Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



7. 11. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 15. kolo

Zbrojovka Brno - 1. FK Příbram 0:1
Teplice - Bohemians 1905 0:2
Olomouc - České Budějovice 5:1
Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko 2:3

Druhá liga - 15. kolo

Dukla - Sokolov 1:0 (1:0)
Karviná - Jihlava 2:1 (0:1)
Kladno - Sezimovo Ústí 1:2 (1:0)
Varnsdorf - Sparta B 2:0 (0:0)
Znojmo - Zlín 1:1 (1:1)

ČFL - 14. kolo

Liberec B - Mladá Boleslav B 0:4 (0:3)
Slavia B - Plzeň B 2:0 (1:0)
Králův Dvůr - Žižkov B 2:0 (1:0)

MSFL - 14. kolo

Olomouc B - Vítkovice 1:1 (1:0)
Slovácko B - Slavičín 2:1 (1:0)

Divize - 14. kolo

Divize A
Koloveč - Doubravka 4:0 (2:0)
Tábor - Bohemians 1905 B 0:1 (0:1)
Vlašim B - Hořovicko 9:0 (3:0)
Divize B
Admira Praha - Litvínov 6:1 (6:0)
Most B - Čelákovice 3:1 (1:1)
Brozany - Vyšehrad 2:2 (0:2)
Divize C
Dvůr Králové - Hradec Králové B 1:1 (0:1)
Divize D
Velké Meziříčí - Otrokovice 0:5 (0:1)
Žďár nad Sázavou - Hodonín 1:0 (1:0)
Divize E
Brumov - Bystřice pod Hostýnem 0:1 (0:0)
Opava B - Mikulovice 2:2 (1:0)
Ostrava B - Orlová 7:3 (1:2)
Šumperk - Nový Jičín 3:0 (1:0)

Německá liga - 11. kolo

Hannover - Dortmund 0:4
Leverkusen - Kaiserslautern 3:1
Stuttgart - Brémy 6:0

Anglická liga - 11. kolo

Arsenal - Newcastle 0:1
West Bromwich - Manchester City 0:2
17:00 Liverpool - Chelsea

Italská liga - 10. kolo

Fiorentina - Chievo 1:0
Bari - AC Milán 2:3
Juventus Turín - Cesena 3:1
Lazio Řím - AS Řím 0:2
Neapol - Parma 2:0
Sampdoria Janov - Catania 0:0
Udine - Cagliari 1:1
Palermo - FC Janov 1:0

Španělská liga - 10. kolo

Almería - Gijón 1:1
Levante - La Coruňa 1:2
Pamplona - Alicante 3:0
Villarreal - Bilbao 4:1
Zaragoza - Mallorca 3:2
Getafe - FC Barcelona 1:3 
Real Madrid - Atlético Madrid 2:0

Americká MLS, play-off

Východní konference, semifinále:
Columbus - Colorado 2:1, první zápas 0:1, na penalty 4:5, postoupilo Colorado.
Západní konference, semifinále:
Real Salt Lake - Dallas 1:1, první zápas 1:2, postoupil Dallas.

Francouzská liga - 12. kolo

Lens - Montpellier 2:0
Lille - Brest 3:1
Nancy - Monako 0:4
Nice - Toulouse 2:0
Paris St. Germain - Marseille 2:1

Skotská liga - 11. kolo

St. Mirren - Glasgow Rangers 1:3
Hibernian - Heart of Midlothian 0:2

Belgická liga - 14. kolo

Anderlecht - FC Bruggy 2:2
Cercle Bruggy - Gent 0:1

Ruská liga - 27. kolo

Novosibirsk - Petrohrad 2:5
Vladikavkaz - Lokomotiv Moskva 0:0
CSKA Moskva - Samara 4:3

Druhá anglická liga - 15. kolo

Cardiff - Swansea 0:1

Portugalská liga - 10. kolo

Portimonense - Coimbra 2:2
Marítimo - Leiria 1:1
Naval - Olhanense 1:1
Braga - Beira Mar 2:3,
FC Porto - Benfica Lisabon 5:0

Rakouská liga - 14. kolo

Rapid Vídeň - Sturm Štýrský Hradec 3:1
Wiener Neustadt - Salcburk 1:0

Nizozemská liga - 13. kolo

Ajax Amsterodam - Haag 0:1
Arnhem - Alkmaar 1:1
Feyenoord Rotterdam - Roda Kerkrade 1:1
Utrecht - PSV Eindhoven 1:2

Dánská liga - 15. kolo

Silkeborg - Nordsjaelland 1:0
FC Kodaň - Horsens 4:0
Lyngby - Sönderjyske 1:0
Bröndby Kodaň - Midtjylland 2:2

Polská liga - 12. kolo

Polonia Varšava - Gdaňsk 1:2
Chorzów - Poznaň 1:0

Ukrajinská liga - 16. kolo

Metalurg Doněck - Mariupol 0:3
Dynamo Kyjev - Obolon Kyjev 0:2
Metalist Charkov - Simferopol 0:3
Karpaty Lvov - Dněpropetrovsk 0:0

Turecká liga - 11. kolo

Sivasspor - Büyüksehir 0:4
Manisaspor - Konyaspor 0:1
Trabzonspor - Galatasaray 2:0

Druhá německá liga - 11. kolo

Mnichov 1860 - Cáchy 2:1
Paderborn - Hertha Berlín 1:0
Union Berlín - Oberhausen 2:1

Hokej

Tipsport extraliga - 20. kolo

Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 3:5
Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 3:1
Sparta Praha - BK Mladá Boleslav 3:1
Vítkovice Steel - HC Vagnerplast Kladno 2:0
HC Benzina Litvínov - PSG Zlín 2:4
HC Plzeň 1929 - HC Eaton Pardubice 3:4
18:10 HC Mountfield České Budějovice - HC Oceláři Třinec

Druhá liga

Skupina Střed, 13. kolo:
Kolín - Benešov 4:7 (0:1, 2:3, 2:3)
Žďár nad Sázavou - Trutnov 2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
Jindřichův Hradec - Nymburk 4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
Kutná Hora - Chotěboř 6:1 (2:1, 3:0, 1:0)

Skupina Západ, 13. kolo:
Děčín - Česká Lípa 5:4 v prodl. (0:1, 2:3, 2:0 - 1:0)
Klatovy - Roudnice nad Labem 4:3 po sam. nájezdech (0:2, 1:0, 2:1 - 0:0)

Skupina Východ, 17. kolo:
Opava - Havířov 1:2 (0:1, 1:0, 1:0)
Vsetín - Šumperk 2:3 (2:2, 0:1, 0:0)

NHL

Atlanta - Chicago 4:5PP
Boston - St. Louis 1:2PP
Carolina - Florida 3:2
Colorado - Dallas 5:0
Columbus - Minnesota 2:3
Los Angeles - Nashville 4:1
Montreal - Ottawa 2:3
NY Islanders - Philadelphia 1:2
Phoenix - Pittsburgh 3:4PP
San Jose - Tampa Bay 5:2
Toronto - Buffalo 2:3PP
Vancouver - Detroit 6:4

KHL

Omsk - Chanty Mansijsk 6:2
Ufa - Barys Astana 2:6
Atlant Mytišči - Jekatěrinburg 4:1
Dynamo Moskva - Magnitogorsk 4:1
Jaroslavl - Nižněkamsk 7:2
Nižnij Novgorod - Kazaň 3:4
Petrohrad - Novosibirsk 3:1
Viťaz Čechov - Dinamo Minsk 4:5 po sam. nájezdech

Slovenská liga

Martin - Košice 0:2
Poprad - Nitra 3:0
Skalica - Banská Bystrica 5:2
Trenčín - Slovan Bratislava 3:2
Zvolen - Žilina 6:3

Německá liga - 22. kolo

Eisbären Berlín - Krefeld 2:4
Kolín nad Rýnem - Mnichov 5:6 po sam. nájezdech
Augsburg - Iserlohn 5:4
Wolfsburg - Ingolstadt 3:4 po sam. nájezdech
Düsseldorf - Hamburk 5:1

Tenis

PAŘÍŽ (Fr.) - Turnaj mužů série Masters

Dvouhra - 1. kolo:
Serra (Fr.) - Montaňés (Šp.) 4:6, 6:1, 7:6 (7:3)
Gulbis (Lot.) - Chela (Arg.) 7:5, 2:2 skreč.

SAN DIEGO (USA) - Fed Cup, finále

USA - Itálie 1:2 po třetí dvouhře:
Matteková-Sandsová - Pennettaová 6:7 (4:7), 2:6
Oudinová - Schiavoneová 6:3, 6:1

VALENCIE (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:
Ferrer (4-Šp.) - Granollers (Šp.) 7:5, 6:3.
Čtyřhra - finále:
A. Murray, J. Murray (Brit.) - Bhúpathí, Mirnyj (3-Indie/Běl.) 7:6 (10:8),
5:7, 10:7.

BASILEJ (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:
Federer (1-Švýc.) - Djokovič (2-Srb.) 6:4, 3:6, 6:1
Čtyřhra - finále:
B. Bryan, M. Bryan (1-USA) - Nestor, Zimonjič (2-Kan./Srb.) 6:3, 3:6, 10:3

BALI (Indonés.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:
Ivanovičová (Srb.) - Klejbanovová (Rus.) 6:2, 7:6 (7:5)
O 3. místo:
Dateová-Krummová (Jap.) - Hantuchová (SR) 7:5, 7:5

Atletika

NEW YORK (USA) - Newyorský maraton

Muži: 1. Gebremariam (Et.) 2:08:14 hod., 2. Mutai 2:09:18, 3. Kipkosgei (Keňa) 2:10:39.
Ženy: 1. Kiplagatová (Keňa) 2:28:20, 2. Flanaganová (USA) 2:28:40, 3. Keitanyová (Keňa) 2:29:01.

Basketbal

Mattoni Národní basketbalová liga - 9. kolo

Prostějov - Nový Jičín 92:78 (22:26, 50:43, 64:65)
Pardubice - Kolín 70:55 (20:15, 44:29, 57:44)

Jadranská liga - 6. kolo

KK Zadar - Radnički Kragujevac 86:96
Krka Novo Mesto - Crvena Zvezda Bělehrad 89:76
Hemofarm Vršac - Olimpija Lublaň 84:74

Excelsior Ženská basketbalová liga - 4. kolo

Pardubice - Karlovy Vary 49:80 (9:21, 27:35, 41:59)
Slovanka MB - VŠ Praha 90:65 (28:20, 48:32, 71:50)

NBA - základní část

Charlotte - Orlando 88:91
Dallas - Denver 92:103
Miami - New Jersey 101:89
Milwaukee - New Orleans 81:87
Portland - Toronto 97:84
Sacramento - Memphis 91:100
San Antonio - Houston 124:121 po prodl.
Utah - LA Clippers 109:107 po druhém prodl.
Washington - Cleveland 102:107

18. 10. 2010

Volejbal

Uniqa extraliga mužů - 4. kolo

18:00 Ústí nad Labem - Brno

JAPONSKO - Mistrovství světa žen - 2. kolo čtvrtfinálových skupin

Skupina E (Tokio):
Korea - Peru 3:1 (-24, 15, 18, 23)
Srbsko - Čína 3:1 (-21, 20, 22, 22)
Rusko - Polsko 3:0 (17, 21, 31)
Japonsko - Turecko 3:1 (19, -23, 19, 13).
Skupina F (Nagoja):
Česko
- Německo 0:3 (-8, -17, -16)
Thajsko - Nizozemsko 3:1 (15, 23, -15, 24)
Brazílie - Kuba 3:1 (-23, 20, 13, 18)
Itálie - USA 3:1 (16, -24, 25, 25).

Český pohár žen - čtvrtfinálové turnaje

Brno: 
Slavia - Frýdek-Místek 3:2 (-22, -20, 17, 22, 8)
KP Brno - Liberec 3:1 (-22, 21, 15, 22)


Středoevropská liga žen

Modřanská Prostějov - Post Schwechat 1:3 (-21, 24, -21, -26)

PCHÚKET (Thaj.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu žen

Finále:
Walshová, Branaghová (4-USA) - Rossová, Menegattiová (16-It.) 2:1 (-21, 14, 11).
O 3. místo:
Maria Clara, Carol (8-Braz.) - Keizerová, Van Ierselová (11-Niz.) 2:0 (17, 14).

Házená

Extraliga mužů - 9. kolo

Dukla Praha - Plzeň 24:23 (11:10)
Karviná - Hranice 24:20 (12:10)

Interliga žen - 10. kolo

Partizánske - Šaľa 19:28 (10:13)
Zlín - Most 29:21 (13:12)

Motorismus

SAO PAULO (Braz.) - GP Brazílie, 18. závod MS vozů formule 1

1. Vettel (Něm./Red Bull) 1:33:11,803 (průměrná rychlost: 196,944 km/h), 2. Webber (Austr./Red Bull) -4,243, 3. Alonso (Šp./Ferrari) -6,807, 4. Hamilton -14,634, 5. Button (oba Brit./McLaren) -15,593, 6. Rosberg -35,320, 7. Schumacher (oba Něm./Mercedes) -43,456, 8. Hülkenberg (Něm./Williams), 9. Kubica (Pol./Renault), 10. Kobajaši (Jap./Sauber)
všichni -1 kolo.
Průběžné pořadí MS (po 18 z 19 závodů): 1. Alonso 246 bodů, 2. Webber 238, 3. Vettel 231, 4. Hamilton 222, 5. Button 199, 6. Massa (Braz./Ferrari) 143, 7. Rosberg 130, 8. Kubica 126, 9. Schumacher 72, 10. Barrichello (Braz./Williams) 47.
Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 469, 2. McLaren-Mercedes 421, 3. Ferrari 389, 4. Mercedes 202, 5. Renault 145, 6. Williams 69, 7. Force India 68, 8. Sauber 44, 9. Toro Rosso 11.

VALENCIE (Šp.) - GP Valencie, závěrečný 18. závod MS silničních motocyklů

Do 125 ccm: 1. Smith (Brit./Aprilia) 40:25,648, 2. P. Espargaró (Šp./Derbi) -2,786, 3. Terol (Šp./Aprilia) -3,149, 4. Márquez (Šp./Derbi) -8,326, 4. Cortese (Něm./Derbi) -24,375, 6. Rabat (Šp./Aprilia) -26,743, ...15. Kornfeil (ČR/Aprilia) -1:24,798.
Konečné pořadí MS (po 17 závodech):
1. Márquez 310 b., 2. Terol 296, 3. P. Espargaró 281, 4. Smith 223, 5. Vázquez (Šp./Derbi) 152, 6. Rabat 147, ...17. Kornfeil 28.

Moto2: 1. Abraham (ČR/FTR) 43:49,499, 2. Iannone (It./Spped Up) -0,522, 3. Simón (Šp./Suter) -0,583, 4. Lüthi (Švýc./Moriwaki) -0,760, 5. Redding (Brit./Suter) -4,205, 6. De Angelis (San Marino/Motobi) -5,385.
Konečné pořadí MS (po 17 závodech): 1. Elías (Šp./Moriwaki) 271, 2. Simón 201, 3. Iannone 199, 4. Lüthi 156, 5. Corsi (It./Motobi) 138, 6. Talmacsi (Maď./Speed Up) 109, ...10. Abraham 96, 34. Pešek (ČR/Moriwaki) 5.

MotoGP: 1. Lorenzo (Šp./Yamaha) 46:44,622, 2. Stoner (Austr./Ducati) -4,576, 3. Rossi (It./Yamaha) -8,998, 4. Spies (USA/Yamaha) -17,643, 5. Dovizioso -19,160, 6. Simoncelli (oba It./Honda) -20,674.
Konečné pořadí MS (po 18 závodech): 1. Lorenzo 383, 2. Pedrosa (Šp./Honda) 245, 3. Rossi 233, 4. Stoner (Austr./Ducati) 225, 5. Dovizioso 206, 6. Spies 176.

Cyklistika

PRUSZKÓW (Pol.) - ME v dráhové cyklistice

Muži:Bodovací závod dvojic:1. Bláha, Hochmann (ČR) 9 bodů, 2. De Ketele, Mertens (Belg.) -1 kolo/19, 3. Lagutin, Radionov (Ukr.) -1 kolo/1, 4. Mouchel, Kneisky (Fr.) -2 kola/13, 5. Mohs, Kalz (Něm.) -2 kola/12, 6. Masotti, Ciccone (It.) -2 kola/12, ...8. Kaňkovský, Kadlec (ČR) -2 kola/8.

Florbal

OSTRAVA - Turnaj Euro Floorball Tour žen

Česká republika - Švédsko 2:9 (1:3, 1:3, 0:3)
Finsko - Švýcarsko 8:4 (4:1, 2:1, 2:2), nájezdy 1:0
JUNIORKY
Česká republika '19' - Švédsko '19' 3:7 (1:4, 2:1, 0:2), nájezdy 1:2;
Finsko '19' - Švýcarsko '19' 3:1 (0:0, 2:1, 1:0), nájezdy 1:0.
Konečné pořadí: 1. Švédsko 3 zápasy/7 bodů (skóre 18:9), 2. Finsko 3/7 (17:7), 3. Švýcarsko 3/4 (8:13), 4. Česká republika 3/0 (8:22).

ESPOO (Fin), Turnaj Euro Floorball Tour mužů

Česká republika - Švýcarsko 6:6 (3:3, 2:2, 1:1), nájezdy 0:1
Finsko - Švédsko 9:2 (3:0, 1:1, 5:1), nájezdy 1:2

JUNIOŘI
Česká republika '19' - Švýcarsko '19' 5:5 (1:2, 2:2, 2:1), nájezdy 2:1;
Finsko '19' - Švédsko '19' 5:8 (4:5, 0:1, 1:2), nájezdy 1:0.
Konečné pořadí: 1. Švédsko 3 zápasy/8 bodů (skóre 20:14), 2. Finsko 3/6 (18:14), 3. Česká republika 3/2 (16:20), 4. Švýcarsko 3/2 (9:15).

Dostihy

PRAHA, VELKÁ CHUCHLE - St. Leger společnosti Kajot (4letí klusáci, 150.000 Kč, autostart, 2715 m):

1. Zazazoo (jezdec a trenér Jaromír Kotásek, stáj Jokr), 2. Déja Vu, 3. Zephir Medo, výrok: velmi lehce 9 - 9 - daleko, kilometrový čas: 1:18,3.

Výsledky rámcových dostihů:
I. Jill (Volf) - Victim As - Kissin Dynamite,
II. Iceman Alet (am. Vávra) - Pelma de Vaujours - Pearl Monica,
III. Prihote (Volf) - Anne Titan - Grejs,
IV. Peppina Al (am. Hovorka) - Veren - Le Grand Cheval,
V. Walentine (Kalčík) - Vanessa G - Kaizer Jamacan,
VI. Winterboy (Dobrovolný) - Dom Perignon - Lover,
VII. Jenny mc Murtie (Korečková) - Pelma de Vaujours - Eduardo Mükov,
VIII. Lucky du Relais (am. Pokorná) - Patati - Riga de Mai,
X. Nino Hammering (am. Jelínková) - Tex Diamond - Extrém.

PRAHA, VELKÁ CHUCHLE , Cena BBAG (tříletí a starší koně, 200.000 korun, 1600 m)

1. Raimond (ž. Šmida, tr. Kubovičová, stáj OMS), 2. Falcohill, 3. Moon Bay River. Výrok: jistě 3/4 - 1/2 - 1. Čas: 1:43,75.
Rámcové dostihy:
I. Akada (Verner) - Eylene - High Storm,
II. Redul (am. Fedorowiczová) - Sagaja - Renée,
III. Carrie (ž. Lukášek) - Martien - Kordelina,
IV. Ramana (ž. Bartoš) - Arcibaldo - Velbert,
V. Jazz Baron (ž. Lukášek) - Austin - Timber,
VII. Irenka (ž. Janáček) - Desperado - Kissi Missi,
VIII. Tankréga (ž. Šafář) - Dekolt - Lynette

Golf

ŠANGHAJ (Čína) - Turnaj série World Golf Championships

(par 72, dotace 7 milionů dolarů) - konečné pořadí:
1. F. Molinari (It.) 269 (65+70+67+67), 2. Westwood (Ang.) 270 (66+70+67+67), 3. Ramsay (Skot.) 279 (69+68+71+71) a Donald (Ang.) 206 (68+70+68+73), 5. McIlroy (Sev. Ir.) 280 (71+71+71+67), 6. Woods (USA) 281  (68+72+73+68), ...27. Kaymer (Něm.) 286 (72+69+74+71), 41. Mickelson (oba USA) 289 (69+71+76+73).

Judo

JIČÍN, mistrovství republiky

MUŽI:
do 60 kg: 1. Vaníček (SKP Judo Jičín), 2. Tománek (USK Praha), 3. Kohn (1. Judo Club Baník Ostrava) a Zavadil (Sokol Praha Vršovice)
do 66 kg: 1. Dubský (USK Praha), 2. Musil (Sokol Praha Vršovice), 3. Kytýr a Mareš (oba JC Liberec),
do 73 kg: 1. Sedmidubský, 2. Vaněk (oba USK Praha), 3. Ježek (Sokol Praha Vršovice) a Dědeček (Judoclub Plzeň)
do 81 kg: 1. Musil (Sokol Praha Vršovice), 2. Šána (Judo Sk Královo Pole Brno), 3. Veselý (USK Praha) a Moravík (PSK Judo Hradec Králové)
do 90 kg: 1. M. Krpálek (USK Praha), 2. Jurečka (Judo Havířov), 3. Horák (USK Praha) a Hovorka (Judo Klub Olomouc)
do 100 kg: 1. L. Krpálek (USK Praha), 2. Pinta (Sokol Praha Vršovice), 3. Hlaváček (USK Praha) a Pavlů (Blansko)
nad 100 kg: 1. Kobza (USK Praha), 2. Mach (SK Jihlava), 3. Pulgret (Sport Judo Litoměřice) a Vrba (Judo Klub Olomouc)

ŽENY:
do 52 kg
: 1. Chytrá (Judo Club Štola Praha), 2. Tvrdá (Sokol Praha Vršovice)
do 57 kg: 1. Neužilová (Sokol Praha Vršovice), 2. Kořínková (SKP Judo Nový Bydžov), 3. Humlová (Sokol Praha Vršovice)
do 63 kg: 1. Coufalová, 2. Patočková (obě Sokol Praha Vršovice), 3. Kodešová (PSK Judo Hradec Králové) a Koubková (Judo Klub Jablonec nad Nisou)
do 70 kg: 1. Kubíková (SK UP Olomouc), 2. Neužilová (Sokol Praha Vršovice), 3. Blahová (Sokol Žďár nad Sázavou) a Plevová (Sokol Hradec Králové)
do 78 kg: 1: Eiglová (PSK Judo Hradec Králové), 2. Martynková (Judo DDM Třinec)
nad 78 kg: Horáková (PSK Judo Hradec Králové), 2. Kordíková (JC Liberec), 3. Longinová (SKP Judo Jičín)

Ragby

Extraliga - 10. kolo

Skupina A:
Slavia Praha - Havířov 11:8 (3:3)

Šerm

PAŘÍŽ (Fr.) - Mistrovství světa

Muži:
Finále:

Joppich (Něm.) - Šeng Lej (Čína) 15:11.
Semifinále:
Šeng Lej - Ota (Jap.) 15:14
Joppich - Meinhardt (USA) 15:11.
Umístění českých reprezentantů: 64. Kundera, 118. Mádr.

Ženy:
Finále:
Di Franciscaová (It.) - Errigová (It.) 15:11.
Semifinále:
Di Franciscaová - Nam Hjon-i (Korea) 15:12
Errigová - Vezzaliová (It.) 15:10
Umístění české reprezentantky: 57. Šabartová.

Veslování

KARAPIRO (NZ) - Mistrovství světa

MUŽI:
Skif lehkých vah:
1. Miani (It.) 7:05,82, 2. Babač (SR) 7:08,19, 3. Galambos (Maď.) 7:09,86.
Dvojskif: 1. Cohen, Sullivan (N. Zél.) 6:22,63, 2. Wells, Bateman (Brit.) 6:24,21, 3. Berrest, Bahain (Fr.) 6:28,54, ...B-finále: 3. Jirka, Vitásek (ČR).
Osma: 1. Německo (Hauffe, Reinelt, Wilke, Mennigen, R. Schmidt, Müller, Seifert, S. Schmidt, korm. Sauer) 5:33,84, 2. Británie 5:34,46, 3. Austrálie 5:35,96.
Osma lehkých vah: 1. Německo (Wisgott, Gerhardt, Lüke, Wichert, J. Kühner, Seibt, Schömann-FincK, M. Kühner, korm. Kowert) 5:48,61, 2. Austrálie 5:50,27, 3. Čína 5:52,24.

ŽENY:
Skif lehkých vah
: 1. Drägerová (Něm.) 7:43,45, 2. Aylingová (N. Zél.) 7:48,48, 3. Milaniová (It.) 7:49,04.
Dvojskif: 1. Watkinsová, Graingerová (Brit.) 7:04,70, 2. Horeová, Crowová (Austr.) 7:10,08, 3. Fularczyková, Michalská (Pol.) 7:14,40, 4. L. Antošová, J. Antošová (ČR) 7:15,04.
Osma: 1. USA (Goodaleová, Polková, Redmanová, Ritzelová, Lofgrenová, Loganová, Musnická, Glessnerová, korm. Whippleová) 6:12,42, 2. Kanada 6:16,12, 3. Rumunsko 6:18,96.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze