Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



7. 8. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 4. kolo

Bohemians 1905 - 1. FC Slovácko 1:0 (1:0)

Druhá liga, 2. kolo

Sokolov - Zlín 2:3 (0:1)
Vlašim - Most ODLOŽENO
Hlučín - Karviná 1:3 (0:2)
Sezimovo Ústí - Sparta Praha B ODLOŽENO

ČFL, 1. kolo

Chomutov - Plzeň B 5:2 (2:0)
Pardubice - České Budějovice B 4:0 (2:0)
Písek - Slavia B 2:1 (2:1)
Vltavín - Bohemians Praha 0:4 (0:3)
Kunice - Hlavice odloženo pro nezpůsobilý terén na středu 11. srpna (17:00).

MSFL, 1. kolo

Opava - Líšeň 2:2 (0:1)
HFK Olomouc - Břeclav 0:1 (0:0)
Hulín - Zábřeh 0:1 (0:1)
Kroměříž - Brno B 0:0
Jihlava B - Vítkovice odloženo pro nezpůsobilý terén na 17. srpna (16:00).

Divize

Divize A, 1. kolo
Zličín - Bohemians 1905 B 0:1 (0:0)
Domažlice - Příbram B 2:1 (0:0)
Votice - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
utkání Benešov - Strakonice a Litol - Hořovicko byla pro nezpůsobilý terén odložena na 18. srpna.

Divize B, 1. kolo
Kladno B - Děčín 2:0 (0:0)
Český Dub - Litvínov 2:1 (2:0)
utkání Teplice B - Jirny, Přední Kopanina - Čelákovice a Vilémov - Admira Praha byla pro nezpůsobilý terén odložena na 18. srpna.

Divize C, 1. kolo
Chrudim - Ústí nad Orlicí 1:2 (0:1)
Jičín - Velim 1:2 (0:1)
Kolín - Pardubice 2:0 (2:0)
Letohrad - Nový Bydžov 0:1 (0:1)
Nová Paka - Trutnov 2:1 (1:0)
Semily - Horní Měcholupy 3:2 (0:0)

Divize D, 1. kolo
Blansko - Velké Meziříčí 2:1 (1:0)
Bystrc - Sparta Brno 0:0
Konice - Vrchovina 2:0 (0:0)
Napajedla - Třebíč 2:2 (2:0)
Rosice - Tasovice 5:0 (4:0)

Divize E, 1. kolo
Dolní Benešov - Kravaře 2:0 (1:0)
Lískovec - Bystřice pod Hostýnem 3:0 (2:0)
Petrovice - Mikulovice 3:0 (2:0)
Valašské Meziříčí - Nový Jičín 0:1 (0:1)

Francouzská liga, 1. kolo

Auxerre - Lorient 2:2
Lens - Nancy 1:2
Lyon - Monako 0:0
Marseille - Caen 1:2
Nice - Valenciennes 0:0
Paris St. Germain - St. Etienne 3:1
Rennes - Lille 1:1
Sochaux - Arles-Avignon 2:1
Toulouse - Brest 2:0

Belgická liga, 2. kolo

Charleroi - Anderlecht 0:0
Eupen - Westerlo 0:1
FC Bruggy - St. Truiden 4:1
Lokeren - Kortrijk 1:1
Waregem - Mechelen 1:2

Nizozemská liga, 1. kolo

Nijmegen - Venlo 1:0
Almelo - Tilburg 3:0
Graafschap - Excelsior Rotterdam 3:0
Heerenveen - PSV Eindhoven 1:3

Slovenská liga, 2. kolo

Košice - Ružomberok 0:1
Žilina - Nitra 5:1
Dubnica - Trnava 0:4
Dunajská Streda - Senica 2:3
Zlaté Moravce - Prešov 1:0

Ruská liga, 16. kolo

Machačkala - Perm 1:0
Samara - Lokomotiv Moskva 0:0

Dánská liga, 4. kolo

Esbjerg - Midtjylland 0:3
Aalborg - Silkeborg 0:0

Polská liga, 1. kolo

Lodž - Poznaň 1:1
Kielce - Zaglebie Lubin 1:1

Rakouská liga, 4. kolo

Linec - Kapfenberg 0:1
Mattersburg - Wacker Innsbruck 0:2
Salcburk - Wiener Neustadt 4:2

Ukrajinská liga, 5. kolo

Volyň - Lugansk 0:1
Obolon Kyjev - Krivoj Roh 1:1
Šachtar Doněck - Sevastopol 5:0
Metalist Charkov - Poltava 2:3

Anglická druhá liga, 1. kolo

Bristol - Millwall 0:3
Burnley - Nottingham 1:0
Coventry - Portsmouth 2:0
Crystal Palace - Leicester 3:2
Hull - Swansea 2:0
Middlesbrough - Ipswich 1:3
Preston - Doncaster 0:2
QPR - Barnsley 4:0
Reading - Scunthorpe 1:2
Leeds - Derby 1:2

Německý superpohár

Bayern Mnichov - Schalke 2:0 (0:0)

Turecký superpohár

Bursaspor - Trabzonspor 0:3 (0:0)

Hokej

AROSA (Švýcarsko) - Turnaj Summer Challenge do 20 let

Německo - Česká republika 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
Slovensko - Švýcarsko 3:6 (0:0, 3:3, 0:3)

BŘECLAV - Přípravný zápas hráčů do 18 let

 Česko - Kanada 2:3 v prodl. (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)

Tenis

WASHINGTON - turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:
Čilič (4-Chorv.) - Tipsarevič (Srb.) 7:6 (7:4), 6:4
Nalbandian (Arg.) - Simon (13-Fr.) 3:6, 6:2, 6:3

Semifinále:
Baghdatis (8-Kypr) - Malisse (Belg.) 6:2, 7:6 (7:4).

Čtyřhra - semifinále:
Berdych, Štěpánek (ČR) - Knowle, Ram (4-Rak./Izr.) 5:7, 6:2, 10:4.

KODAŇ - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:
Zakopalová (7-ČR) - Li Na (2-Čína) 6:3, 1:6, 6:4
Wozniacká (1-Dán.) - Čakvetadzeová (Rus.) 6:1, 2:6, 6:4

Čtyřhra - semifinále:
Görgesová, Grönefeldová (Něm.) - Senogluová, Voráčová (3-Tur./ČR) 6:2, 6:2.
Finále:
Görgesová, Grönefeldová - Djatčenková, Pučeková (Rus./Běl.) 6:4, 6:4.

SAN DIEGO (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:
Pennettaová (5-It.) - Stosurová (2-Austr.) 6:4, 6:3
A. Radwaňská (4-Pol.) - Peerová (7-Izr.) 6:2, 6:0
Hantuchová (SR) - Klejbanovová (Rus.) 2:6, 6:4, 6:3
Kuzněcovová (Rus.) - Vandewegheová (USA) 7:5, 6:2
 

PROSTĚJOV - mistrovství světa družstev chlapců a dívek do 14 let

Chlapci - finále: Chile - Itálie 2:1 (Garin - Baldi 6:2, 7:6 (7:2), Malla -
Quinzi 4:6, 5:7, Garin, Malla - Quinzi, Baldi 6:2, 6:3).
O 11. místo: Čína - Česko 2:0 (Wej s'-ang - Poljak 6:1, 6:1, Sin Čchen -
Vondrášek 6:2, 6:4).
Dívky - finále: USA - Ukrajina 2:1 (Andrewsová - Luškovová 3:6, 1:6,
Austinová - Korašviliová 3:6, 7:6 (7:5), 7:5, Andrewsová, Towsendová -
Korašviliová, Luškovová 6:3, 1:6, 6:1).

Atletika

JANSKÉ LÁZNĚ-ČERNÁ HORA - mistrovství republiky v běhu do vrchu

Muži: 1. Kreisinger 34:59, 2. Frei 35:07, 3. Štefko (všichni AK Kroměříž)
35:19. Ťeny: 1. Sekyrová (AK Sokolov) 41:41, 2. Bařinová (AK Olymp Brno) 42:04, 3. Gregorová (A.C. TEPO Kladno) 43:02.
Junioři: 1. Titěra (ŠAK SG Jablonec) 38:37.
Juniorky: 1. Kuříková (LIAZ Jablonec) 44:47.

Lyžování

OBERSTDORF - závod letní Grand Prix v severské kombinaci

1. Frenzel 26:15,3, 2. Rydzek (oba Něm.) -36,1, 3. Moan -50,4, 4. Schmid (oba Nor.) -1:08,5, 5. Pittin (It.) -1:17,7, 6. Braud (Fr.) -1:18,6, ...17. Dvořák -1:48,7, 21. Slavík -1:54,5, 26. Churavý -2:13,3, 37. Vodseďálek (všichni ČR) -3:35,9.

Basketbal

POPRAD - Mistrovství Evropy hráček do 18 let

Skupina o udržení:
Česko - Belgie 71:89 (30:42).

WNBA

Indiana - Atlanta 95:93
New York - Washington 85:77
Phoenix - San Antonio 103:87
Los Angeles - Tulsa 77:70

Volejbal

STARE JABLONKI (Polsko) - Světový okruh v plážovém volejbale

Muži:
1. kolo:
P. Beneš, Kubala (23-ČR) - Samoilovs, Sorokins (14-Lot.) 2:1 (16, -17, 10),
2. kolo: P. Beneš, Kubala - Wu Pcheng-ken, Sü Lin-jin (6-Čína) 2:0 (19, 16).
Čtvrtfinále: Brink, Reckermann (2-Něm.) - P. Beneš, Kubala 2:0 (14, 19).

Ženy
Finále: Larissa, Juliana (1-Braz.) - Süe Čchen, Čang Si (4-Čína) 2:1 (-14, 22, 14).
O 3. místo: Antonelliová, Talita (2-Braz.) - Montagnolliová, Hanselová
(7-Rak.) 2:0 (21, 20).

Házená

BRATISLAVA - Mistrovství Evropy juniorů

O 13. místo:
Česko - Rumunsko 28:31 (13:14)

Motorismus

PAČEJOV - Rallye Agropa Pačejov, mistrovství republiky ve sprintrallye

Rallye Agropa Pačejov, šestý závod MČR ve sprintrallye:
1. R. Odložilík, P. Odložilík (Citroën Xsara WRC) 46:46,4, 2. Kresta, Gross (Škoda Fabia S2000) -3,6, 3. Peták, Benešová (Peugeot 207 S2000) -59,8, 4. Černý, Kohout (Mitsubishi Lancer Evo IX) -1:40,1, 5. Sýkora, Hůlka (Mitsubishi Lancer Evo IX) -2:03,2, 6. Firla, Dresler (Mitsubishi Lancer Evo VII) -2:15,2.

FUNCHAL (Portugalsko) Rali Vinho Madeira

1. Loix, Miclotte (Bel./Škoda Fabia S2000) 3:08:14,3, 2. Kopecký, Starý (ČR/Škoda Fabia S2000) -37,8, 3. Hänninen, Markkula (Fin./Škoda Fabia S2000) -2:25,8, 4. Nunes, Calado (Port./Peugeot 207 S2000) -2:42,7, 5. Sá, Rodrigues (Port./Peugeot 207 S2000) -3:13,7, 6. Freitas, Figueiroa (Port./Mitsubishi Lancer Evo X) -9:03,2.

Průběžné pořadí IRC:
1. Hänninen 54, 2. Kopecký 47, 3. B. Magalhaes (Port./Peugeot 207 S2000) 30. Pořadí značek: 1. Škoda 122, 2. Peugeot 82, 3. Ford M-Sport 26.

SMOLENSK - závod ME tahačů

První závod: 1. Albacete (Šp./MAN) 26:37,16, 2. Hahn (Něm./MAN) -2,04, 3. Vršecký (ČR/Buggyra) -2,42, ...6. Lacko (ČR/MAN) -24,06.
Druhý závod: 1. Hahn 27:14,36, 2. Lacko -5,08, 3. Östreich (Něm./Renault) -7,41, ...5. Vršecký -9,72.
Průběžné pořadí ME: 1. Albacete 211 bodů, 2. Hahn 167, 3. Bösiger
(Švýc./Renault) 160, 4. Vršecký 130, ...7. Lacko 67.

Cyklistika

POLSKO - Kolem Polska, etapový závod (ProTour)

7. etapa (163,9 km): 1. Greipel (Něm.) 3:51:58, 2. Hutarovič (Běl.), 3. Förster (Něm.), 4. Bennati (It.), 5. Weylandt (Belg.), 6. Kristoff (Nor.) všichni stejný čas, ...152. Raboň (ČR) -3:50.
Konečné pořadí: 1. Martin (Ir.) 30:38:48, 2. Bole (Slovin.) -8, 3.
Rutkiewicz (Pol.) -30, 4. Lagutin (Uzb.) -45, 5. Bazajev (Kaz.) -54, 6.
Appollonio (It.) -12:03, ...157. Raboň -4:47:44.

HAFJELL (Norsko) - ME ve sjezdu na horských kolech

Muži - elite: 1. Wallner (Švéd.) 3:53,10, 2. Beer (Švýc.) 3:55,75, 3.
Pekoll (Rak.) 3:56,38, ...26. Charvát 4:14,38, 47. Vágner (oba ČR) 4:42,35.
Junioři: 1. Flockhart (Brit.) 4:10,14, ...10. Třešňák 4:26,48, 13. Petelík
(oba ČR) 4:32,60,
Ženy - elite: 1. Nicoleová 4:43,69, 2. Puginová (obě Fr.) 4:44,05, 3.
Agerová-Wicková (Nor.) 4:45,51.
Juniorky: 1. Lombardová (Fr.) 5:11,34.

Mezinárodní cyklistický závod Vysočina 2010

2. etapa (97,5 km): 1. Knops (Niz.) 2:26:50, 3. Kadlec (Dukla Praha), 3.
Fiedler (Něm.), 4. Benčík, 5. König (oba PSK Whirlpool Author), 6. Streit
(Něm.) všichni -20.
3. etapa (časovka na 18 km): 1. König 23:33, 2. Kozubek (PSK Whirlpool Author) -11, 3. Hudeček (dimp GIANT tým) -22, 4. Nijs (Niz.) -44, 5. Kadlec -53, 6. Van den Zwet (Niz.) -1:02.
Průběžné pořadí: 1. Kozubek 5:49:39, 2. König -45, 3. Hudeček -1:49, 4. Kadlec -2:28, 5. Fiedler, 6. Benčík oba -2:39.

Plavání

BUDAPĚŠŤ - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Synchronizované plavání:
Sólo - finále:
1. Iščenková (Rus.) 98,900 b., 2. Fuentesová (Šp.) 96,600, 3. Ananasovová (Ukr.) 93,000, 4. Gluškovová (Izr.) 90,600, 5. Solomuová (Řec.) 90,100, 6. Cerrutiová (It.) 89,200, 7. Bernardová (ČR) 86,400.

Dálkové plavání
Muži - 25 km
: 1. Cleri (It.) 5:16:38,3, 2. Venturi 5:16:54,7, 3. Hedel (oba
Fr.) 5:18:57,6, 4. Stochino (It.) 5:19:39,3, 5. Vítek (ČR) 5:19:41,6, 6.
Červynskij (Ukr.) 5:19:50,7, ...12. Smolka (ČR) 5:25:39,1.

Baseball

Zámořská MLB

Národní liga:
Pittsburgh - Colorado 3:6
Atlanta - San Francisco 2:3 (v 11. směně)
Philadelphia - NY Mets 7:5
Florida - St. Louis 0:7
Chicago Cubs - Cincinnati 0:3
Milwaukee - Houston 6:5
Arizona - San Diego 2:1
LA Dodgers - Washington 3:6

Americká liga:
NY Yankees - Boston 3:6
Baltimore - Chicago White Sox 2:1 (v 10. směně)
Detroit - LA Angels 2:4
Cleveland - Minnesota 7:6
Toronto - Tampa Bay 2:1
Oakland - Texas 1:5
Seattle - Kansas City 7:1

Kanoistika

BRATISLAVA

Junioři:
K1:
1. Prskavec 91,96 (0 tr. sekund), ...13. Cvikl, 17. Strnad (všichni ČR).
C1: 1. Gondek (Pol.) 101,74 (0), ...6. Říha 105,05 (2), 9. Božek 114,00
(2), 11. Pešek (všichni ČR).
C2: 1. Wiercioch, Majerczak (Pol.) 114,60 (2), ...3. Hojda, Macášek 118,93 (2), 8. Říha, Strnad 219,72 (102), 11. Rohan, Svoboda (všichni ČR).

Juniorky:
K1:
1. Giaiová-Pronová (It.) 109,84 (2), 2. Zástěrová 111,71 (2), ...5.
Bustová 116,33 (4), 20. Galušková (všechny ČR).
C1: 1. Wolffhardtová (Rak.) 167,60 (8).

Do 23 let:
Muži:
K1:
1. Schubert (Něm.) 90,40 (0), ...13. Vondra, 14. Přindiš, 20. Hradilek
(všichni ČR).
C1: 1. Gargaud-Chanut (Fr.) 93,35 (0), ...11. Rak, 20. Foukal (oba ČR).
C2: 1. Picco, Biso (Fr.) 104,55 (2), ...3. Karlovský, Jáně 105,76 (0), 5.
Kašpar, Šindler 110,22 (4), 7. Gotvald, Vlček (všichni ČR) 120,17 (12).
Ženy:
K1:
1. Hornová (Něm.) 102,79 (0), 2. Kudějová 104,80 (0), ...11. Vojtová,
15. Ornstová (všechny ČR).
C1: 1. Grimmová (Něm.) 182,13 (12).

Softbal

PRAHA - Mistrovství Evropy žen do 22 let

Finále
Česko - Itálie zrušeno kvůli dešti
Český tým získal zlato na základě výsledků v play-off.

Střelba

MNICHOV - Mistrovství světa

Muži:
Standardní pistole:
1. Hong Song-hwan (Korea) 577, 2. Ťin Jung-te (Čína) 574, 3. Almeida (Braz.) 574, ...38. Těhan (ČR) 559.
Družstva: 1. Čína 1704, 2. Německo 1703, 3. Korea 1696.

Junioři:
Standardní pistole:
1. Čou Č'-kuo (Čína) 567.
Družstva: 1. Čína 1673.

Ženy:
Sportovní malorážka - družstva:
1. Švýcarsko 1780, 2. Německo 1780, 3. Korea 1779.
Skeet: 1. Rhodeová (USA) 97 (72+25), 2. Wej Ning (Čína) 96 (71+25), 3. Barteková (SR) 95 (72+23), ...41. Jahodová (ČR) 59
Skeet - družstva: 1. USA 205, 2. Čína 204, 3. Slovensko 201.

Juniorky:
Sportovní malorážka - družstva:
1. Česko (Vránková, Mazurová, Brabcová) 1780 - světový jun. rekord.
Skeet: 1. Orlandová (It.) 70, ...20. Pešková (ČR) 60.
Skeet - družstva: 1. USA 197.

Triatlon

ŠPINDLERŮV MLÝN - mistrovství republiky v terénním triatlonu

Muži: 1. Zadák (Realiz Sport team) 2:23:39, 2. Novák (X-Team BaNo K. Vary) -50, 3. Klíma (Cyklo Brodek) -3:27.
Ženy: 1. I. Loubková (TT Cyklorenova Cvikov) 3:07:26, 2. Polívková
(Trek-Salomon) -5:20, 3. K. Loubková (TT Cyklorenova Cvikov) -11:13.
Xterra Czech:
Muži: 1. Batalier (Fr.) 2:20:57, 2. Schumann (Něm.) -36, 3. Leitch (Brit.)
-1:30.
Ženy: 1. Bucherová (Švýc.) 2:47:18, 2. Lorblanchetová (Fr.) -4:06, 3.
Smithová (Brit.) -7:21.

Různé

BUDAPEŠŤ - Mistrovství světa juniorů v moderním pětiboji

Juniorky: 1. Kovácsová (Maď.) 5276 b., 2. Prenticeová (Brit.) 5260, 3.
Clouvelová (Fr.) 5104, ...7. Dianová 5028, 16. Kodedová 4844, 19. Bílková (všechny ČR) 4792.
Družstva: 1. Velká Británie 15.220, 2. Maďarsko 15.064, 3. Francie 14.888, 4. Česko (Dianová, Kodedová, Bílková) 14.664.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze