Výsledkový servis
03.08.2015
Fotbal
Druhá německá liga, 2. kolo
Lipsko - Fürth 2:2
Dánská liga, 3. kolo
Nordsjaelland - Aalborg 2:1
Polská liga, 3. kolo
Kielce - Chorzów 1:2
Ruská liga, 3. kolo
Spartak Moskva - Kazaň 1:0
MLS
San Jose - Portland 0:0
Chicago - Dallas 2:0
Hokej
CALGARY (Kan.) - Turnaj hráčů do 20 let
ČR - Rusko 2:5 (0:2, 2:3, 0:0)
Tenis
KITZBÜHEL (Rak.) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Schwartzman (Arg.) - Ramos (8-Šp.) 6:3, 6:4
Delbonis (Arg.) - Carreňo (Šp.) 7:5, 6:4
Haase (Niz.) - Mónaco (5-Arg.) 2:6, 1:1 skreč
Novak (Rak.) - Bedene (Brit.) 6:7 (2:7), 6:4, 6:1
Mathieu (Fr.) - De Schepper (Fr.) 6:2, 6:2
Giraldo (Kol.) - Dutra Silva (Braz.) 7:5, 6:2
Čtyřhra - 1. kolo:
Souza, Veselý (Braz./ČR) - Erler, Kohlschreiber (Rak./Něm.) 6:3, 7:6 (8:6)
STANFORD (USA) - Turnaj žen
Dvouhra - 1. kolo:
Petkovicová (6-Něm.) - Witthöftová (Něm.) 5:7, 6:1, 6:3
Keysová (7-USA) - Kruničová (Srb.) 6:3, 6:0
Gibbsová (USA) - Garciaová (Fr.) 6:4, 7:5
Barthelová (Něm.) - Zhaoová (Kan.) 6:3, 6:0
Doiová (Jap.) - Bellisová (USA) 6:3, 7:6 (7:3)
Riskeová (USA) - Mariaová (Něm.) 6:2, 5:7, 6:1
WASHINGTON (USA) - Turnaj mužů a žen
Muži
Dvouhra - 1. kolo:
Young (USA) - Haas (Něm.) 6:3, 6:4
Duckworth (Austr.) - Harrison (USA) 6:1, 7:6 (7:4)
Čong Hjon (Korea) - Sela (Izr.) 6:2, 6:1
Gabašvili (Rus.) - Becker (Něm.) 4:6, 6:1, 6:3
Berankis (Lit.) - Lu Yen-Hsun (Tchaj-wan) 7:6 (7:1), 6:3
Soeda (Jap.) - King (Barb.) 6:2, 6:1
Bemelmans (Belg.) - Matosevic (Austr.) 6:3, 6:3
A. Zverev (Něm.) - Nišioka (Jap.) 7:6 (7:1), 6:3
Estrella (Dom. rep.) - Jarry (Chile) 4:6, 6:3, 6:4
Ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Cornetová (5-Fr.) - Mestachová (Belg.) 6:3, 6:3
Beguová (6-Rum.) - Brengleová (USA) 6:4, 6:0
Davisová (USA) - Dijasová (8-Kaz.) 7:5, 2:1 skreč
Falconiová (USA) - Townsendová (USA) 6:7 (4:7), 6:1, 6:3
Putincevová (Kaz.) - Naraová (Jap.) 4:6, 6:4, 7:6 (7:4)
Niculescuová (Rum.) - Arruabarrenaová (Šp.) 7:5, 6:4
Chiricová (USA) - Watsonová (Brit.) 6:3, 6:0
PROSTĚJOV - Mistrovství světa družstev chlapců a dívek do 14 let
Chlapci - skupina A:
Česko - Korea 1:2
Forejtek - Pak Min-čong 6:4, 6:4
Paulson - Han Son-jong 2:6, 0:6
Lehečka, Paulson - Han Son-jong, Pak Min-čong 5:7, 5:7
Argentina - Egypt 3:0
Dívky - skupina B:
Česko - Indie 2:1
Šišková - Amineniová 4:6, 4:6
Šebestová - Džainová 6:4, 7:5
Šebestová, Šišková - Amineniová, Džainová 6:2, 6:3
Itálie - Egypt 3:0
LIBEREC - Challenger mužů Svijany Open
Dvouhra - 1. kolo:
Olivo (Arg.) - Staněk (ČR) 2:6, 6:2, 6:2
Basketbal
SLOVINSKO - ME žen do 18 let
Osmifinálová skupina F:
Česko - Slovinsko 62:58 (21:15, 33:34, 46:43)
Cyklistika
POLSKO - Etapový závod Kolem Polska (WorldTour)
2. etapa (146 km): 1. Pelucchi (It./IAM) 3:20:12, 2. Kittel (Něm./Giant), 3. Nizzolo (It./Trek), 4. Boeckmans (Belg./Lotto), 5. Modolo (It./Lampre), 6. Bonifazio (It./Lampre), ...54. Vakoč (ČR/Etixx-Quick-Step), 99. Hirt (ČR/CCC Sprandi Polkowice) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Kittel 6:03:09, 2. Ewan (Austr.) -10, 3. Bonifazio, 4. Nizzolo oba -12, 5. Burghardt (Něm./BMC) -13, 6. Boeckmans -16, ...42. Vakoč, 124. Hirt oba -24.
Plavání
KAZAŇ (Rus.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech
Bazénové plavání
Finále:
Muži:
100 m prsa: 1. Peaty (Brit.) 58,52, 2. Van der Burgh (JAR) 58,59, 3. Murdoch (Brit.) 59,09, 4. Balandin (Kaz.) 59,42, 5. Packard (Austr.) 59,44, 6. Titenis (Lit.) 59,56, ...v rozplavbách 46. Bartůněk (ČR) 1:02,90
50 m mot.: 1. Manaudou (Fr.) 22,97, 2. Santos (Braz.) 23,09, 3. Cseh (Maď.) a Czerniak (Pol.) oba 23,15, 5. Govorov (Ukr.) 23,18, 6. Cielo Filho (Braz.) 23,21, ...v rozplavbách 36. Šefl (ČR) 24,34.
Ženy:
100 m mot.: 1. Sjöströmová (Švéd.) 55,64 - světový rekord, 2. Ottesenová (Dán.) 57,05, 3. Lu Jing (Čína) 57,48, 4. McKeonová (Austr.) 57,67, 5. Savardová (Kan.) 57,69, 6. Čchen Sin-i (Čína) 57,85, ...v rozplavbách 34. Svěcená (ČR) 1:00,16
200 m pol. záv.: 1. Hosszúová (Maď.) 2:06,12 - světový rekord, 2. Watanabeová (Jap.) 2:08,45, 3. O’Connorová (Brit.) 2:08,77, 4. DiRadová (USA) 2:08,99, 5. Mileyová (Brit.) 2:10,19, 6. Pickremová (Kan.) 2:10,32, ...v semifinále 12. Závadová (ČR) 2:11,97 - český rekord.
Rozplavby:
Muži
200 m v. zp.: 1. Sun Yang (Čína) 1:46,00, ...45. Janeček (ČR) 1:50,95 - nepostoupil
100 m znak: 1. Larkin (Austr.) 52,50.
Ženy
1500 m v. zp.: 1. Ledecká (USA) 15:27,71 - světový rekord, ...22. Elhenická (ČR) 16:50,82 - nepostoupila
100 m prsa: 1. Jefimovová (Rus.) 1:06,31, ...24. Chocová (ČR) 1:08,09 - nepostoupila
100 m znak: 1. Hosszúová (Maď.) 58,78, ...20. Baumrtová (ČR) 1:00,91 nepostoupila
Golf
GAINESVILLE (USA) - Turnaj PGA Tour Quicken Loans National
Par 71: 1. Merritt 266 (70+68+61+67), 2. Fowler (oba USA) 269 (67+65+68+69), 3. Lingmerth (Švéd.) 270 (68+65+68+69), 4. Rose (Brit.) 272 (66+71+65+70), Thomas 272 (66+71+68+67), Haas 272 (67+71+64+70), Bohn (všichni USA) 272 (67+67+67+71), Lee (N. Zél.) 272 (67+67+69+69) a Pettersson (Švéd.) 272 (70+68+64+70).
Různé
NAIRN (VB) - MS v orientačním běhu
Sprint:
Muži: 1. Leandersson (Švéd.) 13:12, 2. M. Hubmann (Švýc.) -2, 3. Lysell (Švéd.) -5, ...12. Král -27, 29. Petržela -1:04, 39. Nykodým (všichni ČR) -1:34.
Ženy: 1. Almová (Dán.) 13:33, 2. Volynská (Ukr.) -40, 3. Vinogradovová (Rus.) -52, ...11. Kosová -1:40, 12. Knapová -1:41, 23. Indráková (všechny ČR) -2:11.
Smíšené štafety: 1. Dánsko 1:00:54, 2. Norsko -1:21, 3. Rusko -1:26, ...10. ČR (Kosová, Procházka, Petržela, Knapová) -3:54.