Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



29. 8. 2010

Fotbal

První liga - 7. kolo

FK Ústí nad Labem - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
FK Baumit Jablonec - 1. FC Slovácko 3:0 (1:0)
Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec 3:1 (1:0)
SK Dynamo České Budějovice - FC Viktoria Plzeň 0:3 (0:0)

Druhá liga - 5. kolo

Žižkov - Dukla Praha 2:1 (0:1)
Karviná - Kladno 0:2 (0:2)
Čáslav - Sezimovo Ústí 1:1 (1:1)

ČFL - 4. kolo

Liberec B - Chomutov 2:1 (0:1)
Plzeň B - Kunice 0:2 (0:1)
Slavia B - Králův Dvůr 1:2 (0:2)

MSFL - 4. kolo

Olomouc B - Zábřeh 3:2 (3:1)
Zlín B - HFK Olomouc 1:3 (0:3)
Slavičín - Frýdek-Místek 1:5 (1:3)

Divize

Divize A - 4. kolo:
Koloveč - Votice 2:0 (1:0)
Strakonice - Sezimovo Ústí B 6:1 (5:0)
Tábor - Příbram B 4:1 (2:0)

Divize B - 4. kolo:
Admira Praha - Děčín 3:1 (3:0)
Jirny - Kladno B 2:1 (1:0)
Roudnice nad Labem - Brozany 2:0 (1:0)

Divize C - 4. kolo:
Horní Měcholupy - Dvůr Králové 2:1 (0:0)
Nový Bydžov - Kolín 2:2 (1:1)

Divize D - 4. kolo:
Velké Meziříčí - Vrchovina 3:2 (2:2)
Hodonín - Konice 1:1 (0:0)
Tasovice - Uherský Brod 0:0
Třebíč - Rosice 1:1 (0:0)
Žďár nad Sázavou - Napajedla 3:0 (0:0)

Divize E - 4. kolo:
Brumov - Valašské Meziříčí 3:2 (2:1)
Ostrava B - Mikulovice 1:0 (1:0)
Havířov - Dolní Benešov 0:1 (0:0)
Nový Jičín - Petrovice 1:0 (1:0)
Šumperk - Lískovec 2:3 (0:0)

Anglická liga - 3. kolo

Bolton - Birmingham 2:2
Liverpool - West Bromwich 1:0
Sunderland - Manchester City 1:0
Aston Villa - Everton 1:0

Skotská liga - 3. kolo

Motherwell - Celtic Glasgow 0:1
St. Mirren - Hibernian 1:0
Heart of Midlothian - Dundee United 1:1

Belgická liga - 5. kolo

Westerlo - FC Bruggy 1:2
Genk - Lierse 4:1
Gent - Beerschot 1:0

Francouská liga - 4. kolo

Lille - Nice 1:1
Monako - Auxerre 2:0
Sochaux - Paris St. Germain 3:1
Bordeaux - Marseille 1:1

Italská liga - 1. kolo

Bari - Juventus Turín 1:0
AC Milán - Lecce 4:0
Chievo - Catania 2:1
Fiorentina - Neapol 1:1
Palermo - Cagliari 0:0
Parma - Brescia 2:0
Sampdoria Janov - Lazio Řím 2:0

Německá liga - 2. kolo

Leverkusen - Mönchengladbach 3:6
Stuttgart - Dortmund 1:3

Druhá německá liga - 2. kolo

Bielefeld - Chotěbuz 1:2
Karlsruhe - Cáchy 3:0
Mnichov 1860 - Osnabrück 3:1

Portugalská liga - 3. kolo

Beira Mar - Coimbra 2:1
Pacos Ferreira - Portimonense 2:2
Braga - Marítimo 1:0
Olhanense - Leiria 1:0
Rio Ave - FC Porto 0:2

Ruská liga - 19. kolo

Tomsk - Dynamo Moskva 1:0
Lokomotiv Moskva - Petrohrad 0:3
CSKA Moskva - Vladikavkaz 2:1

Španělská liga - 1. kolo

Espaňol Barcelona - Getafe 3:1
La Coruňa - Zaragoza 0:0
Pamplona - Almería 0:0
San Sebastian - Villarreal 1:0
Santander - FC Barcelona 0:3
Mallorca - Real Madrid 0:0

Dánská liga - 7. kolo

Nordsjaelland - Aalborg 0:0
Lyngby - Bröndby Kodaň 3:3
Randers - Sönderjyske 0:0
Horsens - FC Kodaň 1:2

Nizozemská liga - 4. kolo

Graafschap - Ajax Amsterodam 0:5
Feyenoord Rotterdam - Arnhem 4:0
Haag - PSV Eindhoven 2:2
Twente Enschede - Utrecht 4:0
Alkmaar - Excelsior Rotterdam 1:1

Polská liga - 4. kolo

Bialystok - Poznaň 2:0
Zabrze - Chorzów 1:0

Rakouská liga - 6. kolo

Austria Vídeň - Wacker Innsbruck 0:3
Linec - Rapid Vídeň 1:0
Sturm Štýrský Hradec - Wiener Neustadt 4:2

Turecká liga - 3. kolo

Fenerbahce - Manisaspor 4:2
Karabükspor - Besiktas 1:4
Eskisehirspor - Galatasaray 1:3

Slovenská liga - 7. kolo

Senica - Slovan Bratislava 3:2

Ukrajinská liga - 8. kolo

Lugansk - Simferopol 5:3
Šachtar Doněck - Mariupol 1:0
Záporoží - Metalist Charkov 0:2
Krivoj Roh - Dynamo Kyjev 0:1

Zámořská MLS

Columbus - Dallas 0:0
Toronto - Real Salt Lake 0:0
New England - Philadelphia 1:2
New York - San Jose 2:0
Colorado - Houston 3:0
Los Angeles - Kansas City 0:2
Seattle - Chicago 2:1

Turnaj Václava Ježka fotbalistů do 18 let

Finále (Nový Bydžov):
Slovensko - Ukrajina 0:0, pen. 3:5.

O 3. místo (Přelouč):
Česko - Turecko 4:1 (2:0)

Branky ČR: 60. a 65. Šumský, 12. Česlák, 17. Falta.
Sestava ČR: Veselý (41. Kotěra) - Krátký, Kováč, Kalas, Hybš - Prošek,
Česlák, Šimeček (41. Hurka), Falta (50. Toms) - Mandula (30. Houska), Haša (41. Šumský).

Tenis

NEW HAVEN - turnaj mužů a žen

Muži (dotace 663.750 dolarů):
Dvouhra - finále:

Stachovskij (9-Ukr.) - Istomin (15-Uzb.) 3:6, 6:3, 6:4.
Čtyřhra - finále:
Lindstedt, Tecau (Švéd./Rum.) - Bopanna, Kúreší (Indie/Pák.) 6:4, 7:5.

Ženy (dotace 600.000 dolarů):
Čtyřhra - finále:

Peschkeová, Srebotniková (1-ČR/Slovin.) - Matteková-Sandsová,
Shaughnessyová (USA) 7:5, 6:0.

BRONX - Turnaj žen kategorie ITF

Dvouhra - finále:
Čakvetadzeová (Rus.) - Arvidssonová (7-Švéd.) 4:6, 6:2, 6:2.

NEW YORK - kvalifikace US Open

Muži:
Dvouhra - 3. kolo:

Lojda (ČR) - Farah (Kol.) 7:5, 6:4
Rosol (ČR) - Sugita (Jap.) 6:1, 6:2

Atletika

RIETI (It.) - Mítink IAAF

Muži - 100 m (vítr +0,9 m/s): 1. Carter (Jam.) 9,78, 2. Bailey (USA) 9,88, 3. Forsythe (Jam.) 9,95, 200 m (+0,6 m/s): 1. Spearmon (USA) 19,85, 800 m: 1. Rudisha 1:41,01 - světový rekord, 2. Lalang (oba Keňa) 1:42,95, 3. Symmonds (USA) 1:43,76, 1500 m: 1. Kiprop (Keňa) 3:31,78, 3000 m: 1. T. Bekele (Et.) 7:28,70, 2. Lagat (USA) 7:29,00, 3. Soi (Keňa) 7:29,75, 110 m př. (+0,8 m/s): 1. Oliver (USA) 13,01, 2. Thomas (Jam.) 13,26, 3. Richardson (USA) 13,37, ...6. Svoboda (ČR) 13,69, výška: 1. Rybakov (Rus.) 230, dálka: 1. Bayer (Něm.) 806, kladivo: 1. Murofuši (Jap.) 80,96.

Ženy - 100 m (+0,6 m/s): 1. Simpsonová (Jam.) 11,11, 400 m: 1. Firovová (Rus.) 50,25, 1500 m: 1. Džamalová (Bahr.) 3:58,93, 3000 m: 1. Kibetová (Keňa) 8:39,07, 400 m př.: 1. Tostaová (USA) 54,71, 2. Hejnová (ČR) 54,99, tyč: 1. Murerová (Braz.) 474, kladivo: 1. Lysenková (Rus.) 74,80.

EBERSTAD - výškařský mítink

Muži: 1. Spank (Něm.) 230, 2. Dmitrik (Rus.) 230, 3. Williams (USA) 227, 4. Uchov (Rus.) 227.
Ženy: 1. Friedrichová (Něm.) 200, 2. Školinová 197, 3. Gordějevová (obě
Rus.) 194.

BŘECLAV - mistrovtsví repubiky atletů do 22 let

Muži:
100 m:
1. Maslák (Havířov) 10,79, 200 m: 1. Maslák 21,46, 400 m: 1. Vaněk (Dukla Praha) 47,85, 800 m: 1. Burian (Dukla Praha) 1:51,47, 1500 m: 1. Kourek (N. M. na Moravě) 4:00,54, 5000 m: 1. Kourek (Nové Město na Moravě) 14:55,20, 110 m př.: 1. Kavka (Slavia) 14,49, 400 m př.: 1. Fischer (Spartak Praha 4) 52,19, 3000 m př.: 1. Zemjánek (Ml. Boleslav) 9:03,74, výška: 1. Stolín (Univerzita Brno) 209, dálka: 1. Nevtípil (Olomouc) 725, trojskok: 1. Hanuš (Kroměříž) 15,34, tyč: 1. Kudlička (Dukla) 550, koule: 1. Prášil (Olomouc) 17,99, disk: 1. Hruška (Sparta Praha) 52,56, oštěp: 1. Frydrych 79,76, 2. Vadlejch (oba Dukla Praha) 73,10, kladivo: 1. Dvořák (Mladá Boleslav) 55,60, 4x100 m: 1. Slavia Praha 42,88, 4x400 m: 1. Dukla Praha 3:18,86.

Ženy:
100 m:
1. Čechová (Olymp Praha) 11,63, 200 m: 1. Čechová 23,84, 400 m: 1. Weitzová (USK Praha) 56,93, 800 m: 1. Škabrahová (Hodonín) 2:09,14, 1500 m: 1. Sekanová (Sokol Č. Budějovice) 4:20,40, 5000 m: 1. Šaršoňová (Olymp Brno) 17:40,89, 100 m př.: 1. Rajmová (Tábor) 13,88, 400 m př.: 1. Němcová (Olymp Brno) 59,67, 3000 m př.: 1. Kubešová (Jeseniova Praha) 10:50,73, výška: 1. Klučinová (Kladno) 181, dálka: 1. Cachová (Vítkovice) 601 cm, tyč: 1. Chlebíková (Čejkovice) 360, trojskok: 1. Lacigová (Zlín) 12,43, koule: 1. Kroužková (Hvězda Pardubice) 14,04, disk: 1. Kubelová (Nové Město
na Moravě) 53,55, oštěp: 1. Ogrodníková (Vítkovice) 49,93, kladivo: 1.
Králová (Hvězda Pardubice) 65,63, 4x100 m: 1. Olymp Praha 46,93, 4x400 m: 1. Olymp Brno 3:53,62.

Lyžování

HAKUBA (Jap.) - Závody letní Grand Prix skokanů na lyžích

1. Stoch 282,3 b. (129,5+130,5 m), 2. Kubacki (oba Pol.) 278,0 (129+128,5), 3. Jumoto 266,5 (129+126,5), 4. Ito 264,7 (124,5+126), 5. Točimoto (všichni Jap.) 264,6 (127+125), 6. Šliž (Pol.) 261,8 (127,5+131), ...9. Sedlák 255,6 (125,5+123), 14. Matura 243,9 (121,5+126), 18. Hlava (všichni ČR) 233,4 (123+121).

Biatlon

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Pohár IBU v letním biatlonu na kolečkových lyžích

Muži (12,5 km): 1. Pinter (Rak.) 36:32,7 (2 trestná kola), 2. Šlesingr
-25,8 (2), 3. Kristejn -34,0 (3), 4. Moravec -37,9 (5), ...10. Krupčík
-3:26,3 (5), 12. Vítek -3:53,3 (8), 13. Soukup -3:55,8 (6), 15. Jánov
-4:16,4 (8), 19. Holubec (všichni ČR) -6:19,8 (8).
Ženy (10 km): 1. Bachmannová 33:03,6 (2), 2. Preusslerová (obě Něm.)
-1:19,7 (2), 3. Cylová (Pol.) -3:13,4 (7), 4. Soukalová -3:33,1 (3), ...9.
Johanidesová -5:33,9 (2), 10. Vejnarová -5:40,0 (8), 11. Zvařičová -5:53,3 (5), 14. Špácová -8:57,5 (8), 15. Tomešová (všechny ČR) -9:19,8 (6).

Basketbal

TURECKO - Mistrovství světa mužů

Skupina A:
Angola - Jordánsko 79:65 (29:35)
Srbsko - Německo 81:82 po prodl. (35:37, 69:69)
Argentina - Austrálie 74:72 (33:39)

Skupina B:
USA - Slovinsko 99:77 (42:28)
Chorvatsko - Írán 75:54 (44:24)
Brazílie - Tunisko 80:65 (43:30)

Skupina C:
Čína - Pobřeží slonoviny 83:73 (41:33)
Řecko - Portoriko 83:80 (35:47)
Turecko - Rusko 65:56 (33:22)

Skupina D:
Litva - Kanada 70:68 (33:43)
Francie - Libanon 86:59 (42:28)
Španělsko - Nový Zéland 101:84 (48:44)

WNBA - semifinále konferencí, 2.zápasy

Západní konference - 2. zápasy:
Los Angeles - Seattle 66:81, konečný stav série 0:2
San Antonio - Phoenix 73:92, konečný stav série 0:2.

Volejbal

SLAVKOV u BRNA - MČR v plážovém volejbalu mužů

Finále: Kubala, P. Beneš - Bíza, R. Kufa 2:0 (14, 15),
o 3. místo: Dumek, Tichý - Pavlas, Rotrekl 2:0 (23, 12),
další pořadí: 5.-6. D. Kufa, Weiss a Svoboda, Stejskal, 7.-8. Hanák,
Provazník a Přidal, Vokál.

HAAG (Niz.) - Turnaje Světového okruhu v plážovém volejbalu mužů a žen

Muži:
Finále:
Jennings, Wong (21-USA) - Benjamin, Bruno (8-Braz.) 2:1 (18, -18, 15), o 3. místo: Fuerbringer, Lucena (1-USA) - E. Boersma, Spijkers (10-Niz.) 2:1 (19, -15, 8).

Ženy:
Finále:
Antonelliová, Talita (2-Braz.) - Süe Čchen, Čang Si (3-Čína) 2:0
(19, 18), o 3. místo: Akersová, Turnerová (13-USA) - Keizerová, Van Ierselová (9-Niz.) 2:1 (17, -21, 12).

Motorismus

SPA-FRANCORCHAMPS (Belg.) - GP Belgie, 13. závod MS vozů formule 1

1. Hamilton (Brit./McLaren) 1:29:04,268, 2. Webber (Austr./Red Bull)
-1,571, 3. Kubica (Pol./Renault) -3,493, 4. Massa (Braz./Ferrari) -8,264,
5. Sutil (Něm./Force India) -9,094, 6. Rosberg -12,359, 7. M. Schumacher (oba Něm./Mercedes) -15,548, 8. Kobajaši (Jap./BMW Sauber) -16,678, 9. Petrov (Rus./Renault) -23,851, 10. Alguersuari (Šp./Toro Rosso) -29,457.
Průběžné pořadí MS (po 13 z 19 závodů): 1. Hamilton 182 b., 2. Webber 179, 3. Vettel (Něm./Red Bull) 151, 4. Button (Brit./McLaren) 147, 5. Alonso (Šp./Ferrari) 141, 6. Massa 109, 7. Kubica 104, 8. Rosberg 102, 9. Sutil 45, 10. M. Schumacher 44.

SPA-FRANCORCHAMPS (Belg.) - Závod formulového seriálu GP2

1. Pérez (Mex./Barwa Addax) 41:51,924, 2. Van der Garde (Niz./Barwa Addax) -2,574, 3. Parente (Portug./Coloni) -3,583.
Průběžné pořadí: 1. Maldonado (Ven./Rapax) 87, 2. Pérez 60, 3. Clos
(Šp./Racing Engineering) 43.

INDIANAPOLIS (USA) - GP Indianapolis, 11. závod MS silničních motocyklů

Do 125 ccm: 1. Terol (Šp./Aprilia) 42:19,223, 2. Cortese (Něm./Derbi)
-4,995, 3. P. Espargaró -10,856, 4. Vázquez (oba Šp./Derbi) -15,402, 5.
Rabat (Šp./Aprilia) -19,912, 6. Webb (Brit./Aprilia) -20,093, ...14.
Kornfeil (ČR/Aprilia) -54,402.

Moto2: 1. Elías (Šp./Moriwaki) 30:27,480, 2. Simón (Šp./Suter) -0,405, 3. Redding (Brit./Suter) -4,227, 4. Iannone (It./Speed Up) -5,987, 5. Corsi (It./Motobi) -7,058, 6. Gadea (Šp./Pons kalex) -9,432, ...20. Pešek (ČR/Moriwaki) -32,529.

MotoGP: 1. Pedrosa (Šp./Honda) 47:31,615, 2. Spies (USA/Yamaha) -3,575, 3. Lorenzo (Šp./Yamaha) -6,812, 4. Rossi (It./Yamaha) -12,633, 5. Dovizioso (It./Honda) -21,885, 6. Hayden (USA/Ducati) -35,138.
 

GORIČAN (Chorv.) - GP Chorvatska, devátý závod MS jednotlivců na ploché dráze

Finále: 1. Hancock (USA), 2. Harris (Brit.), 3. Crump (Austr.), 4. Lindgren
(Švéd.).
Průběžné pořadí MS (po 8 z 11 závodů): 1. Gollob 117, 2. Hampel (oba Pol.) 110, 3. Crump 107, 4. Holta (Pol.) 82, 5. Bjerre (Dán.) 81, 6. Hancock 75, ...24. Kůs (ČR) 3.

ZLÍN - Barum rallye, šestý podnik MMČR v automobilových soutěžích a devátý díl seriálu IRC

1. Loix, Miclotte (Belg./Škoda Fabia S2000) 2:31:31,0, 2. Hänninen,
Markkula (Fin./Škoda Fabia S2000) -25,0, 3. Valoušek, Hrůza (Škoda Fabia S2000) -1:20,2, 4. Meeke, Nagle (Brit./Peugeot 207 S2000) -1:57,6, 5. Mikkelsen, Floene (Nor./Ford Fiesta S2000) -2:33,9, 6. Pech, Uhel (Mitsubishi Lancer Evo IX) -3:07,4, 7. Wilks, Pugh (Brit./Škoda Fabia
S2000) -3:41,1, 8. Tarabus, Trunkát (Ford Fiesta S2000) -5:18,0.

MOST - Šestý podnik ME tahačů

Třetí závod: 1. Bösiger (Švýc./Renault) 22:55,67, 2. Östreich
(Něm./Renault) -0,38, 3. Albacete (Šp./MAN) -1,74, 4. Hahn (Něm./MAN)
-7,19, 5. Levett (Brit./MAN) -7,41, ...7. Lacko (ČR/MAN) -10,74, Vršecký
(ČR/Buggyra) nedokončil.
Čtvrtý závod: 1. Levett 22:52,54, 2. Lacko -6,16, 3. Albacete -6,78, 4.
Östreich -9,11, 5. Hahn -14,17, ...7. Vršecký -56,12.
Průběžné pořadí ME: 1. Albacete 263, 2. Hahn 227, 3. Bösiger 221, 4.
Östreich 171, 5. Vršecký 167, 6. Levett 143, 7. Lacko 105.

BERGHAUPTEN - semifinále ME na ploché dráze

1. Karpov (Ukr.) 12+3, 2. Kroner (Něm.) 12+2, 3. A. Dryml 11, ...7. Simota
9+2, 9. Suchánek 7, 15. Málek (všichni ČR) 2.
Aleš Dryml jako jediný český jezdec postoupil do finále ME.

Cyklistika

Vuelta, silniční etapový závod - 2. etapa: Alcalá de Guadaíra - Marbella (173,7 km)

1. Hutarovič (Běl.) 4:35:41, 2. Cavendish (Brit.), 3. Farrar (USA), 4. Petacchi (It.), 5. Cardoso (Portug.), 6. K. Fernández (Šp.), 7. Swift (Brit.), 8. Förster (Něm.), 9. Galimzjanov (Rus.), 10. Stauff (Něm.), ...147. Kreuziger (ČR) všichni -1.

WINDHAM (USA) - Závěrečný závod SP horských kol (cross country, fourcross, sjezd)

Fourcross:
Muži:
1. Graves (Austr.), 2. Prokop, 3. Slavík (oba ČR), 4. Wichman (Niz.), 5. Tatarkovič, ...10. Maroši, 18. Říha, 32. Hanák (všichni ČR).
Konečné pořadí SP (po šesti závodech): 1. Graves 660, 2. Slavík 475, 3. Wichman 385, 4. Prokop 333, 5. Maroši 223, ...7. Tatarkovič 184, 12. Říha 64, 20. L. Měchura 30, 23. Hnidák 21, 25. Tejchman 17, 27. Mühlhans 16, 41. M. Měchura (všichni ČR) 4.

Ženy: 1. Molciková (Rak.), 2. Buchananová (Austr.), 3. Horáková (ČR), 4. Beertenová (Niz.), ...6. Labounková (ČR).
Konečné pořadí SP (po šesti závodech): 1. Molciková 385, 2. Beertenová 370, 3. Horáková 270, ...5. Labounková 150.

Sjezd:
Muži:
1. G. Atherton (Brit.) 2:28,28, 2. Minnaar (JAR) -0,37, 3. Blenkinsop (N. Zél.) -1,91, ...32. Charvát -9,56.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. G. Atherton 1229, 2. Minnaar 1185, 3. Blenkinsop 864, ...48. Charvát 179, 75. Vágner 94, 116. Mikulenka (oba ČR) 23.
Ženy: 1. Athertonová 2:49,85, 2. Moseleyová (obě Brit.) -1,36, 3. Ragotová (Fr.) -2,72.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Jonnierová (Fr.) 1130, 2. Ragotová 1045, 3. Moseleyová 909.

Baseball

Zámořská MLB

Americká liga:
Cleveland - Kansas City 4:3 (v 10. směně)
Toronto - Detroit 5:4
Tampa Bay - Boston 3:2 (v 10. směně)
Texas - Oakland 0:5
Chicago White Sox - NY Yankees 9:12
LA Angels - Baltimore 0:5
Seattle - Minnesota 0:1

Národní liga:
Washington - St. Louis 14:5
Cincinnati - Chicago Cubs 2:3
NY Mets - Houston 1:4
Atlanta - Florida 12:3
Milwaukee - Pittsburgh 8:7 (v 11. směně)
Colorado - LA Dodgers 5:3
San Diego - Philadelphia 1:3
San Francisco - Arizona 3:11

Dostihy

PRAHA - St. Leger (třetí závod Trojkoruny) a rovinový mítink

65. Tattersalls St. Leger (2800 m, dotace 800.000 korun): 1. Taro (ž.
Lukášek, trenér Josef Váňa, stáj Viktor Komárek), 2. Makléř (ž. Janáček),
3. Ulan (ž. Pavlíček). Výrok: tuhý boj - krátká hlava - 5. Čas: 3:04,04.
Rámcové dostihy:
I. Sorbon (ž. Andrés) - Johannes Kepler - Wahida,
II. Austin (ž. Pišl) - Nipur - Connecti,
III. Char (ž. Zatloukal) - Pikardie - Americký sen,
IV. Line Honey (ž. Janáček) - Bordo - Agnus,
V. Lex (Foret) - Racona - Freya,
VI. Wolmanka (ž. Zatloukal) - Innowacja - Shotonus,
VII. Tammy'n Classy (Mach) - Goldrun - Sedar.

Golf

GLENEAGLES - turnaj evropského okruhu (par 72, dotace 1,7

1. E. Molinari (It.) 278 (70+68+69+71), 2. Rumford (Austr.) 279
(71+70+68+70), 3. Donaldson (Brit.) 281 (69+74+69+69), Jiménez (Šp.) 281 (70+68+71+72) a F. Molinari (It.) 281 (68+70+68+75), 6. Dyson (Brit.) 282 (68+70+70+74

Kanoistika

LIPNO - mistrovství republiky

Muži:
C1:
1. Gebas 119,25 (0 trestných sekund), 2. Mašek (oba USK Praha) 119,58 (0), 3. Indruch (Dukla Brandýs nad Labem) 120,44 (0),
C2: 1. Volf, Štěpánek (Dukla Brandýs nad Labem) 124,44 (2), 2. Přinda,
Havlíček 126,31 (0), 3. Hradílek, Sehnal (všichni USK Praha) 127,56 (0)
K1: 1. Hradilek 109,41, 2. Buchtel (oba USK Praha) 112,05, 3. Hilgert
(Dukla Brandýs nad Labem) 112,16 (2)
Ženy:
K1:
1. Řihošková 126,15, 2. Kudějová 128,69, 3. Hošková (všechny USK Praha) 132,76, ...6. Hilgertová (Dukla Brandýs nad Labem) 135,01 (4).

Pozemní hokej

Extraliga

Muži - 1. kolo:
Rakovník - Hradec Králové 4:4 (3:2)
Slavia Praha - Mnichovice 5:5 (2:2)
Ženy - 1. kolo:
Praga - Hradec Králové 3:0 (2:0)

Stolní tenis

Prague Open 2010 - finálový den

Muži:
Čtvrtfinále:
Ovtcharov (Něm.) - Konečný (ČR) 3:1 (5, 3, -7, 2), Wang Ceng-i (Pol.) - M. Obešlo (ČR) 3:1 (8, -8, 7, 6), Prokopcov (ČR) - Such (Pol.) bez boje, Korbel - Štěpánek (oba ČR) 3:1 (12, 9, -4, 6).
Semifinále: Ovtcharov - Wang Ceng-i 3:2 (6, -8, 10, -6, 7), Prokopcov -
Korbel 3:1 (7, -7, 3, 8).
Finále: Prokopcov - Ovtcharov 4:2 (5, 9, 9, -7, -9, 12).

Ženy:
Semifinále
: Ódorová (SR) - Matelová (ČR) 3:1 (5, 9, -9, 3), Harabaszová - Adámková (obě ČR) 3:2 (5, -11, 7, -8, 5).
Finále: Ódorová - Harabaszová 3:0 (6, 11, 6).

Triatlon

VILA NOVE DE GAIA (Port.) - Mistrovství Evropy v triatlonu do 23 let

Muži: 1. Silva (Portug.) 1:52:59, 2. J. Brownlee (Brit.) -2, 3. Bruchankov
(Rus.) -13, ...38. Dědek -9:29, 43. Šlajs -11:41, 48. Řenč -13:39, 52.
Novák (všichni ČR) -18:38.
Ženy: 1. Jerzyková (Pol.) 2:13:32, 2. Sapunovová (Ukr.) -58, 3. Mazettiová (It.) -1:02.

ALMERE - Závod Evropského poháru

Muži: 1. Buchholz (Něm.) 1:51:16, 2. Keane (Ir.) -1, 3. Daubord (Fr.) -17.
Ženy: 1. Swallowová (Brit.) 2:01:44, 2. Vodičková (ČR) -1:12, 3. Haugová
(Něm.) -1:25

Různé

PAŘÍŽ (Fr.) - Mistrovství světa v badmintonu

Finále
Muži:

Dvouhra: Čchen Ťin (4-Čína) - Hidajat (5-Indon.) 2:0 (13, 15).
Čtyřhra: Cchaj Jün, Fu Chaj-feng (5-Čína) - Kien Keat Koo, Boon Heong Tan (1-Malaj.) 2:1 (-18, 18, 14).

Ženy:
Dvouhra:
Lin Wang (7-Čína) - Sin Wang (3-Čína) 2:1 (11, -19, 13).
Čtyřhra: Tu Ťing, Jü Jang (2-Čína) - Ma Ťin, Wang Siao-li (1-Čína) 2:0 (9, 17).

Smíšená čtyřhra: Čeng Po, Ma Ťin (8-Čína) - Che Chan-pin, Jü Jang (6-Čína) 2:0 (14, 10).

NOVÝ ZÉLAND, Mistrovství světa juniorů ve snowboardingu

U-rampa:
Muži: 1. Bowman (Kan.) 40,5 b., 2. Wood (USA) 37,8, 3. Atkinson (Kan.) 29,6.
Ženy: 1. Sigourneyová 41,1, 2. Hauptová 25,2, 3. Loganová (všechny USA) 23,9.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze