Výsledkový servis
03.12.2015
Fotbal
MOL Cup, Pohár FAČR, odvety osmifinále
Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0), první zápas 1:2, postoupila Plzeň
Sparta Praha - FK Pardubice 3:1 (3:0), první zápas 0:1, postoupila Sparta
Zlín - Liberec 1:0 (0:0), na pen. 6:7, první zápas 0:1, postoupil Liberec
Druhá anglická liga, 19. kolo
Reading - QPR 0:1
Ruská liga, 18. kolo
Perm - CSKA Moskva 2:0
Petrohrad - Ufa 1:1
Saransk - Groznyj 0:0
Hokej
NHL
Winnipeg - Toronto 6:1 (2:1, 0:0, 4:0)
Edmonton - Boston 3:2 po sam. nájezdech (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
NY Islanders - NY Rangers 2:1 po sam. nájezdech (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Anaheim - Tampa Bay 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
KHL
Omsk - Záhřeb 6:3
Barys Astana - Slovan Bratislava 5:4 v prodl.
Jaroslavl - Čerepovec 3:1
Kazaň - Jokerit Helsinky 4:1
HK Soči - Dinamo Riga 1:2 v prodl.
Švédská liga, 24. kolo
Djurgaarden - Brynäs 4:1
Färjestad - Malmö 4:2
Frölunda - Skelleftea 6:3
Örebro - Linköping 3:4 v prodl.
Rögle - HV 71 5:3
Slovenská liga
Martin - Slovensko 20 1:2
Finská liga
Kärpät Oulu - Ilves Tampere 2:1
Biatlon
ÖSTERSUND - Světový pohár
Ženy
Vytrvalostní závod na 15 km: 1. Wiererová (It.) 42:17,0 (0 tr. minut), 2. Dorinová Habertová (Fr.) -14,1 (2), 3. Pidhrušná (Ukr.) -37,8 (0), 4. Eckhoffová (Nor.) -43,3 (2), 5. Soukalová (ČR) -48,7 (1), 6. Skardinová (Běl.) -1:04,4 (0), 7. Vítková (ČR) -1:24,2 (2), 8. Hauserová (Rak.) -1:42,6 (1), 9. Bescondová (Fr.) -2:15,6 (2), 10. Hildebrandová (Něm.) -2:19,8 (2), ...32. Landová -4:08,1 (3), 46. Puskarčíková -5:03,1 (4), 57. Charvátová (všechny ČR) -5:59,5 (6).
Basketbal
Liga mužů, 15. kolo
Kolín - USK Praha 68:72 (18:22, 34:46, 47:64)
Svitavy - Ostrava 79:77 (19:16, 43:39, 59:64)
Prostějov - Děčín 67:68 (17:14, 41:30, 53:47)
Liga žen, 12. kolo
Slavia Praha - Žabiny Brno 82:66 (24:22, 47:38, 66:50)
Euroliga mužů, 8. kolo
Skupina A:
Real Madrid - Fenerbahce Istanbul 80:73
Skupina B:
Olympiakos Pireus - Milán 73:63
Laboral Vitória - Limoges 92:56
Cedevita Záhřeb - Anadolu Efes Istanbul 75:81
Skupina D:
Sassari - Maccabi Tel Aviv 74:76
Bamberg - CSKA Moskva 88:100
Euroliga žen, 6. kolo
Skupina A:
Schio - Fenerbahce Istanbul 62:64
Skupina B:
Kayserispor - Jekatěrinburg 68:54
Eurocup žen, 4. kolo
Skupina F:
Pécs - Nymburk 84:43 (14:12, 38:19, 66:32)
Skupina G:
Neapol - Nieuwegein 72:59
NBA
Atlanta - Toronto 86:96
Charlotte - Golden State 99:116
Chicago - Denver 99:90
Detroit - Phoenix 127:122 po prodl.
Houston - New Orleans 108:101
LA Clippers - Indiana 91:103
New York - Philadelphia 99:87
San Antonio - Milwaukee 95:70
Washington - LA Lakers 104:108
Volejbal
Liga mistrů, 3. kolo
Skupina E:
Dukla Liberec - Lube Civitanova 0:3 (-18, -24, -15)
Český pohár žen - čtvrtfinále
Odvety:
Šternberk - Prostějov 0:3 (-10, -12, -12), první zápas 0:3
Frýdek-Místek - Olomouc 0:3 (-17, -17, -23), první zápas 0:3
KP Brno - Přerov 2:3 (-23, -24, 20, 23, -13), zlatý set 17:15, první zápas 3:2
Olymp Praha - Ostrava 3:2 (-22, 22, 22, -19, 13), zlatý set 9:15, první zápas 2:3
Vyzývací pohár mužů, 1. kolo
Fatra Zlín - Pokka A.E. Karava (Kypr) 3:2 (-23, -20, 22, 20, 12)
Plavání
NETANJA - mistrovství Evropy v krátkém bazénu
Finále:
Muži
200 m v. zp.: 1. Biedermann (Něm.) 1:42,68, 2. Timmers 1:42,85, 3. Surgeloose (oba Belg.) 1:43,55, ...v rozplavbách 24. Novák (ČR) 1:47,64.
200 m prsa: 1. Koch (Něm.) 2:00,53, 2. Gyurta (Maď.) 2:01,99, 3. Willis (Brit.) 2:02,76.
100 m mot.: 1. Cseh (Maď.) 49,33, 2. Rivolta (It.) 49,70, 3. Konovalov (Rus.) 50,28, ...v semifinále 13. Šefl 51,50, ...v rozplavbách 30. Novák 53,06, 45. Tobiáš (všichni ČR) 54,82.
400 m pol. záv.: 1. Verrasztó (Maď.) 4:02,43, 2. Pavoni (Brit.) 4:02,69, 3. Nevo (Izr.) 4:04,68, ...8. Janeček 4:13,88 (v rozplavbách 4:08,78 - český rekord), ...v rozplavbách 15. Osina 4:14,83, 19. Tobiáš (všichni ČR) 4:16,05.
Ženy
800 m v. zp.: 1. Carlinová (Brit.) 8:11,01, 2. Kapásová (Maď.) 8:11,43, 3. Rouwendaalová (Niz.) 8:15,84.
50 m mot.: 1. Sjöströmová (Švéd.) 24,58, 2. Ottesenová (Dán) 25,04, 3. Di Pietrová (It.) 25,26, ...v semifinále 15. Svěcená 26,40, ...v rozplavbách 19. Kolářová 26,88, 28. Janíčková 27,42, 35. Grusová (všechny ČR) 28,52.
100 m znak: 1. Hosszúová (Maď.) 55,42, 2. Tchórzová (Pol.) 57,17, 3. Gústafsdóttirová (Isl.) 57,42, ...5. Baumrtová 57,73, ...v rozplavbách 22. Grusová 1:00,13, 26. Janíčková 1:00,47, 34. Svěcená (všechny ČR) 1:01,35.
Smíšená štafeta
4x50 m pol. záv.: 1. Itálie 1:38,33, 2. Rusko 1:38,36, 3. Bělorusko 1:39,03, ...8. ČR (Baumrtová, Bartůněk, Šefl, Kolářová) 1:41,73.
Rozplavby s českou účastí:
Muži
100 m znak: 1. Kawecki (Pol.) 50,52, ...26. Baďura 52,66, 33. Franta (oba ČR) 53,47.
1 500 m v. zp.: 1. Paltrinieri (It.) 14:21,50, ...6. Micka 14:36,70 - český rekord, 22. Dmytrijev (oba ČR) 15:18,81.
Ženy
100 m v. zp.: 1. Kromowidjojová (Niz.) 51,80, ...25. Kolářová 54,67, 26. Seemanová (obě ČR) 54,71.
100 m pol. záv.: 1. Hosszúová (Maď.) 57,52, ...21. Horská (ČR) 1:01,40.