Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



28. 11. 2010

Fotbal

Anglická liga - 15. kolo

Newcastle - Chelsea 1:1
Tottenham - Liverpool 2:1

Španělská liga - 13. kolo

Alicante - Levante 3:1
Gijón - San Sebastian 1:3
Mallorca - Málaga 2:0
Santander - La Coruňa 1:0
Bilbao - Pamplona 1:0
Valencie - Almería 2:1

Německá liga - 14. kolo

Brémy - St. Pauli 3:0
Kolín nad Rýnem - Wolfsburg 1:1

Skotská liga - 15. kolo

Dundee United - Glasgow Rangers
Motherwell - Heart of Midlothian

ODLOŽENO PRO NEZPŮSOBILÝ TERÉN

Italská liga - 14. kolo

Bari - Cesena 1:1
Brescia - FC Janov 0:0
Cagliari - Lecce 3:2
Lazio Řím - Catania 1:1
Udine - Neapol 3:1
Zápas Boloňa - Chievo byl kvůli počasí odložen
Palermo - AS Řím 3:1

Francouzská liga - 15. kolo

Auxerre - Toulouse 1:2
Caen - Sochaux 0:3
Lyon - Paris St. Germain 2:2

Portugalská liga - 12. kolo

Naval - Rio Ave 0:1
Beira Mar - Benfica Lisabon 1:3
Braga - Nacional Funchal 2:0
Zápas Portimonense - Leiria byl odložen

Belgická liga - 17. kolo

St. Truiden - FC Bruggy 2:1
Mechelen - Waregem 0:0

Nizozemská liga - 16. kolo

Feyenoord Rotterdam - Haag 2:1
Graafschap - Arnhem 1:1
Almelo - Utrecht 2:1
Venlo - Ajax Amsterodam 0:2

Turecká liga - 14. kolo

Bucaspor - Antalyaspor 1:0
Karabükspor - Ankaragücü 5:1
Galatasaray - Besiktas 1:2

Slovenská liga - 18. kolo

Žilina - Trnava 1:1

Ruská liga - 30. kolo

Dynamo Moskva - Spartak Moskva 1:1
Groznyj - Novosibirsk 1:1
Lokomotiv Moskva - Kazaň 0:0
Nalčik - Machačkala 1:3
Perm - CSKA Moskva 0:0
Petrohrad - Samara 0:0
Saturn MO - Vladikavkaz 1:1
Tomsk - Rostov na Donu 3:1

Rakouská liga - 17. kolo

Austria Vídeň - Rapid Vídeň 0:1

Dánská liga - 18. kolo

Esbjerg - Lyngby 0:0
Nordsjaelland - Sönderjyske 1:1
Randers - FC Kodaň 0:3
Bröndby Kodaň - Odense 2:0

Polská liga - 15. kolo

Polonia Varšava - Wisla Krakov 0:1
Chorzów - Bialystok 0:0

Ukrajinská liga - 19. kolo

Šachtar Doněck - Arsenal Kyjev 4:0
Volyň - Záporoží 1:0
Obolon Kyjev - Dněpropetrovsk 0:1

Druhá anglická liga - 19. kolo

Norwich - Ipswich 4:1

Druhá německá liga - 14. kolo

Chotěbuz - Aue 6:0
Ingolstadt - Union Berlín 1:0
Karlsruhe - Oberhausen 4:0

LANŽHOUT, příprava fotbalistek

ČR - Maďarsko 1:2 (0:0)

Hokej

Tipsport extraliga - 25. kolo

Třinec - Plzeň 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Sparta - Vítkovice 1:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Kometa Brno - Kladno 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
České Budějovice - Karlovy Vary 3:2 v prodloužení
Mladá Boleslav - Slavia  2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
Litvínov - Liberec 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Zlín - Pardubice 3:4 (2:2, 0:2, 1:0)

Druhá liga

18. kolo skupiny Střed:
Chotěboř - Pelhřimov 3:4 po sam. nájezdech (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
Kolín - Žďár nad Sázavou 5:1 (3:1, 1:0, 1:0)
Trutnov - Milevsko 6:3 (2:0, 4:2, 0:1)
Kutná Hora - Jindřichův Hradec 5:3 (0:1, 2:2, 3:0)
22. kolo skupiny Východ:
Šumperk - Brno 6:2 (3:1, 2:1, 1:0)

NHL

Pittsburgh - Calgary 4:1
New Jersey - Philadelphia 2:1SN
Montreal - Buffalo 3:1
Ottawa - Toronto 3:0
Tampa Bay - Florida 3:4SN
Nashville - New York Rangers 1:2SN
Phoenix - Anaheim 4:6
Colorado - Minnesota 7:4
St. Louis - Dallas 1:2
Edmonton - San Jose 3:4
Los Angeles - Chicago 1:2

KHL

Ufa - Novokuzněck 8:0
Atlant Mytišči - Jaroslavl 2:3
CSKA Moskva - Chabarovsk 5:3
Viťaz Čechov - Nižnij Novgorod 4:3
Dinamo Riga - Novosibirsk 3:2

Německá liga - 26. kolo

Hamburk - Hannover 3:2 v prodl.
Kolín nad Rýnem - Augsburg 4:2
Düsseldorf - Norimberk 5:0
Iserlohn - Krefeld 0:2
Wolfsburg - Mnichov 3:0
Mannheim - Straubing 6:7 v prodl.

Slovenská liga

Banská Bystrica - Nitra 5:3
Skalica - Zvolen 5:2
Košice - Poprad 3:1
Slovan Bratislava - Žilina 2:0
Trenčín - Martin 5:2

Švýcarská liga - 27. kolo

Bern - Curych 6:3
Kloten - Biel 5:2

Tenis

LONDÝN - Turnaj mistrů

Dvouhra - finále:
Federer (2-Švýc.) - Nadal (1-Šp.) 6:3, 3:6, 6:1.
Čtyřhra - finále:
Nestor, Zimonjič (2-Kan./Srb.) - Bhúpathí, Mirnyj (3-Indie/Běl.) 7:6 (8:6),
6:4.

PŘEROV - Mezinárodní halové MČR žen, turnaj ITF

Dvouhra - finále:
Voráčová (1-ČR) - Feuersteinová (Fr.) 4:6, 6:3, 7:5
Čtyřhra - finále:
Gerlová, Kriegsmannová (1-ČR) - Brozdová, Kolatová (3-Pol.) 6:1, 6:3

Lyžování

LAKE LOUISE (Kan.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

Super-G muži:
1. Grünenfelder 1:32,31, 2. Janka (oba Švýc.) -0,07, 3. Baumann -0,27, 4. Scheiber (oba Rak.) -0,29, 5. Cuche (Švýc.) -0,36, 6. Innerhofer (It.) -0,46, 7. Järbyn (Švéd.) -0,52, 8. Raich (Rak.) -0,59, 9. Zurbriggen -0,68,
10. Küng (oba Švýc.) -0,69, ...41. Bank -2,46, 42. Záhrobský (oba ČR) -2,48.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 38 závodů): 1. Scheiber 130, 2. Zurbriggen 119, 3. Janka 116, 4. Walchhofer (Rak.) 113, 5. Grünenfelder 103, 6. Grange (Fr.) 100, ...33. Bank 20, 41. Trejbal (ČR) 14.

ASPEN (USA) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

1. Pietiläová-Holmnerová (Švéd.) 1:46,19 (53,86+52,33), 2. M. Rieschová (Něm.) 1:46,87 (54,50+52,37), 3. Poutiainenová (Fin.) 1:47,12 (54,06+53,06), 4. Zuzulová (SR) 1:47,20 (54,36+52,84), 5. Hospová (Rak.) 1:47,25 (53,95+53,30), 6. Noensová (Fr.) 1:47,44 (54,66+52,80), 7. Borssenová (Švéd.) 1:47,4954,94+52,55), 8. Vonnová (USA) 1:47,63 (54,93+52,70), 9. Hansdotterová (Švéd.) 1:47,72 (55,17+52,55), 10. Mazeová (Slovin.) 1:47,76 (54,00+53,76), ...12. Záhrobská 1:48,06 (54,64+53,42), v 1. kole 51. Kurfürstová (obě ČR) 1:00,55.

Průběžné pořadí slalomu (po 2 z 10 závodů): 1. M. Rieschová 160, 2. Pietiläová-Holmnerová 124, 3. Poutiainenová 120, 4. Schildová (Rak.) 100, 5. Hospová 90, 6. Zuzulová 74, ...8. Záhrobská 58.

Průběžné pořadí SP (po 4 z 38 závodů): 1. M. Rieschová 234, 2. Poutiainenová 196, 3. Rebensburgová 180, 4. Hölzlová (obě Něm.) 166, 5. Pietiläová-Holmnerová 149, 6. Worleyová (Fr.) 132, ...16. Záhrobská 58.

KUUSAMO (Fin..) - Závod SP v běhu na lyžích

Ženy - 10 km volně s handicapovým startem: 1. Björgenová (Nor.) 29:35,9, 2. Kowalczyková (Pol.) -33,6, 3. Kallaová (Švéd.) -45,7, 4. Fesselová (Něm.) -1:19,3, 5. Čekalevová (Rus.) -1:21,1, 6. Skofterudová (Nor.) -1:25,5, 7. Majdičová (Slovin.) -1:30,6, 8. Longaová -1:38,1, 9. Follisová (obě It.) -1:54,6, 10. Johaugová (Nor.) -1:58,6, ...32. Nývltová (ČR) -3:49,6.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 31 závodů): 1. Björgenová 440 b., 2. Kallaová 311, 3. Kowalczyková 309, 4. Fesselová 217, 5. Skofterudová 206, 6. Čekalevová 188.
Muži - 15 km volně s handicapovým startem: 1. Legkov (Rus.) 39:00,8, 2. Cologna (Švýc.) -10,1, 3. Rickardsson -14,2, 4, Hellner (oba Švéd.) -20,1, 5. Vylegžanin -22,7, 6, Černousov (oba Rus.) -25,0, 7. Olsson (Švéd.) -28,4, 8. Sedov (Rus.) -29,4, 9. Bauer (ČR) -29,8, 10. Kershaw (Kan.) -30,3, ...22. Jakš -1:50,6, 36. Magál (oba ČR) -2:05,8.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 31 závodů): 1. Legkov 318, 2. Cologna 311, 3. Hellner 265, 4. Richardsson 247, 5. Vylegžanin 174, 6. Sedov 163, 7. Bauer 148, ...24. Jakš 48, 55. Magál 10.

KUUSAMO (Fin..) - Závod SP ve skocích na lyžích

1. Kofler 331,2 b. (145,5+143,5 m), 2. Morgenstern (oba Rak.) 328,3 (142+145,5), 3. Ammann (Švýc.) 310,1 (142,5+138), 4. Evensen (Nor.) 301,4 (136+140), 5. Hautamäki 300,0 (138,5+133,5), 6. Larinto (oba Fin.) 296,2 (142+137), 7. Hilde (Nor.) 286,6 (135+132,5), 8. Ito (Jap.) 285,4 (133+135), 9. Malysz (Pol.) 282,1 (133,5+130), 10. Jacobsen (Nor.) 281,3 (136,5+131,5), ...17. Janda 269,6 (137+124), 18. Koudelka 269,1 (136,5+128), 22. Matura 264,7 (131,5+130,5), 35. Hlava 117,2 (123,5), 48. Hájek (všichni ČR) 68,7 (95).

Basketbal

Jadranská liga - 9. kolo

 Igokea Aleksandrovac - Cibona Záhřeb 76:62

Mattoni Národní basketbalová liga - 12. kolo

Prostějov - Děčín 90:88 (49:44)

Excelsior Ženská basketbalová liga - 7. kolo

Slovanka MB - Hradec Králové 83:64 (23:20, 45:32, 65:43)

NBA - základní část


Cleveland - Memphis 92:86
Dallas - Miami 106:95
Milwaukee - Charlotte 104:101
Minnesota - Golden State 94:104
New York - Atlanta 90:99
Philadelphia - New Jersey 102:86
Sacramento - Chicago 85:96
Washington - Orlando 99:100

18. 10. 2010

Volejbal

Uniqa extraliga mužů - 4. kolo

18:00 Ústí nad Labem - Brno

Uniqa extraliga mužů - 13. kolo

Brno - Ostrava 0:3 (-20, -20, -23)

Uniqa extraliga žen - 2. kolo

Šternberk - Olymp Praha 0:3 (-13, -14, -16)

Házená

Extraliga mužů - 13. kolo

Hranice - Frýdek-Místek 31:26 (18:9)
Třeboň - Jičín 21:31 (10:19)

PVP mužů - odveta 3. kola

Baník Karviná - Maribor Branik 28:33 (12:17), první zápas: 22:28, postupuje Maribor.

Cyklistika

GIETEN (Niz.) - Závod cyklokrosového seriálu Superprestige

MUŽI: 1. Meeusen (Belg.) 1:02:40, 2. Šimůnek (ČR), 3. D. Vanthourenhout oba -10, 4. Nijs -25, 5. Pauwels (všichni Belg.), 6. Van IJzendoorn (Niz.) oba -45, ...16. Zlámalík -1:35, 17. Štybar -1:40, 21. Bambula (všichni ČR) -2:10.
Průběžné pořadí: 1. Nijs 68, 2. Pauwels 56, 3. Štybar 51, ...15. Šimůnek 14, 24. Dlask (ČR) 3.

Do 23 let: 1. Van der Haar (Niz.) 47:50, 2. Baestaens (Belg.), 3. Eising (Niz.), ...12. Boroš, 25. Paprstka všichni stejný čas, 28. Hník -50, 32. R. Polnický -1:20, 33. J. Polnický -1:30, 35. Nesvadba (všichni ČR) -1:40.
JUNIOŘI: 1. Skála 41:30, 2. Nipl stejný čas, ...14. Medek -40, 27. Svoboda -2:40, 28. Března, 29. Bohata (všichni ČR) oba -3:10.

ŽENY: 1. Van den Brandová 38:30, 2. Van Paassenová (obě Niz.) -5, 3.
Havlíková -27, ...10. Mikulášková (obě ČR) -2:59.

STUTTGART (Něm.) - MS v sálové cyklistice

KOLOVÁ:
Finále: Německo - Švýcarsko 3:1,
semifinále: Německo - Švýcarsko 3:2, Švýcarsko - Rakousko 1:0,
play off: Švýcarsko - Belgie 4:1, Rakousko - Česko 4:2.
Konečné pořadí: 1. Německo (König, Berner), 2. Švýcarsko (Jiricek, Waldispühl), 3. Rakousko (Schnetzer, D. Schneider), 4. Česko (Hrdlička, Hasoň), 5. Belgie (Baudu, Deuvaert), 6. Francie (Bauer, Doell).

KRASOJÍZDA:
Muži:
1. Schnabel 206,57 - světový rekord, 2. Blab (oba Něm.) 200,16, 3. Cheong Wong (Mac.) 160,30, 4. Martens (Švýc.) 151,97, 5. Rozbořil (ČR) 146,77, 6. Klein (Fr.) 145,35, ...10. Mašek (ČR) 124,13.
Ženy: 1. Böllerová (Rak.) 170,63, 2. Kleinschwärzerová (Něm.) 165,64, 3. Heinová (Něm.) 157,82, 4. Nägeleová (Švýc.) 153,19, 5. Lebánková (ČR) 154,35, 6. Mathisová (Rak.) 152,51, 7. Frýbortová (ČR) 141,88.

Florbal

Extraliga žen - 13. kolo

FBK Trutnov - Herbadent SJM Praha 1:13 (1:3, 0:4, 0:6)
FBS Olomouc - FbŠ Bohemians 1:7 (1:2, 0:4, 0:1)
FBC Liberec - Děkanka Praha 10:1 (3:0, 2:1, 5:0)
Elite Praha - 1. SC Vítkovice 3:5 (1:2, 0:3, 2:0)
Sokol Brno Židenice - JM Chodov 1:9 (0:2, 0:2, 1:5)

Plavání

EINDHOVEN (Niz.) - ME v plavání v krátkém bazénu

MUŽI:
200 m v. zp.:
1. Izotov (Rus.) 1:41,84, 2. Biedermann (Něm.) 1:42,94, 3. Lagunov (Rus.) 1:44,11, ...v rozplavbách 15. Svoboda 1:46,87, 23. Šefl (oba ČR) 1:47,79.
100 m znak: 1. Doněc (Rus.) 49,35, 2. Lestingi (It.) 51,46, 3. Dubovskoj (Rus.) 51,90.
200 m prsa: 1. Koch (Něm.) 2:04,86, 2. Alvarez (Šp.) 2:05,41, 3. Lobanov (Rus.) 2:06,71.
50 m mot.: 1. S. Deibler (Něm.) 22,34, 2. Govorov (Ukr.) 22,74, 3. Verlinden (Niz.) 23,23, ...v semifinále 10. Rubáček 23,97, v rozplavbách 19. Verner (oba ČR) 24,39.
100 m pol. záv.: 1. M. Deibler (Něm.) 52,13, 2. Mankoč (Slovin.) 52,87, 3. Cabello (Šp.) 53,24, ...7. Fučík (ČR) 53,99 - český rekord.
4x50 m v. zp.: 1. Itálie (Dotto, Spadaro, Magnini, Orsi) 1:25,16, 2. Německo 1:25,19, 3. Rusko 1:25,81, ...7. Česko (Bartůněk, Verner, Šefl, Rubáček) 1:27,75.
ŽENY:
50 m v. zp.: 1. Kromowidjojová 23,58, 2. Schreuderová (obě Niz.) 23,90, 3. Steffenová (Něm.) 23,95, ...v rozplavbách 30. Strapková (ČR) 26,01.
200 m v. zp.: 1. Heemskerková (Niz.) 1:52,62, 2. Lippoková (Něm.) 1:53,96, 3. Verrasztóová (Maď.) 1:54,39.
200 m znak: 1. Da Rochaová (Šp.) 2:03,97, 2. Van Rouwendaalová (Niz.) 2:04,13, 3. Zevinová (Ukr.) 2:05,08, ...5. Baumrtová 2:06,45, v rozplavbách 20. Jarošová 2:11,88, 23. Řehořková (všechny ČR) 2:13,08.
100 m prsa: 1. Nijhuisová (Niz.) 1:06,20, 2. De Ronchiová (It.) 1:06,21, 3. Brouwerová (Niz.) 1:06,65, ...8. Chocová (ČR) 1:08,38.
100 m mot.: 1. Dekkerová (Niz.) 56,51, 2. Snildalová (Nor.) 57,46, 3. Giacchettiová (It.) 58,17, ...v rozplavbách 24. Jarošová 1:01,29.
400 m pol. záv.: 1. Jakabosová (Maď.) 4:29,78, 2. Klinarová (Slovin.) 4:30,83, 3. Grangeonová (Fr.) 4:30,93, ...6. Závadová (ČR) 4:33,71 - český rekord.

Futsal

LISABON (Port.) - Kvalifikační skupina Futsal Cupu

Chrudim - Targu Mures 7:5 (3:1)
Sporting Lisabon - Murcia 5:3 (2:1)

Golf

DUBAJ, finálový turnaj golfové série European Tour (par 72, dotace 7,5 milionu dolarů):

1. Karlsson (Švéd.) 274 (65+75+67+67) v play off, 2. Poulter 274 (69+66+69+70), 3. Westwood (oba Angl.) 275 (69+67+71+68), Quiros (Šp.) 275 (72+67+69+67), 5. McIlroy (Sev. Ir.) 276 (71+72+66+67).

Hokejbal

Extraliga - 15. kolo

Hradec Králové - Kladno 3:6 (2:2, 1:1, 0:3)
Letohrad - Kert Park Praha 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Plzeň - Ústí nad Labem 1:2 po sam. náj. (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Třinec - Vlašim 3:2 (0:1, 3:1, 0:0)
Dobřany - Most 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Karviná - Pardubice 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Krasobruslení

Seriál Grand Prix

Konečné pořadí po 6 závodech:
Muži:
1. Kozuka 30 b., 2. Takahaši (oba Jap.) 30, 3. Chan (Kan.) 28, 4. Verner (ČR) 26, 5. Oda (Jap.) 26, 6. Amodio (Fr.) 24.
Ženy: 1. Andová (Jap.) 30, 2. Czisnyová (USA) 26, 3. Kostnerová (It.) 26, 4. Murakamiová 26, 5. Suzukiová (obě Jap.) 26, 6. Flattová (USA) 26.
Sportovní dvojice: 1. Savchenková, Szolkowy (Něm.) 30, 2. Čching Pchang, Ťien Tchung (Čína) 30, 3. Bazarovová, Larionov (Rus.) 26, 4. Mooreová-Towersová, Moscovitch (Kan.) 26, 5. Iljušečkinová, Maisuradze (Rus.) 24, 6. Wen-ťing Suej, Cchung Chan (Čína) 24, ...23. Kadlecová, Bidař (ČR) 5.
Taneční páry: 1. Davisová, White (USA) 30, 2. Pechalatová, Bourzat (Fr.) 30, 3. Croneová, Poirier (Kan.) 28, 4. Bobrovová, Solovjev (Rus.) 28, 5. Weaverová, Poje (Kan.) 22, 6. Hoffmannová, Zavozin (Maď.) 22, ...15. Myslivečková, Novák (ČR) 12.

Pozemní hokej

Halový hokej, extraliga mužů

1. dvoukolo:
Slavia Praha - Litice 6:5 (2:4)
Rakovník - Bohemians Praha 10:4 (4:0)
reprezentace ČR - Hradec Králové 6:3 (1:1)
Litice - Bolevec 3:7 (0:3)
Bohemians Praha - Slavia Praha 1:7 (0:3)
reprezentace ČR - Rakovník 3:5 (2:3)
Bolevec - Hradec Králové 1:3 (1:1)

Ragby

Mistrovství Evropy ragbistů, divize 1B

Nizozemsko - Německo 10:29 (10:18)

Rychlobruslení

HAMAR (Nor.) - Závod Světového poháru

ŽENY - 1500 m: 1. Nesbittová (Kan.) 1:58,00, 2. Leenstraová (Niz.) 1:58,03, 3. Schusslerová (Kan.) 1:58,96, ...8. Sáblíková 2:00,36, v divizi B: 2. Erbanová (obě ČR) 2:02,83.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 6 závodů): 1. Nesbittová 300, 2. Leenstraová 186, 3. Schusslerová 170, ...11. Sáblíková 76, 29. Erbanová 19.

MUŽI:
10.000 m:
1. De Jong (Niz.) 13:05,83, 2. Skobrev (Rus.) 13:11,26, 3. Bergsma (Niz.) 13:13,98, ...v divizi B: 22. Kulma (ČR) 14:18,05.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 6 závodů): 1. De Jong 260, 2. Skobrev 200, 3. Kuck (USA) 185.

STÍHAČKA DRUŽSTEV:
1. Kanada (Klassenová, Nesbittová, Schusslerová) 3:00,90, 2. Rusko 3:03,90, 3. Nizozemsko 3:04,62.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 3 zápasů): 1. Nizozemsko 150, 2. Německo 145, 3. Rusko 130.

Různé

IGLS (Rak.) - Závod SP v jízdě na saních

Muži - jednotlivci: 1. Loch 1:40,398 (50,199+50,199), 2. Möller (oba Něm.) 1:40,444 (50,259+50,185), 3. Zöggeler (It.) 1:40,560 (50,286+50,274)

WHISTLER (Kan.) - Závod SP čtyřbobů

1. USA I (Holcomb, Olsen, Langton, Tomasevicz) 1:42,84 (51,48+51,36), 2. Německo III (Arndt, Tiefert, Putze, Rödiger) 1:43,01 (51,59+51,42), 3. Německo II (Machata, Bredau, Makarov, Poser) 1:43,05 (51,54+51,51).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze