Výsledkový servis
Druhá německá liga, 11. kolo
Darmstadt - Norimberk 3:0
Portugalská liga, 8. kolo
Rio Ave - Penafiel 3:2
Dánská liga, 12. kolo
Nordsjaelland - Aalborg 0:1
Polská liga, 13. kolo
Chorzów - Kielce 0:1
Turecká liga, 7. kolo
Erciyesspor - Besiktas 3:2
Ruská liga, 11. kolo
FK Krasnodar - Groznyj 2:0
Dynamo Moskva - Kazaň 0:2
MLS
Kansas City - New York 0:2
Chivas USA - San Jose 1:0
Columbus - Philadelphia 2:1
Hokej
První liga, 18. kolo
Třebíč - Jihlava 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Chomutov - Benátky nad Jizerou 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
Havlíčkův Brod - Litoměřice 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Kadaň - Havířov 2:1 po sam. nájezdech (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Šumperk - Prostějov 5:4 v prodl. (1:2, 1:0, 2:2 - 1:0)
Ústí nad Labem - Most 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0).
NHL
Winnipeg - Colorado 2:1 v prodl.
Los Angeles - Columbus 5:2
Vancouver - Washington 4:2
Anaheim - San Jose 1:4
Chicago - Ottawa 2:1
KHL
Omsk - Čeljabinsk 3:0
Barys Astana - Chanty-Mansijsk 2:3 v prodl.
Ufa - Nižněkamsk 2:3 po sam. nájezdech
Atlant Mytišči - Vladivostok 2:3 v prodl.
Dynamo Moskva - Dinamo Riga 3:4
Jaroslavl - Petrohrad 3:2 po sam. nájezdech
Kazaň - Magnitogorsk 0:1
Viťaz Podolsk - Jokerit Helsinky 0:2
Dinamo Minsk - Chabarovsk 3:2 po sam. nájezdech
Tenis
PAŘÍŽ (Fr.) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Querrey (USA) - Janowicz (Pol.) 6:7 (5:7), 6:2, 6:4
Mannarino - Herbert (oba Fr.) 7:6 (7:3), 6:3
Thiem (Rak.) - Dolgopolov (Ukr.) 6:2, 4:6, 6:0
Giraldo (Kol.) - Južnyj (Rus.) 6:2, 6:4
Sock (USA) - Andújar (Šp.) 6:1, 6:1
Kohlschreiber (Něm.) - Roger-Vasselin (Fr.) 6:3, 6:1
Verdasco (Šp.) - Young (USA) 4:6, 6:1, 6:3
J. Melzer (Rak.) - García-López (Šp.) 6:4, 6:1
Gasquet (Fr.) - Istomin (Uzb.) 6:7 (4:7), 6:2, 4:0 skreč
Benneteau (Fr.) - Lu Yen-Hsun (Tchaj-wan) 6:3, 6:4.
Baseball
Světová série, finále play-off MLB
5. zápas:
San Francisco - Kansas City 5:0, stav série 3:2
Futsal
Přípravný turnaj v Kuvajtu
Semifinále:
Česko - Itálie 1:1 (1:1, 0:0), na penalty 3:2
Argentina - Brazílie 4:1 (1:1).
Golf
SEA ISLAND (USA) - Turnaj PGA Tour
Par 70: 1. Streb (USA) 266 (69+66+68+63) v rozstřelu na 2. dodatečné jamce, 2. De Jonge (Zimb.) 266 (68+64+69+65), MacKenzie 266 (65+68+65+68), 4. Kirk 268 (68+67+66+67). Duke 268 (67+69+66+66), Kisner 268 (69+68+66+65), Henley 268 (68+63+68+69), 8. Wilson 269 (67+66+69+67), Svoboda 269 (66+66+66+71), Chappell (všichni USA) 269 (67+67+70+65), Gomez (Arg.) 269 (67+66+68+68).
Střelba
GABALA (Ázerbájdžán) - Finále SP ve sportovní střelbě v puškových, pistolových a brokových disciplínách
Muži
Libovolná malorážka vleže: 1. Brodmeier (Něm.) 210,5, 2. Čao Šeng-po (Čína) 208,5, 3. Junghänel (Něm.).
Skeet - finále: Ťin Ti (Čína) - Mehelba (Eg.) 15:15, v rozstřelu 22:21, o 3. místo: Zemlin (Rus.) - Nilsson (Švéd.) 16:14, ...v kvalifikaci 13. Sychra (ČR).
Ženy
Skeet - finále: Šakirovová (Rus.) - Wej Meng (Čína) 15:11, o 3. místo: Barteková (SR) - Bacosiová (It.) 15:12.
Triatlon
HAVAJ - Mistrovství světa v terénním triatlonu
(1,5 km plavání - 30 km na horském kole - 9,5 km běh):
Muži: 1. Ruzafa (Šp.) 2:29:57, 2. Middaugh (USA) -1:15, 3. Allen (Austr.) -4:54, ...21. Kubíček -16:33, 30. Truhlář (oba ČR) -52:11.
Ženy: 1. Duffyová (Bermudy) 2:48:00, 2. Riverosová (Chile) -2:05, 3. Samuelsová (N. Zél.) -8:32, ...5. Erbenová (ČR) -9:57