Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



Fotbal

29. 4. 2017

První liga, 26. kolo

17:00 Fastav Zlín - FK Mladá Boleslav
20:15 Viktoria Plzeň - Dukla Praha.

Druhá liga, 25. kolo

Pardubice - Prostějov 5:0 (5:0)
Žižkov - Ostrava 0:1 (0:1)
17:00 Varnsdorf - Znojmo
Vítkovice - Ústí nad Labem
Táborsko - Opava

MSFL, 23. kolo

10:15 Sigma Olomouc B - Hulín
16:00 Blansko - Slovácko B
Mohelnice - 1. HFK Olomouc
Líšeň - Otrokovice
Kroměříž - Zlín B
Hlučín - Petřkovice.

Anglická liga, 35. kolo

16:00 Stoke - West Ham United
Southampton - Hull
West Bromwich - Leicester
Sunderland - Bournemouth
18:30 Crystal Palace - Burnley

ČFL, 25. kolo

Loko Vltavín - Dobrovice 2:1 (1:1)
Olympia Hradec Králové - Litoměřicko 5:2 (3:1)
Vyšehrad - Jirny 1:1 (1:1), pen. 3:0
Benešov - Domažlice 1:0 (0:0)
Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou 3:0 (1:0)

Divize, 23. kolo

Divize A:
10:15 Český Krumlov - Karlovy Vary
Motorlet Praha - Dobříš
15:00 Mariánské Lázně - Rokycany
17:00 Malše Roudné - Admira Praha
Jankov - Čížová
Ostrov - Aritma Praha
Doubravka - Sedlčany.

Divize B:
10:15 Neratovice-Byškovice - Souš
Nymburk - Rakovník
Chomutov - Libiš
17:00 Velvary - Štětí
Český Brod - Kladno.

Divize C:
10:15 Kratonohy - Vysoké Mýto
Kutná Hora - Chrastava
16:00 Pardubice B - Letohrad
17:00 Trutnov - Kolín
Živanice - Přední Kopanina
Náchod - Turnov
Ústí nad Orlicí - Dvůr Králové.

Divize D:
16:00 Uherský Brod - Tasovice
Hodonín - Vrchovina
Holešov - Bzenec
Bystřice nad Pernštejnem - Břeclav
Rosice - Polná
Žďár nad Sázavou - Brumov
Stará Říše - Velká Bíteš

Divize E:
16:00 Velké Karlovice - Nový Jičín
Jeseník - Rýmařov
Hranice - Přerov.

Druhá anglická liga, 45. kolo

16:00 Barnsley - Burton
Birmingham - Huddersfield
Blackburn - Aston Villa
Fulham - Brentford
Derby - Wolverhampton
Reading - Wigan
Ipswich - Sheffield Wednesday
Leeds - Norwich
Preston - Rotherham
QPR - Nottingham
18:30 Brighton - Bristol.

Liga žen, 2. kolo nadstavby

Skupina o titul:
13:00 Liberec - 1. FC Slovácko.

Německá liga, 31. kolo

15:30 Lipsko - Ingolstadt
Darmstadt - Freiburg
Dortmund - Kolín nad Rýnem
Brémy - Hertha Berlín
Mohuč - Mönchengladbach
18:30 Wolfsburg - Bayern Mnichov

Španělská liga, 35. kolo

San Sebastian - Granada 2:1

16:15 Real Madrid - Valencie
18:30 Las Palmas - Atlético Madrid
20:45 Espaňol Barcelona - FC Barcelona

Francouzská liga, 35. kolo

17:00 Monako - Toulouse
20:00 Bastia - Rennes
Mety - Nancy
Nantes - Lorient
Guingamp - St. Etienne
Montpellier - Lille

Italská liga, 34. kolo

18:00 FC Turín - Sampdoria Janov
20:45 Bergamo - Juventus Turín

Druhá německá liga, 31. kolo

Bielefeld - Fürth 1:1
Karlsruhe - Kaiserslautern 1:3
Norimberk - Stuttgart 2:3

Skotská liga, 34. kolo

Glasgow Rangers - Celtic Glasgow 1:5

16:00 Motherwell - FC Dundee
Hearts - Partick Thistle
Aberdeen - St. Johnstone
Hamilton - Kilmarnock.

Ruská liga, 26. kolo

15:30 Lokomotiv Moskva - Kazaň
18:00 Groznyj - Jekatěrinburg

Rakouská liga, 31. kolo

16:00 Austria Vídeň - Sturm Štýrský Hradec
18:30 St. Pölten - Altach
Wolfsberg - Mattersburg
Salcburk - Ried.

Dánská liga, 5. kolo play-off

Skupina o titul: 
16:00 Midtjylland - Nordsjaelland.

Turecká liga, 29. kolo

15:00 Kayserispor - Alanyaspor
18:00 Trabzonspor - Genclerbirligi.

Portugalská liga, 31. kolo

17:00 Boavista Porto - Tondela
Nacional Funchal - Rio Ave
19:15 Benfica Lisabon - Estoril
21:30 Chaves - FC Porto.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze