Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



5. 9. 2010

Fotbal

Druhá liga - 6. kolo

Varnsdorf - Vlašim 0:0
Kladno - Třinec 1:1 (0:1)
Znojmo - Hlučín 1:0 (1:0).

MSFL - 5. kolo

Slavičín - Líšeň 1:1 (0:1), Slovácko B - Vítkovice 1:2 (1:0), Uničov -
Břeclav 1:1 (0:0), Zábřeh - Frýdek-Místek 2:1 (1:1).

ČFL - 5. kolo

Ovčáry - Plzeň B 2:1 (0:0), Česká Lípa - Mladá Boleslav B 1:0 (1:0), Králův Dvůr - Liberec B 2:1 (2:0), Žižkov B - Bohemians Praha 1:1 (1:0).

Zámořská MLS

Philadelphia - Kansas City 1:1, Chicago - Los Angeles 1:1, DC United - Columbus 0:1, New England - Seattle 3:1, Dallas - Toronto 1:0, Colorado - Chivas USA 3:0, Real Salt Lake - New York 1:0.

Divize - 5. kolo

Divize A: Třeboň - Motorlet Praha 0:3 (0:2), Sezimovo Ústí B - Hořovicko 0:5 (0:2).

Divize B: Meteor Praha - Jirny 1:3 (0:2), Most B - Admira Praha 0:1 (0:1), Vyšehrad - Čelákovice 4:1 (2:0), Brozany - Litvínov 5:3 (4:2), Děčín - Polepy 1:3 (0:1).

Divize C: Hradec Králové B - Ústí nad Orlicí 0:0, Pardubice - Náchod 0:1 (0:0), Dvůr Králové - Velim 7:0 (4:0), Pěnčín-Turnov - Nový Bydžov 1:0 (0:0).

Divize D: Pelhřimov - Hodonín 2:4 (2:1), Rosice - Otrokovice 3:2 (0:2), Vrchovina - Tasovice 2:0 (2:0), Vyškov - Žďár nad Sázavou 2:0 (1:0)..

Divize E: Opava B - Brumov 6:1 (3:0), Kravaře - Havířov 4:2 (1:2).

Hokej

NYKÖPING (Švéd.) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 20 let

Česká republika - Finsko 3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
Švédsko - Rusko 2:4 (2:0, 0:1, 0:3).

Německá liga

2. kolo: 18:30 Norimberk - Hamburk, Krefeld - Augsburg, Mannheim - Straubing, Kolín nad Rýnem - Ingolstadt, 19:05 Mnichov - Iserlohn.

Předehrávka 11. kola: 14:30 Hannover - Düsseldorf

Tenis

NEW YORK (USA) - US Open, grandslamový turnaj

Muži:
Dvouhra - 3. kolo:
Ferrer (10-Šp.) - Gimeno-Traver (Šp.) 7:6 (7:2), 6:2, 6:2
Verdasco (8-Šp.) - Nalbandian (31-Arg.) 6:2, 3:6, 6:3, 6:2
Querrey (20-USA) - Almagro (14-Šp.) 6:3, 6:4, 6:4
Nadal (1-Šp.) - Simon (Fr.) 6:4, 6:4, 6:2
F. López (23-Šp.) - Stachovskij (Ukr.) 6:3, 4:0 skreč.
Wawrinka (25-Švýc.) - Murray (4-Brit.) 6:7 (3:7), 7:6 (7:4), 6:3, 6:3
Južnyj (12-Rus.) - Isner (18-USA) 6:4, 6:7 (7:9), 7:6 (7:5), 6:4
Robredo (Šp.) - Llodra (Fr.) 3:6, 7:6 (8:6), 6:4, 2:1 skreč.

Ženy:
Dvouhra - 4. kolo:

Clijstersová (2-Belg.) - Ivanovičová (Srb.) 6:2, 6:1
Schiavoneová (6-It.) - Pavljučenkovová (20-Rus.) 6:3, 6:0
V. Williamsová (3-USA) - Peerová (16-Izr.) 7:6 (7:3), 6:3
Stosurová (5-Austr.) - Dementěvová (12-Rus.) 6:3, 2:6, 7:6 (7:2)

Čtyřhra - 3. kolo:
Kingová, Švedovová (6-USA/Kaz.) - Benešová, Záhlavová-Strýcová (12-ČR) 7:6 (11:9), 3:6, 7:6 (11:9).

Junioři:
Dvouhra - 1. kolo:

Fucsovics (2-Maď.) - Vrňák (ČR) 4:6, 7:5, 6:4.

Atletika

SPLIT - Kontinentální pohár

Celkově: 1. Evropa 429 bodů, 2. Amerika 419,5, 3. Afrika 292, 4. Asie/Oceánie 286,5.
Muži
200 m: 1. Spearmon (USA) 19,95, 800 m: 1. Rudisha (Keňa) 1:43,37, 3000 m: 1. Lagat (USA) 7:54,75, 110 m př.: 1. Oliver (USA) 13,11, 3000 m př.: 1. Mateelong (Keňa) 8:09,67, tyč: 1. Hooker (Austr.), 595 trojskok: 1. Oprea (Rum.) 17,29, oštěp: 1. Thorkildsen (Nor.) 89,26, disk: 1. Harting (Něm.) 66,85, 4x400 m: 1. USA 2:59,00.
Ženy
200 m:
1. Fedorjevová (Rus.) 22,86, 1500 m: 1. Chahydová (Fr.)
4:19,78, 5000 m: 1. Cheruiyotová (Keňa) 16:05,74, 100 m př.: 1. Pearsonová (Austr.) 12,65, 3000 m př.: 1. Zarudněvová (Rus.) 9:25,46, výška: 1. Vlašičová (Chorv.) 205, dálka: 1. Tarasovová (Uzb.) 670, koule: 1. Adamsová (N. Zél.) 20,86, kladivo: 1. Lysenková (Rus.) 73,88, 4x400 m: 1. USA 3:26,37.

Lyžování

LIBEREC - MČR v běhu na kolečkových lyžích

Muži (21 km volně): 1. Koukal 44:09,3, 2. Jakš -15,1, 3. Razým -1:16,6, 4. Novák -1:43,4, 5. Horyna -3:10,0, 6. Horčička (všichni Dukla Liberec) -3:24,5.
Ženy (10,5 km volně): 1. Rajdlová (Dukla Liberec) 25:55,2, 2. Nývltová -5,0, 3. Janečková -10,8, 4. Moravcová (všechny SKP Jablonec) -25,7, 5. Smutná (Rak.) -28,8, 6. Kadrmanová (Trutnov) -2:01,8.

Biatlon

LETOHRAD - MČR v biatlonu na kolečkových lyžích

Stíhací závod:
Muži (12,5 km):
1. Šimočko (SR) 33:27,1 (4 trestná kola), 2. Holubec -5,9 (1), 3. Hurajt (SR) -6,0 (2), 4. Šlesingr -35,8 (6), 5. Soukup -41,3 (3).
Ženy (10 km): 1. Chrapánová (SR) 32:19,6 (3), 2. Vejnarová -38,1 (4), 3. Prekopová (SR) -2:35,8 (1), 4. Johanidesová -2:54,6 (4), 5. Fialková (SR) -3:41,5 (9).
Junioři (12,5 km): 1. Krčmář 35:44,3 (3).
Juniorky (10 km): 1. Popkovová (Rus.) 34:01,2 (6), 2. Landová -1:07,6 (8).

Basketbal

TURECKO - Mistrovství světa mužů - osmifinále

Slovinsko - Austrálie 87:58 (42:21)
Turecko - Francie 95:77 (43:28).

BRNO - ME v basketbalu na vozíku skupiny B

Česko - Rakousko 70:64 (14:11, 24:32, 46:48)
Nejvíce bodů:
Tuček 24, Šperk 16, Erben 14 - Haiyrli 30, Riedl a Kraft po 12.

Volejbal

NIŠ (Srb.) - ME juniorek

Srbsko - Česko 3:0 (19, 17, 16)
Pořadí skupiny I po 2. kole:
1. Srbsko 4 body (sety 6:0), 2. Rusko 4 (6:1), 3. Česko 3 (3:4), 4. Nizozemsko 3 (3:4), 5. Belgie 2 (2:6), 6. Slovinsko 2 (1:6).

MOGILEV (Běl.) - ME juniorů

Finále: Rusko - Bulharsko 3:1 (-23, 20, 15, 21),
o 3. místo: Srbsko - Nizozemsko 3:2 (-21, 23, 20, -22, 10),
o 5. místo: Španělsko - Německo 3:2 (-23, -34, 19, 14, 10),
o 7. místo: Itálie - Belgie 3:1 (23, -22, 21, 19).

Házená

Interliga žen - 1. kolo

Partizánske - Jindřichův Hradec 31:26 (16:14).

Motorismus

MISANO (Itálie) - GP San Marina, 12. závod MS silničních motocyklů

Do 125 ccm: 1. Márquez (Šp./Derbi) 39:56,117, 2. Terol (Šp./Aprilia) -2,185, 3. Vázquez (Šp./Derbi) -5,628, 4. Smith (Brit./Aprilia) -5,912, 5. Cortese (Něm./Derbi) -6,378, 6. P. Espargaró (Šp./Derbi) -7,091, ...16. Kornfeil (ČR/Aprilia) -1:00,269.

Moto2: 1. Elías (Šp./Moriwaki) 43:33,996, 2. Simón (Šp./Suter) -1,969, 3. Lüthi (Švýc./Moriwaki) -11,917, 4. Corsi (It./Motobi) -15,409, 5. Bradl
(Něm./Suter) -16,219, 6. Cluzel (Fr./Suter) -16,676, ...15. Pešek
(ČR/Moriwaki) -37,012.

MotoGP: 1. Pedrosa (Šp./Honda) 44:22,059, 2. Lorenzo (Šp./Yamaha) -1,900, 3. Rossi (It./Yamaha) -3,183, 4. Dovizioso (It./Honda) -6,454, 5. Stoner (Austr./Ducati) -18,479, 6. Spies (USA/Yamaha) -28,385.

MORIZES - Finále MS družstev na dlouhé ploché dráze

1. Německo 49 b. (Speiser 16, Katt 14, Smolinski 11, Kröger 8), 2. Francie 47, 3. Nizozemsko 42, 4. Británie 37, 5. Finsko 34, 6. Česko 25 (Franc 9, Schneiderwind 8, Ondrašík 5, Wolff 3).

HOCKENHEIM (Něm.) - Závod seriálu formule Renault

1. Guerrieri (Arg.) 46:47,925, 2. Zampieri (It.) -3,622, 3. Coletti (Mon.) -5,891, ...8. Salaquarda -25,741, 16. Charouz (oba ČR) -1:26,765.
Průběžné pořadí:
1. Aljošin (Rus.) 109 b., 2. Ricciardo (Austr.) 101, 3. Guerrieri 85, ...12. Salaquarda 26, 16. Charouz 13.

NÜRBURGRING (Něm.) - 11. závod MS superbiků

1. závod: 1. Rea (Brit./Honda) 38:42,640, 2. Checa (Šp./Ducati) -1,126, 3. Crutchlow (Brit./Yamaha) -10,006, ...Smrž (ČR/Aprilia) nedokončil.
2. závod: 1. Haga (Jap./Ducati) 38:43,565, 2. Rea -3,061, 3. Haslam (Brit./Suzuki) -8,060, ...11. Smrž -21,734.
Průběžné pořadí MS (po 11 ze 13 dílů): 1. Biaggi (It./Aprilia) 397 b., 2. Haslam 339, 3. Rea 288, ...14. Smrž 76.

KRAMOLÍN - Závěrečný závod MS v trialu

Muži: 1. Raga (Šp./Gas-Gas), 2. Fajardo (Šp./Beta), 3. Bou (Šp./Montesa), 4. Cabestany (Šp./Sherco), 5. Fudžinami (Jap./Montesa), 6. Dabill (Brit./Gas-Gas).
Celkové pořadí MS: 1. Bou 200, 2. Raga 172, 3. Fudžinami 161. Junioři: 1. Challoner (Brit./Beta), 2. Ferrer (Šp./Sherco), 3. Moret (Fr./Honda), ...17. Fikejz (ČR/Beta).

LIEROP (Niz.) - VC Beneluxu, 14. závod MS v motokrosu ve třídách MX1 a MX2

MX1:
1. jízda:
1. Nagl (Něm./KTM) 40:54,768, 2. Cairoli (It./KTM) -2,648, 3. Ramon (Belg./Suzuki) -4,809.
2. jízda: 1. Cairoli 41:44,947, 2. Goncalves (Portug./KTM) -29,502, 3. Ramon -39,816.
GP celkově: 1. Cairoli 47 b., 2. Nagl 43, 3. Ramon 40.
Průběžné pořadí (po 14 z 15 závodů): 1. Cairoli 625, 2. Desalle (Belg./Suzuki) 494, 3. Philippaerts (It./Yamaha) 473, ...37. Neugebauer (ČR/Kawasaki) 15.
MX2:
1. jízda:
1. Paulin (Fr./Yamaha) 39:38,851, 2. Roelants (Belg./KTM) -16,380, 3. Musquin (Fr./KTM) -47,631, ...Michek (ČR/TM) nedokončil.
2. jízda: 1. Roczen (Něm./Suzuki) 40:17,580, 2. Musquin -12,174, 3. Paulin -12,729, ...Michek nedokončil.
GP celkově: 1. Paulin 45, 2. Musquin 42, 3. Roelants 40.
Průběžné pořadí (po 14 z 15 závodů): 1. Musquin 613, 2. Roczen 524, 3. Frossard (Fr./Kawasaki) 446, ...25. Smitka (ČR/KTM) 33, 29. Michek 24.

ŽENEVA (Švýc.) - Velká cena Švýcarska, 12. závod MS v motokrosu ve třídě MX3

1. jízda: 1. Bill (Švýc./KTM) 34:59,178, 2. Salvini (It./Husqvarna) -16,859, 3. Delince (Belg./KTM) -22,363, ...8. Smola (ČR/Suzuki) -57,837, 9. Žerava (ČR/Honda) -1:00,393.
2. jízda: 1. Bill 34:55,019, 2. Salvini -8,962, 3. Campano Jiminez (Šp./Yamaha) -12,052, ...6. Žerava -26,206, 12. Smola -1 kolo.
GP celkově: 1. Bill 50 b., 2. Salvini 44, 3. Delince 38, ...7. Žerava 27, 9. Smola 22.
Konečné pořadí: 1. Campano Jiminez 526, 2. Salvini 502, 3. Irt (Slovin./Husqvarna) 376, 4. Žerava 352, ...6. Smola 249, 8. Michalec 208, 14. Čepelák 63, 22. Michek 40, 38. Masařík 26, 45. Zaremba 24, 91. Stránský 8, 105. Vaněček 6, 107. Brabec (všichni ČR) 5.

FETHIYE (Tur.) - Sedmý závod MS v motocyklovém enduru

E1:
1. den:
1. Aubert (Fr./KTM), 2. C. Guerrero (Šp./Yamaha), 3. Remes (Fin./KTM).
2. den: 1. Remes, 2. Aubert, 3. C. Guerrero. Průběžné pořadí MS: 1. Meo (Fr./Husqvarna) 287, 2. Remes 276, 3. Aubert 267, ...12. Horák (ČR/KTM) 83.
E2:
1. den:
1. Ahola (Fin./HM Honda), 2. Cervantes (Šp./KTM), 3. Oldrati (It./KTM).
2. den: 1. Cervantes, 2. Oldrati, 3. Ahola.
Průběžné pořadí MS: 1. Ahola 333, 2. Cervantes 305, 3. Oldrati 249.
E3:
1. den:
1. Guillaume (Fr./Husqvarna), 2. Knight (Brit./KTM), 3. Mena (Šp./Husaberg), ...7. Kadleček (ČR/TM)
2. den: 1. Knight, 2. Nambotin (Fr./Gas Gas), 3. Guillaume, ...9. Kadleček.
Průběžné pořadí MS: 1. Knight 328, 2. Albergoni (It./KTM) 264, 3. Guillaume 263, ...7. Kadleček 184.

Cyklistika

Vuelta, silniční etapový závod - 9. etapa: Calpe - Alcoy (187,7 km)

1. D. López (Šp.) 5:20:51, 2. Kreuziger (ČR) -6, 3. Caruso (It.) -13, 4. Moncoutié -21, 5. Kadri (oba Fr.) -27, 6. Martínez (Šp.) -30, 7. Peraud (Fr.) -55, 8. Rabuňal -2:36, 9. Pujol (oba Šp.) -3:52, 10. Vanendert (Belg.) -4:17.
Průběžné pořadí:
1. Antón 37:56:42, 2. Rodríguez (oba Šp.) stejný čas, 3. Nibali (It.) -2, 4. Tondó (Šp.) -42, 5. Peraud -52, 6. Plaza -1:15, 7. Mosquera (oba Šp.) -1:18, 8. Roche (Ir.) -1:19, 9. Bruseghin (It.) -1:22, 10. P. Velits (SR) -1:26, ...31. Kreuziger -6:02.

MONT-SAINTE-ANNE (Kan.) - MS horských kol

Muži: 1. Hill (Austr.) 4:37,93, 2. Smith (Kan.) -2,63, 3. Minnaar (JAR) -3,00, ...30. Charvát (ČR) -19,14.
Ženy: 1. Moseleyová (Kan.) 5:17,47, 2. Jonnierová -7,50, 3. Ragotová (obě Fr.) -10,64.
Junioři: 1. Brosnan (Austr.) 4:50,71, ...9. Třešňák -20,34, 44. Petelík (oba ČR) -3:10,61.
Juniorky: 1. Rosserová (Kan.) 5:59,55.

Baseball

Čtvrtfinále extraligy baseballistů

Eagles Praha - Kotlářka Praha 4:3 a 4:3 (konečný stav série 3:1), Express Brno - Hroši Brno 9:7 (konečný stav série 3:1).
Semifinálové dvojice:
AVG Draci Brno - Eagles Praha, Technika Brno - Express Brno.

Zámořská MLB

Národní liga:
Chicago Cubs - NY Mets 5:3, St. Louis - Cincinnati 1:6, San Diego - Colorado 2:6, Pittsburgh - Washington 2:9, Philadelphia - Milwaukee 5:4, Florida - Atlanta 0:2, Arizona - Houston 5:6, LA Dodgers - San Francisco 4:5.
Americká liga:
Boston - Chicago White Sox 1:3 a 1:3, NY Yankees - Toronto 7:5, Minnesota - Texas 12:4, Oakland - LA Angels 3:1, Baltimore - Tampa Bay 8:4, Kansas City - Detroit 4:6, Seattle - Cleveland 2:4.

4. 9. 2010

Dostihy

Chuchle - Klusácké derby

Klusácké derby Kajot (4letí, 400.000 Kč, autostart, 2180 m):
1. Zazazoo (jezdec a trenér Jaromír Kotásek, stáj Jokr), 2. Safír Misi, 3. Roswitha Skal. Výrok: jistě 2 1/2 - 1/4 - 14. Kilometrový čas: 1:19,3.
Rámcové dostihy:
I.: Avon Skal (am. Rokytová) - Yanilidou Meadow - United.
II.: Agita (am. Vávra) - Air Rocket - Tex Diamond.
III.: Young Love (am. Škobis) - Grejs - Le Grand Cheval.
IV.: Goldige (Marz) - Carlo Colucci - Poker Teč.
V.: Mage du Bourg (Klaubenschalk) - Grafik - Jenny Mc Murtie.
VI.: Treviso (Vávra) - Acer Beuckenswyk - Tadeáš Best.
VII.: Speedy du Perche (Volf) - Winterboy - Skyline.
IX.: Mage du Bourg (Klaubenschalk) - Grafik - I Can Fly Diamant.
X.: Nitisa Josselyn (Kaluza) - Patati - Piriac Cash.
XI.: Sarah (Vinklárek) - Clery - Aadje Boer.
XII.: Peppina Al (am. Čemusová) - Iceman Alet - Larnaca.

MOST - rovinový mítink

Cena Severočeských dolů (rovina 2000 m, dotace 130.000 Kč, 3leté a starší klisny): 1. Charmillon (žokej Janáček, trenér Václav Luka, stáj Zámecký vrch), 2. Samara Morgan, 3. Pearl Jeane. Výrok: tuhý boj - krátká hlava - 6. Čas: 2:08,80.
Rámcové dostihy:
I.:
Ilion (ž. Bartoš) - Hit - Esperar.
II.: Nuptius (ž. Janáček) - Beautiful Directa - Aprilius.
III.: Cario (ž. Zatloukal) - Cisou - Vill Bor.
IV.: Modas (ž. Lukášek) - Novilly - Cheri Honey.
V.: Mashrai (Arendsenová) - Lucky Horse - Mr Dario.
VII.: Hetman Polny (Sedlář) - Klirens - Ponte.

NETOLICE - dostihový mítink

Velká cena Netolic (steeplechase crosscountry 4100 m, dotace 90.000 korun): 1. Grilias (ž. Váňa ml., tr. Váňa st., stáj Statek Chyše-Váňa), 2. Reserl, 3. Sullivan. Výrok: lehce 3 1/2 - 3 - 2. Čas: 5:24,81.
Rámcové dostihy:
I.: Sabir (am. Beňová) - Aimer Classy - Acoss,
II.: Terasa (Korečková) - Katriba - Lord Meran,
III.: Poběda (žk. Laube) - Hurykán - Satén,
IV.: Canadian Lady (ž. Andrés) - Labbela - Myranga,
V.: Goldy (ž. Šafář) - Mr Luck - Gedar,
VI.: Ilya (Řezáč) - Hariette - Man O Desert,
VII.: Gerbera (ž. Andrés) - Lover Boy - Gillan,
IX.: Jukier (ž. Váňa ml.) - Blue Jaz - Pumag.

PRAHA - rovinový mítink

Gerschův memoriál (1400 m, dotace 130.000 korun):
1. Chardonney Tcheque (ž. Chaloupka, tr. Šatra, stáj Dr. Charvát), 2. Enrico, 3. Vermillion. Výrok: lehce 1 1/2 - 6 - 3 1/4. Čas: 1:25,65.
Rámcové dostihy:
I.: More Than Breath (am. Hlubučková) - Sordia - Vodnice,
II.: Galantery (Korečková) - Marketa - Loire,
III.: Reggae Stixen (ž. Koplík) - Demon King - Reggenza,
V.: Kordelina (Korečková) - Prezioso - Farnika,
VI.: Grinwitch (ž. Koplík) - I Tak Še Dá - Wanexa,
VII.: Pocta (ž. Lukášek) - Honey Bunny - Damonie.

Golf

MLADÁ BOLESLAV - Turnaj seriálu Czech PGA Tour

1. Nový 139 (68+71), 2. Stanislav 141 (71+70), 3. A. Kraljič 142 (74+68), 4. D. Kraljič (oba Slovin.) 143 (73+70) a Skopový 143 (72+71).

Crans-sur-Sierre - turnaj evropské PGA Tour European Masters

1. Jiménez (Šp.) 263 (67+61+68+67), 2. E. Molinari 266 (66+65+68+67), 3. Manassero (oba It.) 268 (64+67+69+68), 4. No Sung-jul (Korea) 271(71+66+67+67), 5. Derksen (Niz.) 272 (67+68+70+67), Schwartzel (JAR)272 (68+66+70+68), Coles 272 (66+71+67+68) a Wilson (oba Angl.) 272(68+68+67+69).

Hokejbal

Extraliga - 2. kolo:

Letohrad - Karviná 7:0 (3:0, 1:0, 3:0), Hradec Králové - Třinec 7:0 (3:0, 1:0, 3:0), Most - Vlašim 2:3 (2:1, 0:1, 0:1), Ústí nad Labem - Pardubice 3:1 (1:0, 2:1, 0:0).

Pozemní hokej

Extraliga v pozemním hokeji:

Muži - 1. kolo:
Bolevec - President 0:3 (0:1).
ženy - 1. kolo:
Rakovník - Hostivař 4:3 (2:1).

Triatlon

EDINBURGH (VB) - MS v duatlonu

Muži: 1. Aernouts 1:50:21, 2. Woestenborghs -1, 3. Vansteelant (všichni Belg.) -8.
Ženy: 1. Morrisonová (Brit.) 2:02:48, 2. Levenezová (Fr.) -17, 3. Sheedyová-Ryanová (Austr.) -3:26.

Různé

ČCHENG-TU (Čína) - MS v moderním pětiboji

Smíšené štafety:
1. Polsko (Czwojdzinská, Golis) 5660 b., 2. Ukrajina 5622, 3. Litva 5594, 4. Česko (Grolichová, Polívka) 5574.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze