Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



Fotbal

20. 8. 2017

První liga, 4. kolo

17:00 FK Jablonec - Dukla Praha
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň

Druhá liga, 4. kolo

10:15 Viktoria Žižkov - Vítkovice
17:00 České Budějovice - Hradec Králové
Vlašim - Varnsdorf

ČFL, 2. kolo

10:15 Převýšov - Domažlice
17:00 Brozany - Dobrovice
Štěchovice - Benátky nad Jizerou
Nymburk - Loko Vltavín

MSFL, 3. kolo

10:15 Uničov - Prostějov
Valašské Meziříčí - Petřkovice

Divize

2. kolo divize A:
17:00 Sedlčany - Soběslav.

2. kolo divize C:
17:00 Kolín - Pardubice B
Dvůr Králové n. L. - Admira Praha

3. kolo divize D:
16:30 Ždírec nad Doubravou - Třebíč
Polná - Šumperk
Havlíčkův Brod - Velká Bíteš

3. kolo divize E:
10:15 Slavičín - Frýdlant nad Ostravicí
Opava B - Kozlovice
16:30 Bohumín - Dolní Benešov

Anglická liga, 2. kolo

14:30 Huddersfield - Newcastle
17:00 Tottenham - Chelsea

Německá liga, 1. kolo

15:30 Freiburg - Eintracht Frankfurt
18:00 Mönchengladbach - Kolín nad Rýnem.

Španělská liga, 1. kolo

18:15 Bilbao - Getafe
20:15 FC Barcelona - Betis Sevilla
22:15 La Coruňa - Real Madrid

Italská liga, 1. kolo

18:00 Bergamo - AS Řím
20:45 Inter Milán - Fiorentina
Udine - Chievo
Sampdoria Janov - Benevento
Sassuolo - FC Janov
Boloňa - FC Turín
Lazio Řím - Spal Ferrara

Francouzská liga, 3. kolo

15:00 Lille - Caen
17:00 Marseille - Angers
21:00 Paris St. Germain - Toulouse

Liga žen, 2. kolo

13:30 Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko
14:00 Slavia Praha - Hradec Králové

Slovenská liga, 5. kolo

18:30 Dunajská Streda - Žilina

Druhá německá liga, 3. kolo

13:30 Ingolstadt - Regensburg
Norimberk - Union Berlín
Kiel - Fürth

Belgická liga, 4. kolo

14:30 Anderlecht - St. Truiden
18:00 Kortrijk - FC Bruggy
20:00 Mouscron - Gent

Nizozemská liga, 2. kolo

12:30 Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam
14:30 Ajax Amsterdam - Groningen
Utrecht - Tilburg
16:45 Sparta Rotterdam - Zwolle
Breda - PSV Eindhoven

Polská liga, 6. kolo

15:30 Plock - Legia Varšava
18:00 Nieciecza - Poznaň.

Rakouská liga, 5. kolo

16:30 Linec - Altach
Salcburk - St. Pölten
19:00 Mattersburg - Austria Vídeň

Dánská liga, 6. kolo

12:00 Odense - Midtjylland
16:00 Hobro - Lyngby
18:00 Aarhus - Bröndby

Švýcarská liga, 5. kolo

16:00 Basilej - Lugano
Sion - Lucern
Grasshopper Curych - St. Gallen

Turecká liga, 2. kolo

19:00 Kayserispor - Göztepe
20:45 Antalyaspor - Akhisar Belediyespor
Fenerbahce - Trabzonspor

Ruská liga, 7. kolo

14:00 Perm - Petrohrad
16:30 Dynamo Moskva - Ufa
19:00 Rostov na Donu - FK Krasnodar

Portugalská liga, 3. kolo

17:00 Setúbal - Chaves
19:00 FC Porto - Moreirense
21:00 Aves - Braga
21:15 Marítimo - Boavista Porto

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze