Výsledkový servis
26.07.2014
Fotbal
První liga, 1. kolo
Jablonec - Brno 2:0 (1:0)
Hradec Králové - Teplice 0:0
Příbram - Plzeň 2:2 (1:2)
Slovácko - Slavia Praha 1:2 (1:0)
Pohár České pošty, utkání 1. kola
Neratovice - Loko Vltavín 2:0 (0:0)
Aritma Praha - Admira Praha 1:2 (0:0)
Kladno - Písek 3:4 (2:2)
Vyšehrad - Táborsko 1:4 (0:1)
Havířov - Třinec 1:2 (1:0)
Karlovy Vary - Sokolov 0:7 (0:3)
Jíloviště - Meteor Praha 1:1 (1:1), pen. 4:2
Brozany - Benešov 2:1 (1:1)
Hvězda Cheb - Bohemians Praha 0:3 (0:1)
Hořovicko - Tachov 0:1 (0:0)
Krupka - FC Chomutov 2:2 (1:1), pen. 3:4
Sušice - Domažlice 1:5 (1:3)
Pěnčín-Turnov - Pardubice 1:1 (0:1), pen. 2:4
Litoměřice - Ústí nad Labem 1:4 (0:1)
Klatovy - Most 0:0, pen. 4:2
Dobrovice - Králův Dvůr 3:0 (1:0)
Doubravka - Vlašim 0:9 (0:5)
Kutná Hora - Viktoria Žižkov 0:7 (0:2)
Vysoké Mýto - Letohrad 2:0 (2:0)
Česká Třebová - Živanice 0:4 (0:2)
Český Brod - Převýšov 0:7 (0:4)
Ústí nad Orlicí - Chrudim 0:2 (0:1)
Jablonec nad Jizerou - Zápy 1:0 (1:0)
Olympia Hradec Králové - Dvůr Králové 2:1 (1:0)
Velké Karlovice - Kroměříž 0:1 (0:1)
Hranice - Orlová 1:1 (0:1), pen. 4:3
Břeclav - Velké Meziříčí 2:3 (1:3)
Pelhřimov - Třebíč 0:1 (0:0)
Dolní Benešov - Uničov 1:1 (0:1), pen. 2:3
Rýmařov - Zábřeh 1:1 (1:1), pen. 4:5
Blansko - HFK Olomouc 0:0, pen. 4:3
Žďár nad Sázavou - Rosice 1:3 (1:1)
Petrovice - Hlučín 0:1 (0:1)
Vyškov - Prostějov 1:2 (0:1)
Nový Jičín - Opava 0:1 (0:0)
Kozlovice - Karviná 0:2 (0:1)
Tasovice - Zlín 1:3 (0:2)
Brumov - Frýdek-Místek 0:3 (0:2)
Líšeň - Znojmo 1:3 (0:1)
Slavičín - Sigma Olomouc 0:6 (0:0)
Ruský Superpohár
CSKA Moskva - Rostov 3:1 (0:1)
Rakouská liga, 2. kolo
Wolfsberg - Austria Vídeň 4:0
Rapid Vídeň - Ried 1:0
Wiener Neustadt - Salcburk 0:5
utkání Altach - Mödling bylo kvůli podmáčenému hřišti odloženo
Švýcarská liga, 2. kolo
Grasshopper Curych - Thun 2:3
Sion - St. Gallen 1:0
Polská liga - 2. kolo
Štětín - Vratislav 4:1
Cracovia Krakov - Legia Varšava 1:3
Dánská liga, 2. kolo
Aalborg - Midtjylland 2:0
FC Kodaň - Nordsjaelland 2:1
Belgická liga, 1. kolo
Waasland-Beveren - FC Bruggy 0:2
Cercle Bruggy - Gent 0:0
Lierse - Ostende 2:0
Westerlo - Lokeren 1:0
Tenis
BAKU (Ázerb.) - turnaj žen
Dvouhra - semifinále:
Jovanovská (5-Srb.) - Vögeleová (Švýc.) 6:2, 2:6, 6:4
Svitolinová (2-Ukr.) - Schiavoneová (It.) 3:6, 6:1, 6:4
GSTAAD (Švýc.) - turnaj mužů
Dvouhra - semifinále:
Mónaco (Arg.) - Haase (7-Niz.) 6:3, 7:6 (7:4)
Andújar (Šp.) - Verdasco (4-Šp.) 6:3, 6:7 (2:7), 6:1
ATLANTA (USA) - turnaj mužů
Dvouhra - čtvrtfinále:
Isner (1-USA) - Matosevic (8-Austr.) 7:6 (10:8), 6:4
Sela (Izr.) - Pospisil (4-Kan.) 7:5, 1:6, 6:2
Becker (Něm.) - De Bakker (Niz.) 6:4, 6:2
Sock (USA) - Lacko (SR) 7:6 (8:6), 6:2
Dvouhra - semifinále:
Isner (1-USA) - Sock (USA) 7:5, 6:4
Sela (Izr.) - Becker (Něm.) 6:3, 3:6, 6:3
Atletika
EUGENE (USA) - Mistrovství světa juniorů
Junioři:
200 m (vítr +2,3 m/s): 1. Friday (USA) 20,04
5000 m: 1. Kejelcha (Et.) 13:25,19
400 m př.: 1. Hyde (Jam.) 49,29
výška: 1. Akimenko (Rus.) 224
kladivo: 1. El Seifí (Katar) 84,71
chůze 10 km: 1. Macunaga (Jap.) 39:27,19
Juniorky:
200 m (vítr +2,4 m/s): 1. Whitneyová (USA) 22,82
400 m: 1. Baisdenová (USA) 51,85
koule: 1. Kuo Tchien-čchien (Čína) 17,71
disk: 1. Da Silvaová (Braz.) 58,03
Lyžování
WISLA (Polsko) - letní Grand Prix ve skoku na lyžích
1. Prevc (Slovin.) 415,2 b. (134,5+129,5+132 m), 2. Žyla (Pol.) 398,5 (126+124+131,5), 3. Wellinger (Něm.) 392,0 (126,5+130,5+131,5), ...16. Hájek 367,5 (125,5+122,5+124,5), 21. Janda 359,8 (125,5+119,5+123,5), 31. Matura 233,1 (125+116), 36. Hlava 227,6 (124+115,5), 39. Kožíšek (všichni ČR) 226,4 (124+116,5).
Volejbal
ALMATY (Kaz.) - První turnaj Grand Prix žen
skupina 3:
Česko - Austrálie 3:0 (21, 14, 20)
Chorvatsko - Kazachstán 3:1 (22, 22, -25, 20)
Motorismus
MOGYORÓD (Maď.) - Velká cena Maďarska, závod mistrovství světa vozů formule 1
1. Rosberg (Něm./Mercedes) 1:22,715, 2. Vettel (Něm./Red Bull) -0,486, 3. Bottas (Fin./Williams) -0,639, 4. Ricciardo (Austr./Red Bull) -0,676, 5. Alonso (Šp./Ferrari) -1,194, 6. Massa (Braz./Williams) -1,508, 7. Button (Brit./McLaren) -1,579, 8. Vergne (Fr./Toro Rosso) -2,005, 9. Hülkenberg (Něm./Force India) -2,060, 10. Magnussen (Dán./McLaren) bez času.
KING´S LYNN (VB) - Semifinálový závod MS družstev na ploché dráze
1. Británie 44 (postup do finále), 2. USA 37, 3. Austrálie 36 (oba týmy pojedou závod Poslední šance), 4. Itálie 10.
Čeští plochodrážníci nastoupí v druhém semifinále v úterý ve Švédsku.
Cyklistika
Tour de France
20. etapa, Bergerac - Périgueux (časovka jednotlivců 54 km): 1. Martin (Něm./Omega Pharma-Quick-Step) 1:06:21, 2. Dumoulin (Niz./Giant) -1:39, 3. Bárta (ČR/NetApp) -1:47, 4. Nibali (It./Astana) -1:58, 5. König (ČR/NetApp) -2:02, 6. Van Garderen (USA/BMC) -2:08, 7. Péraud (Fr./AG2R) -2:27, 8. Chavanel (Fr./IAM Cycling) -2:36, 9. Irizar (Šp./Trek) -2:39, 10. Oss (It./BMC) -2:58.
Průběžné pořadí: 1. Nibali 86:37:52, 2. Péraud -7:52, 3. Pinot (Fr./FDJ.fr) -8:24, 4. Valverde (Šp./Movistar) -9:55, 5. Van Garderen -11:44, 6. Bardet (Fr./AG2R) -11:46, 7. König -14:41, 8. Zubeldia (Šp./Trek) -18:12, 9. Ten Dam -18:20, 10. Mollema (oba Niz./Belkin) -21:24, ...71. Bárta -3:07:27.
Kolem Valonska
1. etapa (147,9 km): 1. Debusschere 3:39:18, 2. Meersman (oba Belg.), 3. Lobato (Šp.), 4. Nizzolo (It.), 5. Kump (Slovin.), 6. Hutarovič (Běl.), ...21. Štybar (ČR) všichni stejný čas.
BLATNÁ - Závod Českého poháru v silniční cyklistice
1. Hunal 3:59:01, 2. Bucháček, 3. Hošek (všichni Bauknecht-Author) oba stejný čas, 4. Schlegel (Favorit Brno) -46, 5. Zechmeister (Bauknecht-Author) -52, 6. Turek (Favorit Brno) -1:00
ROTTERDAM (Niz.) - Mistrovství světa v bikrosu
Časovka
Muži: 1. Willoughby (Aus.) 24,757, 2. Sharrah (USA) -0,062, 3. Daudet (Fr.) -0,167, ...82. Tumpach (ČR) 27,247 - nepostoupil do finále.
Junioři: 1. Kimmann (Niz.) 25,356, ...56. Křeček (ČR) 27,962 - nepostoupil do finále.
Ženy: 1. Smuldersová (Niz.) 27,449, 2. Buchananová (Austr.) -0,022, 3. Pajonová (Kol.) -0,104, ...15. Hladíková -1,415, 25. Labounková (obě ČR) 29,194 - nepostoupila do finále.
Juniorky: 1. Thibautová (Fr.) 28,274.
Golf
DÝŠINA - Turnaj žen Pilsen Golf Masters evropské série Ladies European Tour
1. Grecietová (Fr.) 130 (66+64), 2. Wikströmová (Fin.) 131 (66+65), 3. Pretswellová (Skot.) 133 (66+67), Paceová (JAR) 133 (68+65), ...75. Spilková 144 (73+71), am. Krásová 144 (70+74), 91. am. Baková 146 (73+73), 98. Proroková 147 (77+70), 102. am. Šteindlerová 148 (73+75), 105. am. Kohoutová 149 (75+74), 107. am. Koželuhová 150 (72+78), 111. am. Frýdlová 152 (74+78), 118. am. Abrahámová 154 (77+77), am. Fabiánková 154 (78+76), 121. am. Kousková 155 (78+77), 123. Cejnarová (všechny ČR) 156 (82+74) - neprošly cutem.
Triatlon
MĚLNÍK - Šestý závod Českého poháru v olympijském triatlonu
Muži: 1. Kalus (Ekol elite) 1:00:47, 2. Linduška (Vajgar Jindřichův Hradec) -7, 3. Řenč (Labe tri club) -26.
Ženy: 1. Šimáková (Energy team) 1:07:58, 2. Vítová (Hisport team) -50, 3. Jiroušková (RCR Bike team) -1:34.
ŤIA-JÜ-KUAN (Čína) - Závody SP
Muži: 1. Turbajevskij (Rus.) 1:49:54, 2. Shoemaker (USA) -3, 3. Poljanskij (Rus.) -6, ...16. Švarc -1:15, 44. Kočař -3:44, Svoboda (všichni ČR) nedokončil.
Ženy: 1. Czesniková (Pol.) 2:00:10, 2. Katová (Jap.) -23, 3. Kristensenová (Dán.) -37.