Výsledkový servis
04.10.2015
Fotbal
První liga, 9. kolo
Slavia - Dukla 1:1 (0:1)
Jihlava - Plzeň 2:4 (0:0)
Liberec - Bohemians Praha 1905 3:1 (2:0)
Sparta - Slovácko 4:0 (2:0)
ČFL, 9. kolo
Převýšov - Čáslav 1:2 (0:1)
Táborsko B - Zápy 1:1 (1:0), pen. 4:5
Žižkov - Štěchovice 1:2 (0:2)
Brozany - Benešov 0:2 (0:1)
Jirny - Dobrovice 2:1 (0:0)
Kolín - Union 2013 2:1 (0:0)
Most - Chrudim 2:1 (0:1)
MSFL, 9. kolo
Uničov - Třebíč 4:1 (0:1)
Velké Meziříčí - Prostějov 3:2 (2:1)
Zlín B - Hulín 1:1 (1:0)
Divize, 9. kolo
Divize A:
Milevsko - Hořovicko 1:4 (0:3)
Motorlet Praha - Klatovy 3:0 (2:0)
Divize B:
Meteor Praha - Louny 8:2 (3:0)
Neratovice-Byškovice - Libiš 1:1 (0:1), pen. 0:3
Nymburk - Chomutov 2:1 (1:1)
Úvaly - Litvínov 2:1 (0:0)
Divize C:
Admira Praha - Jablonec nad Jizerou 0:0, pen. 4:2
Kutná Hora - Pěnčín-Turnov 3:1 (3:0)
Dvůr Králové - Litol 5:2 (4:1)
Jaroměř - Živanice 0:4 (0:1)
Divize D:
Havlíčkův Brod - Tasovice 1:3 (0:2)
Pelhřimov - Kozlovice 1:0 (0:0)
Stará Říše - Vrchovina 3:1 (1:0)
Šumperk - Přerov 0:1 (0:0)
Žďár nad Sázavou - Polná 1:3 (0:2)
Ždírec nad Doubravou - Rosice 1:1 (1:1)
Divize E:
Havířov - Hranice 2:0 (1:0)
Slavičín - Brumov 3:1 (1:0)
Frýdlant nad Ostravicí - Velké Karlovice 0:1 (0:1)
Anglická liga, 8. kolo
Everton - Liverpool 1:1
Arsenal - Manchester United 3:0
Swansea - Tottenham 2:2
Německá liga, 8. kolo
Schalke - Kolín nad Rýnem 0:3
Bayern Mnichov - Dortmund 5:1
Leverkusen - Augsburg 1:1
Španělská liga, 7. kolo
Vallecano - Betis Sevilla 0:2
Bilbao - Valencie 3:1
Levante - Villarreal 1:0
Atlético Madrid - Real Madrid 1:1
Italská liga, 7. kolo
Empoli - Sassuolo 1:0
Palermo - AS Řím 2:4
Sampdoria Janov - Inter Milán 1:1
Udine - FC Janov 1:1
Juventus Turín - Boloňa 3:1
Lazio Řím - Frosinone 2:0
AC Milán - Neapol 0:4
Fiorentina - Bergamo 3:0
Francouzská liga, 9. kolo
Monako - Rennes 1:1
Caen - St. Etienne 1:0
Lorient - Bordeaux 3:2
Paris St. Germain - Marseille 2:1
Druhá německá liga, 10. kolo
Braunschweig - Union Berlín 2:1
Karlsruhe - Freiburg 1:1
Lipsko - Norimberk 3:2
Belgická liga, 10. kolo
Gent - FC Bruggy 4:1
Genk - Standard Lutych 3:1
Anderlecht - Mechelen 1:1
Dánská liga, 11. kolo
Aalborg - Sönderjyske 5:0
FC Kodaň - Viborg 1:0
Bröndby Kodaň - Esbjerg 1:1
Midtjylland - Aarhus 2:0
Nizozemská liga, 8. kolo
Graafschap - Feyenoord Rotterdam 1:2
Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven 1:2
Arnhem - Groningen 5:0
Alkmaar - Twente Enschede 3:1
Polská liga, 11. kolo
Zabrze - Legia Varšava 2:2
Zaglebie Lubin - Vratislav 1:1
Cracovia Krakov - Poznaň 5:2
Švýcarská liga, 11. kolo
St. Gallen - Sion 1:1
Young Boys Bern - Grasshopper Curych 3:1
FC Curych - Basilej 2:2
Portugalská liga, 7. kolo
Braga - Arouca 0:0
Madeira - Benfica Lisabon odloženo
FC Porto - Belenenses 4:0
Sporting Lisabon - Guimaraes 5:1
Turecká liga, 7. kolo
Rizespor - Bursaspor 2:3
Eskisehirspor - Besiktas 1:2
Antalyaspor - Kasimpasa 0:0
Fenerbahce - Akhisar 2:2
Ruská liga, 11. kolo
Dynamo Moskva - CSKA Moskva 0:2
Ufa - FK Krasnodar 1:1
Groznyj - Kazaň 2:1
Lokomotiv Moskva - Perm 3:0
MLS
Toronto - Philadelphia 3:1
New York Red Bulls - Columbus 2:1
Orlando - Montreal 2:1
Chicago - New England 3:1
San Jose - Vancouver 1:1
Portland - Kansas City 0:1
Hokej
Extraliga, 8. kolo
Liberec - Chomutov 3:2 v prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Karlovy Vary - Zlín 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Hradec Králové - Plzeň 2:6 (0:0, 1:1, 1:5)
Olomouc - Pardubice 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Litvínov - Třinec 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Brno - Sparta Praha 5:3 (1:1, 1:0, 3:2)
Příprava před NHL
Columbus - Nashville 7:1 (3:0, 1:1, 3:0)
Ottawa - Montreal 5:4 (3:1, 1:2, 1:1)
Toronto - Detroit 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Florida - Tampa Bay 2:3 (2:0, 0:0, 0:3)
Chicago - Dallas 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
Anaheim - San Jose 5:1 (0:0, 2:1, 3:0)
Calgary - Winnipeg 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
Vancouver - Edmonton 3:2 v prodl. (1:0, 0:0, 1:2 - 1:0)
Los Angeles - Colorado 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
KHL
Vladivostok - Chabarovsk 2:0
Chanty-Mansijsk - Novokuzněck 3:2 po sam. nájezdech
Jekatěrinburg - Novosibirsk 2:3 po sam. nájezdech
Jokerit Helsinky - CSKA Moskva 1:3
Slovan Bratislava - Magnitogorsk 2:5
Záhřeb - Ufa 2:3
EBEL liga, 8. kolo
Znojmo - Lublaň 7:2 (1:1, 0:1, 6:0)
Salcburk - Villach 1:3
Bolzano - Klagenfurt 1:3
Dornbirn - Innsbruck 5:1
Székesfehérvár - Linec 1:2
Vídeň - Štýrský Hradec 5:1
Slovenská liga
Martin - Poprad 3:1
Banská Bystrica - Zvolen 3:4 v prodl.
Nitra - Žilina 1:2
Piešťany - Trenčín 0:1
Německá liga, 8. kolo
Hamburk - Eisbären Berlín 3:0
Mannheim - Norimberk 2:3
Düsseldorf - Augsburg 2:4
Ingolstadt - Straubing 4:3
Iserlohn - Schwenningen 6:2
Krefeld - Mnichov 2:3
Wolfsburg - Kolín nad Rýnem 2:3
Tenis
ŠEN-ČEN (Čína) - Turnaj mužů
Dvouhra - semifinále:
Berdych (1-ČR) - Robredo (3-Šp.) 6:1, 6:4
García-López (4-Šp.) - Čilič (2-Chorv.) 1:6, 7:5, 6:3
Čtyřhra - finále:
Erlich, Fleming (Izr./Brit.) - Guccione, Sá (3-Austr./Braz.) 6:1, 6:7 (3:7), 10:6
KUALA LUMPUR (Malajsie) - Turnaj mužů
Dvouhra - finále:
Ferrer (1-Šp.) - F. López (2-Šp.) 7:5, 7:5
Čtyřhra - finále:
Huey, Kontinen (2-Fil./Fin.) - Klaasen, Ram (1-JAR/USA) 7:6 (7:4), 6:2
PEKING (Čína) - Turnaj mužů a žen
Ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Erraniová (It.) - Kvitová (2-ČR) 7:5, 6:4
Stephensová (USA) - Karolína Plíšková (9-ČR) 6:3, 6:2
K. Bondarenková (Ukr.) - Strýcová (ČR) 6:3, 6:2
Arruabarrenaová (Šp.) - Halepová (1-Rum.) 5:4 skreč
Pennettaová (3-It.) - Chan Sin-jün (Čína) 7:5, 4:6, 6:4
A. Radwaňská (4-Pol.) - Vandewegheová (USA) 6:3, skreč
Suárezová (7-Šp.) - Curenková (Ukr.) 6:3, skreč
Wozniacká (8-Dán.) - Jovanovská (Srb.) 6:2, 6:4
Svitolinová (16-Ukr.) - Putincevová (Kaz.) 7:5, 6:2
Matteková-Sandsová (USA) - Cornetová (Fr.) 6:3, 6:3
Barthelová (Něm.) - Čang Šuaj (Čína) 6:3, 6:2
Van Uytvancková (Belg.) - A. K. Schmiedlová (SR) 6:2, 6:4
Puigová (Portor.) - Dijasová (Kaz.) 6:4, skreč
Pavljučenkovová (Rus.) - Görgesová (Něm.) 6:2, 6:4
Falconiová (USA) - Gavrilovová (Rus.) 7:5, 2:6, 6:4
Duqueová (Kol.) - Pironkovová (Bulh.) 6:3, 6:3
Garciaová (Fr.) - Čeng Saj-saj (Čína) 6:2, 6:2
Cibulková (SR) - Jankovičová (Srb.) 6:1, 1:6, 6:3
Čtyřhra - 1. kolo:
Görgesová, Karolína Plíšková (Něm./ČR) - Kopsová-Jonesová, Spearsová (7-USA) 7:6 (7:5), 3:6, 10:6
Liang Čchen, Wang Ja-fan (Čína) - Bencicová, Strýcová (Švýc./ČR) 4:6, 6:1, 11:9
Atletika
KOŠICE - Mezinárodní marton míru
Muži: 1. Kosgei 2:07:07, 2. Tanui (oba Keňa) 2:08:08, 3. Bekuma (Et.) 2:11:05.
Ženy: 1. Muluová (Et.) 2:35:33.
Basketbal
Liga žen, 4. kolo
Slovanka MB - Žabiny Brno 60:63 po prodl. (15:14, 28:33, 43:41, 54:54)
WNBA, finále
1. zápas:
Minnesota - Indiana 69:75 (29:35)
Volejbal
ROTTERDAM (Niz.) - Mistrovství Evropy žen
Finále:
Rusko - Nizozemsko 3:0 (14, 20, 20)
O 3. místo:
Srbsko - Turecko 3:0 (19, 17, 18)
FORT LAUDERDALE (USA) - Finálový turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu
Muži
Finále:
Alison, Bruno Schmidt (2-Braz.) - Dalhausser, Lucena (10-USA) 2:0 (13, 15)
O 3. místo:
Evandro, Pedro Solberg (5-Braz.) - Brouwer, Meeuwsen (4-Niz.) 2:0 (19, 14)
Ženy
Finále:
Larissa, Talita (2-Braz.) - Ludwigová, Walkenhorstová (5-Něm.) 2:0 (17, 18)
O 3. místo:
Agatha, Barbara (4-Braz.) - Bansleyová, Pavanová (3-Kan.) 2:1 (20, -14, 10)
Házená
Extraliga mužů, 5. kolo
Frýdek-Místek - Hranice 33:28 (16:14)
Zlín - Plzeň 20:34 (13:18)
Motorismus
Francouzská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích
1. Latvala, Anttila (Fin./Volkswagen Polo R) 2:39:46,7, 2. Evans, Barritt (Brit./Ford Fiesta RS) -43,1, 3. Mikkelsen, Flöene (Nor./Volkswagen Polo R) -46,3, 4. Meeke, Nagle (Brit., Ir./Citroën DS3) -1:33,4, 5. Paddon, Kennard (N. Zél./Hyundai i20) -1:53,6, 6. Östberg, Andersson (Nor., Švéd./Citroën DS3) -1:59,8, ...12. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta RS) -6:09,1.
Pořadí MS (po 11 z 13 závodů): 1. Ogier (Fr./Volkswagen Polo R WRC) 238, 2. Latvala 160, 3. Mikkelsen 126, 4. Östberg 98, 5. Neuville (Belg./Hyundai i20 WRC) 86, 6. Meeke 83, ...11. Prokop 33, 23. Kopecký (ČR/Škoda Fabia R5) 2.
Pořadí týmů: 1. Volkswagen 369, 2. Citroën 184, 3. Hyundai 183, 4. M-Sport (Ford) 170, 5. Volkswagen II 91, 6. Hyundai II 59, 7. Jipocar 45.
MADRID (Šp.) - Závod mistrovství Evropy tahačů
Třetí závod: 1. Kiss (Maď./MAN), 2. Albacete (Šp./MAN) -0,260, 3. Lacko -7,684, 4. Vršecký (oba ČR/Buggyra) -30,267, ...Vojtíšek (ČR/MAN) nedokončil.
Čtvrtý závod: 1. Hahn, 2. Reinert oba (Něm./MAN) -15,405, 3. Lacko -18,682, 5. Vršecký -27,708, ...10. Vojtíšek -45,654.
Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 560 b., 2. Hahn 405, 3. Lacko 404, 4. Vršecký 369, ...12. Vojtíšek 21.
HORNÍ ÚJEZD - MČR družstev v motokrosu
Celkově: 1. Osička - Pfeil MX Team (Kjer Olsen/Dán., Neugebauer, Jasinokas/Lit.) 12, 2. Team Max2 - KRTZ (Romančík, Šimko/SR, Sukup) 22, 3. Buksa ADOS KTM Team (Michek, Jaulin/Fr., Richier/Fr.) 24.
1. jízda (MX1+MX2): 1. Romančík (Suzuki) 34:19,060, 2. Jaulin (KTM) -8,610, 3. Neugebauer (Kawasaki) -12,470.
2. jízda (MX2+MX3): 1. Jasikonis (Kawasaki) 34:24,760, 2. Richier (KTM) -7,940, 3. Szvoboda (Maď./KTM) -10,080.
3. jízda (MX1+MX3): 1. Jasikonis 34:16,550, 2. Michek (KTM) -1,310, 3. Kjer Olsen (KTM) -5,000.
MAGNY-COURS (Fr.) - Závod mistrovství světa superbiků
1. závod: 1. Rea 36:29,856, 2. Sykes (oba Brit./Kawasaki) -4,711, 3. Guintoli (Fr./Honda) -14,683.
2. závod: 1. Rea 34:40,147, 2. Davies (Brit./Ducati) -2,848, 3. Sykes -6,551.
Průběžné pořadí MS (po 12 z 13 závodů): 1. Rea 528, 2. Davies 383, 3. Sykes 367.
Cyklistika
ITÁLIE - Jednorázový závod Kolem Lombardie (WorldTour)
1. Nibali (It./Astana) 6:16:28, 2. Moreno (Šp./Kaťuša) -21, 3. Pinot (Fr./FDJ) -32, 4. Valverde (Šp./Movistar), 5. Rosa (It./Astana), 6. Nieve (Šp./Sky) všichni -46, 7. Gallopin (Fr./Lotto), 8. Chaves (Kol./Orica), 9. Henao (Kol./Sky) všichni -56, 10. Brambilla (It./Etixx-Quick-Step) -1:10....27. König (ČR/Sky) -5:50, 53. Vakoč (ČR/Etixx-Quick-Step) -9:41, Bárta (ČR/Bora-Argon 18), Hirt (ČR/CCC Sprandi-Polkowice), Štybar (ČR/Etixx-Quick-Step) všichni nedokončili.
GIETEN (Niz.) - Úvodní závod cyklokrosové série Superprestige
Muži: 1. Van Aert (Belg.) 56:34, 2. Van der Haar (Niz.) -21, 3. Merlier (Belg.) -55, ...21. Boroš -2:11, 28. Šimůnek -4:38, 32. Malík (všichni ČR) -3 kola.
Ženy: 1. Cantová (Belg.) 40:27, 2. Harrisová (Brit.) -10, 3. Verschuerenová (Belg.) -24, ...23. Šafářová -3:51, 25. Mikulášková (obě ČR) -3:52.
Do 23 let: 1. Hoeyberghs (Belg.) 46:53, ...10. Ťoupalík -1:12, 25. Schubert -3:13, 29. Šírek (všichni ČR) -3:34.
Junioři: 1. J. Dekker (Niz.) 42:39, ...12. Březina -2:13, 25. Jelínek -4:51, 27. Palička -5:23, 31. Drdek (všichni ČR) -1 kolo.
HODONÍN - Mistrovství ČR v biketrialu
Sedmý závod: 1. Kakáč (Blansko) 19, 2. Herka (Hodonín) 20, 3. Křiva (Hamry nad Sáz.) 36.
Průběžné pořadí: 1. Kakáč 111, 2. Kolář (Blansko) 100, 3. Křiva a P. Procházka (Přerov) oba 87.
Florbal
M. BOLESLAV - Pohár mistrů
Muži
Finále:
IBF Falun - SV Wiler-Ersigen 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
Ženy
Finále:
KAIS Mora - Classic 13:6 (0:2, 5:1, 8:3)
O 5. místo:
Herbadent Praha 11 SJM - Sveiva IB 6:3 (2:1, 2:0, 2:2)
Dostihy
PRAHA - Dostihový den Expa Nails
Cena společnosti G-servis Praha (1 800 m, tříletí a starší koně, dotace 90 000 Kč, handicap): 1. Urbi Et Orbi (ž. Korečková, tr. Syslová, stáj Jezdecké potřeby Ostrava), 2. Nee l’Amour, 3. Rabbit Emperor. Výrok: jistě 1/2 - krk - krk. Čas: 1:55,15.
Další dostihy: I. Lorie (ž. Janáčková-Koplíková) - Latigera - Victory Bowl, II. Zamiranda (Demo) - Predátor - Retemon, III. Allanis (Velek) - Label Five - Lia Ashamal, IV. Monte Christo (ž. Chaloupka) - Pouline - Stormico, V. Hyacint (Hlubučková) - Moonglas - Kitty Lot, VII. Sun For Life (Zívalová) - Montepucini - Oric, VIII. Izynka (ž. Murzabajev) - Gloryland - Honey Bunny.
Futsal
RIGA - Základní skupina UEFA Futsal Cupu
FK ERA-PACK Chrudim - Nikars Riga 5:2 (4:0)
FP Halle-Gooik (Belg.) - Athina (Řecko) 8:1 (3:0)
Golf
ST. ANDREWS - Turnaj European Tour Alfred Dunhill Links Championship
Dotace 5 mil. dolarů, par 72: 1. Olesen (Dán.) 270 (68+66+65+71), 2. Stroud 272 (68+66+70+68) a Koepka (oba USA) 272 (72+69+64+67), 4. Lagergren (Švéd.) 273 (71+71+62+69), Aphibarnrat (Thaj.) 273 (75+63+66+69), Wood (Angl.) 273(71+72+65+65), Hebert (Fr.) 273 (69+67+67+70) a Wiesberger (Rak.) 273 (70+68+69+66).
Ragby
V. BRITÁNIE - Mistrovství světa
Skupina C:
Argentina - Tonga 45:16 (20:13)
Skupina D:
Irsko - Itálie 16:9 (10:6)
Stolní tenis
JEKATĚRINBURG (Rus.) - Mistrovství Evropy
Muži
Dvouhra:
Finále: Ovtcharov (Něm.) - Freitas (Portug.) 4:1 (12, -9, 9, 4, 6). Semifinále: Ovtcharov - Apolonia (Portug.) 4:0 (5, 11, 9, 7), Freitas - Gerell (Švéd.) 4:3 (-6, 3, -8, -8, 4, 11, 8).
Čtyřhra:
Finále: Fegerl, Monteiro (Rak./Portug.) - Gardos, Habesohn (Rak.) 4:3 (9, 12, -6, -8, -13, 8, 10). Semifinále: Gardos, Habesohn - Šibajev, Skačkov (Rus.) 4:2 (12, 5, 7, -9, -6, 6), Fegerl, Monteiro - Karlsson, Karlsson (Švéd.) 4:1 (-6, 8, 8, 6, 9).
Ženy
Dvouhra:
Finále: Samaraová (Rum.) - Li Ťie (Niz.) 4:3 (6, -9, -3, 7, -12, 4). Semifinále: Samaraová - Michajlovová (Rus.) 4:1 (10, -6, 12, 6, 4), Li Ťie - Fu Jü (Portug.) 4:1 (9, -6, 8, 8, 6).
Čtyřhra:
Finále: Huová, Šen Jen-fej (Tur./Šp.) - Potaová, Samaraová (Maď./Rum.) 4:1 (4, 7, 9, -11, 4). Semifinále: Potaová, Samaraová - Li Ťie, Li Čchien (Niz./Pol.) 4:2 (11, 6, -9, -3, 7, 10), Huová, Šen Jen-fej - Chan Jing, Ivancanová (Něm.) 4:1 (14, 5, 11, -9, 12).
Šachy
BAKU (Ázerb.) - Světový pohár
Finále, 4. partie: Karjakin - Svidler (oba Rus.) 1:0. Stav finále: 2:2.
Triatlon
CONZUMEL (Mex.) - Závody SP
Muži: 1. Murray (JAR) 55:03, 2. Jones (Kan.) -11, 3. Faldum (Maď.) -12, ...6. Švarc -16, 52. Volár (oba ČR) -2:06.
Ženy: 1. Uedaová (Jap.) 59:09, 2. Klamerová (Niz.) -7, 3. Denshamová (Austr.) -16, ...33. Kuříková (ČR) -2:22.