Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



4. 9. 2010

Fotbal

Druhá liga - 6. kolo

Sokolov - Žižkov 2:1 (0:1)
Sezimovo Ústí - Karviná 0:0
Zlín - Jihlava 1:4 (0:2)

ČFL - 5. kolo

Chomutov - Písek 1:2 (0:1), Jablonec B - Hlavice 1:1 (0:1), Pardubice -Karlovy Vary 4:1 (3:1), Vltavín - Slavia B 3:2 (1:1), Kunice - České Budějovice B 2:1 (1:0).

MSFL - 5. kolo

Opava - Zlín B 4:0 (2:0), HFK Olomouc - Jihlava B 2:0 (0:0), Hulín - Brno B 2:0 (1:0), Kroměříž - Olomouc B 2:1 (1:0).

Ondrášovka Cup - 2. kolo

Votice - Sparta 0:1 (0:1)

Přípravné utkání reprezentací

Lodž: Polsko - Ukrajina 1:1 (1:0),
Jokohama: Japonsko - Paraguay 1:0 (0:0).
Švýcarsko "19" - Česká republika "19" 1:1 (0:0)

Divize - 5. kolo

Divize A: Příbram B - Strakonice 1:0 (1:0), Domažlice - Doubravka 3:1 (0:0), Litol - Koloveč 1:1 (0:0), Vlašim B - Tábor 2:2 (1:2), Benešov - Bohemians 1905 B 2:2 (0:2).

Divize B: Kladno B - Roudnice nad Labem 1:0 (1:0), Teplice B - Český Dub 2:1 (1:0), Přední Kopanina - Vilémov 4:0 (2:0).

Divize C: Chrudim - Nová Paka 0:1 (0:1), Kolín - Horní Měcholupy 1:0 (1:0), Letohrad - Jičín 5:0 (4:0), Semily - Trutnov 1:4 (0:1).

Divize D: Bystrc - Blansko 0:2 (0:0), Konice - Třebíč 2:1 (1:1), Napajedla - Velké Meziříčí 0:1 (0:0), Uherský Brod - Sparta Brno 3:1 (0:0).

Divize E: Dolní Benešov - Nový Jičín 3:0 (1:0), Lískovec - Ostrava B 0:3 (0:2), Mohelnice - Orlová 0:0, Petrovice - Bystřice pod Hostýnem 1:1 (0:1), Valašské Meziříčí - Šumperk 1:0 (1:0).

Hokej

Přípravné zápasy

Salavat Julajev Ufa - HC Energie Karlovy Vary 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
Polsko - HC Plzeň 1929 2:3 (0:0, 2:3, 0:0)
Kloten - Vítkovice 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)

NYKÖPING (Švéd.) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 20 let

Rusko - Česká republika 6:2 (1:0, 4:1, 1:1)

Švédsko - Finsko 4:1 (1:1, 2:0, 1:0).

Tenis

NEW YORK (USA) - US Open, grandslamový turnaj

MUŽI

Dvouhra - 3. kolo:

Söderling (5-Švéd.) - De Bakker (Niz.) 6:2, 6:3, 6:3
Montaňés (21-Šp.) - Nišikori (Jap.) 6:2, 2:1 skreč
Federer (2-Švýc.) - Mathieu (Fr.) 6:4, 6:3, 6:3
Monfils (17-Fr.) - Tipsarevič (Srb.) 7:6 (7:4), 6:7 (4:7), 6:2, 6:4 Gasquet (Fr.) - Anderson (JAR) 6:4, 7:6 (7:3), 7:5
Djokovič (3-Srb.) - Blake (USA) 6:1, 7:6 (7:4), 6:3
Melzer (13-Rak.) - Ferrero (22-Šp.) 7:5, 6:3, 6:1
Fish (19-USA) - Clément (Fr.) 4:6, 6:3, 6:4, 1:6, 6:3


ŽENY

Dvouhra - 3. kolo:

Kanepiová (31-Est.) - Jankovičová (4-Srb.) 6:2, 7:6 (7:1)
Wozniacká (1-Dán.) - Chan Yung-Jan (Tchaj-wan) 6:1, 6:0
Šarapovová (14-Rus.) - Capraová (USA) 6:0, 6:0
Petkovicová (Něm.) - Pcheng Šuaj (Čína) bez boje
Wickmayerová (15-Bel.) - Schnyderová (Švýc.) 7:6 (7:5), 3:6, 7:6 (8:6)
Zvonarevová (7-Rus.) - Dulgheruová (25-Rum.) 6:2, 7:6 (7:2)
Wickmayerová (15-Belg.) - Schnyderová (Švýc.) 7:6 (7:5), 3:6, 7:6 (8:6)
Cibulková (SR) - Dominguezová-Linová (Šp.) 6:0, 6:1
Kuzněcovová (11-Rus.) - Kirilenková (23-Rus.) 6:3, 6:4

Čtyřhra - 2. kolo:

Peschkeová, Srebotniková (4-ČR/Slovin.) - C. Gullicskonová, Ch. Gullicksonová (USA) 6:2, 6:3
Dulková, Pennettaová (1-Arg./It.) - Cirsteaová, Šafářová (Rum./ČR) 6:0, 6:4.
Smíšená čtyřhra - 2. kolo:
Peschkeová, Qureši (ČR/Pak.) - Švedovová, Knowle (Kaz./Rak.) 5:7, 6:3, 10:4.

Atletika

SPLIT - Kontinentální pohár

Pořadí po 1. dnu:
1. Amerika 219 b., 2. Evropa 210, 3. Afrika 148, 4. Asie/Pacifik 134.
Muži - 100 m: 1. Lemaitre (Fr.) 10,06, 400 m: 1. Wariner (USA) 44,22, 1500 m: 1. Lálú (Mar.) 3:35,49, 5000 m: 1. Lagat (USA) 13:58,23, 400 m př.: 1. Greene (Brit.) 47,88, výška: 1. Al Mannai (Katar) 228, dálka: 1. Phillips 834, koule: 1. Cantwell (oba USA) 21,87, kladivo: 1. Charfreitag (SR) 79,69, 4x100 m: 1. Amerika (Bailey, Spearmon, Gay, Martina) 38,25.
Ženy - 100 m: 1. Baptisteová (Trin.) 11,05, 400 m: 1. Montshová (Botsw.) 49,89, 800 m: 1. Jepkosgeiová (Keňa) 1:57,88, 3000 m: 1. Defarová (Et.) 9:03,33, 400 m př.: 1. Wilsonová (Jam.) 54,52, tyč: 1. Feofanovová (Rus.) 470, trojskok: 1. Rypakovová (Kaz.) 15,25 - výkon roku, disk: 1. Jen-feng Li (Čína) 63,79, oštěp: 1. Abakumovová (Rus.) 68,14, 4x100 m: 1. Amerika (Mothersilleová, Fergusonová-McKenzieová, Solomonová, Baptisteová) 43,07.

VYŠKOV - MČR družstev

Muži:
1. AK Kroměříž 205, 2. Dukla Praha 182, 3. Univerzita Brno 113,5, 4. Olymp Praha 80, 5. Hvězda Pardubice 71, 6. Slavia Praha 48,50, 7. AC Turnov 34.
100 m: 1. Vojtík (Olymp) 10,77, 200 m: 1. Maslák (Dukla) 21,34, 400 m: 1. Jareš (Slavia) 47,35, 800 m: 1. Adar (Ug./Kroměříž) 1:46,88, 1500 m: 1. Adar 3:51,79, 3000 m: 1. Kocourek (Kroměříž) 8:16,63, 110 m př.: 1. Svoboda (Olymp) 13,57, 400 m př.: 1. Uhlík (Kroměříž) 51,63, 3000 m př.: 1. Ayeko (Ug./Kroměříž) 8:47,14, výška: 1. Bába 220, tyč: 1. Kudlička (oba Dukla) 541, dálka: 1. Novotný (Kroměříž) 777, trojskok: 1. Niščik (Ukr./Pardubice), koule: 1. Žalský (Kroměříž) 19,49, disk: 1. Marcell (Brno) 60,79, oštěp: 1. V. Veselý (Dukla) 79,81, kladivo: 1. Fiala (Kroměříž) 68,05, 4x100 m: 1. Olymp (Žilka, Vojtík, Svoboda, Říčař) 40,79, 4x400 m: 1. Kroměříž (Götz, Uhlík, Klvaňa, Szetei) 3:13,87, chůze 5000 m: 1. Tóth (SR/Dukla) 19:09,49.

Ženy:
1. USK Praha 179, 2. Olymp Praha 169, 3. Olymp Brno 120, 4. Hvězda Pardubice 93, 5. SSK Vítkovice 62, 6. AC Kladno 54, 7. Sokol Plzeň-Petřín 43.
100 m: 1. Čechová (Olymp Praha) 11,79, 200 m: 1. Rosolová (USK) 23,78, 400 m: 1. Bartoničková (USK) 54,79, 800 m: 1. Masná (Olymp Brno) 2:05,41, 1500 m: 1. Klocová (SR/Olymp Brno) 4:29,73, 3000 m: 1. Lustigová 9:35,22, 100 m př.: 1. Škrobáková (obě USK) 13,54, 400 m př.: 1. Volfová (Olymp Praha) 59,77, 3000 m př.: 1. Sekyrová (Plzeň-Petřín) 10:55,91, výška: 1. Straková 187, tyč: 1. Ptáčníková (obě Olymp Praha) 435, dálka: 1. Medgyeszová (SR/Olymp Brno) 611, trojskok: 1. Šestáková 13,17, koule: 1. Kárníková (obě USK) 15,57, disk: 1. Cechlová 59,72, oštěp: 1. Klimešová (obě Olymp Praha) 54,55, kladivo: 1. Marghiejevová (Mold./USK) 67,14, 4x100 m: 1. Olymp Praha (Mazáčová, Táborská, Branišová, Čechová) 45,95, 4x400 m: 1. Olymp Praha (Šťastná, Táborská, Volfová, Prokopeková/Pol.) 3:49,64, chůze 3000 m: 1. Pelantová (USK) 13:17,80.

Biatlon

LETOHRAD - MČR v biatlonu na kolečkových lyžích

Muži (10 km): 1. Šlesingr 24:53,8 (1 trestné kolo), 2. Moravec -22,6 (2), 3. Hurajt (SR) -39,2 (0), ...5. Vítek -56,6 (3).
Ženy (7,5 km): 1. Chrapánovová (SR) 23:56,8 (3), 2. Zvařičová -2,3 (2), 3. Johanidesová -28,3 (0), ...5. Vejnarová -1:09,4 (5).
Junioři (10 km): 1. Vávra 26:53,2 (1).
Juniorky (7,5 km): 1. Popkovová (Rus.) 24:10,0 (1), ...3. M. Vítková -1:10,9 (3).

Basketbal

TURECKO - Mistrovství světa mužů - osmifinále

Srbsko - Chorvatsko 73:72 (34:36)
Španělsko - Řecko 80:72 (37:31)

Volejbal

NIŠ (Srb.) - ME juniorek

Česko - Slovinsko 3:1 (6, -24, 16, 18).

Házená

Interliga žen - 1. kolo

Písek - Šaľa 30:34 (19:18), Most - Veselí nad Moravou 25:27 (11:12), Zlín - Poruba 28:21 (13:9), ŠKP Bratislava - Olomouc 30:22 (14:8), Trenčín - Slavia Praha 29:35 (14:17).

Pohár EHF mužů - 1. kolo, úvodní zápas

Hlohovec - Dukla Praha 22:18 (10:10)

Motorismus

MISANO (Itálie) - GP San Marina, 12. závod MS silničních motocyklů (kvalifikace).

Do 125 ccm: 1. Smith (Brit./Aprilia) 1:43,329, 2. Márquez (Šp./Derbi) -0,158, 3. Terol (Šp./Aprilia) -0,315, 4. P. Espargaró (Šp./Derbi) -0,480, 5. Kojama (Jap./Aprilia) -0,943, 6. Cortese (Něm./Derbi) -1,012, ...19. Kornfeil (ČR/Aprilia) -3,037.

MotoGP: 1. Pedrosa (Šp./Honda) 1:33,948, 2. Lorenzo (Šp./Yamaha) -0,308, 3. Stoner (Austr./Ducati) -0,449, 4. Rossi (It./Yamaha) -0,522, 5. Spies (USA/Yamaha) -0,524, 6. De Puniet (Fr./Honda) -0,803.

MotoGP: 1. Pedrosa (Šp./Honda) 1:33,948, 2. Lorenzo (Šp./Yamaha) -0,308, 3. Stoner (Austr./Ducati) -0,449, 4. Rossi (It./Yamaha) -0,522, 5. Spies (USA/Yamaha) -0,524, 6. De Puniet (Fr./Honda) -0,803.

HOCKENHEIM (Něm.) - Závod seriálu formule Renault

1. Ricciardo (Austr.) 46:47,111, 2. Guerrieri (Arg.) -2,917, 3. Lancaster (Brit.) -12,515, ...Salaquarda, Charouz (oba ČR) oba nedokončili.

NÜRBURGRING (Něm.) - 11. závod MS superbiků (kvalifikace)

1. Biaggi (It./Aprilia) 1:54,595, 2. Checa (Šp./Ducati) 1:54,621, 3. Toseland (Brit./Yamaha) 1:54,909, ...13. Smrž (ČR/Aprilia) 1:55,577.

Cyklistika

Vuelta, silniční etapový závod - 8. etapa: Villena - Xorret del Catí (190 km)

1. Moncoutié (Fr.) 5:14:32, 2. Martínez (Šp.), 3. Tschopp (Švýc.), 4. Arrieta všichni -54, 5. Rodríguez (oba Šp.), 6. Nibali (It.), 7. Antón (Šp.) všichni -1:29, 8. Bazajev (Kaz.), 9. Tondo oba -1:32, 10. Sastre (oba Šp.) -1:35, ...82. Kreuziger (ČR) -8:12.

MONT-SAINTE-ANNE (Kan.) - MS horských kol

Fourcross:
Muži: 1. Slavík (ČR),
2. Graves (Austr.), 3. Prokop (ČR), 4. Rinderknecht (Švýc.), 5. Wichman (Niz.), 6. Fischbach (Něm.), ...12. Tatarkovič, 22. Maroši, 24. Říha, 28. Mühlhans (všichni ČR).

Ženy: 1. Buchananová (Austr.), 2. Horáková, 3. Labounková (obě ČR), 4. Curdová (Brit.), 5. De Souzaová-Oliveiraová (Braz.), 6. Molciková (Rak.).

Cross country:
Muži (33 km):
1. Hermida (Šp.) 1:52:26, 2. Kulhavý (ČR) -29, 3. Stander (JAR) -1:10, 4. Schurter (Švýc.) -2:03, 5. Absalon (Fr.) -2:23, 6. Coloma (Šp.) -2:43, ...23. Škarnitzl -8:45, 52. Ulman (oba ČR) -1 kolo.
Ženy (26 km): 1. Wloszczowská (Pol.) 1:48:21, 2. Kalentěvová (Rus.) -48, 3. Koerberová (USA) -52, 4. Pendrelová (Kan.) -54, 5. Oslová (Rak.) -2:00, 6. Irmigerová (USA) -2:03, ...16. Nashová -7:00, 57. Huříková (obě ČR) -2 kola.

Baseball

Zámořská MLB

Národní liga: Chicago Cubs - New York Mets 7:6, Philadelphia - Milwaukee 1:0, Pittsburgh - Washington 8:5, Florida - Atlanta 6:1, St. Louis - Cincinnati 3:2, Arizona - Houston 4:3, San Diego - Colorado 3:4, Los Angeles Dodgers - San Francisco 4:2.
Americká liga: New York Yankees - Toronto 7:3, Baltimore - Tampa Bay 1:4, Kansas City - Detroit 5:9 (po 11. směně), Minnesota - Texas 4:3, Oakland - Los Angeles Angels 8:0, Seattle - Cleveland 1:0.

Dostihy

Chuchle - Klusácké derby

Klusácké derby Kajot (4letí, 400.000 Kč, autostart, 2180 m):
1. Zazazoo (jezdec a trenér Jaromír Kotásek, stáj Jokr), 2. Safír Misi, 3. Roswitha Skal. Výrok: jistě 2 1/2 - 1/4 - 14. Kilometrový čas: 1:19,3.
Rámcové dostihy:
I.: Avon Skal (am. Rokytová) - Yanilidou Meadow - United.
II.: Agita (am. Vávra) - Air Rocket - Tex Diamond.
III.: Young Love (am. Škobis) - Grejs - Le Grand Cheval.
IV.: Goldige (Marz) - Carlo Colucci - Poker Teč.
V.: Mage du Bourg (Klaubenschalk) - Grafik - Jenny Mc Murtie.
VI.: Treviso (Vávra) - Acer Beuckenswyk - Tadeáš Best.
VII.: Speedy du Perche (Volf) - Winterboy - Skyline.
IX.: Mage du Bourg (Klaubenschalk) - Grafik - I Can Fly Diamant.
X.: Nitisa Josselyn (Kaluza) - Patati - Piriac Cash.
XI.: Sarah (Vinklárek) - Clery - Aadje Boer.
XII.: Peppina Al (am. Čemusová) - Iceman Alet - Larnaca.

Golf

MLADÁ BOLESLAV - Turnaj seriálu Czech PGA Tour

Hokejbal

Extraliga - 1. kolo

Dobřany - Kert Park Praha 0:2 (0:0, 0:2, 0:0), Hradec Králové - Karviná 5:3 (2:0, 3:1, 0:2), Most - Pardubice 6:2 (2:0, 3:0, 1:2), Ústí nad Labem -
Vlašim 1:2 (0:0, 1:1, 0:1), Plzeň - Kladno 2:3 (0:2, 1:0, 1:1), Letohrad -
Třinec 1:2 po sam. nájezdech (0:1, 0:0, 1:0).

Ragby

Extraliga - 2. kolo

Skupina A: Praga - Havířov 49:19 (25:0), Slavia Praha - Sparta Praha 17:38 (12:23).

Skupina B: Tatra Smíchov - Říčany 8:29 (3:12), Olomouc Dragon Brno 16:15 (6:3)

Triatlon

EDINBURGH (VB) - MS v duatlonu

Různé

ČCHENG-TU (Čína) - MS v moderním pětiboji

Ženy: 1. Cazeová (Fr.) 5344, 2. Rimšaiteová (Lit.) 5272, 3. Schönebornová (Něm.) 5216, 4. Madáníová (Eg.) 5136, 5. Czwojdzinská (Pol.) 5116, 6. Marquesová (Braz.) 5100, ...35. Dianová (ČR) 2172 - nedokončila.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze