Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



27. 11. 2010

Fotbal

Anglická liga - 15. kolo

Aston Villa - Arsenal 2:4
Bolton - Blackpool 2:2
Everton - West Bromwich 1:4
Fulham - Birmingham 1:1
Manchester United - Blackburn 7:1
Stoke - Manchester City 1:1
West Ham United - Wigan 3:1
Wolverhampton - Sunderland 3:2

Španělská liga - 13. kolo

Zaragoza - Villarreal 0:3
FC Sevilla - Getafe 1:3
Atlético Madrid - Espaňol Barcelona 2:3

Německá liga - 14. kolo

Bayern Mnichov - Frankfurt 4:1
Hamburk - Stuttgart 4:2
Hannover - Freiburg 3:0
Hoffenheim - Leverkusen 2:2
Kaiserslautern - Schalke 5:0
Dortmund - Mönchengladbach 4:1

Skotská liga - 15. kolo

Celtic Glasgow - Inverness 2:2
Hamilton - St. Mirren 0:0
Hibernian - St. Johnstone 0:0
Kilmarnock - Aberdeen 2:0

Italská liga - 14. kolo

Sampdoria Janov - AC Milán 1:1,
Juventus Turín - Fiorentina 1:1

Portugalská liga - 12. kolo

Marítimo - Guimaraes 2:0
Pacos Ferreira - Olhanense 1:0
Sporting Lisabon - FC Porto 1:1

Francouzská liga - 15. kolo

Lorient - Rennes 2:0
Marseille - Montpellier 4:0
Monako - Nice 1:1
Nancy - St. Etienne 1:1
Valenciennes - Arles-Avignon 3:0
Bordeaux - Lille 1:1

Zápas Brest - Lens byl přerušen kvůli zasněženému trávníku

Belgická liga - 17. kolo

Anderlecht - Charleroi 4:1
Cercle Bruggy - Beerschot 1:1
Standard Lutych - Lierse 7:0
Westerlo - Eupen 1:1
Utkání Kortrijk - Lokeren bylo odloženo

Nizozemská liga - 16. kolo

Alkmaar - Heerenveen 2:2
Roda Kerkrade - Groningen 1:0
Tilburg - Excelsior Rotterdam 1:1
Nijmegen - Twente Enschede 2:4

Slovenská liga - 18. kolo

Banská Bystrica - Ružomberok 1:0
Zlaté Moravce - Nitra 1:2
Dunajská Streda - Dubnica 0:0
Slovan Bratislava - Senica 2:2

Turecká liga - 14. kolo

Konyaspor - Kasimpasa 2:2
Gaziantepspor - Trabzonspor 1:3
Genclerbirligi - Sivasspor 1:1
Büyüksehir - Fenerbahce 0:1

Rakouská liga - 17. kolo

Kapfenberg - Wiener Neustadt 1:2
Linec - Salcburk 1:2
Mattersburg - Sturm Štýrský Hradec 1:1
Ried - Wacker Innsbruck 1:0

Dánská liga - 18. kolo

Midtjylland - Silkeborg 2:1

Polská liga - 15. kolo

Gdyně - Vratislav 2:2
Zaglebie Lubin - Gdaňsk 3:1
Kielce - Poznaň 0:0
Lodž - Zabrze 4:0

Ukrajinská liga - 19. kolo

Simferopol - Poltava 2:2
Karpaty Lvov - Lugansk 4:2
Dynamo Kyjev - Sevastopol 2:0
Metalist Charkov - Metalurg Doněck 3:1

Druhá anglická liga - 19. kolo

Barnsley - Watford 0:0
Bristol - Sheffield United 3:0
Crystal Palace - Doncaster 1:0
Middlesbrough - Hull 2:2
Preston - Millwall 0:0
QPR - Cardiff 2:1
Reading - Leeds 0:0
Scunthorpe - Coventry 0:2
Burnley - Derby 2:1

Druhá německá liga - 14. kolo

Cáchy - Augsburg 1:3
Hertha Berlín - Duisburg 0:2

Hokej

První liga - 22. kolo

Havlíčkův Brod - Třebíč 0:2
Ústí nad Labem - Olomouc 1:2
Beroun - Kadaň 3:2
Chomutov - Písek 3:1
Znojmo - Benátky nad Jizerou 4:2
Hradec Králové - Litoměřice 6:1
Tábor - Jihlava 2:0
Vrchlabí - Chrudim 5:3

Druhá liga

18. kolo skupiny Střed:
Benešov - Nymburk 3:1 (1:0, 1:0, 1:1).

22. kolo skupiny Východ:
Hodonín - Břeclav 5:2 (0:0, 2:1, 3:1)
Orlová - Vsetín 7:2 (4:1, 1:0, 2:1)
Přerov - Opava 3:4 po sam. nájezdech (1:2, 1:1, 1:0 - 0:0)
Uherské Hradiště - Uničov 8:4 (2:2, 3:1, 3:1)
Valašské Meziříčí - Prostějov 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
Havířov - Frýdek-Místek 10:1 (1:0, 3:0, 6:1)

18. kolo skupiny Západ:
Klášterec nad Ohří - Česká Lípa 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Řisuty - Roudnice nad Labem 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
Sokolov - Jablonec nad Nisou 4:3 v prodl. (0:3, 3:0, 0:0 - 1:0)
Most - Děčín 6:1 (3:0, 2:0, 1:1)
Kobra Praha - Klatovy 3:5 (2:1, 0:1, 1:3)

NHL

Boston - Carolina 0:3
Pittsburgh - Ottawa 2:1
NY Islanders - New Jersey 2:0
Philadelphia - Calgary 2:3 po sam. nájezdech
Minnesota - Nashville 5:2
Anaheim - Chicago 1:4
Columbus - Detroit 1:2
Buffalo - Toronto 3:1
Atlanta - Montreal 3:0
Florida - New York Rangers 0:3
Dallas - St. Louis 3:2
Washington - Tampa Bay 6:0
Vancouver - San Jose 6:1

KHL

Čeljabinsk - Chanty Mansijsk 3:2 po sam. nájezdech
Kazaň - Jekatěrinburg 5:1
Nižněkamsk - Magnitogorsk 8:1
Spartak Moskva - Omsk 2:5

Finská liga

Ässät Pori - IFK Helsinky 2:3 po sam. nájezdech
Hämeenlinna - Tappara Tampere 3:2 po sam. nájezdech
Ilves Tampere - Blues Espoo 1:2
KalPa Kuopio - Jyväskylä 0:3
Kärpät Oulu - Lukko Rauma 5:4
SaiPa Lappeenranta - Pelicans Lahti 3:0

Švédská liga - 24. kolo

Brynäs - Djurgaarden 4:3 v prodl.
Frölunda - AIK Stockholm 4:3
HV 71 - Skelleftea 4:1
Södertälje - Färjestad 6:2
Timra - Lulea 1:4

Švýcarská liga - 28. kolo

Ambri-Piotta - Langnau 3:4 v prodl.
Biel - Lugano 3:2
Curych - Zug 4:6
Davos - Kloten 4:1
Rapperswil - Fribourg-Gottéron 3:1

Tenis

LONDÝN - Turnaj mistrů

Dvouhra - semifinále:
Nadal (1-Šp.) - A. Murray (5-Brit.) 7:6 (7:5), 3:6, 7:6 (8:6)
Federer (2-Švýc.) - Djokovič (3-Srb.) 6:1, 6:4
Čtyřhra - semifinále:
Nestor, Zimonjič (2-Kan./Srb.) - B. Bryan, M. Bryan (1-USA) 6:3, 3:6, 12:10
Bhúpathí, Mirnyj (3-Indie/Běl.) - Fyrstenberg, Matkowski (6-Pol.) 6:4, 6:4

PŘEROV - Mezinárodní halové MČR žen, turnaj ITF

Dvouhra - semifinále:
Voráčová (1-ČR) - Zecová-Peškiričová (3-Slovin.) 6:3, 6:1
Feuersteinová (Fr.) - Záhlavová (2-ČR) 6:4, 3:6, 6:2

Lyžování

LAKE LOUISE (Kan.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

1. Walchhofer (Rak.) 1:47,78, 2. Svindal (Nor.) a Scheiber (Rak.) oba
-0,55, 4. Zurbriggen (Švýc.) -0,64, 5. Clarey (Fr.) -0,73, 6. Kröll (Rak.)
-1,11, 7. Janka (Švýc.) -1,14, 8. Miller (USA) - 1,26, 9. Cuche -1,27, 10.
Küng (oba Švýc.) -1,35, ...33. Bank -2,65, 55. Záhrobský (oba ČR) -4,08.

ASPEN (USA) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

Obří slalom ženy: 1. Worleyová (Fr.) 2:06,81 (1:02,70+1:04,11), 2. Rebensburgová 2:06,82 (1:02,11+1:04,71), 3. Hölzlová (obě Něm.) 2:06,83 (1:03,14+1:03,69), 4. Görglová (Rak.) 2:06,87 (1:02,35+1:04,52), 5. Brignoneová (It.) 2:07,24 (1:03,06+1:04,18), 6. Fischbacherová 2:07,28 (1:02,73+1:04,55), 7. Hospová (obě Rak.) 2:07,39 (1:03,39+1:04,00), 8. Mancusová (USA) 2:07,51 (1:02,14+1:05,37), 9. M. Rieschová (Něm.) 2:07,63 (1:02,72+1:04,91), 10. Putiainenová (Fin.) 2:07,80 (1:02,18+1:05,62), ...v 1. kole 45. Záhrobská (ČR) 1:06,46.

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 2 z 8 závodů): 1. Rebensburgová 180 b., 2. Hölzlová 140, 3. Worleyová 132, 4. Poutiainenová a Göerglová po 76, 6. M. Rieschová 74.

Průběžné pořadí SP (po 3 z 38 závodů): 1. Rebensburgová 180 b., 2. M. Rieschová 154, 3. Hölzlová 146, 4. Poutiainenová 136, 5. Worleyová 132, 6. Schildová (Rak.) 100, ...21. Záhrobská 36.

KUUSAMO (Fin..) - Závod SP v běhu na lyžích

Ženy - 5 km klasicky:
1. Björgenová (Nor.) 12:51,9, 2. Kowalczyková (Pol.) -2,1, 3. Majdičová (Slovin.) -16,8, 4. Čekaljovová (Rus.) -20,0, 5. Fesselová (Něm.) -22,5, 6. Kallaová (Švéd.) -23,0, 7. Skofterudová (Nor.) -24,7, 8. Haagová (Švéd.) -32,7, 9. Longaová (It.) -38,5, 10. Ingemarsdotterová (Švéd.) -41,8, ...48. Nývltová 1:23,7, 57. Janečková (obě ČR) -1:31,5.
Průběžné pořadí minisérie:
1. Björgenová 14:58,4, 2. Majdičová -25,6, 3. Kowalczyková -34,6, 4. Kallaová -43,3, 5. Skofterudová -1:01,7, 6. Longaová -1:04,2, ...44. Nývltová -2:37,4, 63. Janečková -2:59,4.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 31 závodů):
1. Björgenová 200 b., 2. Kallaová 154, 3. Majdičová 111, 4. Kowalczyková 106, 5. Follisová (It.) 106, 6. Skofterudová 98.

Muži - 10 km klasicky: 1. Cologna (Švýc.) 23:24,8, 2. Legkov (Rus.) -6,7, 3. Rickardsson (Švéd.) -7,5, 4. Rönning (Nor.) -12,4, 5. Teichmann -18,0, 6. Filbrich (oba Něm.) -23,7, 7. Freeman (USA) -24,0, 8. Jönsson (Švéd.) -24,8, 9. Vylegžanin (Rus.) -28,7, 10. Olsson (Švéd.) a Göring (Něm.) oba -29,9, ...16. Jakš -41,0, 23. Bauer -50,8, 54. Magál -1:26,6, 94. Koukal -2:17,6, 102. Kožíšek (všichni ČR) -2:51,2.
Průběžné pořadí minisérie: 1. Jönsson 26:16,3, 2. Poltaranin (Kaz.) -5,4, 3. Cologna -9,7, 4. Harvey (Kan.) -22,9, 5. Legkov -24,3, 6. Rickardsson -28,2, ...23. Jakš -1:05,5, 31. Bauer -1:20,1, 70. Magál -1:59,5, 94. Koukal -2:40,7, 103. Kožíšek -3:23,4.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 31 závodů): 1. Cologna 137 b., 2. Hellner (Švéd.) 122, 3. Rickardsson 103, 4. Legkov 86, 5. Poltaranin 68, 6. Sedov (Rus.) 65, ...16. Bauer 40, 24. Jakš 30.

KUUSAMO (Fin..) - Závod SP ve skocích na lyžích

1. Rakousko (Morgenstern, Loitzl, Kofler, Schlierenzauer) 1231,4 b., 2. Norsko (Romören, Bardal, Jacobsen, Hilde) 1163,4, 3. Japonsko (Točimoto, Kasai, Takeuči, Ito) 1121,3, 4. Finsko 1053,8, 5. Polsko 1029,0, 6. Slovinsko 986,0, ...10. ČR (Koudelka diskvalifikován, Hlava, Janda, Hájek) 364,8.

KUUSAMO (Fin..) - Závod SP v severské kombinaci

1. Gottwald (Rak.) 28:17,5, 2. Kokslien (Nor.) -7,5, 3. Lamy Chappuis (Fr.) -9,5, 4. Stecher (Rak.) -11,5, 5. Frenzel (Něm.) -11,7, 6. Schmid (Nor.) -12,0, 7. Rydzek -18,8, 8. Edelmann (oba Něm.) -30,9, 9. Ryynänen (Fin.) -37,2, 10. A. Watabe (Jap.) -41,9, ...28. Dvořák -2:14,7, 30. Churavý -2:46,7, 43. Slavík (všichni ČR) -4:31,9.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 18 závodů):
1. Lamy Chappuis 160 b., 2. Gottwald 150, 3. Frenzel 125, 4. Kokslien 109, 5. Schmid 80, 6. Edelmann 68, ...22. Slavík 13, 33. Dvořák 3, 36. Churavý 1.

Basketbal

Mattoni Národní basketbalová liga - 12. kolo

Pardubice - Brno 87:76 (49:39)
USK Praha - Ostrava 64:73 (34:38)
Opava - Kolín 92:78 (49:35)
Plzeň - Nový Jičín 64:111 (35:57)

Jadranská liga - 9. kolo

Croatia Záhřeb - Cedevita Záhřeb 83:74
Radnički Kragujevac - Partizan Bělehrad 89:85
Olimpija Lublaň - Budučnost Podgorica 68:53
Široki Brijeg - ČEZ Nymburk 94:80

Excelsior Ženská basketbalová liga - 7. kolo

VŠ Praha - Trutnov 67:76 (43:42)
Frisco Brno - Pardubice 96:49 (45:32)
Strakonice - Valosun Brno 85:60 (54:20)

NBA - základní část

Boston - Toronto 110:101
Charlotte - Houston 99:89
Denver - Chicago 98:97
Detroit - Milwaukee 103:89
Indiana - Oklahoma City 106:110 po prodl.
Memphis - Golden State 116:111
Miami - Philadelphia 99:90
Orlando - Cleveland 111:100
Phoenix - LA Clippers 116:108
Portland - New Orleans 78:97
San Antonio - Dallas 94:103
Utah - LA Lakers 102:96

18. 10. 2010

Volejbal

Uniqa extraliga mužů - 4. kolo

18:00 Ústí nad Labem - Brno

Uniqa extraliga mužů - 13. kolo

Odolena Voda - Benátky nad Jizerou 2:3 (18, -25, -16, 19, -13)
Příbram - Zlín 1:3 (23, -29, -23, -19)
Havířov - ČZU Praha 3:1 (-17, 17, 22, 22)
Kladno - České Budějovice 1:3 (15, -22, -13, -13)
Liberec - Ústí nad Labem 3:2 (-14, 23, -20, 16, 13)

Uniqa extraliga žen - 2. kolo

Střešovice - Ostrava 1:3 (20, -24, -18, -22)
Liberec - Přerov 0:3 (-19, -12, -19)
Slavia Praha - Olomouc 3:2 (-23, -22, 21, 23, 17)
Brno - Frýdek-Místek 3:0 (14, 11, 24).

Házená

Extraliga mužů - 13. kolo

Královo Pole - Lovosice 23:38 (11:15)
Zubří - Přerov 33:20 (19:12).

Cyklistika

KOKSIJDE (Bel.) - Závody SP v cyklokrosu

MUŽI: 1. Albert (Belg.) 1:06:05, 2. Štybar (ČR) -27, 3. Nijs -31, 4. Aernouts -32, 5. Wellens (všichni Belg.) -42, 6. Mourey (Fr.) -56, 7. De Knegt (Niz.) -58, 8. Pauwels -1:01, 9. Meeusen -1:03, 10. Peeters (všichni Belg.) -2:43, ...19. Dlask -4:39, 29. Zlámalík -2 kola, 38. Kyzivát, 41. Kášek (všichni ČR) oba -3 kola.

Průběžné pořadí SP (po 3 z 8 závodů): 1. Štybar 230, 2. Albert 215, 3. Pauwels 181, 4. Nijs 164, 5. Mourey 160, 6. Vantornout (Belg.) 147, ...26. Dlask 62, 27. Zlámalík 59, 29. Bambula 56, 30. Kášek 53, 38. J. Polnický 41, 40. Šimůnek 37, 43. Kyzivát 31, 52. Hník (všichni ČR) 22.

MUŽI DO 23 LET: 1. Baestaens (Belg.) 55:42, 2. Meisen (Něm.) stejný čas, 3. Van der Haar (Niz.) -4, ...16. J. Polnický -2:10, 34. R. Polnický -5:35, 35. Boroš -5:39, 38. Nesvadba (všichni ČR) -7:12.

JUNIOŘI: 1. L. Sweeck 40:45, 2. Peeters, 3. D. Sweeck (všichni Belg.) oba -52, ...22. Medek -3:25, 34. Nipl -4:27, 39. Skála -5:34, 42. Bohata -7:12, 46. Svoboda (všichni ČR) -7:37.

ŽENY: 1. Comptonová (USA) 45:08, 2. Van den Brandová -2:27, 3. Van Paassenová (obě Niz.) -2:46, 4. Cantová (Belg.) -3:21, 5. Kupfernagelová (Něm.) -3:40, 6. De Boerová (Niz.) -3:41, 7. Havlíková -3:48, ...27. Mikulášková (obě ČR) -1 kolo.

Průběžné pořadí (po 3 ze 7 závodů): 1. Van den Brandová 150, 2. Van Paassenová 145, 3. Comptonová 120, 4. Cantová 94, 5. Nashová (ČR) 90, 6. Wymanová (Brit.) 89, 7. Havlíková 87, ...25. Kyptová (ČR) 22, 30. Mikulášková 13.

STUTTGART (Něm.) - MS v sálové cyklistice

Krasojízda:
Ženy - dvojice:

1. Soikaová, Wursterová 149,70, 2. Schultheisová, Sprinkmeierová (všechny Něm.) 142,58, 3. Morfová, Bommeliová (Švýc.) 114,24, ...5. Petříčková, Valešová (ČR) 98,95.
Open - dvojice: 1. Rauchová, Rauch 141,23, 2. Fl. Blümmel, Fel. Blümmel (všichni Něm.) 129,39, 3. Yu Pok-man, Ip Hin-bon (Hong Kong) 114,66, ...6. Mašek, Šiler (ČR) 77,07.
Kolová - skupina A: Německo (König, Berner) - Česko (Hrdlička, Hasoň) 2:3, Švýcarsko (Jiricek, Waldispühl) - Belgie (Baudu, Deuvaert) 4:1, Rakousko (Schnetzer, D. Schneider) - Francie (Bauer, Doell) 8:1, Švýcarsko - Česko 5:3, Belgie - Francie 6:2, Německo - Rakousko 3:2, Česko - Belgie 5:4, Německo - Francie 6:2, Švýcarsko - Rakousko 4:3.

Florbal

Extraliga žen - 12. kolo

FBK Trutnov - Děkanka Praha 1:7 (0:2, 0:3, 1:2)
FBS Olomouc - JM Chodov 2:10 (0:2, 0:3, 2:5)
Sokol Brno Židenice - FbŠ Bohemians 5:7 (1:4, 2:1, 2:2)
Elite Praha - FBC Ostrava 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
FBC Liberec - Herbadent SJM Praha 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)

Plavání

EINDHOVEN (Niz.) - ME v plavání v krátkém bazénu

MUŽI:100 m v. zp.: 1. Izotov 46,56, 2. Lagunov (oba Rus.) 46,60, 3. Dotto (It.) 47,09, ...5. Verner 47,85, v rozplavbách 15. Šefl 48,82, 19. Rubáček (všichni ČR) 48,99.1500 m v. zp.: 1. Colbertaldo (It.) 14:35,36, 2. Frolov (Rus.) 14:42,01, 3. Kienhuis (Niz.) 14:42,39.50 m prsa: 1. Van Aggele (Niz.) 26,44, 2. Hetland (Nor.) 26,56, 3. Scozzoli (It.) a Feldwehr (Něm.) oba 26,68, ...v semifinále 10. Bartůňek (ČR) 27,46. 200 m mot.: 1. Jukic (Rak.) 1:53,35, 2. Wallburger (Něm.) 1:53,71, 3. Biczo (Maď.) 1:53,75, ...6. Šefl (ČR) 1:55,05.

Futsal

První liga - 12. kolo

Teplice - Jistebník 5:2
Pardubice - Zruč nad Sázavou 5:4

Hokejbal

Extraliga - 14. kolo

Hradec Králové - Kert Park Praha 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Karviná - Vlašim 4:3 (1:2, 2:1, 1:0)
Plzeň - Most 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Třinec - Pardubice 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
Letohrad - Kladno 2:6 (1:3, 1:1, 0:2)
Dobřany - Ústí nad Labem nedohráno kvůli nezpůsobilé hrací ploše.

Krasobruslení

PAŘÍŽ (Fr.) - Trofej Erika Bomparda, závod seriálu Grand Prix

Sportovní dvojice:
1. Savchenková, Szolkowy (Něm.) 197,88, 2. Bazarovová, Larionov (Rus.) 183,00, 3. Hauschová, Wende (Něm.) 157,42, ...6. Kadlecová, Bidař (ČR) 112,08.
Muži: 1. Kozuka (Jap.) 248,07, 2. Amodio (Fr.) 229,38, 3. Mroz (USA) 214,31.
Ženy: 1. Korpiová (Fin.) 169,74, 2. Nagasuová (USA) 167,79, 3. Czisnyová (USA) 159,80.

Pozemní hokej

Extraliga žen v halovém hokeji, 1. dvoukolo:

Hradec Králové - Bohemians Praha 9:4 (7:0)
Slavia Praha - Hostivař 2:0 (0:0)
Rakovník - Praga 4:5 (3:3)
Hradec Králové - Slavia Praha 5:2 (1:0)
Bohemians Praha - Praga 4:7 (1:4)
Hostivař - Rakovník 3:3 (1:1)

Rychlobruslení

HAMAR (Nor.) - Závod Světového poháru

MUŽI:
1500 m
: 1. Marsicano (USA) 1:45,54, 2. Kuipers (Niz.) 1:45,97, 3. Davis (USA) 1:45,98, ...divize B: 19. Sáblík (ČR) 1:54,51.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 6 závodů): 1. Davis 210, 2. Kuipers 205, 3. Marsicano 201.

ŽENY:
5000 m:
1. Beckertová (Něm.) 6:59,18, 2. Sáblíková (ČR) 7:03,95, 3. Išinová (Jap.) 7:06,70.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 6 závodů): 1. Beckertová 270, 2. Rookardová (USA) 200, 3. Sáblíková 160.
STÍHAČKA DRUŽSTEV: 1. USA (Davis, Kuck, Marsicano) 3:43,58, 2. Kanada 3:44,61, 3. Norsko (Bökko, Christiansen, Van der Horst) 3:47,01, ...12. Česko (Haselberger, Kulma, Sáblík) 3:58,15.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 3 závodů): 1. USA 200 b., 2. Norsko 150, 3. Kanada 130, ...12. Česko 39.

Různé

IGLS (Rak.) - Závod SP v jízdě na saních

Muži - dvojice:
1. A. Linger, W. Linger (Rak.) 1:18,946 (39,457+39,489), 2. Oberstolz, Gruber (It.) 1:19,127 (39,594+39,533), 3. Penz, Fischler (Rak.) 1:19,142 (39,622+39,520), ...16. L. Brož, A. Brož (ČR) 1:20,418 (40,378+40,040).
Ženy:
1. Hüfnerová 1:19,594 (39,851+39,743), 2. Geisenbergerová (Obě Něm.) 1:19,802 (39,996+39,806), 3. Hamlinová (USA) 1:19,974 (40,031+39,943).

WHISTLER (Kan.) - Závod SP bobistů

1. Machata, Bredau (Něm.) 1:44,06 (52,07+51,99), 2. Rush, Wright (Kan.) 1:44,25 (52,13+52,12) a Angerer, Friedrich (Něm.) 1:44,25 (52,27+51,98).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze