Výsledkový servis
Druhá liga, 21. kolo
Bohemians Praha - Ústí nad Labem 1:1 (0:1)
Pardubice - Vlašim 2:1 (1:0)
Sokolov - Znojmo 0:0
Most - Čáslav 2:1 (0:1)
HFK Olomouc - Žižkov 0:0
Zlín - Táborsko 3:2 (0:1)
ČFL, 21. kolo
Kladno - Česká Lípa 0:1 (0:0)
Písek - Chrudim 1:1 (0:0)
Strakonice - Chomutov 0:0
Vltavín - Roudnice nad Labem 4:2 (3:0)
Domažlice - Zápy 1:0 (1:0)
MSFL, 19. kolo
Odloženo
Divize, 19. kolo
Skupina A:
Chrást - Český Krumlov 0:0
Nové Strašecí - Rokycany 0:2 (0:1)
Přední Kopanina - Hořovicko 2:4 (2:2)
Utkání Čížová - Aritma Praha a Malše Roudné - Admira Praha odložena.
Skupina B:
Český Brod - Nový Bor 2:2 (0:1)
Utkání Lovosice - Libiš odloženo.
Skupina C:
Mšeno - Pěnčín-Turnov 0:0
Dobrovice - Ústí nad Orlicí 0:1 (0:0)
Náchod - Letohrad 1:0 (0:0)
Skupina D:
Líšeň - Bystřice nad Pernštejnem 2:4 (1:2)
Třebíč - Otrokovice 1:1 (0:1).
Skupina E:
Hranice - Petrovice 0:2 (0:0)
Karviná B - Slavičín 0:1 (0:0)
Mohelnice - Morkovice 0:0
Valašské Meziříčí - Lískovec 3:0 (1:0)
Anglická liga, 31. kolo
Sunderland - Manchester United 0:1
Arsenal - Reading 4:1
Manchester City - Newcastle 4:0
Southampton - Chelsea 2:1
Swansea - Tottenham 1:2
West Ham United - West Bromwich 3:1
Wigan - Norwich 1:0
Everton - Stoke 1:0
Druhá anglická liga, 39. kolo
Charlton - Bolton 3:2
Ipswich - Leeds 3:0
Nottingham - Brighton 2:2
Peterborough - Cardiff 2:1
Sheffield Wednesday - Barnsley 2:1
Wolverhampton - Middlesbrough 3:2
Huddersfield - Hull 0:1
Skotská liga, 32. kolo
Aberdeen - Heart of Midlothian 2:0
FC Dundee - Motherwell 0:3
Hibernian - Inverness 1:2
Ross County - Kilmarnock 0:1
Belgická liga, 1. kolo play-off, skupina o titul
Waregem - Lokeren 1:1
Francouzská liga, 30. kolo
Troyes - St. Etienne 2:2
Ajaccio - Toulouse 2:3
Bordeaux - Lorient 1:1
Evian - Remeš 2:2
Rennes - Nancy 0:2
Valenciennes - Bastia 3:4
Italská liga, 30. kolo
Bergamo - Sampdoria Janov 0:0
Cagliari - Fiorentina 2:1
FC Janov - Siena 2:2
Inter Milán - Juventus Turín 1:2
Lazio Řím - Catania 2:1
Palermo - AS Řím 2:0
Parma - Pescara 3:0
Udine - Boloňa 0:0
Chievo - AC Milán 0:1
FC Turín - Neapol 3:5
Německá liga, 27. kolo
Bayern Mnichov - Hamburk 9:2
Augsburg - Hannover 0:2
Düsseldorf - Leverkusen 1:4
Freiburg - Mönchengladbach 2:0
Mohuč - Brémy 1:1
Schalke - Hoffenheim 3:0
Stuttgart - Dortmund 1:2
Druhá německá liga, 27. kolo
Hertha Berlín - Bochum 2:0
Ingolstadt - Duisburg 0:1
Portugalská liga, 24. kolo
Beira Mar - Olhanense 0:1
Moreirense - Estoril 1:1
Setúbal - Marítimo 2:4
Coimbra - FC Porto 0:3
Benfica Lisabon - Rio Ave 6:1
Ruská liga, 22. kolo
Kazaň - Lokomotiv Moskva 2:0
Samara - Saransk 0:2
Dynamo Moskva - Rostov na Donu 1:0
Španělská liga, 29. kolo
Vallecano - Málaga 1:3
Vigo - FC Barcelona 2:2
Zaragoza - Real Madrid 1:1
Levante - FC Sevilla 1:0
Nizozemská liga, 28. kolo
Twente Enschede - Breda 1:1
Tilburg - Groningen 1:2
Utrecht - Venlo 2:1
Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 2:0
Polská liga, 20. kolo
Gliwice - Bialystok 1:1
Belchatów - Vratislav 1:0
Polonia Varšava - Legia Varšava 1:2
Rakouská liga, 27. kolo
Admira Trenkwalder - Mattersburg 1:0
Ried - Rapid Vídeň 3:2
Wacker Innsbruck - Wolfsberg 2:3
Wiener Neustadt - Sturm Štýrský Hradec 1:0
Slovenská liga, 23. kolo
Ružomberok - Zlaté Moravce 2:1
Trnava - Košice 2:3
Žilina - Myjava 0:0
Senica - Banská Bystrica 1:1
Trenčín - Nitra 3:0
Švýcarská liga, 25. kolo
Sion - Servette Ženeva 1:1
FC Curych - St. Gallen 1:3
Thun - Grasshopper Curych 0:0
Turecká liga, 27. kolo
Gaziantepspor - Eskisehirspor 2:0
Galatasaray - Büyüksehir 2:0
Sivasspor - Orduspor 3:2
Ukrajinská liga, 22. kolo
Užhorod - Mariupol 1:1
Metalurg Doněck - Záporoží 2:0
Arsenal Kyjev - Simferopol 1:1
Karpaty Lvov - Šachtar Doněck 1:2
Hokej
Extraliga, semifinále - 3. zápas
Třinec - Zlín 3:4 po sam. nájezdech (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0). Stav série: 1:2.
NHL
Dallas - Minnesota 5:3
Tampa Bay - New Jersey 5:4 SN
Calgary - Columbus 4:6
Chicago - Anaheim 1:2
Finská liga, baráž - 4. zápas
Jukurit - Ilves Tampere 7:4, stav série: 1:3
Německá liga, čtvrtfinále - 6. zápasy
Ingolstadt - Krefeld 2:7, konečný stav série 2:4
Hamburk - Eisbären Berlín 2:3, konečný stav série 2:4
Wolfsburg - Mannheim 4:3, konečný stav série 4:2
Švédská liga
Semifinále - 2. zápas.
Linköping - Skelleftea 2:3 v prodl., stav série 1:1
8. kolo baráže
Leksand - Rögle 3:1
Örebro - Västeras 5:4 po sam. nájezdech
Södertälje - Timra 3:8
Slovenská liga, semifinále - 5. zápas
Zvolen - Piešťany 2:1 po sam. nájezdech, stav série 3:2
Švýcarská liga
Semifinále - 6. zápas
Zug - Bern 3:4, stav série 3:3
2. kolo play-out - 6. zápas:
Langnau - Rapperswil 3:4 v prodl., stav série 3:3
KHL, semifinále play-off
Západní konference - 5. zápas:
Petrohrad - Dynamo Moskva 2:1 v 2. prodl., stav série 2:3
LENZERHEIDE (Švýc.) - přípravné zápasy hráčů do 17 let
Švýcarsko - ČR 0:4 (0:3, 0:0, 0:1)
Švýcarsko - ČR 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Tenis
MIAMI - turnaj mužů a žen
Muži
Dvouhra - semifinále:
Murray (2-Brit.) - Gasquet (8-Fr.) 6:7 (3:7), 6:1, 6:2
Čtyřhra - finále:
Kúreší, Rojer (5-Pák./Niz.) - Fyrstenberg, Matkowski (Pol.) 6:4, 6:1
Ženy
Dvouhra - finále:
S. Williamsová (1-USA) - Šarapovová (3-Rus.) 4:6, 6:3, 6:0
01.01.2013
Tenis
AUCKLAND - turnaj žen
Atletika
STŘELECKÉ HOŠTICE - MČR v krosu
Muži - vytrvalci (10.000 m): 1. Kocourek (Kroměříž) 30:59, 2. Rudolecký (Univ. Brno) -15, 3. Homoláč (Kroměříž) -19.
Muži - mílaři (3775 m): 1. Vitner (Nové Město na Mor.) 11:15, 2. Kučera -7, 3. Pavlišta (oba Liberec) -10.
Ženy (6300 m): 1. Sekanová (USK Praha) 22:06, 2. Preibischová (Mar. Lázně) -23, 3. Sekyrová (Sokolov) -36.
Junioři (6300 m): 1. Zemaník (Vítkovice) 20:14.
Juniorky (3775 m): 1. Drahotová (USK Praha) 13:21.
Basketbal
Mattoni Národní basketbalová liga - nadstavba
Skupina A1 - 7. kolo:
Nymburk - Ostrava 81:67 (25:25, 45:36, 65:46)
Skupina A2 - 13. kolo:
Levice - Jindřichův Hradec 101:61 (27:22, 57:34, 82:51)
Opava - Ústí nad Labem 82:71 (22:18, 44:32, 57:46)
Svitavy - USK Praha 90:82 (20:18, 41:40, 63:60)
Ženská basketbalová liga - nadstavba
6. kolo skupina A1:
IMOS Brno - USK Praha 68:72 (18:23, 37:33, 48:54)
NBA
Orlando - Washington 97:92
Boston - Atlanta 118:107
Cleveland - Philadelphia 87:97
Denver - Brooklyn 109:87
Detroit - Toronto 82:99
Memphis - Houston 103:94
Minnesota - Oklahoma City 101:93
New Orleans - Miami 89:108
New York - Charlotte 111:102
Portland - Utah 95:105
San Antonio - LA Clippers 104:102
Volejbal
Extraliga mužů, čtvrtfinále - 6. zápasy
Ostrava - Zlín 3:0 (22, 18, 22), konečný stav série 4:2
ČZU Praha - Příbram 3:2 (-23, -25, 19, 23, 12), stav série: 3:3
Házená
Intreliga žen, 25. kolo
Michalovce - Slavia Praha 34:27 (19:10)
Most - Poruba 32:27 (20:14)
Olomouc - Jindřichův Hradec 37:20 (23:11)
Partizánske - Šaľa 22:26 (14:11)
Písek - Zlín 27:33 (12:17)
Cyklistika
Grand Prix Miguel Indurain, jednorázový závod
(179,3 km): 1. Špilak (Slovin.) 4:50:46, 2. Antón (Šp.) -1:32, 3. Stetina (USA) -1:34, 4. Valverde (Šp.), 5. Caruso (It.) oba -1:49, 6. Kreuziger (ČR) -1:54.
Kolem Limburgu, jednorázový silniční závod
(196 km): 1. Selig (Něm.) 4:55:46, 2. Colbrelli (It.), 3. Martens (Něm.), 4. Rebellin (It.), 5. Ligthart (Niz.) všichni stejný čas, 6. Armee (Belg.), ...14. Bárta (ČR) oba -4.
Florbal
Extraliga mužů
Semifinále play-off, 1. zápas
Tatran Střešovice - JM Chodov 7:2 (2:1, 2:0, 3:1)
2. kolo play-down - 1. zápas
Sparta Praha - Torpedo Havířov 8:4 (1:1, 2:1, 5:2)
Extraliga žen
Semifinále - 1. zápas:
Herbadent SJM Praha 11 - FbŠ Bohemians 7:3 (2:0, 3:1, 2:2)
Play-down - 3. zápasy:
FBC České Budějovice - FBŠ Jihlava 2:7 (0:2, 2:3, 0:2), konečný stav série: 0:3
FbC Šumperk - Děkanka 0:4 (0:0, 0:2, 0:2), konečný stav série: 0:3
Futsal
ROTTERDAM - kvalifikační skupina pro ME
Česko - Nizozemsko 5:1 (4:1)
Gruzie - Bělorusko 5:4.
Hokejbal
Extraliga, čtvrtfinále - 3. zápasy
Pardubice - Vlašim 4:1 (1:0, 1:1, 2:0), stav série 1:2
Hradec Králové - Kert Park Praha 3:0 (1:0, 1:0, 1:0), konečný stav série 3:0
Jihlava - Ústí nad Labem 4:5 po sam. nájezdech (2:3, 2:1, 0:0 - 0:0), stav série 1:2
Plzeň - Kladno 0:6 (0:2, 0:3, 0:1), konečný stav série 0:3
Ragby
Extraliga - 7. kolo
Praga - Havířov 40:10 (10:3)
Tatra Smíchov - Vyškov 30:13 (15:8)
Sparta - Slavia 18:29 (10:5)
Dragon Brno - Říčany 22:0 (22:0)
Různé
VICTORIA (Kanada) - mistrovství světa v curlingu mužů.
22:00 ČR - Norsko