9 (21:6), 2. Pixbo Wallenstam 3/6 (11:8), 3. Tatran Střešovice 3/3 (7:11), 4. Otrokovice 3/0 (1:15).

Osmifinálová skupina E:
Vítkovice - Falun 3:6
FbŠ Bohemians - Thurgau 3:1
Bohemians - Falun 2:2
Vítkovice - Thurgau 3:3
Konečná tabulka: 1. Falun 3/7 (12:7), 2. Bohemians 3/7 (10:6), 3. Thurgau 3/1 (6:10), 4. Vítkovice 3/1 (9:14).

Osmifinálová skupina F:
EräViikingit - Pixbo Wallenstam 2:0
Bulldogs Brno - Wiler-Ersigen 2:7
EräViikingit - Wiler-Ersigen 4:4
Bulldogs Brno - Pixbo Wallenstam 1:5.
Konečná tabulka: 1. Wiler-Ersigen 3/7 (18:10), 2. EräViikingit 3/7 (9:5), 3. Pixbo Wallenstam 3/3 (10:10), 4. Bulldogs Brno 3/0 (4:16).

Kvalifikace o čtvrtfinále - 1. kolo:
Köniz - FBC Ostrava 5:2
Mladá Boleslav - Otrokovice 4:1
Chodov - Höllviken 6:2
Tatran Střešovice - Sparta Praha 3:2 po sam. nájezdech

Kvalifikace o čtvrtfinále - 2. kolo:
Köniz - Mladá Boleslav 2:3
Chodov - Tatran Střešovice 6:5

Elitní kategorie žen
Skupina A:

Tatran Střešovice - Bern Burgdorf 1:5
Umea (Švéd.) - Vítkovice 3:1
Konečné pořadí: 1. Vítkovice 3/6 (11:5), 2. Umea 3/6 (10:7), 3. Bern Burgdorf 3/3 (10:8), 4. Tatran Střešovice 3/0 (4:15).

Skupina B:
Bohemians - EräViikingit 2:4
Německo - FBC Ostrava 1:5.
Konečné pořadí: 1. EräViikingit 3/9 (16:2), 2. FBC Ostrava 3/6 (12:8), 3. Bohemians 3/3 (8:13), 4. Německo 3/0 (3:16)

Skupina C:
Pixbo Wallenstam - Ivanti Tigers 8:1
Tunet - Bern Oberland 1:3
Konečné pořadí: 1. Pixbo Wallenstam 3/9 (14:2),2. Ivanti Tigers 3/6 (13:11), 3. Bern Oberland 3/3 (5:9), 4. Tunet 3/0 (3:13)

Skupina D:
PSS Porvoo - ČR ‚19‘ 2:2
Chodov - Malmö 2:6
Konečné pořadí: 1. Malmö 3/9 (17:9), 2. PSS Porvoo 3/4 (11:7), 3. ČR ‚19‘ 3/2 (8:11), 4. Chodov 3/1 (5:14).

Osmifinálová skupina E:
Vítkovice - EräViikingit 0:2
Umea - FBC Ostrava 0:4
Vítkovice - FBC Ostrava 3:4
Umea - EräViikingit 0:2
Konečné pořadí: 1. EräViikingit 3/9 (9:0), 2. FBC Ostrava 3/6 (8:8), 3. Umea 3/3 (3:7), 4. Vítkovice 4/0 (4:9).

Osmifinálová skupina F:
Pixbo Wallenstam - Malmö 5:2
Ivanti Tigers - PSS Porvoo 3:1
Ivanti Tigers - Malmö 3:8
Pixbo Wallenstam - PSS Porvoo 4:2
Konečné pořadí: 1. Pixbo Wallenstam 3/9 (17:5), 2. Malmö 3/6 (15:12), 3. Ivanti Tigers 3/3 (7:17), 4. PSS Porvoo 3/0 (7:12).

Kvalifikace o čtvrtfinále - 1. kolo:
Bern Burgdorf - Německo 4:1
Bern Oberland - Chodov 1:4
FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 3:2 po sam. nájezdech
ČR ‚19‘ - Tunet 5:0

Kvalifikace o čtvrtfinále - 2. kolo:
Bern Burgdorf - Chodov 1:3
Bohemians - ČR ‚19‘ 3:2 po sam. nájezdech. 

10. 8. 2017

Florbal

PRAHA - mezinárodní turnaj Czech Open

Elitní kategorie mužů

Skupina A: 1.
SC Vítkovice - FbŠ Bohemians 3:5
Höllviken IBF (Švéd.) - Köniz (Švýc.) 1:2
Köniz - Vítkovice 2:7
FbŠ Bohemians - Höllviken IBF 5:3

Skupina B:
Chodov - FBC Ostrava 2:3
IBF Falun (Švéd.) - Thurgau (Švýc.) 4:2
Thurgau - Chodov 0:2
FBC Ostrava - IBF Falun 5:7

Skupina C:
Sparta Praha - EräViikingit (Fin.) 1:6
Mladá Boleslav - Bulldogs Brno 3:3
EräViikingit - Mladá Boleslav 1:0
Bulldogs Brno - Sparta Praha 7:2

Skupina D:
Otrokovice - Pixbo Wallenstam (Švéd.) 0:4
Tatran Střešovice - SV Wiler-Ersigen (Švýc.) 2:6
SV Wiler-Ersigen - Otrokovice 7:0
Pixbo Wallenstam - Tatran Střešovice 3:1

Elitní kategorie žen
Skupina A:

Vítkovice - Tatran Střešovice 5:0
Umea (Švéd.) - Bern Burgdorf 2:3
Bern Burgdorf - Vítkovice 2:5
Tatran Střešovice - Umea 3:5

Skupina B:
FBC Ostrava - FbŠ Bohemians 7:2
Německo - EräViikingit 0:7
EräViikingit - FBC Ostrava 5:0
FbŠ Bohemians - Německo 4:2

Skupina C:
Ivanti Tigers - Tunet (Nor.) 7:2
Pixbo Wallenstam - Bern Oberland 3:1
Bern Oberland - Ivanti Tigers 1:5
Tunet - Pixbo Wallenstam 0:3

Skupina D:
ČR ‚19‘ - Chodov 3:3
PSS Porvoo (Fin.) - Malmö 4:5
Malmö - ČR ‚19‘ 6:3
Chodov - PSS Porvoo 0:5 

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze