Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



6. 11. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 15. kolo

Liberec - Hr. Králové 3:0.
Ostrava - Plzeň 0:2 (0:1)

Druhá liga - 15. kolo

Hlučín - Viktoria Žižkov 3:4
Most - Třinec 0:0
Vlašim - Čáslav 2:3 (0:1)

ČFL - 14. kolo

Chomutov - Jablonec B 0:0
Pardubice - Hlavice 2:2 (1:2)
Písek - Bohemians Praha 0:2 (0:1)
Vltavín - Česká Lípa 1:0 (0:0)
Karlovy Vary - České Budějovice B 1:0 (0:0)
Kunice - Ovčáry 0:0

Divize - 14. kolo

Divize A
Zličín - Motorlet Praha 1:3 (1:1)
Benešov - Sezimovo Ústí B 2:1 (2:0)
Domažlice - Třeboň 4:2 (2:2)
Litol - Příbram B 2:0 (1:0)
Votice - Strakonice 0:2 (0:2)
Divize B
Kladno B - Meteor Praha 0:0
Teplice B - Polepy 1:3 (0:2)
Český Dub - Jirny 1:1 (1:1)
Přední Kopanina - Děčín 2:0 (1:0)
Vilémov - Roudnice nad Labem 2:0 (0:0)
Divize C
Chrudim - Pardubice 6:1 (3:0)
Trutnov - Velim 0:2 (0:1)
Jičín - Nový Bydžov 0:1 (0:0)
Kolín - Pěnčín-Turnov 4:1 (2:1)
Letohrad - Náchod 1:0 (1:0)
Nová Paka - Horní Měcholupy 2:1 (0:0)
Semily - Ústí nad Orlicí 1:0 (0:0)
Divize D
Blansko - Třebíč 0:0
Bystrc - Vrchovina 1:0 (1:0)
Konice - Pelhřimov 2:2 (1:1)
Napajedla - Sparta Brno 0:0
Rosice - Uherský Brod 2:0 (0:0)
Vyškov - Tasovice 3:2 (1:0)
Divize E
Lískovec - Havířov 7:3 (4:2)
Mohelnice - Kravaře 2:0 (1:0)
Petrovice - Dolní Benešov 1:0 (0:0)

Německá liga - 11. kolo

Frankfurt - Wolfsburg 3:1
Freiburg - Mohuč 1:0
Hamburk - Hoffenheim 2:1
Mönchengladbach - Bayern Mnichov 3:3
Norimberk - Kolín nad Rýnem 3:1

Anglická liga - 11. kolo

Bolton - Tottenham 4:2
Birmingham - West Ham United 2:2
Blackburn - Wigan 2:1
Blackpool - Everton 2:2
Fulham - Aston Villa 1:1
Manchester United - Wolverhampton 2:1
Sunderland - Stoke 2:0

Italská liga - 10. kolo

Boloňa - Lecce 2:0
Inter Milán - Brescia 1:1

Španělská liga - 10. kolo

San Sebastian - Santander 1:0
Espaňol Barcelona - Málaga 1:0

Francouzská liga - 12. kolo

Arles-Avignon - Caen 3:2
Bordeaux - Valenciennes 1:1
Sochaux - Auxerre 1:1
St. Etienne - Lorient 1:2
Rennes - Lyon 1:1

Skotská liga - 11. kolo

Celtic Glasgow - Aberdeen 9:0
Hamilton - Dundee United 0:1
Inverness - Motherwell 1:2
St. Johnstone - Kilmarnock 0:3

Belgická liga - 14. kolo

Kortrijk - Beerschot 4:0
Lierse - Lokeren 2:2
Mechelen - Charleroi 2:0
St. Truiden - Waregem 0:3
Standard Lutych - Eupen 1:3

Ruská liga - 27. kolo

Perm - Groznyj 2:0
Machačkala - Tomsk 1:0
Rostov na Donu - Dynamo Moskva 1:1

Slovenská liga - 15. kolo

Nitra - Žilina 0:2
Prešov - Zlaté Moravce 1:0
Ružomberok - Košice 2:2
Senica - Dunajská Streda 1:1
Trnava - Dubnica 4:0

Druhá anglická liga - 15. kolo

Barnsley - Leicester 0:2
Bristol - Preston 1:1
Coventry - Leeds 2:3
Doncaster - Millwall 2:1
Hull - Scunthorpe 0:1
Middlesbrough - Crystal Palace 2:1
Norwich - Burnley 2:2
QPR - Reading 3:1
Sheffield United - Ipswich 1:2
Watford - Nottingham 1:1
Derby - Portsmouth 2:0

Portugalská liga - 10. kolo

Pacos Ferreira - Nacional Funchal 0:1
Portimonense - Coimbra 2:2

Rakouská liga - 14. kolo

Wacker Innsbruck - Mattersburg 2:1
Kapfenberg - Linec 4:1
Ried - Austria Vídeň 2:1

Nizozemská liga - 13. kolo

Twente Enschede - Excelsior Rotterdam 2:1
Groningen - Breda 2:1
Heerenveen - Almelo 3:2
Graafschap - Nijmegen 1:4

Dánská liga - 15. kolo

Aalborg - Esbjerg 1:1

Polská liga - 12. kolo

Zabrze - Bytom 1:1
Legia Varšava - Bialystok 2:0
Belchatów - Vratislav 0:1, Gdyně - Kielce 2:1

Ukrajinská liga - 16. kolo

Sevastopol - Lugansk 0:1
Krivoj Roh - Šachtar Doněck 0:2
Záporoží - Arsenal Kyjev 2:1

Turecká liga - 11. kolo

Karabükspor - Bucaspor 3:0
Antalyaspor - Bursaspor 2:2
Ankaragücü - Gaziantepspor 0:2
Fenerbahce - Eskisehirspor 4:2.

Druhá německá liga - 11. kolo

Augsburg - Bielefeld 3:0
Duisburg - Fürth 2:0

Hokej

První liga - 16. kolo

Kadaň - Olomouc 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Litoměřice - Chrudim 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Beroun - Jihlava 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Havlíčkův Brod - Benátky nad Jizerou 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
Třebíč - Písek 3:4 po sam. nájezdech (1:2, 2:0, 0:1 - 0:0)
Tábor - Ústí nad Labem 2:3 po prodl. (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
Vrchlabí - Chomutov 3:2 po sam. nájezdech (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)

Druhá liga

13. kolo skupiny Střed:
Milevsko - Pelhřimov 7:3 (2:0, 2:1, 3:2).

13. kolo skupiny Západ:
Sokolov - Klášterec nad Ohří 3:6 (0:0, 3:2, 0:4)
Most - Řisuty 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Jablonec nad Nisou - Kobra Praha 6:5 v prodl. (2:2, 1:2, 2:1 -
1:0).
17. kolo skupiny Východ: 17:00 Prostějov - Brno, Břeclav - Frýdek-Místek, Orlová - Valašské Meziříčí, Přerov - Hodonín, 18:00 Nový Jičín - Uherské Hradiště.

NHL

New Jersey - NY Rangers 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Washington - Boston 5:3 (0:0, 3:0, 2:3)
Buffalo - Montreal 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Anaheim - Pittsburgh 3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
Minnesota - Calgary 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Dallas - Phoenix 6:3 (1:0, 4:1, 1:2)
Edmonton - Detroit 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Florida - Carolina 7:4 (3:3, 1:0, 3:1)

KHL

Čerepovec - Novokuzněck 4:2
Spartak Moskva - Chabarovsk 2:1 v prodl.

Švédská liga - 19. kolo

Brynäs - Frölunda 3:4
HV 71 - Södertälje 6:1
Skelleftea - Djurgaarden 4:5
Timra - AIK Stockholm 1:4
Lulea - Färjestad 3:2
MODO Hockey - Linköping 4:3 po sam. nájezdech

Švýcarská liga - 24. kolo

Ambri-Piotta - Biel 4:3 po sam. nájezdech
Bern - Fribourg-Gottéron 4:3
Curych - Lugano 6:2
Kloten - Rapperswil 5:3
Langnau - Davos 2:3
Ženeva - Zug 2:3 po sam. nájezdech

Finská liga

IFK Helsinky - Hämeenlinna 7:1
TPS Turku - Kärpät Oulu 4:1
Ässät Pori - Blues Espoo 5:0
Jokerit Helsinky - Tappara Tampere 2:1
KalPa Kuopio - Lukko Rauma 5:0
Pelicans Lahti - Jyväskylä 0:3
SaiPa Lappeenranta - Ilves Tampere 5:7

Tenis

VALENCIE (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
Ferrer (4-Šp. ) - Söderling (2-Švéd.) 6:3, 3:6, 6:3
Granollers (Šp.) - Simon (Fr.) 6:4, 6:4

SAN DIEGO (USA) - Fed Cup, finále

USA - Itálie 0:1 po úvodní dvouhře
Vandewegheová - Schiavoneová 2:6, 4:6.

BASILEJ (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
Djokovič (2-Srb.) - Troicki (Srb.) 7:6 (7:4), 6:4
Federer (1-Švýc.) - Roddick (4-USA) 6:2, 6:4

BALI (Indonés.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:
Ivanovičová (Srb.) - Dateová-Krummová (Jap.) 7:5, 6:7 (5:7), 6:2
Klejbanovová (Rus.) - Hantuchová (SR) 6:3, 6:1

Basketbal

Mattoni Národní basketbalová liga - 9. kolo

Svitavy - Děčín 58:74
USK Praha - Opava 79:63
Brno - Plzeň 83:68.

Jadranská liga - 6. kolo

Cibona Záhřeb - ČEZ Nymburk 85:86 (22:22, 43:47, 62:59)
Partizan Bělehrad - Croatia Záhřeb 84:64
Budučnost Podgorica - Igokea Aleksandrovac 84:67

Excelsior Ženská basketbalová liga - 4. kolo

USK Praha - Frisco Brno 74:64
Sokol Hradec Králové - BK Strakonice 76:66 (25:13, 39:24, 61:45)
Valosun Brno - Kara Trutnov 91:79 (19:25, 40:39, 67:53)

NBA - základní část

Boston - Chicago 110:105 po prodl.
Denver - LA Clippers 111:104
Detroit - Charlotte 97:90
Golden State - Utah 85:78
Indiana - Milwaukee 90:94
LA Lakers - Toronto 108:103
Minnesota - Atlanta 103:113
New Orleans - Miami 96:93
New York - Washington 112:91
Orlando - New Jersey 105:90
Philadelphia - Cleveland 116:123
Phoenix - Memphis 123:118 po prodl.

18. 10. 2010

Volejbal

Uniqa extraliga mužů - 4. kolo

18:00 Ústí nad Labem - Brno

Uniqa extraliga mužů - 10. kolo

Benátky nad Jizerou - Ostrava 3:2 (22, -21, 20, -19, 12)
Příbram - Brno 3:0 (21, 17, 22)
České Budějovice - Zlín 3:0 (31, 17, 24)
Kladno - Ústí nad Labem 3:1 (16, 22, -16, 23)
Liberec - Havířov 3:1 (20, 19, -21, 19)
Odolena Voda - ČZU Praha 2:3 (23, -21, -19, 29, -13)

JAPONSKO - Mistrovství světa žen - 1. kolo čtvrtfinálových skupin

Skupina E (Tokio):
Turecko - Srbsko 3:0 (16, 16, 20)
Rusko - Peru 3:0 (15, 15, 20)
Polsko - Korea 3:2 (-12, 17, 18, -22, 15)
Čína - Japonsko 3:1 (23, 23, -27, 12)

Skupina F (Nagoja):
Česko - USA 0:3 (-20, -20, -13)
Nizozemsko - Kuba 3:1 (12, -22, 12, 20)
Brazílie - Thajsko 3:0 (19, 19, 16)
Itálie - Německo 3:1 (-22, 30, 8, 15)

Český pohár žen - čtvrtfinálové turnaje

Brno:
KP Brno - Slavia Praha 3:2 (10, -22, 19, -20, 10)
Frýdek-Místek - Liberec 3:0 (22, 22, 15)
Slavia - Liberec 3:0 (18, 20, 21)
KP Brno - Frýdek-Místek 3:1 (-22, 12, 22, 15),

Praha (hala Olympu):
Ostrava - Šternberk 3:1 (-18, 18, 20, 22)
Olomouc - Olymp Praha 3:0 (17, 17, 22)
Olomouc - Ostrava 3:0 (17, 18, 12)
Olymp - Šternberk 3:0 (17, 16, 20).

Házená

Extraliga mužů - 9. kolo

Lovosice - Frýdek-Místek 32:26 (15:10)
Kopřivnice - Jičín 25:25 (13:14)
Zubří - Třeboň 35:22 (15:8)

Interliga žen - 10. kolo

Michalovce - Veselí nad Moravou 29:25 (15:10)
Olomouc - Bánovce nad Bebravou 30:28 (22:16)
ŠKP Bratislava - Slavia Praha 25:27 (12:13)
Jindřichův Hradec - Poruba 23:29 (9:16)
Trenčín - Písek 29:29 (15:15)

Motorismus

SAO PAULO (Braz.) - Kvalifikace na GP Brazílie, 18. závod MS vozů formule 1

Kvalifikace na GP Brazílie, 18. závod MS vozů formule 1:
1. Hülkenberg (Něm./Williams) 1:14,470, 2. Vettel (Něm./RedBull) 1:15,519, 3. Webber (Austr./RedBull) 1:15,637, 4. Hamilton (Brit./McLaren) 1:15,747, 5. Alonso (Šp./Ferrari) 1:15,989, 6. Barrichello (Braz./Williams) 1:16,203, 7. Kubica (Pol./Renault) 1:16,552, 8. M. Schumacher (Něm./Mercedes) 1:16,925, 9. Massa (Braz./Ferrari) 1:17,101, 10. Petrov (Rus./Renault) 1:17,656.

VALENCIE (Šp.) - GP Valencie, závěrečný 18. závod MS silničních motocyklů (kvalifikace)

Do 125 ccm: 1. Márquez (Šp./Derbi) 1:39,564, 2. Terol (Šp./Aprilia) -0,108, 3. Smith (Brit./Aprilia) -0,148, 4. Cortese (Něm./Derbi) -0,314, 5. P. Espargaró (Šp./Derbi) -0,355, 6. Rabat (Šp./Aprilia) -0,895, ...20. Kornfeil (ČR/Aprilia) -3,169.
MotoGP: 1. Stoner (Austr./Ducati) 1:31,799, 2. Lorenzo (Šp./Yamaha) -0,331, 3. Simoncelli (It./Honda) -0,445, 4. Rossi (It./Yamaha) -0,531, 5. Hayden (USA/Ducati) -0,623, 6. Spies (USA/Yamaha) -0,767.
Moto2: 1. Elías (Šp./Moriwaki) 1:36,141, 2. Bradl (Něm./Suter) -0,106, 3.
Iannone (It./Speed Up) -0,114, 4. Redding (Brit./Suter) -0,202, 5. De
Angelis (San Mar./Motobi) -0,272, 6. Sofuoglu (Tur./Suter) -0,302, ...9.
Abraham (ČR/FTR) -0,483.

MORELIA (Mex.) - 85. ročník motocyklové Šestidenní

Trophy týmy: 1. Francie (Aubert, Deparrois, Guillaume, Meo, Thain, Nambotin) 16:32:01,55, 2. Itálie (Salvini, Belometti, Oldrati, Monni, Albergoni, Botturi) -10:14,02, 3. Finsko (Remes, Mattila, Salminen, Tarkkala, Kantonen, Salonen) -14:37,25, 4. USA -26:09,85, 5. Polsko -59:18,41, 6. Chile -1:00:52,51.
Juniorské týmy: 1. Španělsko (Guerrero, Roman, Santolino, Meňa) 10:06:25,11, 2. Švédsko -5:54,84, 3. USA -8:22,78.
Kluby: 1. RFME (Guerrero, Bernardez, Figueras) 10:08:33,09, 2. Wellard Club -17:38,72, 3. Team Ostra Gota -24:04,29, ...27. Motosport Bozkov (Fišer, Kudrnáč, Kurfiřt) -2:44:31,44.

LIMASSOL (Kypr) - Kyperská rallye, závěrečný 12. díl série Intercontinental Rally Challenge

1. Attíja, Bernacchini (Kat., It./Ford Fiesta) 3:11:43,5, 2. Feghálí, Matar (Liban./Škoda Fabia) -30,7, 3. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta S2000) -4:42,0, 4. Tarabus, Trunkát (ČR/Ford Fiesta S2000) -5:40,5, 5. Thomas, Loizides (Kypr/Peugeot 207 S2000) -6:45,5, 6. Kresta, Gross (ČR/Mitsubishi Lancer Evo IX) -7:16,6.
Konečné pořadí (po 12 soutěžích): 1. Hänninen (Fin./Škoda Fabia) 62, 2. Kopecký (ČR/Škoda Fabia) 47, 3. Meeke (Brit./Peugeot 207) 39.

Cyklistika

PRUSZKÓW (Pol.) - ME v dráhové cyklistice

Muži:
Sprint, finále:
Dmitrijev (Rus.) - Sireau (Fr.) 2:0 (10,418+10,657)
o 3. místo: Kenny (Brit.) - Zielinski (Pol.) diskv., 5. Bábek, 6. Špička (oba ČR).
Ženy:
Sprint, finále:
Clairová (Fr.) - Vogelová (Něm.) 2:0 (11,991+12,291)
o 3. místo:
Krupeckaiteová (Lit.) - Panarinaová (Běl.) bez boje.

Florbal

VANTAA (Fin.) - Turnaj Euro Floorball Tour mužů

Česká republika - Finsko 1:8 (0:2, 0:3, 1:3), nájezdy 1:2
Švédsko - Švýcarsko 8:2 (3:2, 2:2, 3:0), nájezdy 2:1

OSTRAVA - Turnaj Euro Floorball Tour žen

Česká republika - Švýcarsko 5:5 (2:3, 2:1, 1:1), nájezdy 0:1
 19:00 Švédsko - Finsko
Juniorky
Česká republika '19' - Švýcarsko '19' 2:3 (0:1, 1:1, 1:1), nájezdy 0:2
Švédsko '19' - Finsko '19' 3:2 (2:0, 1:1, 0:1), nájezdy 0:3

ESPOO (Finsko), Turnaj Euro Floorball Tour juniorů

Česká republika '19' - Švédsko '19' 7:8 (3:2, 4:1, 0:5), nájezdy 1:2
Švýcarsko '19' - Finsko '19' 2:6 (2:1, 0:3, 0:2), nájezdy 2:0

Hokejbal

Extraliga - 11. kolo

Vlašim - Pardubice 3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
Hradec Králové - Letohrad 3:5 (1:1, 1:0, 1:4)
Ústí nad Labem - Most 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
Dobřany - Plzeň 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Karviná - Třinec 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
Kert Park Praha - Kladno 4:3 po sam. nájezdech (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)

Krasobruslení

PEKING (Čína) - Čínský pohár, závod seriálu Grand Prix

Muži - konečné pořadí: 1. Kozuka (Jap.) 233,51 b., 2. Mroz (USA) 216,80, 3. Verner (ČR) 214,81, 4. Joubert (Fr.) 210,29, 5. Mačida (Jap.) 200,95, 6. Contesti (It.) 198,84.
Ženy - konečné pořadí: 1. Andová 172,21, 2. Suziková (obě Jap.) 162,86, 3. Leonovová (Rus.) 148,61, 4. Nagasuová (USA) 146,23, 5. Keng Ping-wa (Čína) 142,48, 6. Dobbsová (USA) 123,45.
Taneční páry - konečné pořadí: 1. Pechalatová, Bourzat (Fr.) 159,59, 2. Bobrovová, Solovjev (Rus.) 145,39, 3. Faiellaová, Scali (It.) 139,52.
Sportovní dvojice - konečné pořadí: 1. Čching Pchang, Ťien Tchung 177,50, 2. Wen-ťing Suej, Cchung Chan (všichni Čína) 171,47, 3. Yankowskasová, Coughlin (USA) 166,72

Ragby

Extraliga - 10. kolo

Skupina A:
Sparta Praha - Petrovice 66:12 (54:0)
Skupina B:
Tatra Smíchov - Olomouc 105:13 (75:0)
Říčany - Vyškov 29:9 (22:6)

Šerm

PAŘÍŽ (Fr.) - Mistrovství světa

Muži - šavle:
Finále
:
Won U-jong (Korea) - Limbach (Něm.) 15:9
semifinále:
Won U-jong - Hanceanu (Rum.) 15:10
Limbach - Rešetnikov (Rus.) 15:10
Umístění českého reprezentanta: 101. Doležal.
Ženy - šavle:
Finále:

Zagunisová (USA) - Charlanová (Ukr.) 15:11,
semifinále:
Zagunisová - Chomrovová (Ukr.) 15:6
Charlanová - Veliká (Rus.) 15:9
Umístění české reprezentantky: 99. Prokešová.

Veslování

KARAPIRO (NZ) - Mistrovství světa

Muži:
Skif: 1. Synek (ČR) 6:47,49, 2. Drysdale (N. Zél.) 6:49,42, 3. Campbell (Brit.) 6:49,83.
Ženy:
Skif:
1. Svenssonová (Švéd.) 7:47,61, 2. Karstenová-Chodotovičová (Běl.) 7:47,79, 3. E. Twiggová (N. Zél.) 7:49,64, 4. Knapková (ČR) 7:56,38.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze