Výsledkový servis
30.08.2015
Fotbal
MOL Cup, Pohár FAČR, 2. kolo
Převýšov - Pardubice 0:5 (0:4)
Štěchovice - Teplice 1:4 (0:3)
Čáslav - Vyšehrad 0:3 (0:2)
Kolín - Ústí nad Labem 2:4 (0:1)
ČFL, 4. kolo
Benátky nad Jizerou - Žižkov 1:4 (0:1)
Zápy - Benešov 2:1 (1:1)
MSFL, 4. kolo
Slovácko B - Břeclav 6:1 (4:0)
Otrokovice - Prostějov 1:1 (0:1)
Zlín B - Vyškov 3:2 (1:2)
Třebíč - Líšeň 4:1 (1:1)
Divize, 4. kolo
Divize A:
Sedlčany - ZČE Plzeň 4:2 (2:2)
Divize B:
Meteor Praha - Nymburk 2:0 (2:0)
Louny - Lovosice 1:1 (1:1), pen 5:4
Úvaly - Souš 0:0, pen. 4:3.
Divize C:
Jaroměř - Admira Praha 1:1 (1:0), pen. 4:3
Trutnov - Nový Bor 4:0 (2:0)
Divize D:
Polná - Uherský Brod 1:1 (1:1)
Šumperk - Hodonín 2:3 (1:3)
Tasovice - Ždírec nad Doubravou 1:1 (0:0)
Vrchovina - Blansko 0:0
Žďár nad Sázavou - Stará Říše 0:0.
Divize E:
Brumov - Valašské Meziříčí 2:0 (0:0)
Opava B - Dolní Benešov 1:1 (1:0)
Frýdlant nad Ostravicí - Krnov 0:2 (0:0)
Rýmařov - Hranice 1:2 (1:0)
Liga žen, 3. kolo
Bohemians Praha - Liberec 2:1 (0:1)
Slovácko - Sparta 0:3 (0:3)
Slavia - Plzeň 4:0 (0:0)
Belgická liga, 6. kolo
FC Bruggy - Standard Lutych 7:1
Westerlo - Anderlecht 0:3
Lokeren - Waasland-Beveren 1:2
Francouzská liga, 4. kolo
St. Etienne - Bastia 2:1
Bordeaux - Nantes 2:0
Monako - Paris St. Germain 0:3
Italská liga, 2. kolo
AS Řím - Juventus Turín 2:1
Bergamo - Frosinone 2:0
Carpi - Inter Milán 1:2
Chievo - Lazio Řím 4:0
FC Janov - Hellas Verona 2:0
FC Turín - Fiorentina 3:1
Neapol - Sampdoria Janov 2:2
Udine - Palermo 0:1
Druhá německá liga, 5. kolo
Braunschweig - Karlsruhe 6:0
FSV Frankfurt - St. Pauli 1:0
Norimberk - Düsseldorf 1:0
Portugalská liga, 3. kolo
Tondela - Nacional Funchal 1:0
Braga - Boavista Porto 4:0
Pacos Ferreira - Arouca 1:1
Coimbra - Sporting Lisabon 1:3
Ruská liga, 7. kolo
Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar 2:1
Saransk - Kazaň 2:1
Kubaň Krasnodar - CSKA Moskva 0:1
Španělská liga, 2. kolo
Eibar - Bilbao 2:0
FC Sevilla - Atlético Madrid 0:3
Valencie - La Coruňa 1:1
Getafe - Granada 1:2
Las Palmas - Levante 0:0
Dánská liga, 7. kolo
Aalborg - Randers 0:2
Nordsjaelland - Bröndby Kodaň 0:2
Odense - FC Kodaň 1:0
Midtjylland - Hobro 2:0
Nizozemská liga, 4. kolo
Ajax Amsterdam - Haag 4:0
Alkmaar - Roda Kerkrade 0:1
Arnhem - Leeuwarden 4:1
PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam 3:1
Polská liga, 7. kolo
Nieciecza - Poznaň 3:1
Zabrze - Cracovia Krakov 1:1
Bialystok - Legia Varšava 1:1
Švýcarská liga, 7. kolo
Thun - Sion 0:2
Basilej - FC Curych 3:1
Grasshopper Curych - Young Boys Bern 3:2
Turecká liga, 3. kolo
Eskisehirspor - Rizespor 1:1
Trabzonspor - Akhisar 2:2
Fenerbahce - Antalyaspor 2:1
Sivasspor - Osmanlispor 1:1
MLS
New York City - Columbus 1:2
Toronto - Montreal 2:1
Philadelphia - New England 0:1
Orlando - Chicago 1:1
Houston - Vancouver 2:0
Colorado - Kansas City 2:1
Dallas - Salt Lake 2:0
Hokej
Přípravný zápas
Hradec Králové - Straubing 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
Liga mistrů, 4. kolo základních skupin
Skupina A:
Linköping - IFK Helsinky 2:0
Skupina E:
Pardubice - Färjestad 2:3 (0:1, 0:0, 2:2)
Skupina H:
Klagenfurt - Košice 2:3
Skupina I:
Grodno (Běl.) - Vítkovice 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Skupina L:
KalPa Kuopio - Stavanger 2:1
Skupina N:
Sheffield Steelers - JYP Jyväskylä 2:4
Kontinentální liga
Čeljabinsk - Omsk 1:2
Magnitogorsk - Jekatěrinburg 1:2
Ufa - Chanty-Mansijsk 4:2
Dinamo Minsk - Dinamo Riga 0:4
Dynamo Moskva - Chabarovsk 7:2
Nižněkamsk - Barys Astana 5:2
Viťaz Podolsk - Vladivostok 5:4 v prodl.
Slovan Bratislava - Novokuzněck 6:0
Záhřeb - Novosibirsk 4:2
DMITROV - Turnaj čtyř zemí hráčů do 20 let
Švédsko - Česko 4:3 (0:1, 3:1, 1:1)
Rusko - Finsko 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Atletika
PEKING (Čína) - Mistrovství světa
Finále:
Muži:
1 500 m: 1. Kiprop 3:34,40, 2. Manangoi (oba Keňa) 3:34,63, 3. Iguider (Mar.) 3:34,67, 4. Machlúfí (Alž.) 3:34,76, 5. Kiplagat (Keňa) 3:34,81, 6. Willis (N. Zél.) 3:35,46, 7. Cheruiyot (Keňa) 3:36,05, 8. Centrowitz (USA) 3:36,13.
Výška: 1. Drouin (Kan.) 234, 2. Bondarenko (Ukr.) a Čang Kuo-wej (Čína) 233, 4. Baršim (Katar) 233, 5. Cyplakov (Rus.) 229, 6. Thomas (Bah.) 229, 7. Bába (ČR) 229, 8. Kynard (USA) 225.
4x400 m: 1. USA (Verburg, McQuay, Nellum, Merritt) 2:57,82, 2. Trinidad a Tobago (Quow, Gordon, Lendore, Cedenio) 2:58,20, 3. Británie (Yousif, Williams, Dunn, Rooney) 2:58,51, 4. Jamajka 2:58,51, 5. Belgie 3:00,24, 6. Francie 3:00,65, 7. Kuba 3:03,05, 8. Rusko 3:03,05.
Ženy:
5 000 m: 1. Ayanaová 14:26,83, 2. Teferiová 14:44,07, 3. G. Dibabaová (všechny Et.) 14:44,14, 4. Kibiwotová 14:46,16, 5. Cheronová 15:01,36, 6. Kisaová 15:02,68, 7. Cheptaiová (všechny Keňa) 15:03,41, 8. Kuijkenová (Niz.) 15:08,00.
Maraton: 1. M. Dibabaová (Et.) 2:27:35, 2. H. Kipropová (Keňa) 2:27:36, 3. Kirwaová (Bahr.) 2:27:39, 4. Sumgongová 2:27:42, 5. E. Kiplagatová (obě Keňa) 2:28:18, 6. Tufaová (Et.) 2:29:12, 7. Itoová (Jap.) 2:29:48, 8. Tsegayeová (Et.) 2:30:54.
Oštěp: 1. Molitorová (Něm.) 67,69, 2. Lyu Chuej-chuej (Čína) 66,13, 3. Viljoenová (JAR) 65,79, 4. Obergföllová (Něm.) 64,61, 5. Li Ling-wej (Čína) 64,10, 6. Hussongová (Něm.) 62,98, 7. Ozolinová (Lot.) 62,20, 8. Wingerová (USA) 60,88, 9. Špotáková (ČR) 60,08.
4x400 m: 1. Jamajka (Dayová, Jacksonová, McPhersonová, Williamsová-Millsová) 3:19,13, 2. USA (Richardsová-Rossová, Hastingsová, Felixová, McCororyová) 3:19,44, 3. Británie (Ohuruoguová, Onuoraová, Childová, Bundyová-Daviesová) 3:23,62, 4. Rusko 3:24,84, 5. Nigérie 3:25,11, 6. Ukrajina 3:25,94, 7. Francie 3:26,45, 8. Kanada 3:27,69
Lyžování
HAKUBA (Jap.) Letní Grand Prix ve skoku na lyžích
1. Sakujama 265,2 b. (130,5+127 m), 2. Takeuči (oba Jap.) 253,5 (128,5+127), 3. Janda 245,2 (125,5+125), ...7. Hlava 241,5 (122,5+123), 9. Matura (všichni ČR) 236,6 (125+121,5).
Průběžné pořadí (po 6 z 11 závodů): 1. Sakujama 346, 2. Freund (Něm.) 280, 3. Kubacki (Pol.) 249, ...8. Hlava 138, 17. Janda 103, 32. Matura 42, 43. Koudelka (ČR) 26.
OBERWIESENTHAL (Něm.) - Letní Grand Prix v severské kombinaci
1. Frenzel 25:38,5, 2. Rydzek -11,3, 3. Riessle (všichni Něm.) -18,5, ...6. Portyk -35,9, 27. Dvořák (oba ČR) -2:11,0.
CARDRONA (Zél.) - závody SP ve snowboardingu
U-rampa:
Muži: 1. Katajama 90,00 b., 2. Hiraoka (oba Jap.) 89,00, 3. Podladtchikov (Švýc.) 86,75.
Ženy: 1. Cchaj Süe-tchung (Čína) 88,00, 2. Oeová (Jap.) 83,25, 3. Rodriguezová (Fr.) 81,00.
Basketbal
ZARAGOZA (Šp.) - Přípravné utkání mužů
Španělsko - Česko 81:68 (21:15; 39:31; 59:51)
Volejbal
MACEDO DE CAVALEIROS (Port.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu do 22 let
Muži:
Finále:
Bryl, Kujawiak (3-Pol.) - Di Giantommaso, Thiercy (13-Fr.) 2:0 (17, 12)
O 3. místo:
Veličko, Sivolap (27-Rus.) - Perušič, Váňa (9-ČR) 2:0 (24, 14).
Ženy:
Finále:
Betschartová, Eiholzerová (3-Švýc.) - Kociolková, Stragová (20-Pol.) 2:0 (19, 18)
O 3. místo:
Povilaityteová, Dumbauskaiteová (8-Lit.) - Dabižová, Makroguzovová (7-Rus.) 2:1 (-18, 25, 12).
OLSZTYN (Pol.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie grandslam
Muži:
Finále:
Alison, Bruno (1-Braz.) - Gibb, Patterson (6-USA) 2:0 (10, 15)
O 3. místo:
Schalk, Saxton (10-Kan.) - Erdmann, Matysik (13-Něm.) 2:0 (17, 18)
PRAHA - Mistrovství ČR v plážovém volejbalu
Muži
Finále:
D. Kufa, Lenc - R. Kufa, Dumek 2:1 (16, -19, 18)
Ženy
Finále:
Kolocová, Skalníková - Haragová, Formánková 2:0 (14, 15)
Motorismus
MOST - Závod mistrovství Evropy tahačů
Třetí závod: 1. Hahn (Něm./MAN) 22:47,849, 2. Kiss (Maď./MAN) -0,428, 3. Albacete (Šp./MAN) -1,052, ...6. Vršecký -24,956, 8. Lacko (oba ČR/Buggyra) -33,163.
Čtvrtý závod: 1. Lacko 22:55,908, 2. Vršecký -3,371, 3. Hahn -4,792.
Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 374 b., 2. Lacko 298, 3. Hahn 275, 4. Vršecký 242, ...15. Vojtíšek 7.
DOLNÍ BOUSOV - Závod MMČR v autokrosu
TouringAutocross: 1. P. Svoboda (Mitsubishi EVO 8), 2. Plichta (Subaru Impreza), 3. B. Kořínek (Ford Focus).
Průběžné pořadí: 1. P. Svoboda 147 b., 2. B. Kořínek 154, 3. Plichta 123.
Buggy1600: 1. Tříska (Suzuki), 2. Polák (Škoda), 3. Nikodém (Suzuki).
Průběžné pořadí: 1. Nikodém 179, 2. Polák 164, 3. Tulach (Buggy) 67.
SuperBuggy: 1. Smrž (VW), 2. Bartoš (BMW), 3. Vaculík (Alfa Racing BMW).
Průběžné pořadí: 1. Vaculík 164, 2. Smrž 143, 3. Kubíček (Ford) 144.
ZLÍN - Barum rallye, závod seriálu mistrovství Evropy a mistrovství České republiky
1. Kopecký, Dresler (Škoda Fabia R5) 2:12:17,7, 2. Pech, Uhel (Mini John Cooper Works S2000) -27,2, 3. Kajetanowicz, Baran (Pol./Ford Fiesta R5) -39,8, 4. Lukjaňuk, Arnautov (Běl./Ford Fiesta R5) -1:10,7, 5. Valoušek, Havelková (Škoda Fabia S2000) -2:29,9, 6. J. Černý, Černohorský (Škoda Fabia S2000) -4:06,9, 7. Breen, Martin (Ir./Peugeot 208 T16) -4:24,9, 8. Kobus, De Wild (Niz./Škoda Fabia R5) -4:31,0.
ASSEN (Niz.) - Velká cena Nizozemska, závod MS v motokrosu ve třídách MXGP a MX2
MXGP:
1. jízda: 1. Simpson (Brit./KTM) 34:06,986, 2. Paulin (Fr./Honda) -7,820, 3. Bobryšev (Rus./Honda)-17,408.
2. jízda: 1. Febvre (Fr./Yamaha) 33:54,650, 2. Coldenhoff (Niz./Suzuki) -8,684, 3. Simpson -15,773.
GP celkově: 1. Simpson 45, 2. Febvre 41, 3. Coldenhoff 40.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 18 závodů): 1. Febvre 638, 2. Paulin 536, 3. Bobryšev 499.
MX2:
1. jízda: 1. Gajser (Slov./Honda) 34:39,248, 2. Jonass (Lot./KTM) -4,445, 3. Lieber (Belg./Yamaha)-7,381.
2. jízda: 1. Anstie (Brit./Kawasaki) 33:49,752, 2. Gajser -12,125, 3. Seewer (Švýc./Suzuki) -18,973.
GP celkově: 1. Gajser 47, 2. Anstie 37, 3. Van Doninck (Belg./Yamaha) 36.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 18 závodů): 1. Gajser 518, 2. Jonass 505, 3. Anstie 474.
SILVERSTONE (Brit.) - Velká cena Velké Británie, závod mistrovství světa silničních motocyklů
Moto3: 1. Kent (Brit./Honda) 44:13,623, 2. Kornfeil (ČR/KTM) -8,492, 3. Antonelli (It./Honda) -13,189, 4. Quartararo (Fr./Honda) -50,018, 5. Loi (Belg./Honda) -51,755, 6. McPhee (Brit./Honda) -53,726, ...Hanika (ČR/KTM) nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 12 z 18 závodů): 1. Kent 224 b., 2. Bastianini (It./Honda) 154, 3. Fenati (It./KTM) 126, 4. Vázquez (Šp./Honda) 116, 5. Oliveira (Portug./KTM) 114, 6. Antonelli 110, ...15. Kornfeil 46, 17. Hanika 33.
Moto2: 1. Zarco (Fr./Kalex) 42:53,674, 2. Rins -3,360, 3. Rabat -5,527, 4. Á. Márquez (všichni Šp./Kalex) -6,489, 5. Folger (Něm./Kalex) -8,228, 6. Lowes (Brit./Speed Up) -28,261.
Průběžné pořadí MS (po 12 z 18 závodů): 1. Zarco 249, 2. Rins 164, 3. Rabat 161, 4. Lowes 128, 5. Lüthi (Švýc./Kalex) 125, 6. Folger 102.
MotoGP: 1. Rossi (It./Yamaha) 46:15,617, 2. Petrucci -3,010, 3. Dovizioso (oba It./Ducati) -4,117, 4. Lorenzo (Šp./Yamaha) -5,726, 5. Pedrosa (Šp./Honda) -11,132, 6. Redding (Brit./Honda) -25,467, ...19. Abraham (ČR/Honda) -1 kolo.
Průběžné pořadí MS (po 12 z 18 závodů): 1. Rossi 236, 2. Lorenzo 224, 3. M. Márquez (Šp./Honda) 159, 4. Iannone (It./Ducati) 150, 5. Dovizioso 120, 6. Smith (Brit./Yamaha) 115.
Cyklistika
ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta
9. etapa Torrevieja - Cumbre del Sol. Benitachell (168,3 km):
1. Dumoulin (Niz./Giant) 4:09:55, 2. Froome (Brit./Sky) -2, 3. Rodríguez (Šp./Kaťuša) -5, 4. Aru (It./Astana) -16, 5. Majka (Pol./Tinkoff-Saxo) -18, 6. Quintana (Kol./Movistar), 7. Valverde (Šp./Movistar) oba -20, 8. Roche (Ir./Sky) -31, 9. Pozzovivo (It./AG2R) -33, 10. Meintjes (JAR/MTN) -34.
Průběžné pořadí: 1. Dumoulin 35:22:13, 2. Rodríguez -57, 3. Chaves (Kol./Orica) -59, 3. Roche -1:07, 4. Valverde -1:09, 6. Aru -1:13, 7. Quintana -1:17, 8. Froome -1:18, 9. Majka -1:47, 10. Pozzovivo -1:52.
FRANCIE - Cyklistický jednorázový závod Velká cena Plouay (WorldTour)
229,1 km: 1. Kristoff (Nor./Kaťuša) 5:31:32, 2. Ponzi (It./Southeast), 3. Navardauskas (Lit./Cannondale), 4. Bole (Slovin./CCC), 5. Roelandts (Belg./Lotto), 6. Roux (Fr./FDJ), ...41. Hník (ČR) všichni stejný čas.
Baseball
Extraliga, semifinále play off
2. zápasy:
Draci Brno - Technika Brno 2:3, stav série 1:1
Kotlářka - Arrows Ostrava 17:7, stav série 2:0
Dostihy
PRAHA - rovinový mítink
St. Leger, rovinový dostih (2 800 m, tříletí koně) - závěrečný závod Trojkoruny: 1. Sanok (ž. Janáček, tr. Wroblewski, stáj Nýznerov), 2. Amga River, 3. Touch of Genius. Čas: 3:04,00. Výrok: jistě 1 1/4 - 3 1/2 - 1 1/2.
Další dostihy:
I. Corvina (am. Složil ml.) - Čáriray - Fantastic Live
II. Secretive Lord (ž. Laube) - Garfield - Johnny Whistle
III. Katryen (ž. Murzabajev) - Bergerac - Moravanka
IV. Roony (Demo) - Lucie - Kleonne
V. Lemesína (Velek) - Flying Eagle - Wyoming
VI. Kitty Lot (Andrésová) - Stormico - Our Lass
VII. Russian Hockey (ž. Murzabajev) - Reggie - El Camino
Golf
VYSOKÝ ÚJEZD - Turnaj European Tour D+D REAL Czech Masters 2015
(par 72): 1. Pieters (Belg.) 268 (66+68+65+69), 2. Edberg (Švéd.) 271 (66+67+67+71), 3. Fitzpatrick 272 (66+67+71+68), 4. Dinwiddie (oba Angl.) 274 (69+67+68+70), 5. Paratore (It.) 277 (65+73+70+69), Kakko (Fin.) 277 (67+72+68+70) a Olesen (Dán.) 277 (67+69+67+74), ...63. mj. am. Novák 289 (73+68+76+72), 68. mj. Mrůzek (oba ČR) 291 (69+74+71+77).
Kanoistika
KRAKOV (Pol.) - ME juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu
Muži do 23 let:
C2: 1. Wiercioch, Majerczak (Pol.) 90,87 (0 tr. sekund), ...7. Rohan, Říha (ČR) -7,44 (0).
Ženy do 23 let:
K1: 1. Vilarrublaová (Šp.) 92,68 (0), ...9. P. Zástěrová (ČR) -7,64 (0).
Junioři:
C2: 1. Hecht, Weber (Něm.) 97,29 (2), ...3. Mrázek, Rousek -4,66 (2), 5. Větrovský, Matějka -6,17 (4), 6. Kašpar, Mrůzek (všichni ČR) -8,20 (2).
Juniorky:
K1: 1. Zwoliňská (Pol.) 90,79 (0), ...6. Satková -10,12 (2), 9. A. Hilgertová -12,29 (6), 10. Fišerová (všechny ČR) -12,47 (0).
Pozemní hokej
LONDÝN (Brit.) - Mistrovství Evropy
Ženy:
Finále:
Anglie - Nizozemsko 2:2 (0:0), pen. 3:1
O 3. místo:
Německo - Španělsko 5:1 (4:0)
Ragby
Extraliga, 1. kolo
Vyškov - Dragon Brno 54:5 (19:5)
Praga - Petrovice 38:12 (12:0)
Sparta Praha - Říčany 12:41 (7:20)
Utkání Tatra Smíchov - Slavia Praha bylo odloženo.
Stolní tenis
OLOMOUC - Turnaj série World Tour
Finále:
Muži:
Dvouhra:
Wong Čchun-tching (Hongkong) - Jošimura (Jap.) 4:2 (3, -13, -7, 9, 9, 8).
Čtyřhra:
Gerell, Persson (Švéd.) - Čung Jong-sik, Kim Min-sok (Korea) 3:0 (7, 6, 7).
Ženy:
Dvouhra:
Fukuharaová (Jap.) - Čon Či-he (Korea) 4:0 (7, 12, 11, 8).
Čtyřhra:
Čon Či-he, Jan He-un (Korea) - Doo Hoi-kem, Tchie Ja-na (Hongkong) 3:1 (-6, 7, 8, 5).