Výsledkový servis
07.03.2015
Fotbal
První liga, 19. kolo
Mladá Boleslav - České Budějovice 4:1 (1:1)
Bohemians Praha 1905 - Příbram 3:1 (1:1)
Jihlava - Jablonec 1:1 (0:1)
Slovácko - Hradec Králové 0:1 (0:1)
Liberec - Teplice 0:2 (0:1)
Druhá liga, 17. kolo
Pardubice - Varnsdorf 0:1 (0:1)
Třinec - Most 1:0 (0:0)
Olomouc - Sokolov 7:0 (3:0)
Táborsko - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
Vlašim - Znojmo 0:2 (0:2)
Španělská liga, 26. kolo
La Coruňa - FC Sevilla 3:4
Bilbao - Real Madrid 1:0
Elche - Almería 1:0
Granada - Málaga 1:0
Nizozemská liga, 26. kolo
Deventer - PSV Eindhoven 0:3
Almelo - Arnhem 1:1
Haag - Heerenveen 0:1
Zwolle - Leeuwarden 6:1
Rakouská liga, 24. kolo
Sturm Štýrský Hradec - Wolfsberg 2:0
Ried - Grödig 2:1
Salcburk - Altach 0:1
Wiener Neustadt - Mödling 0:0
Slovenská liga, 21. kolo
Ružomberok - Myjava 2:1
Dunajská Streda - Podbrezová 1:0
Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 0:2
Turecká liga, 23. kolo
Erciyesspor - Genclerbirligi 2:4
Balikesirspor - Rizespor 2:2
Eskisehirspor - Bursaspor 0:0
Anglická liga, 27. kolo
QPR - Tottenham 1:2
Italská liga, 26. kolo
Sampdoria Janov - Cagliari 2:0
AC Milán - Hellas Verona 2:2
ČFL - 18. kolo
Bohemians Praha - Loko Vltavín 1:3 (1:2)
Chomutov - Zápy 3:1 (2:0)
Písek - Králův Dvůr 1:1 (0:1), na pen. 5:4
Divize
Divize A - 16. kolo:
Aritma Praha - Hvězda Cheb 5:0 (3:0)
Zličín - Rokycany 2:4 (1:0)
Hořovicko - Mariánské Lázně 4:1 (2:0)
Čížová - Táborsko B 1:0 (1:0)
Doubravka - Milevsko 3:2 (1:0)
Klatovy - Český Krumlov 1:0 (0:0)
Tachov - Karlovy Vary 4:0 (3:0)
Divize B - 16. kolo:
Libiš - Litol 3:2 (3:1)
Motorlet - Lovosice 0:1 (0:1)
Nové Strašecí - Krupka 2:0 (1:0)
Nový Bor - Horní Měcholupy 1:1 (0:0), pen. 1:4
Divize C - 16. kolo:
Český Brod - Letohrad 3:0 (1:0)
Živanice - Dobrovice 0:0, pen. 2:1
Česká Třebová - Trutnov 0:3 (0:1)
Týniště nad Orlicí - Kutná Hora 2:0 (0:0)
Vysoké Mýto - Náchod 0:0, pen. 3:4
Anglický pohár, čtvrtfinále
Bradford (III) - Reading (II) 0:0
Aston Villa - West Bromwich Albion 2:0 (0:0)
Polská liga, 23. kolo
Gliwice - Zabrze 2:2
Wisla Krakov - Bydhošť 0:1
Gdaňsk - Belchatów 1:0
Německá liga, 24. kolo
Augsburg - Wolfsburg 1:0
Freiburg - Brémy 0:1
Hamburk - Dortmund 0:0
Hannover - Bayern Mnichov 1:3
Schalke - Hoffenheim 3:1
Mohuč - Mönchengladbach 2:2
Francouzská liga, 28. kolo
Paris St. Germain - Lens 4:1
Bastia - Nice 2:1
Caen - Bordeaux 1:2
Evian - Monako 1:3
Remeš - Nantes 3:1
Rennes - Mety 1:0
Druhá anglická liga, 36. kolo
Blackpool - Sheffield Wednesday 0:1
Cardiff - Charlton 1:2
Derby - Birmingham 2:2
Huddersfield - Rotherham 0:2
Ipswich - Brentford 1:1
Millwall - Norwich 1:4
Nottingham - Middlesbrough 2:1
Wigan - Leeds 0:1
Wolverhampton - Watford 2:2
Druhá německá liga, 24. kolo
Aalen - Fürth 1:1
Braunschweig - St. Pauli 0:2
Belgická liga, 29. kolo
FC Bruggy - Charleroi 1:0
Genk - Waregem 3:2
Gent - Lierse 2:1
Kortrijk - Cercle Bruggy 1:0
Lokeren - Anderlecht 1:2
Mechelen - Standard Lutych 1:0
Mouscron-Péruwelz - Westerlo 1:0
Ostende - Waasland-Beveren 4:3
Skotská liga
21. kolo:
Ross County - Partick Thistle 1:0
22. kolo:
Motherwell - Kilmarnock 1:1
Švýcarská liga, 23. kolo
Grasshopper Curych - Lucern 1:0
Basilej - Thun 3:0
Dánská liga, 20. kolo
Nordsjaelland - Sönderjyske 4:0
MLS
Los Angeles - Chicago 2:0
Hokej
Extraliga, předkolo play-off
3. zápasy
Pardubice - Vítkovice 6:3 (2:1, 2:2, 2:0), stav série 2:1
Mladá Boleslav - Plzeň 4:2 (2:0, 0:2, 2:0), stav série 2:1
NHL
New Jersey - Columbus 2:3
Carolina - Minnesota 1:3
Detroit - Calgary 2:5
Chicago - Edmonton 2:1 po sam. nájezdech
Ottawa - Buffalo 3:2
Anaheim - Pittsburgh 2:5
Finská liga
Blues Espoo - KalPa Kuopio 5:1
Ilves Tampere - Pelicans Lahti 6:2
Kärpät Oulu - IFK Helsinky 5:3
Lukko Rauma - Hämeenlinna 3:0
SaiPa Lappeenranta - Jyväskylä 2:0
Sport Vaasa - Ässät Pori 1:3
TPS Turku - Tappara Tampere 0:2
Slovenská liga, čtvrtfinále
4. zápasy:
Trenčín - Banská Bystrica 5:4 po sam. nájezdech, stav série 1:3
Poprad - Zvolen 3:1, stav série 2:2
Švýcarská liga
Čtvrtfinále play-off - 4. zápasy:
Biel - Curych 2:3 v prodl., stav série 2:2
Lausanne - Bern 1:2, stav série 2:2
Davos - Zug 3:4, stav série 2:2
Ženeva - Lugano 2:7, stav série 2:2
3. kolo skupiny o udržení:
Ambri-Piotta - Kloten 1:3
Fribourg-Gottéron - Rapperswil 4:1
KHL, osmifinále play-off
Západní konference - 6. zápas:
Jaroslavl - Dynamo Moskva 0:4, konečný stav série 2:4
Švédská liga, předkolo play-off
Färjestad - Brynäs 3:4 v prodl.
Lulea - Djurgaarden 1:0
Tenis
Davisův pohár, 1. kolo
Ostrava: ČR - Austrálie 1:2
Pavlásek, Veselý - Groth, Hewitt 1:6, 7:6 (7:2), 3:6, 7:6 (7:4), 6:2
Astana: Kazachstán - Itálie 1:2
Golubjov, Nědovjesov - Fognini, Bolelli 6:7 (4:7), 3:6, 7:6 (15:13), 4:6
Frankfurt n.M.: Německo - Francie 0:3
Becker, Begemann - Benneteau, Mahut 4:6, 3:6, 2:6
Kraljevo: Srbsko - Chorvatsko 3:0
Djokovič, Zimonjič - Skurgor, Draganja 6:3, 6:4, 6:1
Lutych: Belgie - Švýcarsko 2:1
Bemelmans, Desein - Bossel, Lammer 1:6, 6:3, 6:2, 6:2
Glasgow: Británie - USA 2:1
Inglot, J. Murray - B. Bryan, M. Bryan 3:6, 2:6, 6:3, 7:6 (10:8), 7:9
Buenos Aires: Argentina - Brazílie 1:2
Schwartzman, Berlocq - Melo, Soares 5:7, 3:6, 4:6
KUALA LUMPUR (MALAJSIE) - Turnaj žen
Dvouhra - semifinále:
Wozniacká (1-Dán.) - Hsieh Su-Wei (Tchaj-wan) 6:2, 6:2
Dulgheruová (Rum.) - Gajdošová (4-Austr.) 5:7, 7:5, 7:6 (7:4)
Čtyřhra - semifinále:
Bejgelzimerová, Savčuková (3-Ukr.) - Juraková, Koukalová (1-Chorv./ČR) 6:1, 6:1
MONTERREY (MEXIKO) - Turnaj žen
Dvouhra - čtvrtfinále:
Ivanovičová (1-Srb.) - Mladenovicová (Fr.) 6:3, 6:2
Erraniová (2-It.) - Pavljučenkovová (5-Rus.) 7:5, 6:4
Garciaová (3-Fr.) - Rybáriková (8-SR) 7:5 skreč
Bacsinszká (4-Švýc.) - U. Radwaňská (Pol.) 6:4, 6:2
Semifinále:
Garciaová (3-Fr.) - Ivanovičová (1-Srb.) 6:1, 6:4
Bacsinszká (4-Švýc.) - Erraniová (2-It.) 6:0, 4:6, 7:6 (7:3)
Čtyřhra - semifinále:
Anastasia Rodionovová, Arina Rodionovová (3-Austr.) - Hlaváčková, Hradecká (2-ČR) 6:4, 2:6, 10:7
Atletika
PRAHA - Halové mistrovství Evropy
Finále
Muži
400 m: 1. Maslák (ČR) 45,33, 2. D. Borlée (Belg.) 46,25, 3. Omelko (Pol.) 46,26.
3 000 m: 1. Kaya (Tur.) 7:38,42, 2. Emanuel (Brit.) 7:44,48, 3. Ingebrigtsen (Nor.) 7:45,54.
Trojskok: 1. Évora (Portug.) 17,21, 2. Torrijos (Šp.) 17,04, 3. Oprea (Rum.) 16,91.
Tyč: 1. R. Lavillenie (Fr.) 604, 2. Gripich (Rus.) 585, 3. Lisek (Pol.) 585, ...7. Kudlička (ČR) 565.
Sedmiboj (po prvním dnu): 1. Škurenjov (Rus.) 3512 b. (60 m: 6,98 - dálka: 778 - koule: 13,89 - výška: 210), 2. Abele (Něm.) 3411 (6,93 - 756 - 15,54 - 192), 3. Wiesiolek (Pol.) 3372 (7,03 - 763 - 14,32 - 198), 4. Helcelet 3345 (7,03 - 738 - 14,43 - 201), ...9. Lukáš (oba ČR) 3224 (6,93 - 704 - 13,69 - 198).
Ženy
400 m: 1. Pyhydová (Ukr.) 51,96, 2. Terrerová (Šp.) 52,63, 3. Bundyová-Daviesová (Brit.) 52,64, ...6. Rosolová (ČR) 53,20.
3 000 m: 1. Korobkinová (Rus.) 8:47,62, 2. Kudzeličová (Běl.) 8:48,02, 3. Kosterová (Niz.) 8:51,64, ...10. Mäki (ČR) 9:05,95.
Koule: 1. Mártonová (Maď.) 19,23, 2. Lencjuková (Běl.) 18,60, 3. Mavrodijevová (Bulh.) 17,83.
Výška: 1. Kučinová (Rus.) 197 po rozeskakování, 2. Trostová (It.) 197, 3. Licwinková (Pol.) 194, ...8. Hrubá (ČR) 185.
Dálka: 1. Španovičová (Srb.) 698, 2. Moguenaraová (Něm.) 683, 3. Marincuová (Rum.) 679.
Kvalifikace, rozběhy a semifinále
Muži
60 m: 1. Kilty a Ujah (oba Brit.) oba 6,57, ...23. Veleba 6,71 - postoupil do semifinále, 26. Stromšík 6,74, 28. Bakalár (všichni ČR) 6,79 - oba nepostoupili do semifinále.
1 500 m: 1. Tesfaye (Něm.) 3:40,05, ...11. Holuša 3:46,62 - postoupil do finále, 12. Friš 3:47,16, 27. Kocourek (všichni ČR) 3:56,49 - oba nepostoupili.
Výška: 1. Mástoras (Řec.), Cyplakov (Rus.) a Bába (ČR) všichni 228 - postoupil do finále.
800 m - semifinále: 1. Almgren (Švéd.) 1:47,24, ...16. Pavlíček (ČR) 1:53,18 - nepostoupil.
Ženy
60 m: 1. Schippersová (Niz.) 7,07, ...21. Urbánková (ČR) postoupila do semifinále.
Trojskok: 1. Kňazjevová (Izr.) 14,40, ...13. Májková (ČR) 13,79 - nepostoupila do finále.
800 m - semifinále: 1. Büchelová (Švýc.) 2:01,92, ...12. Masná (ČR) 2:10,36 - nepostoupila.
Lyžování
LAHTI (FINSKO) - Závod SP v severské kombinaci
Sprint dvojic: 1. Riessle, Rydzek (Něm.) 30:39,0, 2. Lacroix, Lamy Chappuis (Fr.) -10,9, 3. Krog, Klemetsen (Nor.) -11,2, 4. Laheurte, Braud (Fr.) -11,9, 5. Portyk, Dvořák (ČR) -11,9, 6. Bieler, Klapfer (Rak.) -12,9.
LAHTI (FINSKO) - Závod SP ve skocích na lyžích
Družstva: 1. Norsko (Bardal, Jacobsen, Fannemel, Velta) 1069,1 b., 2. Německo (Freitag, Kraus, Eisenbichler, Freund) 1040,2, 3. Japonsko (Točimoto, Takeuči, Ito, Kasai) 1031,7, 4. Polsko 1019,4, 5. Rakousko 1010,1, 6. Slovinsko 1001,6, 7. ČR (Hájek, Janda, Matura, Koudelka) 917,8.
LAHTI (FINSKO) - Závod SP v běhu na lyžích
Muži: 1. Brandsdal 2:42,75, 2. Skar (oba Nor.) -0,21, 3. Jouve (Fr.) -0,52, 4. Taugböl (Nor.) -0,77, 5. Gros -0,84, 6. Jay (oba Fr.) -3,29, ...v kvalifikaci 64. Kožíšek (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 25 z 28 závodů): 1. Johnsrud Sundby 1218, 2. P. Northug (oba Nor.) 886, 3. Cologna (Švýc.) 876, 4. Halfvarsson (Švéd.) 827, 5. Bělov (Rus.) 752, 6. Krogh (Nor.) 751, ...59. Jakš 101, 75. Kožíšek 55, 84. Bauer (všichni ČR) 49.
Ženy: 1. Björgenová 2:59,79, 2. Östbergová (obě Nor.) -0,14, 3. Randallová -0,24, 4. Digginsová (obě USA) -0,38, 5. Herrmannová (Něm.) -2,49, 6. Falková (Švéd.) -3,64.
Průběžné pořadí SP (po 25 z 28 závodů): 1. Björgenová 1868, 2. Johaugová 1203, 3. Wengová 1101, 4. Östbergová 834, 5. Hagaová 667, 6. Fallaová (všechny Nor.) 545, ...18. Vrabcová-Nývltová 303, 58. Nováková (obě ČR) 79.
GARMISCH-PARTENKIRCHEN (Něm.) - Závod SP v sjezdovém lyžování
Ženy
Sjezd: 1. Weiratherová (Licht.) 1:40,94, 2. Fenningerová (Rak.) -0,51, 3. Mazeová (Slovin.) -0,91, 4. Hospová (Rak.) -0,94, 5. Štuhecová (Slovin.) -1,06, 6. N. Fanchiniová (It.) -1,27, 7. Vonnová (USA) -1,40, 8. Gutová -1,51, 9. Gisinová (obě Švýc.) -1,61, 10. Görglová (Rak.) -1,68, ...Křížová (ČR) nedokončila.
Průběžné pořadí sjezdu SP (po 7 z 8 závodů): 1. Vonnová 402, 2. Fenningerová 367, 3. Mazeová 306, 4. Rebensburgová (Něm.) 269, 5. Gutová 260, 6. Görglová 257.
Průběžné pořadí SP (po 25 z 32 závodů): 1. Mazeová 1205, 2. Fenningerová 1181, 3. Shiffrinová (USA) 750, 4. Vonnová 742, 5. Zettelová (Rak.) 586, 6. Rebensburgová 573, ...23. Strachová 271, 92. Křížová 19, 103. Dubovská 9, 113. Pauláthová (všechny ČR) 5.
KVITFJELL (Nor.) - Závod SP v sjezdovém lyžování
Muži
Sjezd: 1. Reichelt (Rak.) 1:29,65, 2. Osborne-Paradis (Kan.) -0,30, 3. Heel (It.) -0,38, 4. Fayed (Fr.) -0,40, 5. Küng (Švýc.) -0,41, 6. Ganong (USA) -0,48, 7. Jansrud (Nor.) -0,54, 8. Streitberger (Rak.) -0,57, 9. Paris (It.) -0,60, 10. Baumann (Rak.) -0,62.
Průběžné pořadí sjezdu (po 9 z 10 závodů): 1. Jansrud 505 b., 2. Reichelt 485, 3. Paris 386, 4. Mayer (Rak.) 368, 5. Fayed 344, 6. Feuz (Švýc.) 277, ...31. Bank (ČR) 63.
Průběžné pořadí SP (po 30 z 37 závodů): 1. Hirscher (Rak.) 1128, 2. Jansrud 976, 3. Pinturault (Fr.) 744, 4. Neureuther (Něm.) 742, 5. Mayer 699, 6. Reichelt 698, ...34. Bank 199, 134. Krýzl 9, 140. Vráblík (oba ČR) 7.
MOSKVA - Závody SP ve snowboardingu
Paralelní slalom
Muži: 1. Reiter (USA), 2. Karl (Rak.), 3. Fischnaller (It.).
Průběžné pořadí slalomu (po 4 z 5 závodů): 1. Košir (Slovin.) 2800, 2. Fischnaller 2180, 3. Reiter 2130.
Průběžné pořadí SP: 1. Košir 5800, 2. Fischnaller 3588,5, 3. Reiter 3440.
Ženy: 1. Rieglerová (Rak.), 2. Zoggová, 3. Kummerová (obě Švýc.), ...9. Ledecká (ČR).
Průběžné pořadí slalomu (po 4 z 5 závodů): 1. Zoggová 2550, 2. Schöffmannová (Rak.) 2250, 3. Kummerová 1820, 4. Ledecká 1790.
Průběžné pořadí SP: 1. Zoggová 4340, 2. Kreinerová (Rak.) 4270, 3. Ledecká 3840.
HAFJELL (Nor.) - Mistrovství světa juniorů ve sjezdovém lyžování
Juniorky
Obří slalom: 1. Ortliebová 2:25,14, 2. Brunnerová (obě Rak.) -0,17, 3. Grenierová (Kan.) -0,20, ...55. Arnoldová -11,65, 56. Čamková (obě ČR) -12,64.
Biatlon
KONTIOLAHTI (FINSKO) - Mistrovství světa
Sprint
Muži (10 km): 1. J. Bö (Nor.) 24:12,8 (1 trestný okruh), 2. Smith (Kan.) -12,1 (1), 3. T. Bö (Nor.) -25,3 (0), 4. S. Fourcade (Fr.) -29,5 (1), 5. Lesser (Něm.) -30,3 (1), 6. Garaničev (Rus.) -35,6 (2), 7. Šlesingr -36,1 (2), 8. Iliev (Bulh.) -40,2 (1), 9. Moravec (ČR) -43,9 (1), 10. Doll (Něm.) -46,5 (2), 11. Soukup (ČR) -49,6 (0), ...59. Krčmář (ČR) -2:46,6 (5).
Průběžné pořadí SP (po 19 z 25 závodů): 1. M. Fourcade (Fr.) 806 b., 2. Šipulin (Rus.) 707, 3. Schempp (Něm.) 699, 4. Fak (Slovin.) 675, 5. J. Bö 612, 6. Garaničev 543, 7. Moravec 498, ...10. Šlesingr 446, 42. Soukup 111, 45. Krčmář 99, 67. Krupčík (ČR) 28.
Ženy (7,5 km): 1. Dorinová-Habertová (Fr.) 22:16,8 (1), 2. Nowakowská-Ziemniaková (Pol.) -9,6 (0), 3. Valj Semerenková (Ukr.) -19,7 (1), 4. Dahlmeierová (Něm.) -29,1 (3), 5. Guziková (Pol.) -39,7 (1), 6. Šumilovová (Rus.) -48,8 (2), 7. Gwizdoňová (Pol.) -51,8 (2), 8. Maliová (Slovin.) -1:01,9 (1), 9. Abramovová (Ukr.) -1:03,0 (2), 10. Hildebrandová (Něm.) -1:09,8 (2), ...15. Vítková -1:22,5 (4), 18. Soukalová -1:40,3 (3), 66. Landová -3:27,5 (6), 74. Puskarčíková (všechny ČR) -3:44,9 (5).
Průběžné pořadí SP (po 19 z 25 závodů): 1. Domračevová (Běl.) 853, 2. Mäkäräinenová (Fin.) 833, 3. Valj Semerenková 658, 4. Vítková 646, 5. Hildebrandová 584, 6. Wiererová (It.) 563, 7. Soukalová 512, ...38. Puskarčíková 143, 46. Landová 112, 71. Tomešová (ČR) 22.
Basketbal
Liga mužů, 38. kolo
Ostrava - Svitavy 91:84 (15:17, 41:40, 67:65)
Jindřichův Hradec - Opava 90:74 (23:25, 41:41, 57:58)
Brno - Kolín 108:86 (20:15, 53:36, 80:71)
USK Praha - Ústí nad Labem 81:92 po prodl. (27:23, 38:41, 54:58, 75:75)
NBA
Atlanta - Cleveland 106:97
Brooklyn - Phoenix 100:108 po prodl.
Charlotte - Toronto 103:94
Golden State - Dallas 104:89
Houston - Detroit 103:93
Indiana - Chicago 98:84
Memphis - LA Lakers 97:90
New Orleans - Boston 98:104
Orlando - Sacramento 119:114
Philadelphia - Utah 83:89
San Antonio - Denver 120:111
Washington - Miami 99:97
NYMBURK - Semifinále Středoevropské ligy žen
Nymburk - Arad (Rum.) 63:77
Alba Iulia (Rum.) - Piešťanské Čajky 56:52
Volejbal
Extraliga mužů - 21. kolo
Havířov - Benátky nad Jizerou 0:3 (-17, -15, -13)
Příbram - Brno 3:0 (23, 16, 18)
Ústí nad Labem - Zlín 0:3 (-18, -21, -21)
České Budějovice - ČZU Praha 3:0 (16, 16, 17)
Liberec - Ostrava 3:0 (24, 23, 21)
Extraliga žen - nadstavba
Skupina o 1. - 5. místo - 9. kolo:
Frýdek-Místek - Olymp Praha 3:1 (22, -21, 18, 22)
KP Brno - Prostějov 0:3 (-20, -14, -19)
Skupina o 6. - 9. místo - 6. kolo:
Olomouc - Šternberk 3:0 (23, 17, 22)
Házená
Extraliga mužů, 21. kolo
Dukla Praha - Karviná 36:31 (20:12)
Jičín - Plzeň 23:24 (11:10)
KP Brno - Litovel 30:26 (17:17)
Přerov - Hranice 26:37 (10:18)
Zlín - Zubří 27:36 (11:16)
Interliga žen, 18. kolo
Veselí nad Moravou - Zlín 21:23 (11:12)
Michalovce - ŠKP Bratislava 45:18 (21:10)
Partizánske - Písek 29:22 (18:10)
Prešov - Olomouc 19:32 (9:16)
Vyzývací pohár žen - čtvrtfinále, první zápas
Sokol Poruba - Union Mios Biganos-Begles (Fr.) 24:31 (13:16)
Motorismus
LEÓN (MEXIKO) - Mexická rallye
Po 1. etapě: 1. Ogier, Ingrassia (Fr./Volkswagen Polo R WRC) 1:45:03,0, 2. Latvala, Anttila (Fin./Volkswagen Polo R WRC) -13,5, 3. Östberg, Andersson (Nor., Švéd./Citroën DS3 WRC) -29,5, 4. Mikkelsen, Floene (Nor./Volkswagen Polo R WRC) -45,2, 5. Evans, Barritt (Brit./Ford Fiesta RS WRC) -1:03,9, 6. Sordo, Martí (Šp./Hyundai i20 WRC) -1:40,5, 7. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta RS WRC) -2:03,5.
ASSEN (Niz.) - MS jednotlivců na ledové ploché dráze, 7. finále
1. Koltakov 21, 2. Ivanov 17, 3. D. Chomicevič (všichni Rus.) 18, ...10. A. Klatovský 5, 12. J. Klatovský (oba ČR) 4.
Průběžné pořadí (po 7 z 10 závodů): 1. Koltakov 121, 2. Kononov 105, 3. D. Chomicevič 103, ...9. A. Klatovský 43, 10. J. Klatovský 42.
Cyklistika
Jednorázový závod Strade Bianche
200 km: 1. Štybar (ČR) 5:22:13, 2. Van Avermaet (Belg.) -2, 3. Valverde (Šp.) -18, 4. Vanmarcke (Belg.) -46, 5. Rosa -56, 6. Gatto (oba It.) -59, ...11. Kreuziger (ČR) -1:03.
Silniční závod Tři dny západními Flandry
2. etapa (174,1 km): 1. Lampaert 3:54:52, 2. Van der Sande, 3. Cordeel (všichni Belg.) oba stejný čas, ...23. Bárta, 39. Vakoč (oba ČR) oba -4.
Průběžné pořadí: 1. Lampaert 4:02:45, 2. Vorobjov (Rus.) -8, 3. Sergent (N. Zél.) -12, 4. Bárta -13, ...35. Vakoč -33.
Florbal
Extraliga žen - čtvrtfinále, 1. zápasy
JM Chodov - FBS Olomouc 15:1 (1:0, 8:1, 6:0)
1. SC Vítkovice - FBC Ostrava 7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
Herbadent Praha 11 SJM - Sokol Židenice 6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
FbŠ Bohemians - FBC Liberec 6:4 (2:0, 2:4, 2:0)
Extraliga mužů
Čtvrtfinále play-off, 1. zápasy:
1. SC Vítkovice - JM Chodov 4:3 (0:1, 3:0, 1:2)
Tatran Střešovice - FBC Ostrava 10:1 (6:0, 4:1, 0:0)
Mladá Boleslav - Sparta Praha 6:3 (2:1, 3:1, 1:1)
FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno 7:6 v prodl. (2:1, 1:3, 3:2 - 1:0)
1. kolo play down, 1. zápasy:
Sokol Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:3 (2:0, 2:1, 0:2)
FBC Liberec - Panthers Otrokovice 6:5 po sam. nájezdech (1:3, 2:1, 2:1 - 0:0)
Hokejbal
Exraliga - 15. kolo
KOVO Praha - Sudoměřice 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Plzeň - Třinec 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
Ústí nad Labem - Kert Park Praha 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Hradec Králové - Vlašim 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
Most - Letohrad 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Kladno - Pardubice 0:1 po sam. nájezdech
Krasobruslení
TALLINN (Est.) - MS juniorů v krasobruslení
Junioři: 1. Uno (Jap.) 232,54, ...28. Kotlařík, 39. Bělohradský (oba ČR) - nepostoupili do volné jízdy.
Tance: 1. Janovská, Mozgov (Rus.) 155,92, ...22. Kuzmičová, Sinicyn (ČR) - nepostoupili do volné jízdy.
Rychlobruslení
CALGARY (Kan.) - Mistrovství světa - víceboj
Muži
500 m: 1. Morrison (Kan.) 34,98, 2. Juskov (Rus.) 35,64, 3. Bródka (Pol.) 35,78.
Muži: 5000 m: 1. Kramer (Niz.) 6:07,49, 2. Pedersen (Nor.) 6:11,77, 3. Juskov (Rus.) 6:13,64.
5000 m: 1. Kramer (Niz.) 6:07,49, 2. Pedersen (Nor.) 6:11,77, 3. Juskov (Rus.) 6:13,64.
Průběžné pořadí víceboje (po 2 ze 4 závodů): 1. Kramer 72,949 b., 2. Juskov 73,004, 3. Pedersen 73,047.
Ženy
500 m: 1. Richardsonová (USA) 37,11, 2. Christová (Kan.) 38,67, 3. Wüstová (Niz.) 38,73, ...10. Sáblíková (ČR) 39,23.
3 000 m: 1. Sáblíková 3:55,10, 2. Wüstová 4:00,34, 3. De Vriesová (Niz.) 4:02,41.
Průběžné pořadí víceboje: 1. Richardsonová 77,943, 2. Sáblíková 78,413, 3. Wüstová 78,786.
Squash
PRAHA - Mistrovství republiky
Muži
Finále:
Koukal - Martin 3:0 (6, 3, 2).
Semifinále:
Koukal - Mekbib 3:0 (7, 6, 9)
Martin - Švec 3:1 (6, -8, 10, 8)
Ženy
Finále:
Fialová - Klimundová 3:0 (3, 6, 7).
Semifinále:
Fialová - Svobodová 3:0 (4, 7, 7)
Klimundová - Kubáňová 3:0 (5, 3, 7)
Střelba
ARNHEM (NIZOZEMSKO) - Mistrovství Evropy, vzduchové zbraně
Vzduchová puška
Muži: 1. Rizov (Bulh.) 205,6, 2. Camparini (It.) 205,0, 3. Čarchejko (Běl.), ...v kvalifikaci 39. Hrčkulák (ČR).
Družstva: 1. Rusko (Maslennikov, Kruglov, Luginěc) 1873,4, 2. Itálie 1869,9, 3. Bělorusko 1867,7.
Vzduchová pistole
Ženy: 1. Kostevyčová (Ukr.) 202,9, 2. Bonevová (Bulh.) 202,3, 3. Tobaiová-Sikeová (Maď.).
Družstva: 1. Rusko (Bacaraškinová, Jaskevičová, Koršunovová) 1141, 2. Francie 1136, 3. Polsko 1132.
ACAPULCO (MEXIKO) - SP ve střelbě z brokových zbraní
Triatlon
ABÚ ZABÍ (SAE) - Závody mistrovství světa
Muži: 1. Mola (Šp.) 52:32, 2. Luis (Fr.) -13, 3. Murray (JAR) -18, ...36. Švarc (ČR) -2:00.
Ženy: 1. Jorgensenová 58:59, 2. Zaferesová (obě USA) -16, 3. Duffyová (Bermudy) -24, ...25. Frintová (ČR) -1:37.
Různé
WINTERBERG (NĚMECKO) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu
Boby
Čtyřboby (pořadí po 2 jízdách): 1. Lotyšsko (Melbardis, Dreiškens, Vilkaste, Strenga) 1:47,53 (53,80+53,73), 2. Německo (Arndt, Rödiger, Korona, Heber) -0,08 (53,83+53,78), 3. Německo (Friedrich, Bauer, Grothkopp, Margis) -0,14 (53,98+53,69), ...12. ČR (Vrba, Suchý, Dvořák, Nosek) -1,05 (54,32+54,26), 21. ČR (Matoušek, Šindelář, Stokláska, Vacek) -1,59 (54,61+54,51).
Skeleton
Ženy: 1. Yarnoldová (Brit.) 3:49,95, 2. Löllingová (Něm.) -0,67, 3. Vathjeová (Kan.) -0,79.